DE VERENIGDE VRIENDEN

Particuliere bedrijvenPersoonlijke Dienstverlening • DE VERENIGDE VRIENDEN
Private companiesPersonal Services • DE VERENIGDE VRIENDEN

Contactgegevens DE VERENIGDE VRIENDEN: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data DE VERENIGDE VRIENDEN: address, phone, fax, email, website, opening hours

DE VERENIGDE VRIENDEN

Regio (region): N\A, België

Adres (address): BEGONIALAAN 27; 9200; DENDERMONDE, België

Telefoon (phone): 52213614 (+32-52213614) 52213614 (+32-52213614)

Fax (fax): +32 (65) 783-96-58 +32 (65) 783-96-58

E-Mail: n\a

Website:

Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) DE VERENIGDE VRIENDEN: n\a

Openingstijden (opening hours):

Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "DE VERENIGDE VRIENDEN"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "DE VERENIGDE VRIENDEN"? - Contact us!

We hebben dergelijke gegevens gevonden van DE VERENIGDE VRIENDEN, België als: financiën, rekeningen, vacatures. Download bankrekeningen, offertes, kredietgeschiedenis, belastingen en toeslagen DE VERENIGDE VRIENDEN. Download volledig rapport als zip-bestand.
We found such data of DE VERENIGDE VRIENDEN, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees DE VERENIGDE VRIENDEN. Download full report as zip-file.

Informazioni sui prodotti DE VERENIGDE VRIENDEN
Products information DE VERENIGDE VRIENDEN

BTW identificatienummer (tax): BE04710083007
Ondernemingsnummer: 8019989013
Hoofdstad (capital): 617,000 EUR
Verkoop, per jaar (sales, per year): Meer dan 658,000 EUR
Werknemers (employees): Minder dan 10
Credit rating (credit rating): Laag
Belangrijkste type bedrijf (main type of company): Co-operative
Jaar van oprichting (foundation year): 1997

Types de Clubs: Colombophilie.

Product categorie (product category): Clubs de sport

Krijg een volledig rapport van de officiële database van BE voor DE VERENIGDE VRIENDEN
(Get full report from official database of BE for DE VERENIGDE VRIENDEN)

Aanvulling soorten activiteiten voor DE VERENIGDE VRIENDEN
Addition kinds of activities for DE VERENIGDE VRIENDEN

603500. Federale spaarinstellingen | Federal savings institutions
22419904. Glas smalle stoffen | Glass narrow fabrics
22690000. Afwerkingsinstallaties, nec | Finishing plants, nec
32950103. Flint, gemalen of anderszins behandeld | Flint, ground or otherwise treated
37280113. Ruiters, vliegtuigen | Rudders, aircraft
38230105. Thermokoppels, industrieel proces type | Thermocouples, industrial process type
50650305. Connectoren, elektronisch | Connectors, electronic
73770000. Computer verhuur en leasing | Computer rental and leasing
91990102. Personeelsbureau, overheid | Personnel agency, government

Werken bij DE VERENIGDE VRIENDEN: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in DE VERENIGDE VRIENDEN: vacancies, career, training, practice

Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor DE VERENIGDE VRIENDEN. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for DE VERENIGDE VRIENDEN. Looking for open vacancies in other companies

  • CNC - plooien, laser (ANTWERPEN)

    Regio: ANTWERPEN

    Bedrijf: ASAP HAVEN & LOGISTICS

    Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)

    Storingen aan een machine opmerken en aanpassingen doorvoeren Preventief of correctief basisonderhoud van machines of uitrustingen uitvoeren De productie opstarten en bewaken (preproductie, serieproductie, ...) Gegevens voor productie- en kwaliteitsopvolging registreren (storingen, interventies, ...) De verschillende bewerkingsfases en de afstelwaarden (tolerantie, positie, oppervlaktestaat, ...) van het stuk en het gereedschap bepalen De geproduceerde stukken controleren

  • Manipulator 3 ploegen regio Zedelgem (ZEDELGEM)

    Regio: ZEDELGEM

    Bedrijf: ASAP OOSTENDE

    Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)

    Op & afhaken van stukken die gespoten worden. PC gebruiken om labels te maken en die labels opkleven. Gaten opvullen met dekseltjes zodat de verf niet door de gaten gaat.

