DANSLIGA SPORTFEDERATIE

Contactgegevens DANSLIGA SPORTFEDERATIE: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data DANSLIGA SPORTFEDERATIE: address, phone, fax, email, website, opening hours

DANSLIGA SPORTFEDERATIE

Regio (region): N\A, België

Adres (address): VUURKRUISENLEI 29; 2930; BRASSCHAAT, België

Telefoon (phone): 36514690 (+32-36514690) 36514690 (+32-36514690)

Fax (fax): +32 (53) 510-16-73 +32 (53) 510-16-73

E-Mail: n\a

Website:

Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) DANSLIGA SPORTFEDERATIE: n\a

Openingstijden (opening hours):

Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "DANSLIGA SPORTFEDERATIE"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "DANSLIGA SPORTFEDERATIE"? - Contact us!

We hebben dergelijke gegevens gevonden van DANSLIGA SPORTFEDERATIE, België als: financiën, rekeningen, vacatures. Download bankrekeningen, offertes, kredietgeschiedenis, belastingen en toeslagen DANSLIGA SPORTFEDERATIE. Download volledig rapport als zip-bestand.
We found such data of DANSLIGA SPORTFEDERATIE, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees DANSLIGA SPORTFEDERATIE. Download full report as zip-file.

Informazioni sui prodotti DANSLIGA SPORTFEDERATIE
Products information DANSLIGA SPORTFEDERATIE

BTW identificatienummer (tax): BE06072662353
Ondernemingsnummer: 2413940429
Hoofdstad (capital): 435,000 EUR
Verkoop, per jaar (sales, per year): Minder dan 510,000 EUR
Werknemers (employees): Minder dan 10
Credit rating (credit rating): Laag
Belangrijkste type bedrijf (main type of company): Partnership
Jaar van oprichting (foundation year): 2010

Types de Vêtements: Vêtements de Danse.

Product categorie (product category): Vêtements

Krijg een volledig rapport van de officiële database van BE voor DANSLIGA SPORTFEDERATIE
(Get full report from official database of BE for DANSLIGA SPORTFEDERATIE)

Aanvulling soorten activiteiten voor DANSLIGA SPORTFEDERATIE
Addition kinds of activities for DANSLIGA SPORTFEDERATIE

249913. Kruiden- of zaagselproducten, hout | Mulch or sawdust products, wood
335300. Aluminium vel, plaat en folie | Aluminum sheet, plate, and foil
672699. Investeringskantoren, nec, nec | Investment offices, nec, nec
17999914. Brandweerinstallatie | Fire escape installation
28999916. Kleurstoffen en tinten, huishoudens | Dyes and tints, household
30699901. Zakken, rubber of rubberen stof | Bags, rubber or rubberized fabric
35520110. Opening machines en uitrusting | Opening machinery and equipment
87120000. Architectonische diensten | Architectural services

Werken bij DANSLIGA SPORTFEDERATIE: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in DANSLIGA SPORTFEDERATIE: vacancies, career, training, practice

Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor DANSLIGA SPORTFEDERATIE. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for DANSLIGA SPORTFEDERATIE. Looking for open vacancies in other companies

  • Orderpicker - regio Lummen (LUMMEN)

    Regio: LUMMEN

    Bedrijf: TEMPO TEAM INHOUSE TDL NV

    Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)

    TDL Group is een dynamisch logistiek bedrijf met 800 goed opgeleide medewerkers verspreid over 5 vestigingen (Houthalen, Lummen, Willebroek (2) en Doornik). Met een vloot van 350 trekkers en 500 opleggers en meer dan 35 000 m² warehouse wordt er elke dag gestreefd naar maximale klanttevredenheid. Logistieke oplossingen op maat en flexibiliteit dankzij schaalgrootte zijn daarbij belangrijke troeven van TDL Group. Voor het logistiek bedrijf TDL zijn wij op zoek naar een gemotiveerde orderpicker. Je voornaamste taak bestaat uit het orderpicken van gekoelde voedingsproducten op pallets. Geregeld zul je ook met de handtranspallet en elektrisch transpallet werken. Werken doe je in een gekoeld magazijn, het is er ongeveer 4 graden. Aangezien je een volledige dag in deze temperatuur werkt, is het belangrijk dat je goed tegen de koude kan.

