GERARD LAMBERT
Contactgegevens GERARD LAMBERT: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data GERARD LAMBERT: address, phone, fax, email, website, opening hours
GERARD LAMBERT
Regio (region): N\A, België
Adres (address): RUE DE NIVELLES 110; 7190; ECAUSSINNES, België
Telefoon (phone): 67442743 (+32-67442743) 67442743 (+32-67442743)
Fax (fax): +32 (68) 397-24-22 +32 (68) 397-24-22
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) GERARD LAMBERT: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "GERARD LAMBERT"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "GERARD LAMBERT"? - Contact us!
We found such data of GERARD LAMBERT, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees GERARD LAMBERT. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti GERARD LAMBERT
Products information GERARD LAMBERT
Type d'Elevage: Elevage de Vaches Laiti猫res.
Product categorie (product category): Eleveurs de bovins
Aanvulling soorten activiteiten voor GERARD LAMBERT Addition kinds of activities for GERARD LAMBERT
325903. Architectonische kleiproducten | Architectural clay products
07230400. Vruchtengewassen marktvoorbereiding diensten | Fruit crops market preparation services
20330308. Fruittaartmixen en vullingen: verpakt in blikjes, potten, enz. | Fruit pie mixes and fillings: packaged in cans, jars, etc.
24310108. Deuren, hout | Doors, wood
28191014. Zwavelhexafluoride gas | Sulfur hexafluoride gas
34690203. Keukengerei, huishoudelijk: porselein geëmailleerd | Utensils, household: porcelain enameled
34829906. Percussion caps, voor munitie van 30 mm. | Percussion caps, for ammunition of 30 mm. and below
35750100. Computer terminals, monitoren en componenten | Computer terminals, monitors and components
62119901. Hypotheken, kopen en verkopen | Mortgages, buying and selling
Werken bij GERARD LAMBERT: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in GERARD LAMBERT: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor GERARD LAMBERT. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for GERARD LAMBERT. Looking for open vacancies in other companies
-
Chauffeur CE Regio Antwerpen (Regio Antwerpen)
Regio: Regio Antwerpen
Bedrijf: TRIXXO JOBS BVBA
Type: Interim met optie "vast werk"
Dagelijks lever je en haal je machines op bij klanten met een dieplader. Bij het leveren geef je een correcte en bondige uitleg over de werking en veilig gebruik van het toestel.
-
Metser (LANAKEN)
Regio: LANAKEN
Bedrijf: Vivaldis Construct
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor onze klant te Lanaken zijn we op zoek naar een goede metser. Het bedrijf is gespecialiseerd in algemene woningbouw en wegenbouw / grondwerken.
-
Poetshulp Hofstade (HOFSTADE)
Regio: HOFSTADE
Bedrijf: PUUUR HAACHT
Type: Dienstenchequebaan
Ben jij de nieuwe huishoudhulp van Puuur? Inderdaad met drie u’s, want bij ons draait het om u! Puuur biedt huishoudhulp aan via het systeem van dienstencheques. Wij maken deel uit van Ons. We hebben meer dan 2.800 gemotiveerde personeelsleden en 18.000 tevreden klanten. We bieden jobs aan over heel Vlaanderen, dicht bij de woonplaats van ons personeel. Puuur blijft groeien en we zijn ook in jouw regio steeds op zoek naar gemotiveerde huishoudhulpen. Je houdt van poetsen, dweilen, stofzuigen, afstoffen, schrobben, vensters wassen... Je doet de wekelijkse schoonmaak van een woning Je doet graag de was en strijk Voor sommige gezinnen ga je naar de winkel of kook je
-
POETS- EN HUISHOUDHULP regio Hasselt (HASSELT)
Regio: HASSELT
Bedrijf: vzw IN-Z regio Midden-West Limburg
Type: Dienstenchequebaan
Zet jij je graag in voor de levenskwaliteit van anderen - je klanten kunnen zorgbehoevenden of niet-zorgbehoevenden zijn - en spreken huishoudelijke taken jou aan? Dan ben jij de persoon die we zoeken! je verricht huishoudelijk werk bij mensen thuis jouw voornaamste taken zijn: stofzuigen, stofvegen, dweilen, badkamer kuisen, ramen wassen, ... bijkomende taken kunnen zijn: strijken, wassen, koken, boodschappen doen, ... op regelmatige tijdstippen kom je samen met je collega's tewerkstelling in Hasselt en omgeving.