  • Winkelbediende afdeling baby-artikelen (TIELT)

    Regio: TIELT

    Bedrijf: FORUM JOBS TIELT

    Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)

    Voor onze klant in de regio van Tielt zijn we op zoek naar een gemotiveerde winkelbediende. Takenpakket Klanten adviseren over producten op eigen afdeling Aanvullen rayons en visual merchandising Stock controleren Sporadisch kan je ingeschakeld worden aan de kassa Opstellen en opvolgen van geboortelijsten Werken met PC-programma voor geboortelijsten

  • Sales assistant (DIEGEM)

    Regio: DIEGEM

    Bedrijf: ADECCO VILVOORDE

    Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)

    Ben jij de sales assistant waar onze klant in Diegem op zoek naar is? Ze zijn een international marketing en logistiek bedrijf met heel wat ervaring in de distributie van reclamefolders. Onze klant bereikt wekelijks meer dan 4,5 miljoen gezinnen in België en ze zijn het nummer 1 promotie en shopping platform op de Belgische markt. Je takenpakket bestaat uit de volgende zaken: Als Sales Assistant binnen de afdeling Customer Service, ben je verantwoordelijk voor de verwerking en de opvolging van de klantendossiers. Je verzorgt de opmaak van offertes en je staat in voor een tijdige en correcte verwerking van bestellingen. Je denkt mee met de klant in het bepalen van bedelingszones en adviseert en informeert hem bij vragen betreffende het offline en online productaanbod. Hiervoor werk je nauw samen met de betreffende Accountmanagers. Je bent als het ware de Single Point Of Contact voor jouw klantenportefeuille en je volgt deze strategische klanten op van A tot Z. Je draagt zorg voor een correcte orderverwerking in bedrijfseigen systemen. Je geeft de orders en klachten tijdig en correct in volgens commerciële en operationele afspraken. Je treedt op als back-up voor de Accountmanagers bij commerciële vragen van klanten. Bij operationele problemen zoek je mee naar mogelijke oplossingen, sta je de klant te woord om hem te informeren en adviseren. Je analyseert, beantwoordt en coördineert opmerkingen en vragen van klanten. Je leert graag bij en nieuwe verantwoordelijkheden vormen voor jou een uitdaging. In deze functie rapporteer je rechtstreeks aan de Teamleader.

  • CNC-operator / insteller HOUTSECTOR - dagwerk (KORTRIJK)

    Regio: KORTRIJK

    Bedrijf: AGO Jobs & HR

    Type: Interim met optie "vast werk"

    AGO gaat op zoek naar een gemotiveerde CNC operator/insteller (hout) voor gevarieerd werk te Kortrijk. Onze klant produceert stukwerk/maatwerk. Jouw taak bestaat erin om de CNC-machine correct te parametreren en te bedienen. Je werkt in dagdienst.

  • Administratief bediende (BELSELE)

    Regio: BELSELE

    Bedrijf: Accent

    Type: Interim met optie "vast werk"

    Je staat in voor de klachtenbehandeling. Je neemt de telefoons aan en verwerkt de mails. Je lost de problemen op en verwerkt hiervoor ook de nodige administratie. Je hebt contact met de klant en met de leveranciers voor de opvolging van de service. In drukke perioden help je ook mee in de verkoop of aan de kassa.

