WENDT BOART SA
Contactgegevens WENDT BOART SA: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data WENDT BOART SA: address, phone, fax, email, website, opening hours
WENDT BOART SA
Regio (region): N\A, België
Adres (address): R. Du Bosquet 8a 1400 Nivelles - BELGIUM, België
Telefoon (phone): 32-67-28-75-00 32-67-28-75-00
Fax (fax): 32-67-87-94-92 32-67-87-94-92
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) WENDT BOART SA: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "WENDT BOART SA"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "WENDT BOART SA"? - Contact us!
We found such data of WENDT BOART SA, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees WENDT BOART SA. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti WENDT BOART SA
Products information WENDT BOART SA
Producten die in WENDT BOART SA zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Diamond tools
Aanvulling soorten activiteiten voor WENDT BOART SA Addition kinds of activities for WENDT BOART SA
313103. Enveloppen voor schoenen | Sole parts for shoes
20389900. Bevroren specialiteiten, nec, nec | Frozen specialties, nec, nec
28340606. Zink zalf | Zinc ointment
30890109. Planters, kunststoffen | Planters, plastics
38430000. Tandheelkundige apparatuur en benodigdheden | Dental equipment and supplies
50640104. ranges | Ranges
50880104. Navigatieapparatuur en benodigdheden | Navigation equipment and supplies
51930101. Kunstbloemen | Artificial flowers
79990403. Zwembad | Pool parlor
Werken bij WENDT BOART SA: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in WENDT BOART SA: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor WENDT BOART SA. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for WENDT BOART SA. Looking for open vacancies in other companies
-
Werfleider rioolrenovatie te Mechelen (MECHELEN)
Regio: MECHELEN
Bedrijf: RANDSTAD CONSTRUCT
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
We zoeken een ervaren arbeider rioolrenovatie of iemand die momenteel ploegbaas is in deze discipline en klaar is om de taak van werfleider op zich te nemen. Je bent iemand die van aanpakken weet. Je kan vlot communiceren waardoor je team zeer goed weet wat er dient te gebeuren. Je bent pracktisch ingesteld en steekt ook zelf de handen uit de mouwen. Dit is een functie waar veel uren worden gemaakt.
-
SCHRIJNWERKER (KORTEMARK)
Regio: KORTEMARK
Bedrijf: Accent
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor de job als schrijnwerker/daktimmerman : kan je gevelbekleding plaatsen plaats je dakconstructies voor zowel nieuwbouw als renovatie plaats je en werk je binnendeuren af
-
Operator - 3 ploegen - pralines (LOKEREN)
Regio: LOKEREN
Bedrijf: VIO-Interim
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor een innovatief en snelgroeiend bedrijf in het industriepark van Lokeren ben ik op zoek naar een operator die wil instaan voor het bereiden en vullen van pralines. Je takenpakket bestaat uit: Maken van voorbereidingen en het vullen van de pralines Correct afwegen en mengen van verschillende ingrediënten Aanvoeren van deze vullingen aan de productielijn Opvolgen van een geautomatiseerde productielijn Helpen reinigen van de productielijn Wil jij graag in de voeding werken als operator? Solliciteer dan snel!
-
HUISHOUDHULP MET DIENSTENCHEQUES REGIO ZEVENEKEN (Regio Gent)
Regio: Regio Gent
Bedrijf: DOME ASSISTANCE
Type: Dienstenchequebaan
Je helpt in het huishouden en staat in voor poetsen in particuliere woningen. Ook koken, naaien, wassen en strijken kunnen tot je dagelijkse takenpakket behoren. Je hebt inspraak tussen een voltijdse of een deeltijdse betrekking. Over een eigen vervoermiddel beschikken is een pluspunt.
-
HUISHOUDHULP ZONNEBEKE (ZONNEBEKE)
Regio: ZONNEBEKE
Bedrijf: GREENHOUSE IEPER
Type: Dienstenchequebaan
Gezinnen uit regio Zonnebeke zoeken dringend hulp in het huishouden. Dit betreft voornamelijk het schoonmaken van hun woning en soms ook strijken. Jouw persoonlijke dossierbeheerder ondersteunt jou in de administratie en opvolging van de ontvangen dienstencheques en beantwoordt al jouw vragen !
