ACTION LIFT
Contactgegevens ACTION LIFT: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data ACTION LIFT: address, phone, fax, email, website, opening hours
ACTION LIFT
Regio (region): N\A, België
Adres (address): AVENUE DU ROI ALBERT 272; 1082; BRUXELLES, België
Telefoon (phone): 477225572 (+32-477225572) 477225572 (+32-477225572)
Fax (fax): +32 (87) 203-65-20 +32 (87) 203-65-20
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) ACTION LIFT: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "ACTION LIFT"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "ACTION LIFT"? - Contact us!
We found such data of ACTION LIFT, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees ACTION LIFT. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti ACTION LIFT
Products information ACTION LIFT
Producten die in ACTION LIFT zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Verhuisdiensten
Aanvulling soorten activiteiten voor ACTION LIFT Addition kinds of activities for ACTION LIFT
357899. Berekenings- en boekhoudapparatuur, niet inbegrepen | Calculating and accounting equipment, nec
508702. Was- en stomerijapparatuur en benodigdheden | Laundry and dry cleaning equipment and supplies
782200. Film- en bandverdeling | Motion picture and tape distribution
17950000. Wrak- en sloopwerk | Wrecking and demolition work
27410200. Atlas, kaart en gids uitgeven | Atlas, map, and guide publishing
Werken bij ACTION LIFT: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in ACTION LIFT: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor ACTION LIFT. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for ACTION LIFT. Looking for open vacancies in other companies
-
Kaaioperator (ANTWERPEN)
Regio: ANTWERPEN
Bedrijf: SYNERGIE ANTWERPEN
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een bedrijf gespecialiseerd in de op- en overslag van vloeibaar bulkgoed in de Antwerpse haven zijn we op zoek naar een kaaioperator. Je zal de ogen en oren zijn van de controlekameroperators en je takenpakket zal vooral bestaan uit: Buiten schepen en lichters aan- en afkoppelen de controle van de pompen en leidingen het onderhouden van het tankenpark
-
Magazijnier M/V (ZOTTEGEM)
Regio: ZOTTEGEM
Bedrijf: ADECCO ZOTTEGEM
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Deze klant is gespecialiseerd als houthandelaar voor particulieren alsook voor bedrijven. Functie: Controle van de leveringen Klaarzetten van bestellingen all round magazijnier, helpen laden en lossen.
-
Werfleider wegenis- en rioleringswerken (OUDENBURG)
Regio: OUDENBURG
Bedrijf: SYNERGIE CAREERS BRUGGE
Type: Interim met optie "vast werk"
Als werfleider: Coördineer je de werven in samenwerking met de bouwheer, het studiebureau, de architect, de projectleider en de onderaannemers Volg je de werfbudgetten en de meet- en vorderingsattesten op Zorg je voor een efficiënte, veilige en stipte uitvoering van de projecten
-
Recruiter Arbeidersprofielen (GEEL)
Regio: GEEL
Bedrijf: Randstad
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor een bedrijf in Geel dat gespecialiseerd is in renovatie- en restauratiewerken zijn wij op zoek naar een gedreven Recruiter voor Arbeidersprofielen. Jouw verantwoordelijkheden: Je gaat actief en intensief op zoek naar geschikte arbeidersprofielen voor het bedrijf. Je gebruikt hierbij de standaardkanalen (VDAB, jobsites, LinkedIn, etc), maar je bent zelf ondernemend en gebruikt alle middelen ter jouw beschikking om arbeidersprofielen te vinden. Je spreekt af met geschikte kandidaten en toont hen het bedrijf en de verschillende afdelingen. Je screent de kandidaten, houdt testings, neemt referenties af en plant vervolgafspraken in. Je bent heel creatief ingesteld. Je bedenkt nieuwe manieren om kandidaten aan te trekken, en een goede kandidaat laat je niet zomaar los. Uiteraard neemt je de administratieve opvolging ook voor jou rekening. Je rapporteert aan de HR Manager.
-
Poetshulp/Huishoudhulp in Sint-Gillis-Waas – kies een (elektrische) fiets of bedrijfswagen! (SINT-GILLIS-WAAS)
Regio: SINT-GILLIS-WAAS
Bedrijf: Het Poetsbureau
Type: Dienstenchequebaan
Het Poetsbureau groeit. Snel, sneller en snelst. Om dat te realiseren, hebben wij schitterende medewerkers nodig. Voor ons ben je zoveel méér dan een kuisvrouw /kuisman. Je bent een waardevolle huishoudhulp die huizen elke dag laat schitteren als nooit tevoren in ruil voor dienstencheques. Je bent van alle markten thuis: schoonmaken, strijken, boodschappen doen. In ruil voor je gedreven inzet wacht er op jou een glanzende toekomst bij Het Poetsbureau.
