DOUGLAS BVBA

Contactgegevens DOUGLAS BVBA: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data DOUGLAS BVBA: address, phone, fax, email, website, opening hours

DOUGLAS BVBA

Regio (region): N\A, België

Adres (address): Oud-Heverleestraat 101; 3001; Leuven (Heverlee), België

Telefoon (phone): 016 40 47 38; 0475 37 64 70; 016 40 75 38 (+32-016 40 47 38; 0475 37 64 70; 016 40 75 38) 016 40 47 38; 0475 37 64 70; 016 40 75 38 (+32-016 40 47 38; 0475 37 64 70; 016 40 75 38)

Fax (fax): 016 40 47 38 (+32-016 40 47 38) 016 40 47 38 (+32-016 40 47 38)

E-Mail: [email protected]

Website:

Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) DOUGLAS BVBA: n\a

Openingstijden (opening hours):

Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "DOUGLAS BVBA"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "DOUGLAS BVBA"? - Contact us!

We hebben dergelijke gegevens gevonden van DOUGLAS BVBA, België als: financiën, rekeningen, vacatures. Download bankrekeningen, offertes, kredietgeschiedenis, belastingen en toeslagen DOUGLAS BVBA. Download volledig rapport als zip-bestand.
We found such data of DOUGLAS BVBA, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees DOUGLAS BVBA. Download full report as zip-file.

Informazioni sui prodotti DOUGLAS BVBA
Products information DOUGLAS BVBA

BTW identificatienummer (tax): BE08163360595
Ondernemingsnummer: 7980712890
Hoofdstad (capital): 364,000 EUR
Verkoop, per jaar (sales, per year): Meer dan 895,000 EUR
Werknemers (employees): Minder dan 10
Credit rating (credit rating): Laag
Belangrijkste type bedrijf (main type of company): Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA)
Jaar van oprichting (foundation year): 2003

Producten die in DOUGLAS BVBA zijn gemaakt, worden niet gevonden.

Product categorie (product category): Advertising photography

Krijg een volledig rapport van de officiële database van BE voor DOUGLAS BVBA
(Get full report from official database of BE for DOUGLAS BVBA)

Aanvulling soorten activiteiten voor DOUGLAS BVBA
Addition kinds of activities for DOUGLAS BVBA

17990103. Installatie van speelplaatsconstructies en apparatuur | Playground construction and equipment installation
27310201. Boekclubs: uitgeverij en drukwerk | Book clubs: publishing and printing
27890102. Montage van kaarten en monsters | Mounting of maps and samples
28420110. Wax removers | Wax removers
39149909. Bakjes, NK | Trays, nsk
50630103. Elektrische transmissie apparatuur | Power transmission equipment, electric
50720202. Tuingereedschap, hand | Garden tools, hand
87119902. Luchtvaart- en / of luchtvaarttechniek | Aviation and/or aeronautical engineering
94110000. Administratie van educatieve programma's | Administration of educational programs

Werken bij DOUGLAS BVBA: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in DOUGLAS BVBA: vacancies, career, training, practice

Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor DOUGLAS BVBA. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for DOUGLAS BVBA. Looking for open vacancies in other companies

  • Onderhoudsmedewerker shoppingcentra (BERCHEM)

    Regio: BERCHEM

    Bedrijf: Randstad

    Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)

    Je zal in staan voor het onderhoud en beheer van verscheidene shoppingcentra in de regio Antwerpen. Tot jouw takenpakket zal onder andere behoren: herstellingen aan het sanitair het opstellen van standen ( voor bijvoorbeeld Sinterklaas en Kerst) kleine elektrische werken. Zo zal je bijvoorbeeld lampen dienen te vervangen schilderwerken

  • Chef kok Bedrijfsrestaurant (BRUSSEL)

    Regio: BRUSSEL

    Bedrijf: VIO-Interim

    Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)

    Je bent verantwoordelijk voor:  - het aansturen en begeleiden van de keukenmedewerkers en/of chefs - de activiteit in de keuken organiseren en coördineren - optimaal food-cost beheer - Kleine administratieve taken uitvoeren   Bedrijfsprofiel: Voor een groeiend bedrijf in de BENELUX zijn we op zoek naar getalenteerde, gemotiveerde medewerker die eten en drinken de rol geeft die het verdient.    

  • Operator (GENT)

    Regio: GENT

    Bedrijf: ASAP EVERGEM

    Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)

    Voor onze klant regio Gent zijn wij op zoek naar een operator die volgende taken op zich kan nemen: - Instellen, bijstellen en onderhouden van machines. - Slijplijn volledig bedienen

  • Kok (SINT-NIKLAAS)

    Regio: SINT-NIKLAAS

    Bedrijf: Let's Work

    Type: Interim met optie "vast werk"

    Voor een groeiende, dynamische zaak gelegen in de regio van St - Niklaas zijn we op zoek naar een kok met ervaring. Als kok sta je in voor de bereiding van al de koude en warme gerechten van de kaart.

