Caroline NV
Contactgegevens Caroline NV: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data Caroline NV: address, phone, fax, email, website, opening hours
Caroline NV
Regio (region): N\A, België
Adres (address): Kouterbaan 44; 9280; Lebbeke, België
Telefoon (phone): 052 41 26 11 (+32-052 41 26 11) 052 41 26 11 (+32-052 41 26 11)
Fax (fax): 052 41 59 90 (+32-052 41 59 90) 052 41 59 90 (+32-052 41 59 90)
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) Caroline NV: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "Caroline NV"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "Caroline NV"? - Contact us!
We found such data of Caroline NV, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees Caroline NV. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti Caroline NV
Products information Caroline NV
Clothing (Ready-made) - Mfg. & Whol.
Product categorie (product category): Clothing - Ladies
Aanvulling soorten activiteiten voor Caroline NV Addition kinds of activities for Caroline NV
8051. Gevorderde zorginstellingen | Skilled nursing care facilities
01759908. Pruimenboomgaard | Plum orchard
24991401. Gavels, hout | Gavels, wood
30690207. Traptreden, rubber | Stair treads, rubber
32950214. Gepulverde aarde | Pulverized earth
39490303. Roeimachines | Rowing machines
48130104. Spraak telefooncommunicatie | Voice telephone communications
79970300. Gun en jachtclubs | Gun and hunting clubs
92210404. Politiebescherming, lokale overheid | Police protection, local government
Werken bij Caroline NV: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in Caroline NV: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor Caroline NV. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for Caroline NV. Looking for open vacancies in other companies
-
Chauffeur C - Bijverdienste op woensdag (IZEGEM)
Regio: IZEGEM
Bedrijf: Randstad Zeebrugge Transport
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
We zijn op zoek naar een gemotiveerde chauffeur C voor het vervoeren zowel veevoeders als zakgoedbestellingenvoor op woensdag. Eventueel kan dit worden aangevuld met andere dagen in de week. Je vertrekt in Izegem en levert uit naar verschillende plaatsen in België. Ze verwachten van jou een zekere flexibiliteit en vooral de nodige verantwoordelijkheid en zorg voor het materiaal.
-
Schoonmaker (MALLE)
Regio: MALLE
Bedrijf: Randstad
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een supermarkt in Westmalle zijn we op zoek naar een schoonmaker voor 19u/week. Het gaat om een functie met optie vast. Jouw takenpakket: je maakt de winkelruimte schoon je helpt bij het opmeten van de temperaturen van de koelruimtes je put de opgmeten temperaturen in op de computer
-
Chauffeur CE (ANTWERPEN)
Regio: ANTWERPEN
Bedrijf: t-interim Kapellen
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor een bedrijf gelegen in de Antwerpse Haven, zijn wij op zoek naar een chauffeur met een geldig rijbewijs CE Je zal tewerkgesteld worden binnen het bedrijfsterrein
-
Goedbetaalde huishoudhulp bij Zorgbehoevenden regio Drongen - Mariakerke (DRONGEN)
Regio: DRONGEN
Bedrijf: Partena Hulp in huis
Type: Dienstenchequebaan
Als huishoudhulp bij Partena Hulp in huis ga je poetsen bij de mensen thuis, met Dienstencheques. Je levert schitterend werk en doet onze klanten stralen van geluk. Je krijgt als huishoudhulp een aantal vaste klanten, waar je allerlei dagelijkse, huishoudelijke taken doet, zoals schoonmaken en strijken en eventueel koken en boodschappen doen. Je werkt in je eigen regio en we bespreken samen jouw uurrooster. De dagen waarop je werkt, kan je zelf bepalen. Je werkt binnen de richturen van Partena (8 - 12u en 13 - 17u), maar deze zijn in overleg met de klant bespreekbaar. Als je al eigen klanten hebt, mag je ze gerust meebrengen. Wil je nog een paar klanten erbij? Ook dat kan. Bij Partena kun je jouw job als huishoudhulp ook combineren met strijken van thuis uit. We begeleiden je in het uitbouwen van een strijkpunt. Belangrijk is dat je hiervoor zelf een klantenbestand opbouwt. Het strijken van thuis uit is altijd als 'extra', naast je job als huishoudhulp. Een team enthousiaste consulenten waarbij je steeds terechtkan, zorgen voor jouw persoonlijke begeleiding en coaching. Zij helpen je bij het verzorgen van een piekfijne administratie: je brengt je werkblad en Dienstencheques steeds stipt op tijd binnen. Je houdt ervan om te werken bij zorgbehoevende personen (trefwoorden: poetsvrouw, kuisvrouw, poetsen, kuisen, schoonmaakster)
-
Jobstudent op zaterdag (m/v) (DIKSMUIDE)
Regio: DIKSMUIDE
Bedrijf: ACTIEF INTERIM DIKSMUIDE
Type: Studentenjob
Niets leuker dan in het weekend opstaan met de geur van verse boterkoeken of wat dacht je van de geur van: eclairs, zwaantjes, merveilleux, sponscake met aardbei,...? Wij zijn op zoek naar zoetebekken om onze luxe-taartjes te helpen versieren en inpakken.
