Conceptexpo project S.A.
Contactgegevens Conceptexpo project S.A.: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data Conceptexpo project S.A.: address, phone, fax, email, website, opening hours
Conceptexpo project S.A.
Regio (region): N\A, België
Adres (address): Avenue Edison 6 1300 Wavre, België
Telefoon (phone): 010.24 27 77 (+32-010.24 27 77) 010.24 27 77 (+32-010.24 27 77)
Fax (fax): 010.24 27 87 (+32-010.24 27 87) 010.24 27 87 (+32-010.24 27 87)
E-Mail: [email protected]
Website: www.conceptexpo.com
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) Conceptexpo project S.A.: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "Conceptexpo project S.A."? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "Conceptexpo project S.A."? - Contact us!
We found such data of Conceptexpo project S.A., Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees Conceptexpo project S.A.. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti Conceptexpo project S.A.
Products information Conceptexpo project S.A.
Display stands,steel; Displays; Displays of metal; Displays,advertising displays; Exhibition construction,trade fair and exhibition stands; Furnishing and equipping of industrial and office buildings; POS (point of sale) displays; Plastic displays; Presentation racks made of metal; Sales stands of metal; Shopfitting services; Trade fair inscriptions; Trade fair stand design
Product categorie (product category): Advertising Stands
Aanvulling soorten activiteiten voor Conceptexpo project S.A. Addition kinds of activities for Conceptexpo project S.A.
596103. Boek en record clubs | Book and record clubs
20799909. Sojaolie, geraffineerd: niet gemaakt in sojabonenmolen | Soybean oil, refined: not made in soybean oil mills
35239900. Landbouwmachines en -uitrusting, nec | Farm machinery and equipment, nec
50520201. Steenkool | Coal
59410401. Gymnasium apparatuur, nec | Gymnasium equipment, nec
79299906. Entertainment service | Entertainment service
Werken bij Conceptexpo project S.A.: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in Conceptexpo project S.A.: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor Conceptexpo project S.A.. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for Conceptexpo project S.A.. Looking for open vacancies in other companies
-
Adjunct van de directie – Strategische cel IVA Mobiliteitsbedrijf Gent (GENT)
Regio: GENT
Bedrijf: Start People Poolstok
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Binnen het Mobiliteitsbedrijf kom je terecht op de afdeling Beleid. Deze bestaat uit vier cellen: strategisch beleid, ruimtelijke projecten en vervoerplannen, operationeel beleid en fietscel. U zal werken in de cel strategisch beleid die de strategische lijnen que mobiliteitsbeleid in Gent uitzet in overleg met de betrokken partners. De kerntaak van de cel strategisch beleid is de strategische lijnen qua mobiliteitsbeleid in Gent uit te zetten in overleg met de betrokken partners. Deze uiten zich voornamelijk in de onderstaande 4 aspecten. U werkt strategische mobiliteitsplannen en -visies uit in functie van het stimuleren van meer duurzame mobiliteit/verplaatsingen en in samenwerking met alle betrokken actoren. Naast het uitwerken en opvolgen van eigen plannen, worden ook planprocessen opgevolgd in relatie tot mobiliteit die door andere actoren worden opgestart. U voert hierover onderhandelingen waar nodig. U zal in dit kader de nodige studies lanceren bij externe bureaus en opvolgen, gesteund door uw eigen expertise. U kunt ook ingezet worden in het trekken en opvolgen van overlegmomenten met strategische partners binnen het mobiliteitsbeleid, zowel extern als intern binnen de stad.
-
Accounts Payable Accountant Leuven (LEUVEN)
Regio: LEUVEN
Bedrijf: ACCOUNTEMPS
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Ben je onmiddellijk of zeer snel beschikbaar en geïnteresseerd in een interim functie ? Dan ben jij de persoon waar Accountemps naar op zoek is! Voor een grote Belgische speler in de agrarische sector gelegen Leuven, zijn we dringend op zoek naar een Accounts Payable Accountant, dit voor een interim opdracht van een aantal maand. Jouw taken: - Je bent verantwoordelijk voor het coderen en inboeken van leveranciersfacturen - Je biedt hulp bij het onderhouden van de AP bestanden - Je doet de administratieve opvolging van de boekhouding By applying to this position, you acknowledge that you have read and accept the following terms: https://www.roberthalf.be/en/legal-information/privacy-statement
-
Hef- en reachtruckbestuurder (BAVEGEM)
Regio: BAVEGEM
Bedrijf: Synergie Wetteren Interim
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Een zuivelfabrikant uit regio Bavegem werft hef- en reachtruckbestuurders aan voor een opdracht voor lange termijn. Je wordt er tewerkgesteld in een tweeploegensysteem.
