WIM DE MIDDELEER
Contactgegevens WIM DE MIDDELEER: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data WIM DE MIDDELEER: address, phone, fax, email, website, opening hours
WIM DE MIDDELEER
Regio (region): N\A, België
Adres (address): SPEISTRAAT 13; 9550; HERZELE, België
Telefoon (phone): 54500464 (+32-54500464) 54500464 (+32-54500464)
Fax (fax): +32 (63) 225-53-21 +32 (63) 225-53-21
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) WIM DE MIDDELEER: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "WIM DE MIDDELEER"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "WIM DE MIDDELEER"? - Contact us!
We found such data of WIM DE MIDDELEER, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees WIM DE MIDDELEER. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti WIM DE MIDDELEER
Products information WIM DE MIDDELEER
Type d'Elevage: Elevage de Vaches Laiti猫res, Elevage de B?ufs.
Product categorie (product category): Eleveurs de bovins
Aanvulling soorten activiteiten voor WIM DE MIDDELEER Addition kinds of activities for WIM DE MIDDELEER
2448. Houten pallets en skids | Wood pallets and skids
22310302. Dekens en dekens: wol of soortgelijke vezels | Blankets and blanketings: wool or similar fibers
32720601. Betongewricht matrassen voor rivierversnelling | Concrete articulated mattresses for river revetment
35560100. Zuivelindustrie | Dairy and milk machinery
36630103. Carrier apparatuur, radio communicatie | Carrier equipment, radio communications
36710205. Electron buizen, speciaal doel | Electron tubes, special purpose
82990101. Kunstschool, behalve commercieel | Art school, except commercial
86610127. Zevende dag adventistische kerk | Seventh day adventist church
Werken bij WIM DE MIDDELEER: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in WIM DE MIDDELEER: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor WIM DE MIDDELEER. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for WIM DE MIDDELEER. Looking for open vacancies in other companies
-
VERKOPER / VERKOOPSTER BRUGGE (BRUGGE)
Regio: BRUGGE
Bedrijf: VANDEN BORRE
Type: Vervanging brugpensioen
Je informeert de klant over de producten en service van Vanden Borre in het licht van onze Akte van Vertrouwen. Je bent verantwoordelijk voor de verkoop van ons ruim assortiment kwaliteitstoestellen.
-
Persoon voor de IT afdeling (WAREGEM)
Regio: WAREGEM
Bedrijf: ASAP WAREGEM
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Bij implementatie van nieuwe software problemen en situaties analyseren. Deze nadien kunnen omzetten in programmeerbare logica. Deze vlot overbrengen aan derden. Begeleiden van convertie van bestaande software naar nieuwe platform.
-
Tuinarbeider (BOEZINGE)
Regio: BOEZINGE
Bedrijf: Accent
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor deze boeiende functie zijn we op zoek naar iemand die de handen uit de mouwen wil steken. Opkuiswerken schoffelen en wieden behoren tot je takenpakket
-
Huishoudhulp met Dienstencheques in Oostende (OOSTENDE)
Regio: OOSTENDE
Bedrijf: START PEOPLE SERVICES
Type: Dienstenchequebaan
Een huishoudhulp is vaak onmisbaar voor vele gezinnen.Je bent het ware de pilaar binnen het huishouden. Jouw belangrijkste taak is het huis schoonmaken, maar er kunnen ook andere taken bijkomen zoals wassen, strijken en kleine naaiwerken.De klant kan jou ook vragen om boodschappen te doen en eventueel maaltijden voor te bereiden. Kortom: een mooie afwisseling van taken die je dichtbij huis kan uitvoeren.Je bepaalt samen met jouw consulente hoe ver je van huis wil werken en de taken die je wil uitoefenen. Daarnaast bepaal je ook hoeveel uren per week je kan werken en op welke dagen je beschikbaar bent.
