G.P.H.N.
Contactgegevens G.P.H.N.: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data G.P.H.N.: address, phone, fax, email, website, opening hours
G.P.H.N.
Regio (region): N\A, België
Adres (address): R. IERE ARMEE AMERICAINE 161; 5100; NAMUR, België
Telefoon (phone): 81461128 (+32-81461128) 81461128 (+32-81461128)
Fax (fax): +32 (10) 366-50-55 +32 (10) 366-50-55
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) G.P.H.N.: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "G.P.H.N."? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "G.P.H.N."? - Contact us!
We found such data of G.P.H.N., Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees G.P.H.N.. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti G.P.H.N.
Products information G.P.H.N.
Producten die in G.P.H.N. zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Veilingen
Aanvulling soorten activiteiten voor G.P.H.N. Addition kinds of activities for G.P.H.N.
549901. Gezondheids- en dieetwinkels | Health and dietetic food stores
753202. Letter- en schilderdiensten | Lettering and painting services
20860302. Frisdrank: verpakt in blikjes, flessen, enz. | Soft drinks: packaged in cans, bottles, etc.
24529902. Log cabines, geprefabriceerde, hout | Log cabins, prefabricated, wood
35420205. Persen: hydraulisch en pneumatisch, mechanisch en handmatig | Presses: hydraulic and pneumatic, mechanical and manual
73890413. Textiel, sponzen of krimpen | Textiles, sponging or shrinking
Werken bij G.P.H.N.: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in G.P.H.N.: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor G.P.H.N.. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for G.P.H.N.. Looking for open vacancies in other companies
-
Inspecteur dierenarts voor de Lokale Controle Eenheden (m/v/x) (BRUSSEL)
Regio: BRUSSEL
Bedrijf: SELOR
Type: Examen openbaar bestuur (SELOR)
Er zijn meerdere plaatsen bij de Lokale Controle Eenheden (LCE) van het Directoraat-Generaal Controle van het Federaal Agentschap voor de Veiligheid van de Voedselketen(FAVV). Indien je deel uitmaakt van de laureaten die niet onmiddellijk in dienst kunnen treden, word je naam opgenomen in een lijst waaruit we kunnen putten zodra er opnieuw een plaats vrijkomt voor deze functie binnen dezelfde dienst of in één van de andere Nederlandstalige LCE's. Binnen het hoofdbestuur en in elke LCE werden drie diensten opgericht op basis van een indeling van alle operatoren actief in de voedselketen naargelang hun activiteit en hun autocontrolesysteem. Je expertisegebied omvat hoofdzakelijk dierengezondheid en de controle van levensmiddelen van dierlijke oorsprong, met name de goede hygiënepraktijken, de autocontrole op basis van het Hazard Analysis and Critical Control Point (HACCP), dierziekten, geneesmiddelen voor dieren en de afvalproblematiek daaromtrent. Je werkt zowel op levende dieren als op karkassen.
-
Magazijnier vaste namiddag (WAREGEM)
Regio: WAREGEM
Bedrijf: ASAP WAREGEM
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Je helpt met het laden en lossen met behulp van een elektrische transpalet. De bedoeling is dat je na een tijd de verantwoordelijkheid op kan nemen om elke dag het laden en lossen in goede banen te leiden.
-
1ste verkoper (ROESELARE)
Regio: ROESELARE
Bedrijf: Accent
Type: Interim met optie "vast werk"
Als eerste verkoopmedewerker voor onze winkel gelegen in Roeselare krijg je bepaalde taken toegewezen: verkoop van goederen informeren en adviseren over alle goederen assistentie bieden aan de logistieke medewerkers opmaken van de inventaris je kan een winkel openen en sluiten monteren van toonmodellen presentatie van de winkel invullen van de bestelbon' s klanten bijstaan in de verkoop collega's coachen toffe settingen uitzetten de winkel aankleden naar een aangenaam winkelbeeld
-
Tendermanager (HARELBEKE)
Regio: HARELBEKE
Bedrijf: Vivaldis Interim
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor een bouwbedrijf regio Harelbeke zijn we op zoek naar een TENDERMANAGER (m/v) Als tendermanager leid en organiseer je het tenderproces van één of meerdere grote multidisciplinaire en complexe contracten Je analyseert de klantvraag en vertaalt die naar een winnende strategie Je gaat op zoek naar de complementaire partners en de juiste architecten en studiebureaus. Je leidt het tenderteam (van interne en externe specialisten) zowel inhoudelijk als procesmatig, zowel technisch als commercieel en zorgt voor de afstemming met de directie Je bewaakt de planning, de scope en het budget Vanuit de contractdocumenten breng je de kansen en risico’s duidelijk in beeld. Je bent het aanspreekpunt van de klant en je voert de contractonderhandelingen en verzorgt de eindpresentatie Na het winnen van de tender zorg je voor een goede overdracht naar de projectmanager uitvoering of groei je mee in de uitvoeringsorganisatie.