-
HUISHOUDHULPEN VOLTIJDS PUURS (PUURS)
Regio: PUURS
Bedrijf: GREENHOUSE PUURS
Type: Dienstenchequebaan
Gezinnen uit Puurs zoeken dringend hulp in het huishouden. Dit betreft voornamelijk het schoonmaken van hun woning en soms ook strijken. Jouw persoonlijke dossierbeheerder ondersteunt jou in de administratie en opvolging van de ontvangen dienstencheques en beantwoordt al jouw vragen !
-
huishoudhulp (MERELBEKE)
Regio: MERELBEKE
Bedrijf: SUSANA GOMES
Type: Dienstenchequebaan
Als poetsvrouw of poetsman word je in ons dienstenchequebedrijf ingeschakeld in huishoudelijke taken bij particuliere mensen thuis. Je hebt volgende taken: schoonmaken ruiten wassen wassen en strijken afwassen kleine naaiwerken bereiden van maaltijden boodschappen doen
-
Huishoudhulp dienstencheques regio Deinze (DEINZE)
Regio: DEINZE
Bedrijf: FAMILIEHULP
Type: Dienstenchequebaan
Zoek je werk als poetshulp, poetsvrouw, schoonmaker of schoonmaakster? Dan is werken bij Familiehulp zeker iets voor jou. Jouw taken als huishoudhulp dienstencheques: Je poetst de woningen van onze klanten. Je wast en strijkt als de klant dit wil. Voor een job als huishoudhulp heb je geen diploma maar wel goesting nodig.
-
Enthousiaste huishoudhulpen/poetshulpen (DRINGEND GEZOCHT) - Regio Hechtel-Eksel (HECHTEL)
Regio: HECHTEL
Bedrijf: Sthep
Type: Dienstenchequebaan
Als huishoudhulp m/v sta je in voor de algemene huishoudelijke taken met dienstencheques bij gezinnen aan huis. Je staat hoofdzakelijk in voor het onderhouden van de woning. Bij Sthep Care, hulp bij ouderen en zieken, kan jouw takenpakket nog veel meer omvatten: zoals wassen, strijken en ook het bereiden van maaltijden en boodschappen doen. Heb je een passie voor het huishouden en ben je fier als je jouw werk goed gedaan hebt? Kan je daarboven zelfstandig werken en ben je gemotiveerd en positief ingesteld? Dan ben jij de persoon die in ons Sthep team past! Sthep staat voor duurzaamheid, zowel op vlak van huishoudhulpen als van klanten. Sthep heeft als enige kantoor in Vlaanderen een doorlopende tewerkstelling waardoor jouw klanten niet mogen afzeggen doorheen het jaar. Onze permanente tewerkstelling in combinatie met een vaste uurrooster en vaste gezinnen zorgt dat je bij Sthep maandelijks een inkomenszekerheid hebt! Wie wil dat nu niet??? Wij dragen respect en het ‘goed voelen’ hoog in het vaandel! Wij organiseren regelmatig activiteiten en feestjes zodat je je als nieuwkomer snel thuis voelt in ons Sthep team! Geen ervaring in het poetsen? Geen probleem! Sthep voorziet een begeleiding en ondersteuning op de werkvloer door een jobcoach. Je staat er bij ons niet alleen voor! We begeleiden jou, indien nodig, bij de gezinnen zodat je meteen een goede indruk nalaat na jouw eerste werkdag! Een goede start is de sleutel tot een blijvend succesverhaal! Daarnaast krijg je bij ons meerdere opleidingen zodat je na 3 maanden een volwaardige onmisbare huishoudhulp bent! Sthep is gelegen in Peer. Onze hoofdregio zijn de gemeentes Hechtel-Eksel en Peer. Dankzij ons groot succes zijn we ook volop actief in onze buurtgemeentes (Meeuwen-Gruitrode, Bree, Bocholt, Overpelt en Neerpelt). Spreekt deze vacature jou aan, maar ben je al aan het werk in een ander dienstenchequekantoor? Bel vrijblijvend voor informatie. Geniet van de voordelen bij de overschakeling van kantoor. Wie weet voel je jou bij ons wel (meer) thuis? Sthep is meer dan een job alleen! (trefwoorden: poetsen, schoonmaken, huishoudelijke taken, huishouden, dienstencheques, huishoudhulp, poetshulp, poetsvrouw, poetsman, poetsdame, kuisvrouw)
-
Jobstudenten Alma restaurants (HEVERLEE)
Regio: HEVERLEE
Bedrijf: ALMA Studentenrestaurants en Catering
Type: Studentenjob
Ben jij een enthousiaste student? Steek jij graag de handen uit de mouwen? En wil jij graag een extra centje bijverdienen? Dan zijn wij op zoek naar jouw hulp! Kan je één of meerdere dagen per week werken? Werk je liever met flexibele uren? Bij Alma kan het allemaal. Wij bieden je een divers aanbod aan taken... Je kan vlot de kassa bedienen, je staat in voor de afwas, je bereidt verschillende verse broodjes of je voorziet de klanten van een overheerlijke maaltijd achter het buffet. Aarzel dan niet en stel je kandidaat !