-
HUISHOUDHULP Bouwel - Direct VAST contract én Maaltijdcheques (BOUWEL)
Regio: BOUWEL
Bedrijf: 't GERIEF
Type: Dienstenchequebaan
Werken bij 't Gerief is werken bij een werkgever die haar medewerkers belangrijk vindt en dat laten we zien! Bij 't Gerief krijgen huishoudhulpen direct een vast contract. Als huishoudhulp (m/v) werk je bij onze klanten thuis. Afhankelijk van de wensen van de klant, zal je daar poetsen, ramen poetsen, strijken en wassen. De job is erg afwisselend! Beschik je nog niet over alle nodige vaardigheden maar heb je wel goesting om erin te vliegen? Volg dan dit najaar onze gratis opleiding 'Huishoudhulp'. Na het positief afronden van deze opleiding krijg je gegarandeerd een vast contract! Neem contact op voor meer informatie! Het is een deeltijdse job van 13 tot 38 uren per week. Je uurrooster is op maat: je stelt dit samen met je coach op. De coach houdt rekening met je privesituatie (zoals kinderopvang, co-ouderschap, zorg voor familieleden). 't Gerief vindt het belangrijk dat je een goed evenwicht vindt tussen werk, gezin en vrije tijd. 't Gerief werkt lokaal: we zoeken mensen uit de eigen regio die poetsen bij onze klanten in Bouwel en Grobbendonk. Je werkt bij vaste klanten. Deze hoef je niet zelf te zoeken, daar zorgen wij voor. Onze coaches staan voor je klaar: ze gaan bij de start samen met jou op bezoek bij de klant. Samen maken jullie afspraken over bijvoorbeeld de taken en het materiaal dat je ervoor gebruikt. Ook later sta je er nooit alleen voor: met zorgen en vragen kan je bij je coach terecht. (Trefwoorden: dienstencheques, huishoudhulp, huishouden, huishoudster, huishouder, particulier, schoonmaker, schoonmaakster, schoonmaken, schoonmaakhulp, schoonmaakmedewerker, medewerker schoonmaak, poetsvrouw, poetsen, poetshulp, poetsdame, poetsheer, kuishulp, kuisvrouw, strijken, strijkster, huishoudmanager, hygiëne, dienstencheque, dienstencheques, zorg, oudere, onderhoud, onderhoudsman, thuishulp, thuiszorg, verzorgende)
-
HUISHOUDHULP MET DIENSTENCHEQUES REGIO AALTER (Regio Aalter-Deinze)
Regio: Regio Aalter-Deinze
Bedrijf: DOME ASSISTANCE
Type: Dienstenchequebaan
Je helpt in het huishouden en staat in voor poetsen in particuliere woningen. Ook koken, naaien, wassen en strijken kunnen tot je dagelijkse takenpakket behoren. Je hebt inspraak tussen een voltijdse of een deeltijdse betrekking. Over een eigen vervoermiddel beschikken is een pluspunt.
-
cnc-operator (LINT)
Regio: LINT
Bedrijf: Konvert Interim Lier
Type: Studentenjob
Voor een bedrijf gespecialiseerd in dichting -en regelkleppen zijn wij opzoek naar een ervaren cnc- operator die ook de machines kan instellen/programmeren. Je takenpakket zal bestaan uit het bepalen van de verschillende bewerkingsfases, de afstelwaarden en de snijkappen monteren en afstellen, de stukken passioneren en vastzetten. Je kan de storingen aan de machines opmerken en aanpassingen doorvoeren. Verder sta je ook in op het controleren van de geproduceerde stukken, het onderhoud aan de machines. Kan je jezelf terugvinden in deze functie? Wil je graag werken in daguren? En heb je kennis van Fanuc of Heidenhain? Dat zou een pluspunt kunnen zijn. Laat ons dan zo snel mogelijk iets weten.
-
Jobstudenten voor Zorgsector (Regio Leuven)
Regio: Regio Leuven
Bedrijf: Run4Medical
Type: Studentenjob
Volg je een opleidig in de zorg of verpleging? Wil je graag ervaring opdoen in jouw toekomstig vakgebied? Heb je tijd in het weekend en/of vakanties? Run4Medical zoekt voor jou een studentenjob!
-
Storemanager Mechelen 37u (MECHELEN)
Regio: MECHELEN
Bedrijf: HOLLAND & BARRETT MECHELEN
Type: Vaste Job
Overzicht: Als Storemanager ben je er verantwoordelijk voor dat de afgesproken resultaten behaald worden. Je motiveert, coacht en geeft leiding aan jouw team. Functiebeschrijving: Als Storemanager heb je een grote verantwoordelijkheid. In deze functie geef je leiding en motiveer/coach je jouw team. Je bent verantwoordelijk dat de afgesproken (commerciële) resultaten behaald worden. Daarbij zorg je ervoor dat de winkel draait volgens de uitgangspunten van de ‘Holland & Barrett’ formule. Tot jouw taken behoren verder: Het coachen van je medewerkers om zo je doelstellingen te kunnen behalen; Het opleiden van medewerkers en het op peil houden van het kennis- en verkoop niveau van jouw team; Het signaleren van omzetkansen voor jouw filiaal en het succesvol uitvoeren daarvan; Het behalen van de resultaten en het bewaken van filiaal-specifieke kosten; Het voeren van functionerings- en beoordelingsgesprekken met de medewerkers uit jouw team en afspraken maken met betrekking tot functioneren, opleiding en begeleiding; Het initiëren en voorzitten van een werkoverleg; Analyseren en vergelijken van de filiaal cijfers; Het juiste beheer van de geld- en goederenstroom; De klant deskundig adviseren ten aanzien van het Holland & Barrett assortiment; Je rapporteer aan de area sales manager. Kortom, een hele uitdagende functie in een snelgroeiend bedrijf.
