Mercier Xavier
Contactgegevens Mercier Xavier: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data Mercier Xavier: address, phone, fax, email, website, opening hours
Mercier Xavier
Regio (region): N\A, België
Adres (address): Chaussée de Liège 33; 4500; Huy, België
Telefoon (phone): 085 21 52 17 (+32-085 21 52 17) 085 21 52 17 (+32-085 21 52 17)
Fax (fax): 085 24 01 14 (+32-085 24 01 14) 085 24 01 14 (+32-085 24 01 14)
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) Mercier Xavier: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "Mercier Xavier"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "Mercier Xavier"? - Contact us!
We found such data of Mercier Xavier, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees Mercier Xavier. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti Mercier Xavier
Products information Mercier Xavier
Producten die in Mercier Xavier zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Lawyers
Aanvulling soorten activiteiten voor Mercier Xavier Addition kinds of activities for Mercier Xavier
3317. Stalen buizen en buizen | Steel pipe and tubes
5092. Speelgoed en hobbyartikelen en benodigdheden | Toys and hobby goods and supplies
367799. Elektronische spoelen en transformatoren, nec | Electronic coils and transformers, nec
28790100. Insecticiden en pesticiden | Insecticides and pesticides
32990200. Zandkalkproducten | Sand lime products
37990301. Caddy auto's | Caddy cars
39990104. Hair curlers, ontworpen voor schoonheidssalons | Hair curlers, designed for beauty parlors
Werken bij Mercier Xavier: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in Mercier Xavier: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor Mercier Xavier. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for Mercier Xavier. Looking for open vacancies in other companies
-
Takeldienstchauffeur C/CE (M/V) (TORHOUT)
Regio: TORHOUT
Bedrijf: ACTIEF INTERIM
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Als takelwagenchauffeur zal je rondrijden om auto's te takelen hoofdzakelijk in Belgie, soms ga je ook naar Frankrijk (tot Bordeaux, Lion) dan zal U 2 a 3 nachten uitslapen. Je wordt tewerkgesteld in een fulltime uurrrooster, soms dienen er overuren gepresteerd te worden maar ze proberen dit te beperken. 'S morgens zal je vroeg beginnen (5u) om voor de files te zijn, flexibiliteit is hier dus wel belangrijk.
-
Technisch coördinator opleidingen (m/v) (TURNHOUT)
Regio: TURNHOUT
Bedrijf: ACTIEF INTERIM
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Je brengt alle technische opleidingsbehoeften binnen de bouwgroep in kaart en organiseert hiervoor de noodzakelijke opleidingen in samenspraak met de verschillende bedrijven. Je staat in voor de opvolging en de evaluatie van de door jou georganiseerde opleidingen. Je fungeert als aanspreekpunt t.b.v. het normbeheer en de Technische Bibliotheek. Je werkt nauw samen met de Administratief Coördinator en je rapporteert rechtstreeks aan de verantwoordelijke. Takenpakket: - Je detecteert de technische opleidingsbehoeften voor zowel arbeiders als bedienden en organiseert hiervoor de gepaste opleidingen. - Je spreekt de opleidingsbehoeften, -inhoud en –planning door met de bedrijven. - Je stelt de inhoud van de technische opleidingen samen en werkt ze uit, al dan niet in samenwerking met externen. - Daar waar mogelijk/haalbaar, geef je zelf opleidingen. - Je communiceert met sectorinstellingen t.b.v. de financiële tussenkomsten voor opleidingen. - Je verricht de administratieve en financiële opvolging van de technische opleidingen. - Je evalueert de georganiseerde opleidingen en stuurt daar waar noodzakelijk bij. - Je evalueert de doeltreffendheid van de georganiseerde opleidingen in samenwerking met de bedrijven. - Je bereidt het periodiek intern werkoverleg voor. Je hebt een actieve inbreng in de continue optimalisatie van de interne werking, waarbij je focus ligt op kwaliteitsverbetering en toepassen van nieuwe opleidingsinhoud/uitvoeringsmethodes. - Je fungeert als aanspreekpunt ten behoeve van de technische wetgeving en het normbeheer. - Je ondersteunt de teamverantwoordelijke in zijn samenwerking met de onderwijsinstellingen. (begeleiding werf- en bedrijfsbezoeken, schoolopdrachten, geven van infosessies)
-
Vacature | Sales Medewerker (Duitstalig) | Hasselt (HASSELT)
Regio: HASSELT
Bedrijf: Accent
Type: Interim met optie "vast werk"
Als sales medewerker slaag je erin prospecten te overtuigen van de toegevoegde waarde van de producten van de klant. Jouw rol bestaat uit twee delen een commercieel aspect en de administratieve opvolging ervan.