-
Toffe supermarkt in Beringen zoekt studenten (m/v) (KOERSEL)
Regio: KOERSEL
Bedrijf: Randstad
Type: Studentenjob
Voor een toffe supermarkt in Beringen zoeken we naar studenten (m/v) die beschikbaar zijn om door de week na schooltijd te werken. Je word afhankelijk van jouw schooluren ingepland, dit kan bijvoorbeeld van 17u tot 20u zijn. Tevens kan je ook in het weekend ingeschakeld worden. Wij houden rekening met dagen van beschikbaarheid die jij doorgeeft. In de winkel word je voornamelijk ingeschakeld om aan te vullen, bakkerij of traiteur te ondersteunen. Interesse? Mail jouw cv naar [email protected]
-
Kelner - jobstudent (HASSELT)
Regio: HASSELT
Bedrijf: LA BELLA NAPOLI
Type: Studentenjob
Voor de bediening zoeken we een gemotiveerde student die ons team kan ondersteunen in zijn vrije tijd.
-
Jobstudent administratie (STROMBEEK-BEVER)
Regio: STROMBEEK-BEVER
Bedrijf: Tobania
Type: Studentenjob
Binnen Tobania te Strombeek-Bever, zijn we op zoek naar een jobstudent die onze afdelingen van Payroll en Fleet gedurende een paar dagen kan komen ondersteunen. Je zal hen ondersteunen bij het kopiëren en klasseren van contracten en andere documenten.
-
Verpleegkundige Geriatrie (Regio Antwerpen)
Regio: Regio Antwerpen
Bedrijf: ZNA
Type: Vaste Job
Vacaturenummer: 5703 Locatie: ZNA Jan Palfijn in Antwerpen Afdeling/ Bedrijfseenheid: Geriatrie, Interne Jobtime: 100% (38 uur/week) of ander regime bespreekbaar Contract: onbepaalde duur Waarom werken met ouderen? Geen dag is hetzelfde. Geen mens is gelijk. Soms komt de zelfstandigheid van een oudere door een ziekenhuisopname in het geding. Ernstig verzwakte of dementerende mensen kunnen niet altijd duidelijk aangeven wat ze willen, dus het is van belang dat je goed observeert om hen de benodigde zorg en aandacht te kunnen geven. Op een geriatrische afdeling krijg je te maken met zeer brede pathologieën. Dit vraagt veel van jou flexibiliteit en een brede kijk, en maakt dat je volop uitdagingen in je werk zult vinden. Dankbaar werk. Je kunt daadwerkelijk iets voor een ander betekenen. Een glimlach of een handdruk, een bedankje van een familielid. Het zijn de kleine dingen die voldoening geven. Goede werksfeer. Werken met ouderen binnen een multidisciplinair team is teamwork, met de patiënten, familieleden en collega’s. Onze medewerkers ervaren een grote collegialiteit en betrokkenheid. Jouw uitdaging: Je verleent individuele, planmatige en deskundige zorg met oog voor de lichamelijke en psychosociale behoeften van elke patiënt en zijn directe omgeving. Vertrouwt de behandelende arts jou een verpleegkundige opdracht toe, dan voer je die correct, zorgzaam en conform de wettelijke bepalingen uit. Je verzekert de continuïteit van de zorgverlening via mondelinge besprekingen, schriftelijke registraties in het verpleegdossier en verpleegkundige transfertnota’s. Daarbij verlies je de kwaliteit en verbetering van de verpleegkundige dienstverlening nooit uit het oog. De actieve promotie van gezondheidspreventie, -voorlichting en -opvoeding is vanzelfsprekend in jouw functie. Je staat onder leiding van de hoofdverpleegkundige en behartigt diens taken indien nodig om de goede werking van de afdeling te waarborgen. Op administratief, technisch en huishoudelijk vlak draag je eveneens jouw steentje bij, o.a. door mee te werken aan opgelegde taken door de instelling of overheid (bv. registratie, minimale verpleegkundige gegevens, …). De opvang, begeleiding en evaluatie van stagiair(e)s is bij jou ook in goede handen. Je kan werken met wisselende uren alsook weekends en nachten. Nog vragen? Meer weten over de wervingsprocedure? Contacteer Martine Mols, HR Specialist op 03 217 72 65. Meer weten over de functie? Contacteer één van de verpleegkundig afdelingshoofden: Reinhilde Van Oevelen, 6B Geriatrie, op 03 800 62 26; Ilse Van de Velde, 6C Geriatrie, op 03 800 62 46; Linda Demeyer, 2B Psychogeriatrie, op 03 800 62 62; Kristel Tijsmans, 1B Ortho-geriatrie, op 03 800 61 62. Voel jij je aangesproken?
