LE FLOR-EN-VILLE
Contactgegevens LE FLOR-EN-VILLE: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data LE FLOR-EN-VILLE: address, phone, fax, email, website, opening hours
LE FLOR-EN-VILLE
Regio (region): N\A, België
Adres (address): PLACE ALBERT-IER 58; 6820; FLORENVILLE, België
Telefoon (phone): 61313373 (+32-61313373) 61313373 (+32-61313373)
Fax (fax): +32 (81) 438-28-66 +32 (81) 438-28-66
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) LE FLOR-EN-VILLE: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "LE FLOR-EN-VILLE"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "LE FLOR-EN-VILLE"? - Contact us!
We found such data of LE FLOR-EN-VILLE, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees LE FLOR-EN-VILLE. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti LE FLOR-EN-VILLE
Products information LE FLOR-EN-VILLE
Producten die in LE FLOR-EN-VILLE zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Vêtements pour Dames
Aanvulling soorten activiteiten voor LE FLOR-EN-VILLE Addition kinds of activities for LE FLOR-EN-VILLE
411999. Lokaal personenvervoer, nec, nec | Local passenger transportation, nec, nec
22119912. Luier stoffen, nec | Diaper fabrics, nec
38250100. Motor elektrische testapparatuur | Engine electrical test equipment
39420000. Dolls en gevulde speelgoed | Dolls and stuffed toys
76992501. Liften: inspectie, service en reparatie | Elevators: inspection, service, and repair
Werken bij LE FLOR-EN-VILLE: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in LE FLOR-EN-VILLE: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor LE FLOR-EN-VILLE. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for LE FLOR-EN-VILLE. Looking for open vacancies in other companies
-
Veelzijdige magazijnier - Wetteren (WETTEREN)
Regio: WETTEREN
Bedrijf: Randstad
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Je staat in nauw contact met onze leveranciers teneinde een optimale ondersteuning te kunnen bieden aan onze technische dienst (atelier) en/of rechtstreeks aan onze klanten. Tevens ben je verantwoordelijk voor het uitvoeren van de fysieke behandeling van zowel de inkomende als de uitgaande pakketten, het bijhouden van de goederenbewegingen en de interne organisatie in het magazijn. In deze rol: Sta je in voor de opmaak van offertes Zoek je onderdelen op Beheer je en volg je facturen op Volg je de status van offertes/orders op en bewaak je de leveringstermijnen Ga je bij het ontvangen van een order (door de technische dienst of rechtstreeks door de klant), de bestelling voorbereiden teneinde bij de dragen aan een correcte en tijdige levering van de benodigde materialen hetzij voor de herstelling van onze toestellen in de huurvloot of directe levering aan de klant Neem je de materialen/goederen in ontvangst, ga je hierop een controle uitvoeren en sla je deze op in het magazijn Hou je wijzigingen bij in het voorraadbeheersysteem Ga je de materialen/ goederen fysiek opslaan en verplaatsen Hou je het magazijn en de ontvangstbalie proper en opgeruimd Verzorg je baliewerk (ontvangst van teruggebrachte toestellen) Je rapporteert aan de Technisch aankoper/Hoofdmagazijnier.
-
Monteur van chocolade machines (HOBOKEN)
Regio: HOBOKEN
Bedrijf: Go4Jobs Aartselaar
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Als monteur sta je in voor de machinebouw, voornamelijk op vlak van elektriciteit. Ook assembleren van allerhande onderdelen, mechanisch, behoort tot je takenpakket.
-
FLEXIJOB - Kelner / bar (NIEUWPOORT)
Regio: NIEUWPOORT
Bedrijf: ADECCO VEURNE
Type: Interim met optie "vast werk"
Ben je een ervaren kelner, opdiener, barman m/v? Wil je als flexijob werken in het weeken of tijdens de week? Zoek je een job in de horeca in Nieuwpoort? Als kelner / opdiener verwelkom je de gasten. Je biedt de menukaart aan en neemt de bestelling op. Je bedient de gasten, ruimt af en rekent af. Daarnaast zorg je er ook voor dat de tafels netjes opgedekt worden.