-
CNC OPERATOR (EDEGEM)
Regio: EDEGEM
Bedrijf: XTRA INTERIM & SELECT KONTICH
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor onze klant, een gevestigde wereldwijde ontwerper, fabrikant, leverancier van precisieaandrijvingen, standaardaandrijvingen, gepersonaliseerde aandrijfoplossingen en industriële tandwielkasten. Zijn wij voor de uitbreiding van ons team te Edegem op zoek naar CNC Operatoren. Als CNC Operator produceer je de onderdelen voor onze tandwielkasten. Je bedient zelfstandig een CNC-gestuurde machine. Je programmeert. Je doet de opspanning Je werkt de stukken af en zorgt voor de eerste kwaliteitscontrole van de werkstukken.
-
HUISHOUDHULP DEELTIJDS SINT MARTENS LATEM (SINT-MARTENS-LATEM)
Regio: SINT-MARTENS-LATEM
Bedrijf: GREENHOUSE ZWIJNAARDE
Type: Dienstenchequebaan
Gezinnen uit Sint Martens Latem zoeken hulp in het huishouden. Dit betreft voornamelijk het schoonmaken van hun woning en soms ook strijken. Jouw persoonlijke dossierbeheerder op kantoor ondersteunt jou in de administratie en opvolging van de ontvangen dienstencheques en beantwoordt al jouw vragen !
-
Poetshulp/Huishoudhulp in Sint-Lenaarts – kies een (elektrische) fiets of bedrijfswagen! (SINT-LENAARTS)
Regio: SINT-LENAARTS
Bedrijf: Het Poetsbureau
Type: Dienstenchequebaan
Het Poetsbureau groeit. Snel, sneller en snelst. Om dat te realiseren, hebben wij schitterende medewerkers nodig. Voor ons ben je zoveel méér dan een kuisvrouw/kuisman. Je bent een waardevolle huishoudhulp die huizen elke dag laat schitteren als nooit tevoren in ruil voor dienstencheques. Je bent van alle markten thuis: schoonmaken, strijken, boodschappen doen. In ruil voor je gedreven inzet wacht er op jou een glanzende toekomst bij Het Poetsbureau.
-
TWEETALIGE STUDENT- 1 OF 2 DAGEN PER WEEK (MARKE)
Regio: MARKE
Bedrijf: LABONORM
Type: Studentenjob
We zijn op zoek naar een perfect tweetalige student. Je vertaalt teksten van Nederlands naar Frans. Je bent vrij in de herfstvakantie of 1 a 2 dagen per week.
-
JOBSTUDENT Afwas (m/v) KEUKEN (OOSTDUINKERKE)
Regio: OOSTDUINKERKE
Bedrijf: ISLANDIA
Type: Studentenjob
Voornaamste taak is meehelpen met de voorbereidingen in de keuken en afwassen.
-
Student Billing (MACHELEN)
Regio: MACHELEN
Bedrijf: ADECCO BRUXELLES ETTERBEEK
Type: Studentenjob
_
-
Jobstudenten voor Zorgsector (Regio Mechelen)
Regio: Regio Mechelen
Bedrijf: Run4Medical
Type: Studentenjob
Volg je een opleidig in de zorg of verpleging? Wil je graag ervaring opdoen in jouw toekomstig vakgebied? Heb je tijd in het weekend en/of vakanties? Run4Medical zoekt voor jou een studentenjob!