-
Huishoudhulp te Merchtem (MERCHTEM)
Regio: MERCHTEM
Bedrijf: AXXI4YOU T POETSHUIS
Type: Dienstenchequebaan
Samen met 250 collega’s over heel Vlaanderen ondersteun je onze klanten met diverse taken als huishoudhulp. Zo kan je instaan voor schoonmaak, strijken,…maar ook voor het bereiden van maaltijden. Axxi4you bestaat 5 jaar en onderscheidt zich in de markt door : Bij Axxi4you ben je geen nummer maar iemand die deel uitmaakt van een team. Jij als huishoudhulp zorgt samen met onze consulenten voor tevreden klanten. Axxi4you zorgt voor een goede match tussen onze klanten en hun thuishulp (oa door een thuisbezoek bij opstart) Axxi4You maakt deel uit van een grotere groep Facilicom die stabiliteit waarborgt Je kan beroep doen op een team van ervaren Axxi4you consulenten die klaarstaan voor alle mogelijke vragen en ondersteuning maar ook helpen bij het beheer van alle mogelijke sociale documenten Je komt terecht in een tevreden team medewerkers die allemaal reeds langer deel uitmaken van Axxi4You
-
Student magazijnier (BOORTMEERBEEK)
Regio: BOORTMEERBEEK
Bedrijf: Start People Mechelen
Type: Studentenjob
Als student magazijnier zal je werken op de inbound. Daarbij zal je instaan voor in- en uitpak van dozen, ingeven van gegevens in SAP.
-
STUDENT Loketbediende (BEVEREN-WAAS)
Regio: BEVEREN-WAAS
Bedrijf: FLEXTRA INTERIM
Type: Studentenjob
Voor onze klant regio Waasland zijn we op zoek naar een student bediende. U zal klanten te woord staan aan het loket.
-
Bordenbouwer (ZWEVEZELE)
Regio: ZWEVEZELE
Bedrijf: ELEKTRO BUTTENAERE
Type: Vaste Job
Als technicus sta je in voor het assembleren van elektrische borden, het onderling verbinden van de borden en het uiteindelijke testen. Dit in een 40 uren week.
-
STORE MANAGER in BRUSSEL (WESTLAND) (ANDERLECHT)
Regio: ANDERLECHT
Bedrijf: HR@RETAIL
Type: Vaste Job
JOBOMSCHRIJVING Onze klant is een wereldwijd gevestigde kledingketen die binnen Europa een marktleiderspositie bekleedt voor de senior en dit niet alleen op vlak van kledij, maar ook schoenen en accessoires. De collecties worden in de Belux aangeboden via 58 winkels. Het succes en groei danken ze vooral aan de inzet van de teams en in het bijzonder aan de permanente aandacht voor de verwachtingen en noden van de klanten op het gebied van comfort en dagelijks welzijn. Je bent vertegenwoordiger van de commerciële politiek en het nieuwe imago. Je optimaliseert de resultaten, de merchandising en de producten van je winkel en zorgt voor een kwalitatieve service aan de klanten. Je staat in voor de dagelijkse operationele leiding van de winkel op vlak van personeelsbezetting, administratie, voorraadbeheer en inrichting van de winkel. Je weet als geen ander hoe je team te stimuleren en te motiveren! Je zorgt voor een klantvriendelijk onthaal en werkt samen met jouw team aan een optimale klantentevredenheid. Je coacht een team van verkoopmedewerkers zodat zij de klanten weten te inspireren en te adviseren met hun gespecialiseerde kennis en ervaring. Je weet een verkoopbudget te behalen en zorgt ervoor dat je verkoopmedewerkers altijd een maximale klantenservice verlenen in een aantrekkelijk en verzorgde winkelomgeving. Bovendien ben je verantwoordelijk voor de begeleiding en opvolging van nieuwe medewerkers. Je rapporteert rechtstreeks aan de Area Manager.
-
Fastlane Engineer (Regio Herentals-Westerlo)
Regio: Regio Herentals-Westerlo
Bedrijf: SPINDLE
Type: Vaste Job
Voor het uitbrengen van offertes die tot de scope van het fastlane team behoren, onderzoek je de situatie bij de klant (site visit) en geef je de nodige informatie door aan de technisch commerciële medewerker van de fastlane. Indien nodig vraag je informatie en prijzen aan bij onderaannemers. Je voert de fastlane opdrachten volledig zelfstandig uit: Je bereidt de opdracht technisch voor (detailonderzoek configuratie bij de klant), en stemt voorbereidende info af met de klant. Je voert QC uit voor de producten, installeert deze bij de klant en brengt ze in werking (incl. installatie en configuratie van BLITS software). Indien er onderaannemers betrokken zijn, stem je vooraf met hen af, en zorg je voor de nodige aansturing en opvolging. Je plant en coördineert de activiteiten die nodig zijn in het kader van de fastlane opdracht: Je maakt afspraken met de klant rond uitvoering van de werkzaamheden en de voorbereidingen die hiervoor moeten worden getroffen (bekabeling, kabelgoten, doorboringen, hoogtes, …). Je coördineert de praktische uitvoering met eventuele onderaannemers. Indien relevant kaart je meerwerken aan bij de klant, en vraagt zijn akkoord hiervoor. Bij het einde van de werken sluit je de opdracht ter plaatse af door de klant te laten verifiëren of alles ok is. Je zorgt voor een update van de interne info bij de klant. Je staat in voor de controle van de werken uitgevoerd door onderaannemers en de verificatie van de hiervoor ontvangen facturen. Je past de bestaande configuratieschema’s aan binnen de firma zodat collega’s over up to date info beschikken. Je zorgt voor een strikte bewaking van de kwaliteit van het afgeleverde werk en houdt je aan de veiligheidsregels en procedures in het kader van het VCA** certificaat.