-
Huishoudhulp regio Tielt (TIELT)
Regio: TIELT
Bedrijf: A.C.C.DIENSTENCHEQUES DOMESTIC SERVICES
Type: Dienstenchequebaan
Bent u iemand die graag anderen helpt? Iemand die houdt van orde en netheid? Gemotiveerd, plichtsbewust en enthousiast? Dan zijn wij op zoek naar jou! U staat in voor huishoudelijke taken bij onze klanten meer bepaald afstoffen, stofzuigen, ramen poetsen, dweilen, strijken, ... Neem vrijblijvend contact met ons op en wij bekijken wat het best bij u past.
-
HUISHOUDHELDEN REGIO Drongen, DRINGEND solliciteer via sms (DRONGEN)
Regio: DRONGEN
Bedrijf: EASY LIFE MELLE
Type: Dienstenchequebaan
Onze kantoorverantwoordelijke Ingrid is dringend op zoek naar gemotiveerde poetshelden voor onze klanten. Kan je stof de baas? Kan je overweg met wapens zoals een stofzuiger en een plumeau? Wil je heel graag klanten tevreden stellen? Dan is werken bij de klanten van Easylife zeker iets voor jou! Afhankelijk van je kennis en kunnen sta je in voor huishoudelijke taken: poetsen, strijken, eventueel koken en boodschappen doen.
-
Huishoudhulp gezinszorg ( Sthep Care dienstencheques )- Regio Bocholt/Bree (BOCHOLT)
Regio: BOCHOLT
Bedrijf: Sthep
Type: Dienstenchequebaan
Wegens groot succes zoeken wij huishoudhulpen voor onmiddellijke tewerkstelling in de regio Bocholt/Bree om enkele gezinnen met een grote hoeveelheid uren op te nemen. Als huishoudhulp m/v sta je in voor de algemene huishoudelijke taken met dienstencheques bij gezinnen aan huis. Je staat hoofdzakelijk in voor het onderhouden van de woning. Bij Sthep Care, hulp bij ouderen en zieken, kan jouw takenpakket nog veel meer omvatten: zoals wassen, strijken en ook het bereiden van maaltijden en boodschappen doen. Heb je een passie voor het huishouden en ben je fier als je jouw werk goed gedaan hebt? Kan je daarboven zelfstandig werken en ben je gemotiveerd en positief ingesteld? Dan ben jij de persoon die in ons Sthep team past! Sthep staat voor duurzaamheid, zowel op vlak van huishoudhulpen als van klanten. Sthep heeft als enige kantoor in Vlaanderen een doorlopende tewerkstelling waardoor jouw klanten niet mogen afzeggen doorheen het jaar. Onze permanente tewerkstelling in combinatie met een vaste uurrooster en vaste gezinnen zorgt dat je bij Sthep maandelijks een inkomenszekerheid hebt! Wie wil dat nu niet??? Wij dragen respect en het ‘goed voelen’ hoog in het vaandel! Wij organiseren regelmatig activiteiten en feestjes zodat je je als nieuwkomer snel thuis voelt in ons Sthep team! Geen ervaring in het poetsen? Geen probleem! Sthep voorziet een begeleiding en ondersteuning op de werkvloer door een jobcoach. Je staat er bij ons niet alleen voor! We begeleiden jou, indien nodig, bij de gezinnen zodat je meteen een goede indruk nalaat na jouw eerste werkdag! Een goede start is de sleutel tot een blijvend succesverhaal! Daarnaast krijg je bij ons meerdere opleidingen zodat je na 3 maanden een volwaardige onmisbare huishoudhulp bent! Spreekt deze vacature jou aan, maar ben je al aan het werk in een ander dienstenchequekantoor? Bel vrijblijvend voor informatie. Geniet van de voordelen bij de overschakeling van kantoor. Wie weet voel je jou bij ons wel (meer) thuis? Sthep is meer dan een job alleen! (trefwoorden: poetsen, schoonmaken, huishoudelijke taken, huishouden, dienstencheques, huishoudhulp, poetshulp, poetsvrouw, poetsman, poetsdame, kuisvrouw)
-
Student zaterdagwerk - Bloemenzaak (ZEDELGEM)
Regio: ZEDELGEM
Bedrijf: RANDSTAD
Type: Studentenjob
Voor een hippe bloemenzaak in Zedelgem zijn we op zoek naar een student die de zaterdag een centje zou bijverdienen. Je werkt op de zaterdag in onveven weken Uurrooster: 10-12 & 14-16u. Snelle opstart voorzien.