-
Lean professional Customer Communication & Experiences (HALLE)
Regio: HALLE
Bedrijf: COLRUYT GROUP
Type: Vaste Job
Werkvereenvoudiging is cruciaal voor elk bedrijf en al zeker voor Colruyt Group. We zijn ervan overtuigd dat we continu beter kunnen. Als werkvereenvoudiger zoek jij daarom elke dag opnieuw naar manieren om werkprocessen efficiënter te maken en de werktevredenheid van onze medewerkers te verhogen. Veel bedrijven verliezen tijd met taken die niet tot hun corebusiness behoren, zoals e-mails en vergaderingen. Of ze beseffen niet dat sommige processen met enkele ingrepen heel wat sneller kunnen. Colruyt Group wil anders te werk gaan: eenvoudiger en dus efficiënter. Daarom zetten wij werkvereenvoudigers in. Als werkvereenvoudiger voor CCX zoek jij actief naar manieren om het werk van onze medewerkers te vereenvoudigen. Je analyseert de manier van werken en brengt in kaart wat anders werken kan opbrengen. Samen met de betrokken medewerkers ga je aan de slag, je brengt hen de principes van o.a. kanban en visueel management bij, je moedigt hen aan en helpt hen om hun dagelijkse werk te verbeteren en te vergemakkelijken. Dat gaat vaak volgens dit scenario: Je bouwt mee aan het kanban-systeem en het visueel management in de teams. Waar zit het probleem precies: bij de planning, een specifiek procesonderdeel of de bezetting? Je analyseert het huidige proces en kijkt waar het fout loopt of beter kan. Je doet dit door opvolging en analyse van de meetpunten en procesindicatoren. Je overlegt met de medewerkers tijdens de dagelijkse stand-ups en denkt samen met hen na over een oplossing. Je steekt de handen uit de mouwen en komt samen tot een gedragen resultaat. Daarbij reik je ook middelen aan waarmee de medewerkers zelf aan werkvereenvoudiging kunnen doen. Je werkt in Halle.
Zoek naar antwoorden van G.P.H.N. in sociale netwerken
Look for responds of G.P.H.N. in social networks
Lees alle opmerkingen voor G.P.H.N.. Laat een reactie achter voor G.P.H.N.. G.P.H.N. bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for G.P.H.N.. Leave a respond for G.P.H.N.. G.P.H.N. on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie G.P.H.N. op de google maps. Adres en contacten G.P.H.N. Location of G.P.H.N. on the google maps. Address and contacts of G.P.H.N.
Andere gerelateerde bedrijven als come G.P.H.N. G.P.H.N.: FLENTELEC CONTROL SYSTEMS NV | Marville F | JULIUS DE CREMER | ALBERT CLAUDE | TROFEEEN TALLIEU
Other related companies as G.P.H.N.: FLENTELEC CONTROL SYSTEMS NV | Marville F | JULIUS DE CREMER | ALBERT CLAUDE | TROFEEEN TALLIEU
G.P.H.N. is een bedrijf dat 1985 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is G.P.H.N., bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE07205078125. Het bedrijf G.P.H.N. bevindt zich op het adres: R. IERE ARMEE AMERICAINE 161; 5100; NAMUR. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 312,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Minder dan 453,000,000 EUR, en dat heeft Laag de creditrating. Type bedrijf is Co-operative. Branchecategorie is Veilingen. Producten gemaakt in G.P.H.N. zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van G.P.H.N. is Transportdiensten, inclusief 6 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van G.P.H.N. is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van G.P.H.N., openstaande posities, locatie van G.P.H.N. op de kaart.
G.P.H.N. is a company, that was registered 1985 in N\A region, Belgium. Full name of company is G.P.H.N., company assigned to the tax number BE07205078125. The company G.P.H.N. is located at the address: R. IERE ARMEE AMERICAINE 161; 5100; NAMUR. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 312,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Minder dan 453,000,000 EUR, and that has Laag the credit rating. Type of company is Co-operative. Industry category is Veilingen. Products created in G.P.H.N. were not found.
The main activity of G.P.H.N. is Transportation Services, including 6 other destinations. Information about owner, director or manager of G.P.H.N. is not available. You also can look at reviews of G.P.H.N., open positions, location of G.P.H.N. on the map.