-
Werkstudenten medewerker snackbar (HASSELT)
Regio: HASSELT
Bedrijf: TAT KEBABZAAK
Type: Studentenjob
Opnemen bestelling Klaarmaken van diverse snacks Bestelling aan klant overhandigen Betaling ontvangen Verzorgen van toonbank en de snackbar onderhouden Afwassen Aankopen van producten, de producten ontvangen en opslaan in de frigo
-
Customer Service Representative (ANTWERPEN)
Regio: ANTWERPEN
Bedrijf: TABAKNATIE
Type: Vaste Job
Als Customer Service Representative ga je aan de slag op ons hoofdkantoor in het centrum van Antwerpen en zal je verantwoordelijk zijn voor het volledige dossierbeheer. Naast het beheren van deze dossiers sta je ook in voor de juiste communicatie naar andere afdelingen toe. Je staat dagelijks in contact met klanten, rederijen en betrokken afdelingen. Verantwoordelijkheden Je neemt klantenorders aan en verwerkt deze volgens de procedure. Je zorgt voor een correcte input van de gegevens in ons Tabaknatie ERP pakket. Je bent verantwoordelijk voor de algemene administratie en opvolging van de dossiers. Je volgt deze dossiers van a tot z op voorziet in een effectieve en efficiënte service naar de klant. Je communiceert met interne en externe betrokken partijen. Je stuurt de logistieke afdeling (operations) aan. Je boekt transporten bij de afgesproken rederij of transporteur en volgt deze op. Je behandelt de nodige documenten en certificaten (commerciële, handel en / of douane). Je bereidt de facturatie voor. Je voert controles uit en maakt rapporteringen op.
-
Klantenadviseur (OUDERGEM)
Regio: OUDERGEM
Bedrijf: IMPACT NV
Type: Vaste Job
Een van onze klant, een verzekeraar niet-leven voor particulieren. Hij stelt verzekeringsoplossingen voor bij Brand, Burgerlijke Aansprakelijkheid, Auto, Ongevallen Privéleven, BA familiale en juridische bescherming is op zoek maar een Klantenadviseur ( NL / FR) De Klantenadviseur draagt bij tot de ontwikkeling van de portefeuille van het kantoor door advies te verlenen en standaardproducten te verkopen. Hij of zij antwoordt op vragen van het publiek Hij of zij verzorgt de administratie van de bestaande portefeuille en werkt mee aan prospectieacties. De Klantenadviseur rapporteert aan de Kantoorverantwoordelijke. Activiteiten I. Commercieel - De klanten en prospects ontvangen en bedienen o De klanten hoffelijk ontvangen (in het kantoor en telefonisch) o De courante verrichtingen efficiënt afhandelen o De behoeften van de klant analyseren en passende offertes opstellen o In de dagelijkse praktijk producten en diensten verkopen conform het beleid voor risicoaanvaarding o Het verzoek indien nodig aan een bevoegde collega toevertrouwen De gesprekken voorbereiden en voeren o Het initiatief nemen voor afspraken als reactie op opportuniteiten o De gesprekken voorbereiden met behulp van de beschikbare commerciële tools o De klant een persoonlijk onthaal geven en zijn behoeften leren kennen o Producten en diensten voorstellen die overeenkomen met de behoeften en er de voordelen van uitleggen o Informatie verstrekken met een detailniveau dat aan de verwachtingen van de klant voldoet o Aan het einde van het gesprek de tevredenheid van de klant valideren Standaardproducten verkopen o De vooraf bepaalde doelstellingen respecteren, ook op het vlak van de productspreiding o De uitrusting van de klanten uitbreiden door middel van campagnes voor kruisverkoop en de upgrade van de portefeuille o De verkoop afronden zodra de klant het voorstel aanvaardt; indien niet, de nodige follow-up verzorgen (opnieuw contact zoeken, een afspraak maken...) - De follow-up van de relatie verzekeren o De follow-up en het verdere contact verzekeren na de verzending van offertes o Een goede dienst na verkoop verzekeren o De klant indien nodig naar Constatel doorverwijzen - Prospecteren -Deelnemen aan door