  • HUISHOUDHULP MET DIENSTENCHEQUES REGIO LOCHRISTI (Regio Gent)

    Regio: Regio Gent

    Bedrijf: DOME ASSISTANCE

    Type: Dienstenchequebaan

    Je helpt in het huishouden en staat in voor poetsen in particuliere woningen. Ook koken, naaien, wassen en strijken kunnen tot je dagelijkse takenpakket behoren. Je hebt inspraak tussen een voltijdse of een deeltijdse betrekking. Over een eigen vervoermiddel beschikken is een pluspunt.

  • Huishoudhulp/poetshulp, regio Zingem - Kruishoutem (ZINGEM)

    Regio: ZINGEM

    Bedrijf: SOLIDARITEIT VOOR HET GEZIN

    Type: Dienstenchequebaan

    Je komt terecht in een warme familie met meer dan 2500 tevreden collega-poetshulpen. Je geniet van de persoonlijke vrijheid die deze job zo mooi en waardevol maakt. Wij onderscheiden ons van andere diensten door onze dagelijkse engagement je thuis te laten voelen in je job. Geen loze beloftes, bij ons weet je wat je mag en kunt verwachten. Wij zorgen voor jou tijdens de werkuren maar ook daarbuiten. Zo bieden we jou niet alleen een uitstekende verloning maar ook mooie personeelskortingen en -voordelen bij meer dan 3600 bedrijven in heel België! Je taken? Net als bij andere poetsbedrijven sta je onder meer in voor het wekelijks onderhoud van de woning (afstoffen, stofzuigen, dweilen, schuren, …). Daarnaast voer je lichte huishoudelijke taken (wassen, strijken en boodschappen doen) uit bij mensen thuis. Weet je wat het mooiste van al is? Je krijgt bij ons de mogelijkheid om je job makkelijk te combineren met je hobby’s en gezin. Je stelt immers je uurrooster op in samenspraak met je verantwoordelijke. Als jij je niet goed voelt in je job? Dan gaan we samen op zoek naar hoe we het beter kunnen maken!

  • Huishoudhulp regio Izegem/Lendelede 20h/week (IZEGEM)

    Regio: IZEGEM

    Bedrijf: AMBY IZEGEM

    Type: Dienstenchequebaan

    Ben je op zoek naar een afwisselende job en streef je naar erkenning en voldoening in je werk? Wij zijn op zoek naar enthousiaste en gemotiveerde kandidaten. Je voert huishoudelijke taken uit bij particulieren. Je zal voornamelijk schoonmaken/poetsen, zoals stof afdoen, stofzuigen en dweilen. Verder kan je ook ingeschakeld worden voor de afwas/vaatwas, het heropmaken van bedden en strijken.

  • Jobstudent verkoop Dessel (DESSEL)

    Regio: DESSEL

    Bedrijf: ADECCO BEVEREN-WAAS

    Type: Studentenjob

    Student verkoper/verkoopster supermarkt in Dessel weekend werk en schoolvakanties Je staat in voor de verkoop van vlees, vleeswaren, kaas en traiteurproducten in een supermarkt. Bereiden of voorverpakken van producten. Je voornaamste taak is het bedienen en adviseren van klanten.

  • Verkoper / Verkoopster slagerij (AVELGEM)

    Regio: AVELGEM

    Bedrijf: ADECCO AVELGEM

    Type: Studentenjob

    Winkelbediende m/v gezocht voor slagerij regio Avelgem. Jouw taken : Je vult de toonbank aan Je bestelt de klanten Je doet kassawerk Je zorgt mee voor een propere winkel en atelier Je maakt eenvoudige bereidingen (hamburgers maken, brochettes steken enz.) Jouw uurrooster : Te bespreken Ze zijn open op zaterdag en zondagvoormiddag dus flexibiliteit in het weekend is een must

  • Verzekeringsagent ( Bijberoep of Hoofdberoep ) Regio Herentals- Westerlo (Regio Herentals-Westerlo)