-
Ploegleider/ assistent meestergast nacht (ROESELARE)
Regio: ROESELARE
Bedrijf: Poco Loco
Type: Vaste Job
Een ploegleider/ assistent meestergast bij Poco Loco begeleidt, coördineert en coacht het team. Hij/zij streeft naar een goede sfeer en mooie resultaten met een no-nonsense attitude. Als Ploegleider/assistent meestergast… Coach en leid je je team van 7 productiemedewerkers op een positieve manier Ben je verantwoordelijk voor de evaluatiegesprekken Controleer je de verschillende stappen van het productieproces Vervang je de meestergast bij afwezigheid en neem je de leiding van de volledige afdeling (50 à 60 productiemedewerkers) Kan je de machines van jouw afdeling opstarten, instellen en bijregelen Werk je van maandag tot en met vrijdag in nacht (21u-5u) Hiervoor krijg je grondige opleidingen zowel intern (met behulp van de meestergast) als extern. Neem een kijkje in productie, bekijk hetfilmpje.
-
Software Advies - Senior Project Manager Finance (ANTWERPEN)
Regio: ANTWERPEN
Bedrijf: ictjob.be
Type: Zelfstandige activiteit
Functie Als projectmanager draag jij E2E verantwoordelijkheid voor het opleveren van je projecten binnen tijd, scope, budget en kwaliteit, en garandeert de verankering ervan binnen de organisatie. Wat verwachten wij van een Senior PM? Als realisator: Faciliteer je de realisatie van de business case zonder er eigenaar van te zijn, binnen tijd- scope -budget - kwaliteit. Neem je verantwoordelijkheid voor het realiseren van de project doelstellingen binnen het gegeven mandaat. Vorm, leid en motiveer je het projectteam. Definieer, initieer en onderhoud je de projectstructuur en werking. Geef je dagelijkse leiding aan het project. Als implementator: Creëer je de omgeving waar en voorzie je in de middelen waarmee alle partijen efficiënt en effectief kunnen samenwerken en opleveren Leid je het core team en extended team, zorg je voor de opvolging van de taken en stuur je het team voorwaarts. Als regisseur: Rapporteer en leg je verantwoording af aan de project sponsor/stuurgroep Betrek je tijdig alle betrokken stakeholders Stuur je binnen het projectteam op samenhang en dynamiek Zorg je voor escalatie naar sponsor wanneer het project dreigt te ontsporen Leid je de verandering in goede banen via verander management Gevraagde kennis & vaardigheden Je behaalde een masterdiploma en minimaal 10 jaar ervaring als Project Manager Je bent PMI Certified Je beschikt over ervaring met projectmethodologie en projectmanagement binnen de bank- en verzekeringswereld Je hebt affiniteit met IT, business process management Je hebt in het verleden ervaring opgebouwd in Financial en Risk project implementaties Kennis van Oracle Finance en Clarity zijn pluspunten Door jouw communicatieve vaardigheden, overtuigingskracht en assertiviteit ben je succesvol in het omgaan met verschillende stakeholders. Je beschikt over voldoende zelfzekerheid en je bent niet bang om vragen af te blokken van stakeholders die niet behoren tot je directe takenpakket. Je draagt kwaliteit hoog in het vaandel en werkt autonoom met oog voor service. Uitstekende communicatieve vaardigheden. Een grote dosis overtuigingskracht en assertiviteit. Kennis van en tenminste 5 jaar ervaring in stakeholder management. Resultaatsgericht, dynamisch en stressbestendig. Autonoom kunnen werken. Je bent dynamisch en flexibel ingesteld om in diverse omgevingen te werken. Je bent bovendien stressbestendig, hebt geen 9-to-5 mentaliteit en bent bereid om de 'extra mile' te lopen.