-
Poetshulp Weelde (TURNHOUT)
Regio: TURNHOUT
Bedrijf: PUUUR TURNHOUT
Type: Dienstenchequebaan
Ben jij de nieuwe huishoudhulp van Puuur? Je houdt van huishoudelijke taken? Je bent blij als alles netjes en proper is? Dan ben jij de collega die wij zoeken! Een diploma is niet nodig. Talent en goesting zijn de superkrachten van een Puuur huishoudheld. Werken bij Puuur: je werkt dichtbij huis en je hebt gezinsvriendelijke uren Je kiest zelf wanneer je wil werken en hoeveel uren per week. Zo kun je je job en je gezin goed combineren. Je hebt geen avond- of weekendwerk. Je werkt bij vaste klanten dichtbij huis. Ook in jouw buurt is er een Puuur kantoor. Werken bij Puuur: je hebt vast werk met een hartelijke begeleiding Jouw coördinator begeleidt en ondersteunt jou. Je krijgt een opleiding over poetstechnieken, over de organisatie van je werk, over veiligheid,… Je kunt ook elk jaar bijscholing volgen over verschillende thema’s. Werken bij Puuur: je krijgt een uitstekend loon en extra’s Je krijgt direct een vast contract met een degelijk loon. Je krijgt ook eindejaarspremie, vakantiegeld, werkkledij, kilometer-, telefoon- en postzegelvergoeding, omnium verzekering voor je eigen wagen en volledige terugbetaling van kosten openbaar vervoer. Puuur: eerlijk, oprecht, betrouwbaar en correct: We hebben meer dan 3.200 personeelsleden en 20.000 tevreden klanten. Puuur is al meer dan 10 jaar een betrouwbare werkgever en een goede dienstverlener. Puuur werft aan op basis van competenties en talenten ongeacht leeftijd, geslacht, origine, handicap, … Puuur groeit voortdurend. We zoeken ook in jouw regio huishoudhulpen. Wat is je functie? Je neemt het huishouden van je klanten in jouw handen: Je houdt van poetsen, dweilen, stofzuigen, afstoffen, schrobben, vensters wassen … Je staat in voor de schoonmaak van de woning Je doet graag de was en de strijk Je kookt of gaat naar de winkel voor sommige gezinnen
-
POETSHULP/HUISHOUDHULP in regio Kessel – kies een (elektrische) fiets of bedrijfswagen! (KESSEL)
Regio: KESSEL
Bedrijf: Het Poetsbureau
Type: Dienstenchequebaan
Het Poetsbureau groeit. Snel, sneller en snelst. Om dat te realiseren, hebben wij schitterende medewerkers nodig. Voor ons ben je zoveel méér dan een kuisvrouw of kuisman. Je bent een waardevolle huishoudhulp die huizen elke dag laat schitteren als nooit tevoren in ruil voor dienstencheques. Je bent van alle markten thuis: schoonmaken, strijken, boodschappen doen. In ruil voor je gedreven inzet wacht er op jou een glanzende toekomst bij Het Poetsbureau. (trefwoorden: dienstencheque, dienstencheques, kuisen, schoonmaken, poetsen, poetswerk, poetshulp, poetsvrouw, poetsman, kuisvrouw, poetsdame)
-
2 kassamedewerkers (HARELBEKE)
Regio: HARELBEKE
Bedrijf: TEMPO-TEAM
Type: Studentenjob
Voor een supermarkt te Harelbeke zijn we op zoek naar 2 gemotiveerde kassamedewerkers. Je bedient de kassa, maar uiteraard dien je ook af en toe mee te helpen met het uitpakken van de inkomende producten en de aanvullen van de rekken. Dit betref een fulltime functie van 38u/week Je werkt hierbij in een variabel uurrooster Je moet bereid zijn om zowel de zaterdag als de zondag te werken. Openingsuren van de winkel : ma : 13h-20h di-do: 8h-20h vrij: 8h-21h zat: 8h-20h zo: 8h-12h30
-
LESGEVER MULTIMOVE (ZULTE)
Regio: ZULTE
Bedrijf: Sportwerk Vlaanderen
Type: Studentenjob
Ben je sportief en enthousiast ingesteld? Ben je op zoek naar een leuke en afwisselende job in de sport? Dan ben je bij Sportwerk Vlaanderen aan het juiste adres! Sportwerk Vlaanderen werkt samen met een team van vaste en losse sportlesgevers. Losse sportlesgevers zijn sportlesgevers die op (on)regelmatige basis voor Sportwerk Vlaanderen werken. Voor een lessenreeks multimove (start januari 2019) in Zulte zijn we op zoek naar een losse lesgever. De lessen gaan wekelijks door op zaterdagvoormiddag van 09:00-12:00u. Zin om Sportwerker te worden? Join our team!