de commerciële directie ontwikkelde acties (prospectiebestanden verwerken...) De eigen commerciële activiteit voorbereiden, organiseren en volgen o De eigen resultaten opvolgen en een wekelijks overzicht van de activiteiten opstellen o In het geval van een bestaande klant/prospectrelatie afspraken verkrijgen, plannen en kwalificeren II. Beheer -De administratie van de bestaande portefeuille verzorgen o Na de verkoop de administratieve follow-up van de dossiers verzorgen o De behandeling van de evenementen en andere beheersdaden verzekeren (mails...) De ter beschikking gestelde commerciële tools en met name de contactgegevens gebruiken en updaten
-
Hoofdverpleegkundige dienst SP cardiologie - pneumologie (GENT)
Regio: GENT
Bedrijf: AZ ST. LUCAS
Type: Vaste Job
Het team van onze SP cardiologie en pneumologie focust zich op het verlenen van gespecialiseerde zorg aan mensen met een cardiaal of pulmonair probleem aansluitend op een acute ziekenhuisopname. Een belangrijk aspect binnen deze zorg is de revalidatie na hartoperatie, hartinfarct of revalidatie bij hartfalen, wat een langdurig contact met de patiënt met zich meebrengt. Anderzijds worden hier ook patiënten opgenomen die herstellen en revalideren na opname voor een acuut longprobleem. Dit team bestaat uit 17 medewerkers met een groot hart voor de patiënten. Multidisciplinair werken is hun prioriteit. Er hangt een ontspannende sfeer en men is zeer student – minded. Ben jij er klaar voor om de stap te zetten richting een leidinggevende functie en zo een team te coachen en engageren? Wil je mee bijdragen aan het versterken van de kwaliteit en veiligheid van onze patiëntenzorg? Dan is deze vacature voor hoofdverpleegkundige vast en zeker iets voor jou! je bent verantwoordelijk voor een patiëntgerichte en kwalitatieve verpleegkundige zorg, dit in overleg met de betrokken artsen je geeft op participatieve wijze leiding aan een team van verpleegkundigen en logistieke medewerkers je staat in voor een motiverend personeelsbeleid met aandacht voor vorming en ontwikkeling van jouw medewerkers je volgt de dienstroosterplanning op
-
SALES / ACCOUNT MANAGER 360 / VR (GENT)
Regio: GENT
Bedrijf: Poppr
Type: Vaste Job
360 tours, 360 photo, 360 video, 3D, Virtual Reality. Helemaal warm gekregen? Goed. Wij van Poppr zijn de go-to guys voor 360 VR. We waren er vroeg bij, en hebben meer dan 1000 projecten op ons palmares. Tot onze klanten mogen we rekenen: Belfius, ArcelorMittal, Accor Hotels, Center Parcs, Engie, Stad Gent, Stad Mechelen, Medialaan, VRT, Europcar, Niko, Telenet, Disney en nog een pak meer. Onze vrij beestige loft kijkt uit op de Leie en de torens van Gent. We groeien, en we zijn (behoorlijk dringend) op zoek naar een ervaren Sales slash Account Manager met wat technisch inzicht, interesse in dit soort technologieën en de MacGyver attitude. Insert theme song. Onze ideale collega: is een medior Sales Account Manager, dus met al wat ervaring achter de kiezen; vertaalt noden en opportuniteiten naar projecten; begrijpt snel de business van de klant; verkoopt oplossingen, en denkt creatief mee met de klant; wordt licht opgewonden door alles 360 / VR / 3D; de CRM is je beste vriend; heeft een goed oog voor design, fotografie, architectuur; houdt van technologie en digital marketing; bouwt positieve relaties uit met klanten en heeft een langetermijnvisie; is niet bang om zijn/haar handen vuil te maken en GTD; heeft een helicopter. Maar dat is geen must. Testen als je nog leest. Geslaagd; kan zich vloeiend uitdrukken in het Nederlands, praat heel goed Engels en een mondje Frans. Versnelde ademhaling en hartslag 140? Super. In ruil krijg je geweldige opportuniteiten en projecten in een booming sector, een knoert van een loft, stevig materiaal, gedreven collega’s en veel avontuur.
