SAMEXASS
Contactgegevens SAMEXASS: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data SAMEXASS: address, phone, fax, email, website, opening hours
SAMEXASS
Regio (region): N\A, België
Adres (address): MANDEKENSSTRAAT 9; 9280; LEBBEKE, België
Telefoon (phone): 52342594 (+32-52342594) 52342594 (+32-52342594)
Fax (fax): +32 (64) 715-75-61 +32 (64) 715-75-61
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) SAMEXASS: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "SAMEXASS"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "SAMEXASS"? - Contact us!
We found such data of SAMEXASS, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees SAMEXASS. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti SAMEXASS
Products information SAMEXASS
Producten die in SAMEXASS zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Landmeters and schatters
Aanvulling soorten activiteiten voor SAMEXASS Addition kinds of activities for SAMEXASS
282200. Synthetisch rubber | Synthetic rubber
16290106. Baggerbedrijf | Dredging contractor
22599905. Vesten, breien | Stockinettes, knit
35669901. Drives, hoge snelheid industriële, behalve hydrostatische | Drives, high speed industrial, except hydrostatic
50850403. Nietmachines en knijpers | Staplers and tackers
58120109. Japans restaurant | Japanese restaurant
72519902. Schoenloper | Shoe shine parlor
73899966. Document opslag service | Document storage service
Werken bij SAMEXASS: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in SAMEXASS: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor SAMEXASS. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for SAMEXASS. Looking for open vacancies in other companies
-
Klantenadviseurs Permanentieploeg (MECHELEN)
Regio: MECHELEN
Bedrijf: ASAP MECHELEN CALL & CUSTOMER SERV.
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Ga aan de slag als klantenadviseur voor Eandis/Fluvius en Farys! Voor de permanentieploeg van de defectenlijnen zijn ze op zoek naar een klantvriendelijke operator. Je zal in overeenstemming met de te volgen procedures op zoek gaan naar de oplossing die past bij de klant en dit binnen de voorziene tijd. Verder sta je in voor het vervullen van verschillende administratieve taken en zal je de SPOC (Single Point of Contact) werking vezorgen.
-
Allround medewerker met technisch inzicht (WIJNEGEM)
Regio: WIJNEGEM
Bedrijf: XTRA INTERIM
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor een voedingsbedrijf gespecialiseerd in vlees(verwerking) zijn we op zoek naar een allround medewerker. Je zal in eerste instantie leren om machines van de afdeling "conserven", om te bouwen (instellen van de lijn op verschillende formaten) en helpt aan de(deels) geautomatiseerde inpaklijn van de conserven. Hiervoor is een interne opleiding mogelijk.... De andere uren zou je ingezet worden op de loskade!
-
Meewerkend ploegbaas (m/v) (KAPELLEN)
Regio: KAPELLEN
Bedrijf: ACTIEF INTERIM
Type: Interim met optie "vast werk"
Als meewerkend ploegbaas verantwoordelijk voor de uitvoering van de werken en het plaatsen van waterzuiveringsinstallaties en rioleringswerken. Daarnaast zorg je voor de administratieve opvolging van je werven (registratie uren, registratie verbruikte materialen, as builtschetsen,…). Dit doe je naast je 'gewone' werk als grondwerker. Je werkt dus met je teamgenoten mee in de uitvoering van de werken. Je voert hiertoe allerhande werken uit, zoals graafwerken (zowel met de hand als met minigraver), aanleggen rioleringsbuizen, heraanleggen klinkers en diverse herstellingswerken, enz. Op de werf ben jij de aanspreekpersoon voor de klant. Je hebt enkele jaren ervaring met het aansturen van een klein team, liefst binnen de wegenbouw / rioleringssector.
-
Belader / Chauffeur voor Huis aan Huis Ophalingen (ANTWERPEN)
Regio: ANTWERPEN
Bedrijf: TEMPO-TEAM INTERIM INDUSTRIE
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor een grote firma, gespecialiseerd in het ophalen van huisvuil en ander afval, zijn wij op zoek naar personen met een C rijbewijs. Als chauffeur sta je niet alleen in voor het vervoer, waarbij je voldoende ervaring kan voorleggen aangezien het hier regelmatig over stadsvervoer gaat, maar sta je ook in voor de veiligheid van je collega's. Je kan ingeschakeld worden als chauffeur en als belader! Werken met afval of huisvuil schrikt je dus niet af.