    Regio: Regio Herentals-Westerlo

    Bedrijf: GILS CAROLINE

    Type: Zelfstandige activiteit

    Bij ons geloven we in medewerkers die graag hun eigen professioneel pad willen uitstippelen. Zo krijgen onze medewerkers alle vrijheid en vertrouwen om hun eigen talenten maximaal in te zetten. Als zelfstandige adviseur bestaat uw takenpakket vooral uit het uitbouwen en behouden van de verzekeringsportefeuille. Enerzijds doet u aan prospectie van nieuwe klanten, onderhoudt u de diverse klantencontacten en kijkt u uit naar mogelijkheden voor uitbreidingen. Anderzijds biedt u oplossingen op maat van de klant aan

Zoek naar antwoorden van DE VERENIGDE VRIENDEN in sociale netwerken
Look for responds of DE VERENIGDE VRIENDEN in social networks

Lees alle opmerkingen voor DE VERENIGDE VRIENDEN. Laat een reactie achter voor DE VERENIGDE VRIENDEN. DE VERENIGDE VRIENDEN bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for DE VERENIGDE VRIENDEN. Leave a respond for DE VERENIGDE VRIENDEN. DE VERENIGDE VRIENDEN on Facebook, LinkedIn and Google+

Locatie DE VERENIGDE VRIENDEN op de google maps. Adres en contacten DE VERENIGDE VRIENDEN
Location of DE VERENIGDE VRIENDEN on the google maps. Address and contacts of DE VERENIGDE VRIENDEN

Andere gerelateerde bedrijven als come DE VERENIGDE VRIENDEN DE VERENIGDE VRIENDEN: BOUTIQUE GAVROCHE | LIEVE ROELS | XIX 猫me (Le) | MATT VOSSEN | RENE AELBRECHT

Other related companies as DE VERENIGDE VRIENDEN: BOUTIQUE GAVROCHE | LIEVE ROELS | XIX 猫me (Le) | MATT VOSSEN | RENE AELBRECHT

DE VERENIGDE VRIENDEN is een bedrijf dat 1997 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is DE VERENIGDE VRIENDEN, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE04710083007. Het bedrijf DE VERENIGDE VRIENDEN bevindt zich op het adres: BEGONIALAAN 27; 9200; DENDERMONDE. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 617,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Meer dan 658,000 EUR, en dat heeft Laag de creditrating. Type bedrijf is Co-operative. Branchecategorie is Clubs de sport. Lijst met producten zijn Types de Clubs: Colombophilie..
De hoofdactiviteit van DE VERENIGDE VRIENDEN is Persoonlijke Dienstverlening, inclusief 9 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van DE VERENIGDE VRIENDEN is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van DE VERENIGDE VRIENDEN, openstaande posities, locatie van DE VERENIGDE VRIENDEN op de kaart.

DE VERENIGDE VRIENDEN is a company, that was registered 1997 in N\A region, Belgium. Full name of company is DE VERENIGDE VRIENDEN, company assigned to the tax number BE04710083007. The company DE VERENIGDE VRIENDEN is located at the address: BEGONIALAAN 27; 9200; DENDERMONDE. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 617,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Meer dan 658,000 EUR, and that has Laag the credit rating. Type of company is Co-operative. Industry category is Clubs de sport. List of products are Types de Clubs: Colombophilie..
The main activity of DE VERENIGDE VRIENDEN is Personal Services, including 9 other destinations. Information about owner, director or manager of DE VERENIGDE VRIENDEN is not available. You also can look at reviews of DE VERENIGDE VRIENDEN, open positions, location of DE VERENIGDE VRIENDEN on the map.

We hebben dergelijke informatie gevonden over DE VERENIGDE VRIENDEN, N\A: adres, telefoonnummer, contacten, reactie, vacatures. Er is een gedetailleerd rapport over het werk van het bedrijf DE VERENIGDE VRIENDEN, medewerkers, financiële statistieken. We found such information about DE VERENIGDE VRIENDEN, N\A: address, phone, contacts, response, vacancies. There is a detail report about the work of the company DE VERENIGDE VRIENDEN, employees, financial statistics.