-
Consultant Kredieten (Regio Boom-Aartselaar)
Regio: Regio Boom-Aartselaar
Bedrijf: Connexis Antwerpen
Type: Vaste Job
Respect dragen wij hoog in het vaandel Toewijding is onze drijfveer Klantgerichtheid is een absolute must Je staat er niet alleen voor: jouw team bestaat uit 4 enthousiaste collega's die je bijstaan met raad en daad. We hebben een mooi project op poten gezet waar ook jij aan kan deelnemen. Bij ons staat de klantenrelatie centraal. Daarom vinden wij het belangrijk dat je proactief kan meehelpen bij het adviseren en ondersteunen van onze klanten. Jouw takenpakket omvat: Je krijgt de verantwoordelijkheid om de vragen van klanten om te zetten in advies op maat, steunend op een gedegen kennis van de fiscaliteit en de kredietmarkt. Als vertrouwenspersoon blijf je daarnaast alert voor andere opportuniteiten en verwijs je door waar mogelijk naar je gespecialiseerde collega. Verder werk je samen met de kantoorhouder actief mee aan acties om het kantoor te laten groeien en je brengt ideeën aan voor cross-selling. Naast de commerciële verantwoordelijkheden sta je in voor de administratieve verwerking en opvolging van jouw dossiers.
-
Erkend Distributeur Agréé (Regio Tienen)
Regio: Regio Tienen
Bedrijf: GIIC
Type: Zelfstandige activiteit
U legt contacten met speciaalzaken, traiteurs, horecazaken en ondernemers-wijnliefhebbers in eigen regio en laat hen kennismaken met onze exclusieve wijnen en champagnes. In nauwe samenwerking met de directie, realiseert u vooropgestelde verkoopdoelstellingen. Champagnes en goede wijnen worden geschonken bij feestelijke gelegenheden of worden gedronken door liefhebbers. Dit zorgt steeds weer voor een aangenaam verkoopklimaat.
-
Installateur sanitair Roeselare - Izegem (Regio Roeselare-Izegem)
Regio: Regio Roeselare-Izegem
Bedrijf: UW RECHTERHAND
Type: Zelfstandige activiteit
Renovatiegroep Uw Rechterhand zoekt in uw regio een installateur sanitair die ons team als zelfstandige wilt komen versterken. Sinds 2012 biedt Gamma België hun klanten een unieke montageservice aan in hun huis-aan-huis-folders, in de 85 winkels en online. Renovatiegroep Uw Rechterhand wordt door Gamma bouwmarkten aanbevolen als montageservice en wij plaatsen voor hun klanten allerlei producten zoals badmeubels, sanitair etc. Kortom, zeer afwisselend, uitdagend en verantwoordelijk werk in een straal van 30 km vanaf uw woonplaats.