-
Freelance Assignments Corporate | TriFinance (BRUSSEL)
Regio: BRUSSEL
Bedrijf: StepStone
Type: Zelfstandige activiteit
www.stepstone.be/vacatures----1670135-inline.html?cid=Partner_VDAB Are you a professional in Finance? Are you analytical and solution-oriented? Then we would like to meet you! To guarantee our current growth we are looking for freelance finance professionals, eager to do hands-on and operational projects. Are you a professional in Finance? Are you analytical and solution-oriented? Then we would like to meet you! To guarantee our current growth we are looking for freelance finance professionals, eager to do hands-on and operational projects. You obtained an economical diploma You have 5 to 10 years of Finance experience (in controlling, bookkeeping, treasury, ...) You have a critical mindset and take initiatives You are a team player who can also work independently You are communicative and have a commercial mindset You are fluent in Dutch, French and/or English You have a good knowledge of the most common ERP systems and MS Excel You are an ambassador of our philosophy and are willing to act according while working at our clients. This entails an open communication, transparency and pragmatic work style. You find it important to give and receive feedback and you are willing to be involved in our mentoring process
-
Lesgever blind typen - Kontich (KONTICH)
Regio: KONTICH
Bedrijf: SKILLZ
Type: Flexijob
Je begeleidt kinderen bij het leren blind typen aan de hand van een motiverend computer programma. Je hebt geen voorkennis nodig. Lesmateriaal en ondersteuning om de lessen te geven wordt door ons voorzien. Ideaal gezien heb je ervaring met het werken met kinderen, bv in jeugdvereniging of als monitor of je volgt een opleiding met een pedagogische achtergrond. Je geeft in een vaste school begeleiding in de naschoolse opvang aan een groep van maximum 15 kinderen gedurende 11 weken per trimester. Er staat een klaslokaal en computers ter beschikking. Deze lessen worden gegeven op maandag en dinsdag van 15:45 tot 16:45 in Kontich.
Zoek naar antwoorden van Conceptexpo project S.A. in sociale netwerken
Look for responds of Conceptexpo project S.A. in social networks
Lees alle opmerkingen voor Conceptexpo project S.A.. Laat een reactie achter voor Conceptexpo project S.A.. Conceptexpo project S.A. bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for Conceptexpo project S.A.. Leave a respond for Conceptexpo project S.A.. Conceptexpo project S.A. on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie Conceptexpo project S.A. op de google maps. Adres en contacten Conceptexpo project S.A. Location of Conceptexpo project S.A. on the google maps. Address and contacts of Conceptexpo project S.A.
Andere gerelateerde bedrijven als come Conceptexpo project S.A. Conceptexpo project S.A.: MENAGERIE (DE) | JEAN HAUTFENNE | STORIE DI DONNA | D?TARTRAGE | Pub (De)
Other related companies as Conceptexpo project S.A.: MENAGERIE (DE) | JEAN HAUTFENNE | STORIE DI DONNA | D?TARTRAGE | Pub (De)
Conceptexpo project S.A. is een bedrijf dat 1986 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is Conceptexpo project S.A., bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE05201721191. Het bedrijf Conceptexpo project S.A. bevindt zich op het adres: Avenue Edison 6 1300 Wavre. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van 40 to 100 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 804,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Minder dan 613,000 EUR, en dat heeft N\A de creditrating. Type bedrijf is Partnership. Branchecategorie is Advertising Stands. Lijst met producten zijn Display stands,steel; Displays; Displays of metal; Displays,advertising displays; Exhibition construction,trade fair and exhibition stands; Furnishing and equipping of industrial and office buildings; POS (point of sale) displays; Plastic displays; Presentation racks made of metal; Sales stands of metal; Shopfitting services; Trade fair inscriptions; Trade fair stand design.
De hoofdactiviteit van Conceptexpo project S.A. is Kleding, Afgewerkte Producten van Stoffen & Vergelijkbare Materialen, inclusief 6 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van Conceptexpo project S.A. is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van Conceptexpo project S.A., openstaande posities, locatie van Conceptexpo project S.A. op de kaart. Stuur ons een e-mail voor meer informatie [email protected]
Conceptexpo project S.A. is a company, that was registered 1986 in N\A region, Belgium. Full name of company is Conceptexpo project S.A., company assigned to the tax number BE05201721191. The company Conceptexpo project S.A. is located at the address: Avenue Edison 6 1300 Wavre. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. 40 to 100 employees work in this company. Capital - 804,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Minder dan 613,000 EUR, and that has N\A the credit rating. Type of company is Partnership. Industry category is Advertising Stands. List of products are Display stands,steel; Displays; Displays of metal; Displays,advertising displays; Exhibition construction,trade fair and exhibition stands; Furnishing and equipping of industrial and office buildings; POS (point of sale) displays; Plastic displays; Presentation racks made of metal; Sales stands of metal; Shopfitting services; Trade fair inscriptions; Trade fair stand design.
The main activity of Conceptexpo project S.A. is Apparel, Finished Products from Fabrics & Similar Materials, including 6 other destinations. Information about owner, director or manager of Conceptexpo project S.A. is not available. You also can look at reviews of Conceptexpo project S.A., open positions, location of Conceptexpo project S.A. on the map. For more information, write us to email [email protected]