-
Monteur (OVERPELT)
Regio: OVERPELT
Bedrijf: Vivaldis Interim
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor onze klant regio Overpelt zijn we op zoek naar een monteur. Je zal instaan voor het monteren van: industriebouw trappen & leuningen metaalconstructies luifels noodtrappen specials
-
Huishoudhulp te Leuven (LEUVEN)
Regio: LEUVEN
Bedrijf: Axxi4You
Type: Dienstenchequebaan
Samen met 250 collega’s over heel Vlaanderen ondersteun je onze klanten met diverse taken als huishoudhulp. Zo kan je instaan voor schoonmaak, strijken,…maar ook voor het bereiden van maaltijden. Axxi4you bestaat 5 jaar en onderscheidt zich in de markt door : Bij Axxi4you ben je geen nummer maar iemand die deel uitmaakt van een team. Jij als huishoudhulp zorgt samen met onze consulenten voor tevreden klanten. Axxi4you zorgt voor een goede match tussen onze klanten en hun thuishulp (oa door een thuisbezoek bij opstart) Axxi4You maakt deel uit van een grotere groep Facilicom die stabiliteit waarborgt Je kan beroep doen op een team van ervaren Axxi4you consulenten die klaarstaan voor alle mogelijke vragen en ondersteuning maar ook helpen bij het beheer van alle mogelijke sociale documenten Je komt terecht in een tevreden team medewerkers die allemaal reeds langer deel uitmaken van Axxi4You
-
Studenten voor Black Friday bij Bleckmann Grobbendonk | 19/11 tot 30/11| Vroege/late/nacht (GROBBENDONK)
Regio: GROBBENDONK
Bedrijf: Synergie Herentals Interim
Type: Studentenjob
Voor Bleckmann in Grobbendonk zijn wij op zoek naar gemotiveerde studenten om de drukte van Black Friday op te vangen. Jouw takenpakket wordt on the job uitgelegd en bevat verschillende aspecten van het logistieke proces. Je staat o.a. in voor het orderpicken van bestellingen, inpakken en verzendklaar maken van producten, labelen en herlabelen, retours verwerken,... . Verantwoordelijkheid en nauwkeurigheid zijn dan ook van groot belang in deze omgeving.
-
Technisch tekenaar (HERENTALS)
Regio: HERENTALS
Bedrijf: SPINDLE
Type: Vaste Job
Op basis van input van de klant (schetsen, technische tekeningen, probleemstellingen, ...) teken je projecten uit en werk je technische oplossingen uit. Je maakt een dossier aan van technische tekeningen. Deze worden - na goedkeuring - een werkinstrument in de atelier. Vaak zal je eerst op de werf gaan opmeten, alvorens het definitieve tekenwerk te kunnen aanvatten. Je maakt stuklijsten op. Je stuurt prijsvragen uit en evalueert inkomende offertes. Je beheert materiaalcertificaten en NDO-verslagen. Je verzorgt de nodige communicatie met de klant en woont werfvergaderingen bij. Calculaties van nieuwe projecten is ook een onderdeel van het takenpakket. Je coördineert de activiteiten die uitbesteed zullen worden (transport, oppervlaktebehandelingen, plaatwerk, NDO, ...).
-
COMMERCIEEL MEDEWERK(ST)ER (Regio Menen-Wevelgem)
Regio: Regio Menen-Wevelgem
Bedrijf: VERDONCK PERSONEELSMANAGEMENT
Type: Vaste Job
Na een grondige introductie zal je mee instaan: - dagelijkse klantencommunicatie via mail, tel, chat, … - informatie- en adviesverlening - orderverwerking - toevoegen van nieuwe producten - beheer van de online productpresentaties: teksten, foto’s, …
-
Freelance docent Sportvoedingsadviseur Hasselt (HASSELT)
Regio: HASSELT
Bedrijf: CENTRUM VOOR AVONDONDERWIJS
Type: Zelfstandige activiteit
De Schoonheidsschool VZW heeft een team van professionele docenten die actief zijn als zelfstandig ondernemer en freelance docent. Onze docenten zijn werkzaam als ondernemer binnen hun vakgebied en kennen hun specialisatie door en door. We zoeken steeds nieuwe docenten die hun passie voor hun vak willen doorgeven. MINIMUMVEREISTEN OM DOCENT TE WORDEN Om aan de Schoonheidsschool te kunnen lesgeven heb je als docent minimaal 3 jaar ervaring als zelfstandige in hoofdberoep of 5 jaar in bijberoep. Bij voorkeur beschik je over de nodige pedagogische kwalificaties en ervaring hebben als lesgever. We hechten veel belang aan praktijkervaring als ondernemer. Een docent moet bij ons zeer klantvriendelijk, communicatief en hulpvaardig zijn. Je bent een geboren spreker en kan een groep enthousiast maken voor jouw vak. Je kan een les op een gestructureerde manier opbouwen en verschillende didactische methodes toepassen om de leerdoelen te bereiken. Voor de klas geef je blijk van voldoende zelfvertrouwen en vakkennis. We geven graag de voorkeur aan docenten die ervaring hebben met lesgeven, coachen of het begeleiden van workshops, maar dit is geen vereiste.