-
Ploegverantwoordelijke technisch onderhoud 2-ploegenstelsel (NINOVE)
Regio: NINOVE
Bedrijf: Unique Technicum
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor onze klant regio Ninove gaan wij op zoek naar een Ploegverantwoordelijke voor het technisch onderhoud in een 2-ploegenstelsel (m/v). Je zal ook operationeel meedraaien. Een greep uit je takenpakket: Je verzekert interventies op de machines van de sector Je analyseert de afwijkingen en zoekt ook naar de oorzaken hiervan Je corrigeert en verifieert de doeltreffendheid en efficiëntie van de acties en documenteert deze vervolgens Je waakt over het goed inzetten van het personeel (inpakkers) in de sector in samenspraak met en in navolging van de instructies van de verantwoordelijke van de ploeg Je verzekert de conformiteit van de geproduceerde producten Je doet voorstellen van alle verbeteringen die nodig zijn voor een betere werking van de afdeling Je verzekert de navolging van de regels met betrekking tot veiligheid en hygiëne Je rapporteert aan de verantwoordelijke blaasafdeling
-
Jobstudent - Taxichauffeur (KNOKKE-HEIST)
Regio: KNOKKE-HEIST
Bedrijf: TAXI MARC
Type: Studentenjob
Zoeken verschillende job-studenten om zaterdagavond taxi te rijden. Het vervoeren van personen naar verschillende bestemmingen binnen en buiten Knokke.
-
ASSISTENT MANAGER (Brussel)
Regio: Brussel
Bedrijf: FLEXTRA INTERIM
Type: Vaste Job
Als assistent manager sta je zowel in voor het administratieve als het logistieke voor de dienst na-verkoop naar de klanten toe. Hierbij streef je naar het onderhouden van een goede relatie met de bestaande klanten. Hoe ziet jouw dag eruit? : - Je beheert je eigen klantenportefeuille en volgt de verschillende dossiers nauwgezet op. - Je volgt dagelijks de leveringen en afhandelingen op. - Je behandelt de verschillende aanvragen van de klanten op vlak van facturatie, interventies, beheer van de voorraad en afspraken. - Je onderhoudt en optimaliseert de klantenrelaties. Dit doe je onder andere door de klant op de hoogte te houden van nieuwe commerciële acties en daarnaast ook door de nieuwe producten voor te stellen. - Je bent verantwoordelijk voor de facturatie van A tot Z. Hierbij zorg je ook dat eventuele geschillen opgevolgd en behandeld worden. - Tenslotte zorg je voor een goede flow van de leveringen naar de klanten toe (prestaties, voorziene betalingen, onbetaalde facturen, enz...).
-
Mechanieker bouwplaatsmachines / magazijnier (LAARNE)
Regio: LAARNE
Bedrijf: IMPACT NV
Type: Vaste Job
Je staat in voor de planning en organistie van het atelier. Je bent verantwoordelijk voor het onderhoud en de herstellingen van ons machine- en wagenpark.. Je beheert de voorraad en houdt de rotatie en bestellingen in het oog. Je zal instaan voor de netheid van het terrein en het magazijn.
-
Project Manager Customer Support (BRUGGE)
Regio: BRUGGE
Bedrijf: EVOLTA
Type: Vaste Job
Als groeiend multidisciplinair bureau van architecten en ingenieurs bieden wij jou de kans om deel uit te maken van ons Consultancy Team. Vanuit dit team worden onze vakspecialisten ingezet om projecten bij onze klanten te ondersteunen of te trekken, volgens hun expertise en groeipotentieel. Na oplevering van de machine wordt de Customer Service afdeling het eerste aanspreekpunt. Als Project Manager Customer Support, sta je in voor de eerste snelle reactie en hulplijn naar de klanten toe. Daarnaast sta je in voor de interne afname van projecten. Je behartigt hierbij ook het commerciële en financiële luik. Hoofdverantwoordelijkheden en kerntaken: Als Project Manager Customer Support ben je vanaf de oplevering van de machine bij de klant, de spreekbuis tussen de klant en het bedrijf. Je staat de klant te woord. Je verleent advies bij onderhoud en upgrades. Je stelt de offertes op voor service en interventies. Je plant en coördineert service en interventies en volgt de uitvoering hiervan nauwgezet op. Je rapporteert uitgevoerde activiteiten aan de klant. Je stemt met de Accounting Afdeling en de klant de facturatie af, en volgt de betaling op. Je informeert naar en behartigt de klantentevredenheid. Je verwerkt de informatie uit support, service en interventies. Je signaleert door de klant gemelde problemen aan de verantwoordelijke afdelingen, zorgt voor een terugkoppeling naar de klant en stelt een oplossing voor. Daarnaast zorg je voor ondersteuning en verbinding binnen de Customer Service Afdeling. Je ondersteunt Customer Care bij het opstellen van offertes voor wisselstukken en herstellingen. Je helpt Customer Care bij input van klantenorders, inclusief controle van de bestelnummers van de bestelopdrachten. Je staat Customer Care bij voor het opvolgen van het te herstellen materiaal, vanaf de toezending door de klant tot en met de terug-levering naar de klant. Indien noodzakelijk plaats je herstellingsopdrachten bij toeleveranciers.
