GEORGE VAN MELLAERT
Contactgegevens GEORGE VAN MELLAERT: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data GEORGE VAN MELLAERT: address, phone, fax, email, website, opening hours
GEORGE VAN MELLAERT
Regio (region): N\A, België
Adres (address): KEIZERSLAAN 3; 1000; BRUSSEL/BRUXELLES, België
Telefoon (phone): 25511515 (+32-25511515) 25511515 (+32-25511515)
Fax (fax): +32 (60) 692-70-51 +32 (60) 692-70-51
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) GEORGE VAN MELLAERT: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "GEORGE VAN MELLAERT"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "GEORGE VAN MELLAERT"? - Contact us!
We found such data of GEORGE VAN MELLAERT, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees GEORGE VAN MELLAERT. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti GEORGE VAN MELLAERT
Products information GEORGE VAN MELLAERT
Producten die in GEORGE VAN MELLAERT zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Advocaten and juridische adviseurs
Aanvulling soorten activiteiten voor GEORGE VAN MELLAERT Addition kinds of activities for GEORGE VAN MELLAERT
731900. Reclame, anders | Advertising, nec
20110101. Biefd, uit vlees geslacht op het terrein | Boxed beef, from meat slaughtered on site
28360201. Allergen, allergene extracten | Allergens, allergenic extracts
35770401. Punch card apparatuur: lezers, tabulators, sorters, enz. | Punch card equipment: readers, tabulators, sorters, etc.
79220202. Gemeenschapsteaterproductie | Community theater production
Werken bij GEORGE VAN MELLAERT: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in GEORGE VAN MELLAERT: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor GEORGE VAN MELLAERT. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for GEORGE VAN MELLAERT. Looking for open vacancies in other companies
-
Inpakker Chocolade - Hoogstraten (HOOGSTRATEN)
Regio: HOOGSTRATEN
Bedrijf: VIO-Interim
Type: Tijdelijke job (niet via uitzendkantoren)
Voor een chocolade bedrijf in Hoogstraten zoeken we inpakkers die zware lasten kunnen tillen. Je takenpakket bestaat uit: - grondstoffen toevoegen aan de productiemachines - kwaliteitscontrole uitvoeren - klaar gemaakt product uit de machine halen - Dit breng je dan naar de inpak afdeling. Interesse om als inpakker / handlanger te werken? Solliciteer dan snel!
-
Productiemedewerker (ASSENEDE)
Regio: ASSENEDE
Bedrijf: AGO Jobs & HR
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Adient te Assenede zoekt jou! Als toeleverancier voor de automotive sector assembleert Adient in opdracht van diverse grote automerken kwaliteitsvolle zetels . Werk mee aan de opbouw van de voor-en achterbanken & meld je aan bij AGO Jobs & HR te Gent. Neem contact op via [email protected] of bel 09/2334920.
-
Parkeerwachter (DEERLIJK)
Regio: DEERLIJK
Bedrijf: Konvert Interim Waregem
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Konvert Waregem is op zoek naar een tijdelijke parkeerwachter voor een grote stockverkoop te Deerlijk. Dit is voor een distributiemagazijn van kledij. Het takenpakket: - Toezicht op het naleven van het parkeerreglement - Dialoog en interactie met de burger omtrent de toepassing van het parkeerreglement. - Administratieve taken
-
Reinigingsoperator (NAZARETH)
Regio: NAZARETH
Bedrijf: Synergie Waregem
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor een voedingsbedrijf te Nazareth zijn we dringend op zoek naar een reinigingsoperator: · 95% reinigen van installaties, machines en werkplekken binnen de productieafdeling · 5% polyvalent medewerker in de productieafdeling · Dit houdt onder meer volgende taken in - Reinigingsplanning kunnen raadplegen en uitvoeren - Reinigen van machines tijdens ombouw - Hanteren van industrieel reinigingsmateriaal (mobiele reinigingstoestellen, Hoge druk spuiten, schrobmachine,...) - Besturen van een heftruck op een correcte manier met aandacht voor de veiligheid van collega's en zichzelf
-
Stikker/stikster (SCHOONAARDE)
Regio: SCHOONAARDE
Bedrijf: T-INTERIM DENDERMONDE
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor één van onze klanten te Schoonaarde zijn we op zoek naar stikker of stikster die reeds ervaring heeft met zware materialen. Je moet namelijk de stoffen manueel door de machine halen waardoor je ook over een goede fysieke conditie moet beschikking. Uurrooster: ma - do: 8u - 16u30, op vrijdag heb je gedaan om 14u30.