  • Export medewerker (m/v) gezocht! VOLTIJDS! (BRUCARGO)

    Regio: BRUCARGO

    Bedrijf: TEMPO-TEAM INTERIM

    Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)

    Voor een klant van ons zijn wij opzoek naar een export bediende. Je taken zullen o.a. zijn: - Je stelt de gehele exportdossiers samen - Je hebt dagelijkse contacten met luchtvaartmaatschappijen - Je hebt telefonisch contacten met klanten - Je hebt daarnaast ook wereldswijde contacten met je collega's

  • Verkoper Food (HOOGSTRATEN)

    Regio: HOOGSTRATEN

    Bedrijf: Randstad

    Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)

    Een supermarkt te regio Hoogstraten is op zoek naar een voltijdse all round winkelbediende Je taken bestaan uit volgende activiteiten: Je rekent bestellingen af. Je vult de winkel aan. Je houdt de winkel op orde. Je staat voornamelijk in de drankenafdeling. Indien de tewerkstelling goed verloopt, is er een optie vast.

  • afwasser 05/11 - 18/11 Kortrijk (KORTRIJK)

    Regio: KORTRIJK

    Bedrijf: ADECCO KORTRIJK INDUSTRIE

    Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)

    Voor een horecazaak in kortrijk gaan op zoek naar een afwasser. Dit is voor een verlofvervanging van 05 tem 18 november 2018. Ervaring in de horeca is een pluspunt! Interesse? 056 21 94 22 [email protected]

  • Tijdelijk medewerker (rekruteringsteam klinische studies) (m/v) (ANTWERPEN)

    Regio: ANTWERPEN

    Bedrijf: ACTIEF ANTWERPEN OFFICE

    Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)

    Onze klant is een klinische onderzoeksafdeling in het Stuivenbergziekenhuis in Antwerpen. Zij doen beroep op vrijwilligers om deel te nemen aan klinische studies. Momenteel zoeken zij een tijdelijke werknemer om het rekruteringsteam te versterken. Het betreft een tijdelijke opdracht van enkele maanden. Mogelijk kan dit nog verlengd worden. - Je zal instaan voor het rekruteren van vrijwilligers die, tegen een vergoeding, deelnemen aan de klinische onderzoeken. Je onderhoudt telefonische contacten met deze kandidaten en plant hen in voor screenings. - Je zal de vrijwilligers onthalen en hen tijdens infosessies uitleg geven over de onderzoeken. Je staat in voor de screenings van de kandidaten. - Je volgt ook de volledige administratie op (vb. opmaak van planningen, versturen van uitnodigingen, etc.).

  • ICT HARDWARE SOFTWARE // ONDERHOUD ONTWIKKELING (TIELT)

    Regio: TIELT

    Bedrijf: FORUM JOBS TIELT

    Type: Interim met optie "vast werk"

    Voor een bedrijf regio Tielt actief in de voedingssector zijn wij op zoek naar een ICT VERANTWOORDELIJKE die (1) geen schrik heeft van first line support binnen een firma (2) en zal instaan voor het beheer en onderhoud van de informatica- en telefooninfrastructuur en het oplossen van incidenten, dit voor zowel hard- als software.

  • afzakkers (ANTWERPEN)

    Regio: ANTWERPEN

    Bedrijf: AGO Jobs&HR

    Type: Interim met optie "vast werk"

    Voor een klant in de haven van antwerpen zijn wij op zoek naar een afzakkers Je zorgt voor het correct afvullen van de grondstoffen in zakken. Verder hou je de werkvloer net en ordelijk.