-
Logopedist(e) (OOSTENDE)
Regio: OOSTENDE
Bedrijf: EMILY VANDENBUSSCHE
Type: Zelfstandige activiteit
Voor de uitbreiding van Praktijk De Kade zijn we op zoek naar een gemotiveerde zelfstandige logopedist(e).
-
Account Manager (Regio Kortrijk)
Regio: Regio Kortrijk
Bedrijf: JobIT
Type: Zelfstandige activiteit
Je bent verantwoordelijk voor het uitbouwen en onderhouden van de Business 2 Business klanten in jouw regio. Dit doe je door zelf afspraken te maken en deze ook zelfstandig af te ronden. Je volgt de gemaakte afspraken goed op en zorgt ervoor dat administratief alles correct verloopt. Later krijg je ook de mogelijkheid om een team voor je regio uit te bouwen.
-
ClearSource - Java Developer (Regio Hasselt)
Regio: Regio Hasselt
Bedrijf: ictjob.be
Type: Zelfstandige activiteit
We're actively looking for 2 Java Developers for a freelance mission of 6 months (+extension) in Geel. You'll join a team of 11 people working on supply-chain applications Job Description develop applications in Java 8 coach fellow developers monitor best practices help the technical architecture together with the Solution Architect contribute to a DevOps culture work in an Agile way Profile min 2 years' experience in Java EE / JBoss experience with micro service / SOA landscape experience with API Design and Domain Driven Design experience with AWS Cloud native development (Lambda, DynamoDB, API GateWay, SQS / SNS / ...) any experience with Docker / Kubernetes, Jenkins, Artifactory, sonar, CI-CD is a strong asset fluent in English (Dutch is an asset) Details Start: ASAP Duration : 6 months + extension (scope of the project : 2 years) Location: Limburg
Zoek naar antwoorden van SAMEXASS in sociale netwerken
Look for responds of SAMEXASS in social networks
Lees alle opmerkingen voor SAMEXASS. Laat een reactie achter voor SAMEXASS. SAMEXASS bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for SAMEXASS. Leave a respond for SAMEXASS. SAMEXASS on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie SAMEXASS op de google maps. Adres en contacten SAMEXASS Location of SAMEXASS on the google maps. Address and contacts of SAMEXASS
Andere gerelateerde bedrijven als come SAMEXASS SAMEXASS: CENTEA | K@de Tech SPRL | VLEESWAREN STEEN | New Hair | TRANSACTIMMO
Other related companies as SAMEXASS: CENTEA | K@de Tech SPRL | VLEESWAREN STEEN | New Hair | TRANSACTIMMO
SAMEXASS is een bedrijf dat 1996 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is SAMEXASS, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE03298614501. Het bedrijf SAMEXASS bevindt zich op het adres: MANDEKENSSTRAAT 9; 9280; LEBBEKE. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 389,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Ongeveer 243,000 EUR, en dat heeft N\A de creditrating. Type bedrijf is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Branchecategorie is Landmeters and schatters. Producten gemaakt in SAMEXASS zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van SAMEXASS is Niet-classificeerbare vestigingen, inclusief 8 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van SAMEXASS is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van SAMEXASS, openstaande posities, locatie van SAMEXASS op de kaart.
SAMEXASS is a company, that was registered 1996 in N\A region, Belgium. Full name of company is SAMEXASS, company assigned to the tax number BE03298614501. The company SAMEXASS is located at the address: MANDEKENSSTRAAT 9; 9280; LEBBEKE. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 389,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Ongeveer 243,000 EUR, and that has N\A the credit rating. Type of company is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Industry category is Landmeters and schatters. Products created in SAMEXASS were not found.
The main activity of SAMEXASS is Nonclassifiable Establishments, including 8 other destinations. Information about owner, director or manager of SAMEXASS is not available. You also can look at reviews of SAMEXASS, open positions, location of SAMEXASS on the map.