-
Voltijdse verkoopfunctie - vast rooster - bakkerij Sint-Lievens-Houtem (SINT-LIEVENS-HOUTEM)
Regio: SINT-LIEVENS-HOUTEM
Bedrijf: VIO-Interim
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor onze klant, een grote bakkerijketen met filialen over volledig Oost-Vlaanderen, zijn wij op zoek naar een voltijdse winkelbediende voor de winkel in Sint-Lievens-Houtem. De winkel is nog vrij nieuw dus je komt terecht in een heel mooi filiaal. Takenpakket: Je staat in voor de verkoop van de dagverse producten en het correct afrekenen en beheren van de kassa. Samen met jouw collega’s vorm je een hecht team die sterk klant-en verkoopgericht is. Je bereidt met zorg belegde broodjes en salades voor de klanten. Naast de dagdagelijkse taken zoals de winkel klaarzetten, onderhouden en bestellingen opvolgen, zorg je ervoor dat de werkplaats voldoet aan alle hygiënische normen. Als winkelmedewerker draag je persoonlijk bij tot een ordelijke, aantrekkelijke winkel met een aangename sfeer en een optimale klantenservice. Uurrooster: Dinsdag gesloten 5 dagen/week Afwisselend zaterdag of zondag thuis Shift: 5u30 – 12u of 12u – 19u
-
particuliere huishoudhulp met dienstencheques m/v (OPGLABBEEK)
Regio: OPGLABBEEK
Bedrijf: DIENSTENBEDRIJF OPGLABBEEK
Type: Dienstenchequebaan
Schoonmaak van particuliere woningen
-
Vliegende Huishoudhulp - Direct VAST contract én Maaltijdcheques (HERENTALS)
Regio: HERENTALS
Bedrijf: 't GERIEF
Type: Dienstenchequebaan
Werken bij 't Gerief is werken bij een werkgever die haar medewerkers belangrijk vindt en dat laten we zien! Bij 't Gerief krijgen huishoudhulpen direct een vast contract. Als huishoudhulp (m/v) werk je bij onze klanten thuis. Afhankelijk van de wensen van de klant, zal je daar poetsen, ramen poetsen, wassen en strijken. De job is erg afwisselend! Beschik je nog niet over alle nodige vaardigheden maar heb je wel goesting om erin te vliegen? Volg dan dit najaar onze gratis opleiding 'Huishoudhulp'. Na het positief afronden van deze opleiding krijg je gegarandeerd een vast contract! Neem contact op voor meer informatie! Je uurrooster is op maat: je stelt dit samen met je coach op en we houden rekening met jouw privesituatie (zoals kinderopvang, co-ouderschap, zorg voor familieleden). 't Gerief vindt het belangrijk dat je een goed evenwicht vindt tussen werk, gezin en vrije tijd. Ook het aantal uur is bespreekbaar: wanneer een voltijdse job voor jou niet haalbaar is, kan je werken in een deeltijds rooster van minimaal 13 uur per week. Als Vliegende Huishoudhulp, werk je niet bij vaste klanten. Jij staat in voor vervangingen of voor klanten waar we dringend korte hulp moeten bieden. Zo help je steeds mensen uit de nood. De job is daardoor zeer afwisselend: behalve de grote variatie aan taken, ontmoet je elke week weer nieuwe mensen. Wil je toch liever bij vaste klanten werken, dan kan dat: 't Gerief zoekt in alle regio's naar vaste huishoudhulpen. Je wordt steeds ondersteund door een jobcoach. Hij of zij maakt tijd voor een uitgebreid onthaal zodat je een goede start kan maken. Maar ook later in de tewerkstelling heb je regelmatig contact met je coach en kan je er steeds terecht met al je vragen. (Trefwoorden: dienstencheques, huishoudhulp, huishouden, huishoudster, huishouder, particulier, schoonmaker, schoonmaakster, schoonmaken, schoonmaakhulp, schoonmaakmedewerker, medewerker schoonmaak, poetsvrouw, poetsen, poetshulp, poetsdame, poetsheer, kuishulp, kuisvrouw, strijken, strijkster, huishoudmanager, hygiëne, dienstencheque, dienstencheques, zorg, oudere, onderhoud, onderhoudsman, thuishulp, thuiszorg)
-
Poetshulp/Huishoudhulp in Schaffen – kies een (elektrische) fiets of bedrijfswagen! (SCHAFFEN)
Regio: SCHAFFEN
Bedrijf: Het Poetsbureau
Type: Dienstenchequebaan
Het Poetsbureau groeit. Snel, sneller en snelst. Om dat te realiseren, hebben wij schitterende medewerkers nodig. Voor ons ben je zoveel méér dan een kuisvrouw/kuisman. Je bent een waardevolle huishoudhulp die huizen elke dag laat schitteren als nooit tevoren in ruil voor dienstencheques. Je bent van alle markten thuis: schoonmaken, strijken, boodschappen doen. In ruil voor je gedreven inzet wacht er op jou een glanzende toekomst bij Het Poetsbureau.