  • Junior medewerker garage (afleveren wagens) - tweetalig (BILZEN)

    Regio: BILZEN

    Bedrijf: Q-Jobs

    Type: Interim met optie "vast werk"

    Wij zoeken een junior mechanieker voor de afdeling nieuwe wagens. Onze klant is behoort tot het premium autosegment. Je taken zijn voornamelijk het klaar maken van nieuwe wagens. * afstellen lichten * afstellen boordcomputer * nakijken en bijvullen van vloeistoffen * op druk zetten van banden * instellen specifieke configuraties

  • Huishoudhulp met dienstencheques regio Wijnegem, Schilde en Brecht (SCHILDE)

    Regio: SCHILDE

    Bedrijf: Gezinszorg Villers

    Type: Dienstenchequebaan

    Gezinszorg Villers is een onafhankelijke vzw die actief is in de gezinszorg en aanvullende thuiszorg. Wij zijn op zoek naar een huishoudhulp voor onze dienstenchequeafdeling. Je staat in voor het onderhoud bij mensen thuis: - stofzuigen - stof afnemen - bedden opmaken en verschonen - sanitair en keuken onderhouden - vloeren onderhouden - ramen wassen -strijken - enz. Daarnaast heb je ook sociaal contact met de cliënten;zij zijn aanwezig tijdens de uitvoering van jouw taken. Het betreft een tewerkstelling in de regio Brecht en Sint-Job.

  • Sergio Herman zoekt horeca medewerkers! (GENT)

    Regio: GENT

    Bedrijf: FRITES ATELIER ANTWERPEN

    Type: Studentenjob

    Als horecamedewerker ben je van onmisbare waarde voor ons concept. Jij verzorgt de culinaire beleving van de gast tot in de details, en functioneert in alle functies op de locatie; van voorbereidingen in de keuken, gasten helpen aan de kassa, frites bereiden in onze ambachtelijke bakovens, tot gerechten opmaken volgens Sergio 's receptuur. Dit alles doe je met een lach van oor tot oor, spontane en toffe collega's, en grenzeloze aandacht voor kwaliteit en service.

  • Talent Acquisition Partner (HASSELT)

    Regio: HASSELT

    Bedrijf: CEGEKA

    Type: Vaste Job

    Om onze grote groei te helpen realiseren zijn we op zoek naar een Senior Talent Acquisition Partner: Ben je een netwerker die energie krijgt van het connecteren met mensen? Heb je ervaring met het beheren van vacatures van A tot Z? Wil je één van onze echte Cegeka ambassadors worden? Dan hebben wij een uitdaging op maat voor jou! Cegeka is een toonaangevend ICT bedrijf dat kwalitatieve oplossingen biedt aan zijn klanten. We streven steeds naar een oplossing op maat, zeg maar de ideale match voor de klant om zijn doelstellingen te bereiken. Ook bij uitbreidingen van ons team zoeken we naar deze match. Competenties en karakter zijn voor ons essentieel, naast ervaring en ambities. Cegeka investeert voortdurend in talent management opdat elke medewerker zijn potentieel kan realiseren. Wat houdt de job in? Je staat in voor de opstart van nieuwe vacatures op basis van een grondig intakegesprek dat je voert met de hiring managers. Aan de hand van je intake ga je als een echte headhunter actief op zoek naar de geschikte (IT) profielen via sociale media en andere rekruteringskanalen. Je doet de eerste selectie op basis van CV en voert competentiegerichte interviews met je kandidaten. Je slaagt erin sterke adviezen te formuleren naar je interne klant en bouwt zo een sterke band op. Je bent ook verantwoordelijk voor het uitwerken en aanbieden van loonvoorstellen. Je neemt ownership over meerdere vacatures tegelijkertijd en staat dagelijks in contact met je interne klant. Je zorgt voor een correctie registratie van het proces en kan steeds de nodige rapportering aanleveren. Jobbeurzen en andere recruitment events geven je extra energie. Als Talent Acquisition Partner maak je deel uit van het HR-team van Cegeka en je staat samen met hun aan de basis van de groei van Cegeka.

  • Technische ondersteuning en magazijnier (ROESELARE)

    Regio: ROESELARE

    Bedrijf: AW TECH

    Type: Vaste Job

    Herstellen lastoortsen (inclusief opleiding indien nodig) Isolatietesten lastoestellen (inclusief opleiding) Bijhouden en opvullen stock

  • VRACHTWAGENCHAUFFEUR - VUILNISOPHALER TE BEERSE (BEERSE)

    Regio: BEERSE

    Bedrijf: IOK AFVALBEHEER

    Type: Vaste Job

    Je zamelt afval in huis aan huis volgens een route via een GPS systeem. Je bestuurt de ophaalwagen en wisselt af met een collega chauffeur. Een belangrijk deel van je taak bestaat uit het ophalen zelf. Je zorgt voor de orde en netheid van de vrachtwagen. Je bent verantwoordelijk voor de veiligheid van jezelf, je collega-ophalers en de omgeving. Je start als reserve-chauffeur en groeit door tot chauffeur. Een ophaalploeg bestaat uit een chauffeur, reserve-chauffeur en een ophaler. Het ophalen blijft altijd een deel uitmaken van je taak. Je wordt tewerkgesteld op het Milieubedrijf Beerse Oost, Steenbakkersdam 16-18 in 2340 Beerse.