-
Oliver James Associates - Application Security Architect (Brussel)
Regio: Brussel
Bedrijf: ictjob.be
Type: Zelfstandige activiteit
My client is a very mature environment willing to increase his Security mindset and, obviously, the Security of all his IT. Role The ideal Application Security Architect will be responsible for: Identification of attacks upon software; Vulnerability reporting and incident response planning; Security controls & testing advisory; Increasing the security awareness during all the phases of a project. Profile The ideal Candidate will cover the following points: +10 years of experience within Security and Architecture; Fluent in English and French/Dutch; Excellent knowledge CISSP, TOGAF, NIST and ISO2700X. Location The role is located in Brussels and very easily reachable by car or public transport. Offer Contract: Freelance Daily rate: € competitive Starting date: November the 1st, 2018
-
Flexijob arbeider - opbouw outletverkoop evenement- 04/10 & 05/10 - Brabanthal Leuven M/V (LEUVEN)
Regio: LEUVEN
Bedrijf: TOPANGELS
Type: Flexijob
Voor de opbouw van een mega-outlet evenement in de Brabanthal te Leuven zoeken we voor naar sterke mensen om de vrachtwagens te helpen lossen en de standen (voor outletverkoop) op te zetten. Deze personen moeten ook in staat zijn om rolrekken te heffen van de vrachtwagen. Dit is een opdracht van 2 dagen: donderdag 4 oktober: 19u30 - +-24u vrijdag 5 oktober: 6u - +-12u Ook gepensioneerden komen in aanmerking.
Zoek naar antwoorden van LE FLOR-EN-VILLE in sociale netwerken
Look for responds of LE FLOR-EN-VILLE in social networks
Lees alle opmerkingen voor LE FLOR-EN-VILLE. Laat een reactie achter voor LE FLOR-EN-VILLE. LE FLOR-EN-VILLE bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for LE FLOR-EN-VILLE. Leave a respond for LE FLOR-EN-VILLE. LE FLOR-EN-VILLE on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie LE FLOR-EN-VILLE op de google maps. Adres en contacten LE FLOR-EN-VILLE Location of LE FLOR-EN-VILLE on the google maps. Address and contacts of LE FLOR-EN-VILLE
Andere gerelateerde bedrijven als come LE FLOR-EN-VILLE LE FLOR-EN-VILLE: HET GROENSELHOF | EDGARD PUTSEYS | Jacobs-Lenskens A | ECOLE FOND. COMMUNALE | M. THIJS
Other related companies as LE FLOR-EN-VILLE: HET GROENSELHOF | EDGARD PUTSEYS | Jacobs-Lenskens A | ECOLE FOND. COMMUNALE | M. THIJS
LE FLOR-EN-VILLE is een bedrijf dat 2011 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is LE FLOR-EN-VILLE, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE06071838378. Het bedrijf LE FLOR-EN-VILLE bevindt zich op het adres: PLACE ALBERT-IER 58; 6820; FLORENVILLE. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 712,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Ongeveer 528,000,000 EUR, en dat heeft Normaal de creditrating. Type bedrijf is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Branchecategorie is Vêtements pour Dames. Producten gemaakt in LE FLOR-EN-VILLE zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van LE FLOR-EN-VILLE is Eten en Drinken Plaatsen, inclusief 5 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van LE FLOR-EN-VILLE is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van LE FLOR-EN-VILLE, openstaande posities, locatie van LE FLOR-EN-VILLE op de kaart.
LE FLOR-EN-VILLE is a company, that was registered 2011 in N\A region, Belgium. Full name of company is LE FLOR-EN-VILLE, company assigned to the tax number BE06071838378. The company LE FLOR-EN-VILLE is located at the address: PLACE ALBERT-IER 58; 6820; FLORENVILLE. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 712,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Ongeveer 528,000,000 EUR, and that has Normaal the credit rating. Type of company is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Industry category is Vêtements pour Dames. Products created in LE FLOR-EN-VILLE were not found.
The main activity of LE FLOR-EN-VILLE is Eating and Drinking Places, including 5 other destinations. Information about owner, director or manager of LE FLOR-EN-VILLE is not available. You also can look at reviews of LE FLOR-EN-VILLE, open positions, location of LE FLOR-EN-VILLE on the map.