-
TAALTRAINERS IN BEDRIJVEN (Regio Ath)
Regio: Regio Ath
Bedrijf: CALLINWEST
Type: Zelfstandige activiteit
WENS JE NEDERLANDS TE ONDERWIJZEN ? GENOOT JE EEN BACHELOR OF MASTEROPLEIDING ? DAN KAN JIJ MISSCHIEN ONZE PLOEG TAALTRAINERS VERVOEGEN : WE ZOEKEN TRAINERS DIE ZICH KUNNEN VERPLAATSEN MET DE AUTO
-
zaalmedewerker flexi jobs (MERKSPLAS)
Regio: MERKSPLAS
Bedrijf: BRASSERIE T HOFEIND
Type: Flexijob
Als zaalmedewerker sta je in voor de bediening van de klanten aan tafel en toog. Tafels indekken en afruimen behoren ook tot je takenpakket.
-
Kassier / Kassierster Delhaize (STERREBEEK)
Regio: STERREBEEK
Bedrijf: LAEREMANS EN CIE
Type: Flexijob
Flexijobber of student voor kassawerk. Iedere maandag van 13u tot 19u en eventueel enkele uren extra op andere dagen in de week.
Zoek naar antwoorden van WIM DE MIDDELEER in sociale netwerken
Look for responds of WIM DE MIDDELEER in social networks
Lees alle opmerkingen voor WIM DE MIDDELEER. Laat een reactie achter voor WIM DE MIDDELEER. WIM DE MIDDELEER bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for WIM DE MIDDELEER. Leave a respond for WIM DE MIDDELEER. WIM DE MIDDELEER on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie WIM DE MIDDELEER op de google maps. Adres en contacten WIM DE MIDDELEER Location of WIM DE MIDDELEER on the google maps. Address and contacts of WIM DE MIDDELEER
Andere gerelateerde bedrijven als come WIM DE MIDDELEER WIM DE MIDDELEER: FIGEC | Dandoy B | Icarus Consulting & Insurance BVBA | DEFFONTAINE ANNE | Devillers Autodistribution
Other related companies as WIM DE MIDDELEER: FIGEC | Dandoy B | Icarus Consulting & Insurance BVBA | DEFFONTAINE ANNE | Devillers Autodistribution
WIM DE MIDDELEER is een bedrijf dat 2017 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is WIM DE MIDDELEER, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE01557281494. Het bedrijf WIM DE MIDDELEER bevindt zich op het adres: SPEISTRAAT 13; 9550; HERZELE. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 342,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Minder dan 437,000 EUR, en dat heeft Laag de creditrating. Type bedrijf is Co-operative. Branchecategorie is Eleveurs de bovins. Lijst met producten zijn Type d'Elevage: Elevage de Vaches Laiti猫res, Elevage de B?ufs..
De hoofdactiviteit van WIM DE MIDDELEER is Hotels, Kamerhuizen, Camps en andere accommodaties, inclusief 8 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van WIM DE MIDDELEER is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van WIM DE MIDDELEER, openstaande posities, locatie van WIM DE MIDDELEER op de kaart.
WIM DE MIDDELEER is a company, that was registered 2017 in N\A region, Belgium. Full name of company is WIM DE MIDDELEER, company assigned to the tax number BE01557281494. The company WIM DE MIDDELEER is located at the address: SPEISTRAAT 13; 9550; HERZELE. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 342,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Minder dan 437,000 EUR, and that has Laag the credit rating. Type of company is Co-operative. Industry category is Eleveurs de bovins. List of products are Type d'Elevage: Elevage de Vaches Laiti猫res, Elevage de B?ufs..
The main activity of WIM DE MIDDELEER is Hotels, Rooming Houses, Camps, and Other Lodging Places, including 8 other destinations. Information about owner, director or manager of WIM DE MIDDELEER is not available. You also can look at reviews of WIM DE MIDDELEER, open positions, location of WIM DE MIDDELEER on the map.