-
(Jobstudent) Zwemlesgever Sportoase Ter Heide Rotselaar (ROTSELAAR)
Regio: ROTSELAAR
Bedrijf: GROEP SPORTOASE
Type: Studentenjob
• Je bent verantwoordelijk voor het geven van zwemlessen. Mogelijke lessen zijn: watergewenning, het aanleren van zwemslagen,… • De lessen vinden plaats op zaterdag • Engagement voor een gans schooljaar • Administratieve opvolging: zwemlijsten invullen • Rapportering aan de zwembadmanager • Opvolgen en naleven van de nodige veiligheidsprocedures
-
Student with excellent knowledge of Guaraní (LEDEBERG)
Regio: LEDEBERG
Bedrijf: Randstad
Type: Studentenjob
For an international company in Ghent we are looking for someone who has very good knowledge of Guaraní language. The job requires to do data quality checks in Guaraní. You have to be well aware of the specific pronunciation differences of that language because you will have to correct and control phonetic writings.
-
TEAMCOACH 2 PLOEGEN (LOKEREN)
Regio: LOKEREN
Bedrijf: AGO Jobs & HR
Type: Vaste Job
Voor een automotive bedrijf zijn wij op zoek naar een TEAMCOACH. Je voornaamste taken zijn het borgen van de dagelijkse productie in aantal en kwaliteit volgens klantorders door middel van het zo efficiënt mogelijk inzetten van beschikbaar personeel met in acht name van de bedrijfsdoelstellingen en waarden en realiseren van korte termijn en year targets.
Zoek naar antwoorden van GEORGE VAN MELLAERT in sociale netwerken
Look for responds of GEORGE VAN MELLAERT in social networks
Lees alle opmerkingen voor GEORGE VAN MELLAERT. Laat een reactie achter voor GEORGE VAN MELLAERT. GEORGE VAN MELLAERT bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for GEORGE VAN MELLAERT. Leave a respond for GEORGE VAN MELLAERT. GEORGE VAN MELLAERT on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie GEORGE VAN MELLAERT op de google maps. Adres en contacten GEORGE VAN MELLAERT Location of GEORGE VAN MELLAERT on the google maps. Address and contacts of GEORGE VAN MELLAERT
Andere gerelateerde bedrijven als come GEORGE VAN MELLAERT GEORGE VAN MELLAERT: JEAN VANDENHOUTEN | LAQUE JEAN-POL TREVIS | Naturelle | MARCEL MATHOT | PAUL VAN HOOREBEECK
Other related companies as GEORGE VAN MELLAERT: JEAN VANDENHOUTEN | LAQUE JEAN-POL TREVIS | Naturelle | MARCEL MATHOT | PAUL VAN HOOREBEECK
GEORGE VAN MELLAERT is een bedrijf dat 2001 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is GEORGE VAN MELLAERT, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE08080139160. Het bedrijf GEORGE VAN MELLAERT bevindt zich op het adres: KEIZERSLAAN 3; 1000; BRUSSEL/BRUXELLES. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 362,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Minder dan 262,000,000 EUR, en dat heeft Goed de creditrating. Type bedrijf is Partnership. Branchecategorie is Advocaten and juridische adviseurs. Producten gemaakt in GEORGE VAN MELLAERT zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van GEORGE VAN MELLAERT is Textielmolenproducten, inclusief 5 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van GEORGE VAN MELLAERT is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van GEORGE VAN MELLAERT, openstaande posities, locatie van GEORGE VAN MELLAERT op de kaart.
GEORGE VAN MELLAERT is a company, that was registered 2001 in N\A region, Belgium. Full name of company is GEORGE VAN MELLAERT, company assigned to the tax number BE08080139160. The company GEORGE VAN MELLAERT is located at the address: KEIZERSLAAN 3; 1000; BRUSSEL/BRUXELLES. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 362,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Minder dan 262,000,000 EUR, and that has Goed the credit rating. Type of company is Partnership. Industry category is Advocaten and juridische adviseurs. Products created in GEORGE VAN MELLAERT were not found.
The main activity of GEORGE VAN MELLAERT is Textile Mill Products, including 5 other destinations. Information about owner, director or manager of GEORGE VAN MELLAERT is not available. You also can look at reviews of GEORGE VAN MELLAERT, open positions, location of GEORGE VAN MELLAERT on the map.