  • Frituurmedewerker (VEURNE)

    Regio: VEURNE

    Bedrijf: Randstad

    Type: Studentenjob

    Wij zoeken frituurmedewerker Na opleiding zelfstandig in de frituur staan Avond werk Weekend werk

  • Chef-kok (GROBBENDONK)

    Regio: GROBBENDONK

    Bedrijf: BRASSERIE MARIE - DGLV

    Type: Vaste Job

    Voor onze zaak in Grobbendonk, gelegen naast de oevers van het Albertkanaal, zijn we op zoek naar een nieuwe Chef-kok Je krijgt een verantwoordelijke functie waarbij volgende taken van belang zijn: - Je stelt de menukaart op en bespreekt ze in overleg met de zaakvoerder. - Bij het opstellen van de menukaart houd je rekening met het seizoensaanbod en de prijs van voedingswaren. (Onze menukaart verandert 4 keer per jaar) - Je bent verantwoordelijk over alle warme bereidingen en stuurt het keukenteam aan bij het bereiden van alle koude gerechten. - Keukenteam leiden en hun uren plannen, behoort ook tot jouw takenpakket. - Presentatie (dresseren) van alle gerechten zijn van groot belang.

  • Freelance projectverpleegkundige (VL-B) (Regio Vilvoorde-Zaventem)

    Regio: Regio Vilvoorde-Zaventem

    Bedrijf: Talent in Motion Healthcare

    Type: Zelfstandige activiteit

    Zoek je continuïteit in jouw opdrachten als freelance verpleegkundige en wil jouw ervaring in de brede en boeiende gezondheidszorg verder uitbreiden? Kom dan werken bij Talent in Motion en word freelance projectverpleegkundige! Als professionals in eigen vak bieden wij voldoende afwisseling in diverse projecten in verschillende zorginstellingen, bovendien bieden we je de zekerheid om opdracht na opdracht te kunnen doen. Je wordt als freelance verpleegkundige tewerkgesteld in verschillende projecten voor ziekenhuizen, woon- en zorgcentra en thuiszorg, en dit zowel voltijds (100%) als deeltijds (4/5de ). Afhankelijk van jouw eigen voorkeuren en specialiteit (spoed, OK, …) word je ingeschakeld in zeer uiteenlopende projecten in gezondheidszorg. Wij zorgen alvast voor een optimale begeleiding en helpen je bij het uitbouwen van jouw carrière. Verpleegkundige? Als verpleegkundige verleen je de nodige zorgen op een deskundige manier, rekening houdend met de individuele behoeften van de patiënt en zijn directe omgeving. Je voert de handelingen die je door de geneesheer zijn toevertrouw correct uit, binnen het wettelijk kader dat het verpleegkundig handelen vastlegt. Je werkt actief mee aan het beheer en de organisatie op verpleegkundig, administratief, technisch en huishoudelijk vlak. Je besteed veel aandacht aan een grondige observatie van alle lichamelijke en psychosociale klachten bij de patiënten. Je bouwt mee aan de verdere optimalisatie van de zorg- en dienstverlening.

  • Kinesist (VEERLE)

    Regio: VEERLE

    Bedrijf: DE COCON

    Type: Zelfstandige activiteit

    Zelfstandig kinesist binnen een multidisciplinaire groepspraktijk.

  • Business Analist (KONTICH)

    Regio: KONTICH

    Bedrijf: StepStone

    Type: Zelfstandige activiteit

    www.stepstone.be/vacatures----1654229-inline.html?cid=Partner_VDAB Eiger North, een jong dynamisch bedrijf binnen de Cronos Groep, gegroeid vanuit een jarenlange ervaring in het implementeren van IT-projecten heeft een sterk competence center opgestart om bedrijven te begeleiden bij het uitvoeren van een grondig analyse van de business noden om dan de vertaalslag te kunnen maken naar de functionele specificities. Bedrijven die een succesvolle IT-implementatie kunnen voorleggen hebben allen één gemeenschappelijke leuze: “Bezint eer je begint”. Wij zijn op zoek naar hongerige en dorstige Analisten en Business Process Experten die de stap naar een IT-omgeving willen zetten.  Echte selfmotivators die de lat voor zichzelf hoog willen leggen, die willen werken in een ondernemende omgeving, die het bedrijf van onze klanten als hun eigen bedrijf beschouwen, die initiatief willen nemen, die kritisch durven zijn en onze klanten ook aan kritische vraagstellingen durven onderwerpen, die  willen groeien en plezier maken, die willen leren en tevens  hun eigen opgedane kennis willen delen, die geen belang hechten aan fancy titels maar hun persoonlijke ontwikkeling des te meer naar waarde schatten.