-
Freelance projectverpleegkundige regio Brugge (Regio Brugge)
Regio: Regio Brugge
Bedrijf: X-Care
Type: Zelfstandige activiteit
Als freelance projectmedewerker word je ingeschakeld voor opdrachten binnen verschillende instellingen (kan ziekenhuis zijn, thuiszorg, woon- en zorgcentra...) op verschillende afdelingen, telkens voor een aantal maanden. Je werkt met jouw zelfstandig statuut en kiest zelf welke opdrachten je wenst te doen. Dit kan op voltijdse of deeltijdse basis. Op deze manier kan je proeven van verschillende settings en heel wat bijleren.
-
Freelance Accountant (HASSELT)
Regio: HASSELT
Bedrijf: StepStone
Type: Zelfstandige activiteit
www.stepstone.be/vacatures----1675485-inline.html?cid=Partner_VDAB Voor een partner te Hasselt in de HR sector is Financial Talents op zoek naar een freelance Accountant. Inboeken van aankoop en verkoopfacturen Ondersteuning bieden tijdens de closing Opvolging onbepaalde facturen Bijwerken database voor de verwerking van Intrastat Voorbereiding BTW aangifte Voorbereiding Intrastat aangifte Voorbereiding klantenlijsten
-
QUALITY ASSURANCE (QA) SPECIALIST PHARMA - SUPPLIERS/CMO EXPERIENCE IN INDIA (BRUSSEL)
Regio: BRUSSEL
Bedrijf: StepStone
Type: Zelfstandige activiteit
www.stepstone.be/vacatures----1668835-inline.html?cid=Partner_VDAB In order to support our client's growth, we are looking for a Quality Assurance (QA) Specialist who has experience working with suppliers/CMOs in India Our client is located in the Brussels area and is a well-known actor in the pharmaceutical industry Quality Assurance /QA Specialist CMO / External suppliers Pharma - Belgium / India As QA Specialist, your main role is to make sure that every process is executed according to the company's SOPs & GMP within the manufacturing site, located in India. You are responsible for verifying that the final product is compliant with the GMP, and that it can be released. You provide QA support for transfer activities, and write/review protocols regarding Qualification, validation or transfer activities. You also manage deviations, and verify the progression of CAPAs (while making sure that the improvement plan is implemented). You also provide support for the manufacturer regarding quality improvement. Are you convinced you are the Quality Assurance (QA) Specialist who has experience working with suppliers/CMOs in India that we are looking for ? Contact Benjamin Dieudonné from HAYS Life Sciences in Wavre via +32(0)10/23.37.00 and/or send your CV today through LinkedIn or our website!
Zoek naar antwoorden van Mercier Xavier in sociale netwerken
Look for responds of Mercier Xavier in social networks
Lees alle opmerkingen voor Mercier Xavier. Laat een reactie achter voor Mercier Xavier. Mercier Xavier bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for Mercier Xavier. Leave a respond for Mercier Xavier. Mercier Xavier on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie Mercier Xavier op de google maps. Adres en contacten Mercier Xavier Location of Mercier Xavier on the google maps. Address and contacts of Mercier Xavier
Andere gerelateerde bedrijven als come Mercier Xavier Mercier Xavier: ELEKTRA-BREE-BORDENBOUW NV | KBC | GIVES F.C. | Veromac S.A. | VTB-VAB
Other related companies as Mercier Xavier: ELEKTRA-BREE-BORDENBOUW NV | KBC | GIVES F.C. | Veromac S.A. | VTB-VAB
Mercier Xavier is een bedrijf dat 1991 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is Mercier Xavier, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE04735076904. Het bedrijf Mercier Xavier bevindt zich op het adres: Chaussée de Liège 33; 4500; Huy. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 939,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Ongeveer 126,000 EUR, en dat heeft Negatief de creditrating. Type bedrijf is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Branchecategorie is Lawyers. Producten gemaakt in Mercier Xavier zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van Mercier Xavier is Bouw - Speciale Handel Aannemers, inclusief 7 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van Mercier Xavier is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van Mercier Xavier, openstaande posities, locatie van Mercier Xavier op de kaart.
Mercier Xavier is a company, that was registered 1991 in N\A region, Belgium. Full name of company is Mercier Xavier, company assigned to the tax number BE04735076904. The company Mercier Xavier is located at the address: Chaussée de Liège 33; 4500; Huy. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 939,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Ongeveer 126,000 EUR, and that has Negatief the credit rating. Type of company is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Industry category is Lawyers. Products created in Mercier Xavier were not found.
The main activity of Mercier Xavier is Construction - Special Trade Contractors, including 7 other destinations. Information about owner, director or manager of Mercier Xavier is not available. You also can look at reviews of Mercier Xavier, open positions, location of Mercier Xavier on the map.