-
Magazijnier/Kwaliteitscontroleur (KUURNE)
Regio: KUURNE
Bedrijf: Konvert Interim Kortrijk Centrum
Type: Vaste Job
Functie • Je laadt en lost vrachtwagens met vorkheftruck. • Je verpakt goederen volgens kenmerken, bestellingen en wijze van transport. • Je ontvangt en verzendt goederen en verwerkt dit in ERP-systeem. • Je beheert de documentenflow, levernota's ed • Je bent verantwoordelijk voor de stock-correctheid. • Je waakt over orde en netheid in het magazijn. / • Je voert ingangscontroles uit op aangeleverde goederen. • Je voert uitgangscontroles uit op te verzenden goederen. • Je stelt meetrapporten op. • Je stelt alles in het werk om deadlines te halen en stelt je flexibel op tijdens drukke periodes. • Je rapporteert aan de werkplaatsverantwoordelijke. Profiel • Je hebt een goed organisatievermogen. • Je bent administratief nauwkeurig • Je kan tegelijk zelfstandig en in team werken • Je hebt een goed inzicht, je kan prioriteiten stellen en neemt initiatief • Kennis van ERP is een pluspunt / • Je hebt een A2 diploma mechanica of bent gelijkwaardig door ervaring • Je kan goed technische tekeningen lezen. • Je kan vlot overweg met meetgereedschappen zoals schuifmaat, hoogtemeter ed • Je bent bereid om bijkomende opleidingen te volgen. • Je werkt punctueel en ordelijk en hebt zin voor detail • Liefst nederlandstalig, twee-taligheid is een grote plus.
-
Maintenance Technician (KONTICH)
Regio: KONTICH
Bedrijf: BRU TEXTILES
Type: Vaste Job
· Preventief onderhoud van alle machines in ons magazijn; · Detecteren en oplossen van mechanische, electrische, hydraulische of pneumatische problemen; · Beheer van reserve onderdelen in ons magazijn; · Herstellen van mechanische, electrische, hydraulische of pneumatische breakdowns; · Plannen, organiseren en opvolging van alle inspecties van externe machines; · Plannen, organiseren en opvolging van alle herstellingen van externe machines; · Onderhoud en herstellingen aan het gebouw/terrein; · Algemene klusjesmans activiteiten
Zoek naar antwoorden van WENDT BOART SA in sociale netwerken
Look for responds of WENDT BOART SA in social networks
Lees alle opmerkingen voor WENDT BOART SA. Laat een reactie achter voor WENDT BOART SA. WENDT BOART SA bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for WENDT BOART SA. Leave a respond for WENDT BOART SA. WENDT BOART SA on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie WENDT BOART SA op de google maps. Adres en contacten WENDT BOART SA Location of WENDT BOART SA on the google maps. Address and contacts of WENDT BOART SA
Andere gerelateerde bedrijven als come WENDT BOART SA WENDT BOART SA: SOS Jeunes Quartier Libre | GARAGE CENTRAL OLIVIERA | Artoz | ROBBEDOES | BELGISCHE P M U
Other related companies as WENDT BOART SA: SOS Jeunes Quartier Libre | GARAGE CENTRAL OLIVIERA | Artoz | ROBBEDOES | BELGISCHE P M U
WENDT BOART SA is een bedrijf dat 1985 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is WENDT BOART SA, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE06467071533. Het bedrijf WENDT BOART SA bevindt zich op het adres: R. Du Bosquet 8a 1400 Nivelles - BELGIUM. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van 101 to 200 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 816,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Meer dan 131,000 EUR, en dat heeft Negatief de creditrating. Type bedrijf is Temporary Consortia. Branchecategorie is Diamond tools. Producten gemaakt in WENDT BOART SA zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van WENDT BOART SA is Openbare Financiën, Belasting en Monetair Beleid, inclusief 9 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van WENDT BOART SA is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van WENDT BOART SA, openstaande posities, locatie van WENDT BOART SA op de kaart.
WENDT BOART SA is a company, that was registered 1985 in N\A region, Belgium. Full name of company is WENDT BOART SA, company assigned to the tax number BE06467071533. The company WENDT BOART SA is located at the address: R. Du Bosquet 8a 1400 Nivelles - BELGIUM. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. 101 to 200 employees work in this company. Capital - 816,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Meer dan 131,000 EUR, and that has Negatief the credit rating. Type of company is Temporary Consortia. Industry category is Diamond tools. Products created in WENDT BOART SA were not found.
The main activity of WENDT BOART SA is Public Finance, Taxation and Monetary Policy, including 9 other destinations. Information about owner, director or manager of WENDT BOART SA is not available. You also can look at reviews of WENDT BOART SA, open positions, location of WENDT BOART SA on the map.