Zoek naar antwoorden van DANSLIGA SPORTFEDERATIE in sociale netwerken
Look for responds of DANSLIGA SPORTFEDERATIE in social networks

Lees alle opmerkingen voor DANSLIGA SPORTFEDERATIE. Laat een reactie achter voor DANSLIGA SPORTFEDERATIE. DANSLIGA SPORTFEDERATIE bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for DANSLIGA SPORTFEDERATIE. Leave a respond for DANSLIGA SPORTFEDERATIE. DANSLIGA SPORTFEDERATIE on Facebook, LinkedIn and Google+

Locatie DANSLIGA SPORTFEDERATIE op de google maps. Adres en contacten DANSLIGA SPORTFEDERATIE
Location of DANSLIGA SPORTFEDERATIE on the google maps. Address and contacts of DANSLIGA SPORTFEDERATIE

Andere gerelateerde bedrijven als come DANSLIGA SPORTFEDERATIE DANSLIGA SPORTFEDERATIE: GROUP 4 SECURICOR BELGIUM | LITHO GROUP LIEBENS | SALVATEL | TYFFANY GLASSHOP | Tallieu P

Other related companies as DANSLIGA SPORTFEDERATIE: GROUP 4 SECURICOR BELGIUM | LITHO GROUP LIEBENS | SALVATEL | TYFFANY GLASSHOP | Tallieu P

DANSLIGA SPORTFEDERATIE is een bedrijf dat 2010 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is DANSLIGA SPORTFEDERATIE, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE06072662353. Het bedrijf DANSLIGA SPORTFEDERATIE bevindt zich op het adres: VUURKRUISENLEI 29; 2930; BRASSCHAAT. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 435,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Minder dan 510,000 EUR, en dat heeft Laag de creditrating. Type bedrijf is Partnership. Branchecategorie is Vêtements. Lijst met producten zijn Types de Vêtements: Vêtements de Danse..
De hoofdactiviteit van DANSLIGA SPORTFEDERATIE is Bouw - Speciale Handel Aannemers, inclusief 8 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van DANSLIGA SPORTFEDERATIE is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van DANSLIGA SPORTFEDERATIE, openstaande posities, locatie van DANSLIGA SPORTFEDERATIE op de kaart.

DANSLIGA SPORTFEDERATIE is a company, that was registered 2010 in N\A region, Belgium. Full name of company is DANSLIGA SPORTFEDERATIE, company assigned to the tax number BE06072662353. The company DANSLIGA SPORTFEDERATIE is located at the address: VUURKRUISENLEI 29; 2930; BRASSCHAAT. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 435,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Minder dan 510,000 EUR, and that has Laag the credit rating. Type of company is Partnership. Industry category is Vêtements. List of products are Types de Vêtements: Vêtements de Danse..
The main activity of DANSLIGA SPORTFEDERATIE is Construction - Special Trade Contractors, including 8 other destinations. Information about owner, director or manager of DANSLIGA SPORTFEDERATIE is not available. You also can look at reviews of DANSLIGA SPORTFEDERATIE, open positions, location of DANSLIGA SPORTFEDERATIE on the map.

We hebben dergelijke informatie gevonden over DANSLIGA SPORTFEDERATIE, N\A: adres, telefoonnummer, contacten, reactie, vacatures. Er is een gedetailleerd rapport over het werk van het bedrijf DANSLIGA SPORTFEDERATIE, medewerkers, financiële statistieken. We found such information about DANSLIGA SPORTFEDERATIE, N\A: address, phone, contacts, response, vacancies. There is a detail report about the work of the company DANSLIGA SPORTFEDERATIE, employees, financial statistics.