-
Recruitment Consultant - Internship (GENT)
Regio: GENT
Bedrijf: Cross International
Type: Studentenjob
CrossInternational is a consultancy firm specialized in Talent Search & HR-expert service. We were founded in 2001 and have offices in Ghent, Brussels & Warsaw. Besides being experts in Executive Search & Sourcing, we offer HR-experts services to our clients. We conduct assessment & Development centers, we offer training & coaching and perform strategic HR consultancy assignments. Are you interested in learning the essentials of recruitment while having a taste of other aspects of HR? CrossInternational is now looking for a motivated trainee to join its operational team. Location: Ghent Function As an HR trainee you will be involved in the full recruitment process we conduct for our clients. Depending on the state of the business and the projects that are assigned to you, you will have the following tasks: Attend intake-meetings with clients Set-up a first draft of the job description and vacancy Research/sourcing: thorough analysis of the vacancy and conducting effective search strategies to find qualified candidates Develop an understanding of the ongoing trends in the job-area and the sector Manage advertisement in offline/online media (company webpage, job boards…) Telephone (screening) interviews Scheduling appointments between candidates and our consultants Report to our Consultants about the status of your assignments Assist in the reporting to our clients Supporting in various HR projects: HR workshops, co-assessor role in assessment or development centers,… Profile Bachelor or Master, preferably in HR Management, Advanced Business Management, Communication or equivalent A natural interest in business (cross-industry) and the value of human capital. Language skills: Dutch/French/English fluency mandatory. Good knowledge of MS Office. Confident, articulate and persuasive communicator (indifferent of the media being used) and a professional attitude enabling to deal with business professionals at all levels. Self-responsible, eager to learn and flexible. Offer We offer the opportunity to learn the essentials of recruitment in an established consultancy firm. You will be offered increased responsibility in a gradual manner and at the pace of your own learning-progress. Our trainees will benefit of our HR expertise and in-house training offers, this will allow you to develop your recruitment and communication skills.
-
cleaner-heftruckbestuurder (ZEEBRUGGE)
Regio: ZEEBRUGGE
Bedrijf: AGO Jobs & HR
Type: Vaste Job
Voor onze klant regio Zeebrugge actief in de tankcleaningssector zijn we op zoek naar een cleaner - heftruckbestuurder in 2 PLOEGEN.
-
Freelance projectverpleegkundige regio Halle (SINT-DENIJS-WESTREM)
Regio: SINT-DENIJS-WESTREM
Bedrijf: X-Care
Type: Zelfstandige activiteit
Als freelance projectmedewerker word je ingeschakeld voor opdrachten binnen verschillende instellingen (kan ziekenhuis zijn, thuiszorg, woon- en zorgcentra...) op verschillende afdelingen, telkens voor een aantal maanden. Je werkt met jouw zelfstandig statuut en kiest zelf welke opdrachten je wenst te doen. Hierbij kan je ook kiezen of je voltijds, deeltijds en/of flexibele uren kan werken. Heb je zin in afwisseling, wil je graag werken met een zelfstandig statuut, wil je veel bijleren, ...? Dan is dit wellicht ideaal voor jou. Voor meer informatie contacteer ons zeker en dan gaan we verder aan de slag.
Zoek naar antwoorden van ACTION LIFT in sociale netwerken
Look for responds of ACTION LIFT in social networks
Lees alle opmerkingen voor ACTION LIFT. Laat een reactie achter voor ACTION LIFT. ACTION LIFT bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for ACTION LIFT. Leave a respond for ACTION LIFT. ACTION LIFT on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie ACTION LIFT op de google maps. Adres en contacten ACTION LIFT Location of ACTION LIFT on the google maps. Address and contacts of ACTION LIFT
Andere gerelateerde bedrijven als come ACTION LIFT ACTION LIFT: LA PUGLIA | TAVERNE CHOPIN | ELICORP | VERITAS | ROBERT ROMBAUT
Other related companies as ACTION LIFT: LA PUGLIA | TAVERNE CHOPIN | ELICORP | VERITAS | ROBERT ROMBAUT
ACTION LIFT is een bedrijf dat 2004 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is ACTION LIFT, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE09364166259. Het bedrijf ACTION LIFT bevindt zich op het adres: AVENUE DU ROI ALBERT 272; 1082; BRUXELLES. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 714,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Minder dan 184,000,000 EUR, en dat heeft Perfect de creditrating. Type bedrijf is Partnership. Branchecategorie is Verhuisdiensten. Producten gemaakt in ACTION LIFT zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van ACTION LIFT is Kleding en accessoires, inclusief 5 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van ACTION LIFT is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van ACTION LIFT, openstaande posities, locatie van ACTION LIFT op de kaart.
ACTION LIFT is a company, that was registered 2004 in N\A region, Belgium. Full name of company is ACTION LIFT, company assigned to the tax number BE09364166259. The company ACTION LIFT is located at the address: AVENUE DU ROI ALBERT 272; 1082; BRUXELLES. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 714,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Minder dan 184,000,000 EUR, and that has Perfect the credit rating. Type of company is Partnership. Industry category is Verhuisdiensten. Products created in ACTION LIFT were not found.
The main activity of ACTION LIFT is Apparel and Accessory Stores, including 5 other destinations. Information about owner, director or manager of ACTION LIFT is not available. You also can look at reviews of ACTION LIFT, open positions, location of ACTION LIFT on the map.