  • Thuisverpleegkundige op zelfstandige basis voor tewerkstelling op Linkeroever (ANTWERPEN)

    Regio: ANTWERPEN

    Bedrijf: THUISVERPLEGINGSTEAM WIM LEMMENS

    Type: Zelfstandige activiteit

    Als verpleegkundige verzorg je je patiënten bij hen thuis, daar waar ze zich het best voelen. Je bent voor hen een vertrouwd gezicht. Samen met je collega’s zorg je voor een professionele uitvoering van de benodigde verpleegtechnische zorgen en ben je er steeds voor je patiënten. Je bent verantwoordelijk voor een ronde en een aantal bijhorende patiënten op Linkeroever, Je staat in voor een deskundige en professionele verzorging van je patiënten in nauw overleg met de huisarts en de andere disciplines in de thuiszorg Je werkt heel zelfstandig en nauwkeurig, maar maakt ook deel uit van een team dat instaat voor kwalitatieve en integrale thuiszorg op maat. Je hebt een hart voor mensen en kan vertrouwen scheppen. Spreken bovenstaande werkzaamheden je aan? Reageer dan snel door je CV en sollicitatiebrief te verzenden via email via deze knop! Je wordt dan snel gecontacteerd voor een vrijblijvende kennismaking.

  • KELNER RESTAURANT (LEUVEN)

    Regio: LEUVEN

    Bedrijf: RESTAURANT TER EYCKEN

    Type: Flexijob

    We zijn op zoek naar een zaalverantwoordelijke voor ons restaurant. Je onthaalt de klanten op een vriendelijke manier en wijst hen een tafel toe. Je serveert de gerechten en dranken aan tafel en ruimt de tafels ook af. Daarnaast beantwoord je ook telefoons en mails.

Zoek naar antwoorden van DOUGLAS BVBA in sociale netwerken
Look for responds of DOUGLAS BVBA in social networks

Lees alle opmerkingen voor DOUGLAS BVBA. Laat een reactie achter voor DOUGLAS BVBA. DOUGLAS BVBA bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for DOUGLAS BVBA. Leave a respond for DOUGLAS BVBA. DOUGLAS BVBA on Facebook, LinkedIn and Google+

Locatie DOUGLAS BVBA op de google maps. Adres en contacten DOUGLAS BVBA
Location of DOUGLAS BVBA on the google maps. Address and contacts of DOUGLAS BVBA

Andere gerelateerde bedrijven als come DOUGLAS BVBA DOUGLAS BVBA: NATHALIE RASSEL | Huis Kevers | BOEKHANDEL VERSTRAETEN | COIFFURE LUCIEN | Remacle Anne-Marie

Other related companies as DOUGLAS BVBA: NATHALIE RASSEL | Huis Kevers | BOEKHANDEL VERSTRAETEN | COIFFURE LUCIEN | Remacle Anne-Marie

DOUGLAS BVBA is een bedrijf dat 2003 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is DOUGLAS BVBA, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE08163360595. Het bedrijf DOUGLAS BVBA bevindt zich op het adres: Oud-Heverleestraat 101; 3001; Leuven (Heverlee). We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 364,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Meer dan 895,000 EUR, en dat heeft Laag de creditrating. Type bedrijf is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Branchecategorie is Advertising photography. Producten gemaakt in DOUGLAS BVBA zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van DOUGLAS BVBA is Food and Kindred Products, inclusief 9 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van DOUGLAS BVBA is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van DOUGLAS BVBA, openstaande posities, locatie van DOUGLAS BVBA op de kaart. Stuur ons een e-mail voor meer informatie [email protected]

DOUGLAS BVBA is a company, that was registered 2003 in N\A region, Belgium. Full name of company is DOUGLAS BVBA, company assigned to the tax number BE08163360595. The company DOUGLAS BVBA is located at the address: Oud-Heverleestraat 101; 3001; Leuven (Heverlee). We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 364,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Meer dan 895,000 EUR, and that has Laag the credit rating. Type of company is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Industry category is Advertising photography. Products created in DOUGLAS BVBA were not found.
The main activity of DOUGLAS BVBA is Food and Kindred Products, including 9 other destinations. Information about owner, director or manager of DOUGLAS BVBA is not available. You also can look at reviews of DOUGLAS BVBA, open positions, location of DOUGLAS BVBA on the map. For more information, write us to email [email protected]

We hebben dergelijke informatie gevonden over DOUGLAS BVBA, N\A: adres, telefoonnummer, contacten, reactie, vacatures. Er is een gedetailleerd rapport over het werk van het bedrijf DOUGLAS BVBA, medewerkers, financiële statistieken. We found such information about DOUGLAS BVBA, N\A: address, phone, contacts, response, vacancies. There is a detail report about the work of the company DOUGLAS BVBA, employees, financial statistics.