-
Ergotherapeute (NAZARETH)
Regio: NAZARETH
Bedrijf: NRGcare
Type: Zelfstandige activiteit
Team NRG, zoekt een collega om in een paramedisch centrum hun team te versterken! Je komt terecht in een reeds bestaand team van Podologe, Psychologe, Diëtiste. Het team kan naast logopedist ook uitgebreid worden door volgende functies: Seksuoloog, Vroedvrouw, Osteopaat, Kinesitherapie, Jobcoach, Schoonheidsspecialiste, Kapster,... Praktijkruimte in paramedisch centrumbeschikt over gemeenschappelijk sanitair, kitchenette, wachtzaal, vergaderzaal, ... Ruime parking. Mooie dorpskern. Ideaal voor vrij beroep zelfstandig verpleegsters, kinesist, vroedvrouw, logopedie, psycholoog, jobcoach, ergotherapeut, andere therapeuten, ... Het Wit Gele Kruis is ook aanwezig in dezelfde gebouwen.
-
Verkoper/adviseur (flexijob) op zaterdag M/V (NINOVE)
Regio: NINOVE
Bedrijf: ZELFBOUWMARKT
Type: Flexijob
We zijn op zoek naar een adviseur/verkoper voor zaterdagen. Volgende taken zijn erg belangrijk: Je zal klanten advies geven over onze producten. Je geeft uitleg over de technische kant. Je zal actief verkopen en klanten ook zelf gaan aanspreken. Je kan goed met een PC werken (Excel, Word, Outlook, kassasysteem)
Zoek naar antwoorden van GERARD LAMBERT in sociale netwerken
Look for responds of GERARD LAMBERT in social networks
Lees alle opmerkingen voor GERARD LAMBERT. Laat een reactie achter voor GERARD LAMBERT. GERARD LAMBERT bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for GERARD LAMBERT. Leave a respond for GERARD LAMBERT. GERARD LAMBERT on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie GERARD LAMBERT op de google maps. Adres en contacten GERARD LAMBERT Location of GERARD LAMBERT on the google maps. Address and contacts of GERARD LAMBERT
Andere gerelateerde bedrijven als come GERARD LAMBERT GERARD LAMBERT: ABBAYE DE SCOURMONT | MAURICE VANDENBROUCKE | Lange,Verstraete & Clijmans Advocaten | PAUL MARTINET | FIERENS R-M
Other related companies as GERARD LAMBERT: ABBAYE DE SCOURMONT | MAURICE VANDENBROUCKE | Lange,Verstraete & Clijmans Advocaten | PAUL MARTINET | FIERENS R-M
GERARD LAMBERT is een bedrijf dat 1999 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is GERARD LAMBERT, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE09535827636. Het bedrijf GERARD LAMBERT bevindt zich op het adres: RUE DE NIVELLES 110; 7190; ECAUSSINNES. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 467,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Meer dan 537,000 EUR, en dat heeft Negatief de creditrating. Type bedrijf is Partnership. Branchecategorie is Eleveurs de bovins. Lijst met producten zijn Type d'Elevage: Elevage de Vaches Laiti猫res..
De hoofdactiviteit van GERARD LAMBERT is Leder- en leerproducten, inclusief 9 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van GERARD LAMBERT is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van GERARD LAMBERT, openstaande posities, locatie van GERARD LAMBERT op de kaart.
GERARD LAMBERT is a company, that was registered 1999 in N\A region, Belgium. Full name of company is GERARD LAMBERT, company assigned to the tax number BE09535827636. The company GERARD LAMBERT is located at the address: RUE DE NIVELLES 110; 7190; ECAUSSINNES. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 467,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Meer dan 537,000 EUR, and that has Negatief the credit rating. Type of company is Partnership. Industry category is Eleveurs de bovins. List of products are Type d'Elevage: Elevage de Vaches Laiti猫res..
The main activity of GERARD LAMBERT is Leather and Leather Products, including 9 other destinations. Information about owner, director or manager of GERARD LAMBERT is not available. You also can look at reviews of GERARD LAMBERT, open positions, location of GERARD LAMBERT on the map.