-
PPM Consultant (ZWIJNAARDE)
Regio: ZWIJNAARDE
Bedrijf: THREON
Type: Vaste Job
Bij Threon voorzien we onze klanten van een platform, gebaseerd op MS Project Server (PPM), dat een goed beheer van hun projecten toelaat (bijvoorbeeld op vlak van resource management, time tracking, delen van risico’s,…). Om maximaal aan de klanten hun noden te voldoen, breiden we dit platform ook zelf uit met onze klantspecifieke uitbreidingen en interfaces (Beste Practice Packs (BBP)). Als PPM Consultant zal je enerzijds onze oplossingen samen met onze functionele consultants gaan implementeren. Je zal de technische componenten configureren of rapporten ontwikkelen. Dit laat hen toe om de juiste conclusies te trekken en, indien nodig, de nodige acties te ondernemen. Anderzijds zal je service verlenen aan klanten door additionele features te configureren. JOUW TAKENPAKKET Samen met de klant breng je hun rapporteringsnoden in kaart. Je denkt hierbij creatief met hen mee vanuit jouw kennis van de tools Je ontwikkelt kwalitatieve rapporten in SQL Server Reporting Services, Excel (SQL back-end) en Power BI die tegemoet komen aan de vraag van de klant Je voert de nodige testen uit en valideert jouw opleveringen met de klant Je denkt samen met de klant na over hoe de kwaliteit van de datarapportering verbeterd kan worden Interesse? Contacteer ons op [email protected].
-
Polyvalent arbeider (vaste voormiddag) (IZEGEM)
Regio: IZEGEM
Bedrijf: DANIS
Type: Vaste Job
Voor onze veevoeder- en sojafabriek zijn we op zoek naar een polyvalent medewerker voor de vaste voormiddag (5u tot 13u). Je takenpakket bestaat onder andere uit: Ontvangst van vrachtwagen voor de openingsuren. Vernatwoordelijkheid voor de stalenbibliotheek en ervoor zorgen dat alles volgens het handboek opgevolgd wordt. Analyses van inkomende grondstoffen op infra-roodtoestel. Reinigen en onderhouden van silodekken en stortput. Algemeen onderhoud van de werkvloer. Afzakken van bigbags.
-
flexi-job raadgever doe-het-zelf (4u op zondag) (SINT-TRUIDEN)
Regio: SINT-TRUIDEN
Bedrijf: Brico Sint-Truiden (BRIST nv)
Type: Flexijob
- je staat in voor het aanvullen en de correcte presentatie van de goederen - je houdt de aanwezigheid van de reclameartikelen in het oog - je waakt over correcte prijsaanduidingen - je staat de klanten bij met raad en daad Een job met passie voor doe-het-zelf : - interesse voor de doe-het-zelfsector, meer bepaald voor de sectoren hout, bouw, loodgieterij, elektriciteit, decoratie, tuin - handig en praktisch ingesteld - klantgericht en contactvaardig - graag in teamverband werken Je werkt op zondag : de werkuren op zondag zijn van 9u tot 13u.
Zoek naar antwoorden van Caroline NV in sociale netwerken
Look for responds of Caroline NV in social networks
Lees alle opmerkingen voor Caroline NV. Laat een reactie achter voor Caroline NV. Caroline NV bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for Caroline NV. Leave a respond for Caroline NV. Caroline NV on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie Caroline NV op de google maps. Adres en contacten Caroline NV Location of Caroline NV on the google maps. Address and contacts of Caroline NV
Andere gerelateerde bedrijven als come Caroline NV Caroline NV: COIFFURE RITA | ITALIA CAR CLUB BELGIUM | DEN BAIGNEUR | Fr茅d茅ric Samoy Photographies | JUMA-FRIT
Other related companies as Caroline NV: COIFFURE RITA | ITALIA CAR CLUB BELGIUM | DEN BAIGNEUR | Fr茅d茅ric Samoy Photographies | JUMA-FRIT
Caroline NV is een bedrijf dat 2006 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is Caroline NV, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE01311462402. Het bedrijf Caroline NV bevindt zich op het adres: Kouterbaan 44; 9280; Lebbeke. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 248,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Meer dan 860,000,000 EUR, en dat heeft N\A de creditrating. Type bedrijf is Temporary Consortia. Branchecategorie is Clothing - Ladies. Lijst met producten zijn Clothing (Ready-made) - Mfg. & Whol..
De hoofdactiviteit van Caroline NV is Timmerhout en Houtproducten, behalve meubels, inclusief 9 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van Caroline NV is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van Caroline NV, openstaande posities, locatie van Caroline NV op de kaart.
Caroline NV is a company, that was registered 2006 in N\A region, Belgium. Full name of company is Caroline NV, company assigned to the tax number BE01311462402. The company Caroline NV is located at the address: Kouterbaan 44; 9280; Lebbeke. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 248,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Meer dan 860,000,000 EUR, and that has N\A the credit rating. Type of company is Temporary Consortia. Industry category is Clothing - Ladies. List of products are Clothing (Ready-made) - Mfg. & Whol..
The main activity of Caroline NV is Lumber and Wood Products, Except Furniture, including 9 other destinations. Information about owner, director or manager of Caroline NV is not available. You also can look at reviews of Caroline NV, open positions, location of Caroline NV on the map.
