LEPERS Y
Contactgegevens LEPERS Y: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data LEPERS Y: address, phone, fax, email, website, opening hours
LEPERS Y
Regio (region): N\A, België
Adres (address): Avenue Victor et Jules Bertaux 26; 1070; Bruxelles (Anderlecht), België
Telefoon (phone): 02 522 08 98 (+32-02 522 08 98) 02 522 08 98 (+32-02 522 08 98)
Fax (fax): +32 (59) 596-40-43 +32 (59) 596-40-43
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) LEPERS Y: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "LEPERS Y"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "LEPERS Y"? - Contact us!
We found such data of LEPERS Y, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees LEPERS Y. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti LEPERS Y
Products information LEPERS Y
Producten die in LEPERS Y zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Osteopaths
Aanvulling soorten activiteiten voor LEPERS Y Addition kinds of activities for LEPERS Y
01610300. Gewortelde plantenplanten | Rooted vegetable farms
12319901. Baggeren, antraciet | Dredging, anthracite
30691402. Rubber overdekte motor montage ringen (rubberen gebonden) | Rubber covered motor mounting rings (rubber bonded)
45220000. Luchtvervoer, ongepland | Air transportation, nonscheduled
62829901. Futures adviesdienst | Futures advisory service
64110104. Pensioen en pensioenplan consultants | Pension and retirement plan consultants
75320404. Botsingswinkels, auto's | Collision shops, automotive
75490302. Slepen, stacaravans | Towing, mobile homes
87119908. Marine engineering | Marine engineering
Werken bij LEPERS Y: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in LEPERS Y: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor LEPERS Y. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for LEPERS Y. Looking for open vacancies in other companies
-
OPERATOR (SINT-DENIJS-WESTREM)
Regio: SINT-DENIJS-WESTREM
Bedrijf: AGO Jobs & HR
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor onze klant in de regio Gent zoeken we een OPERATOR. Je zal instaan voor het instellen en bedienen van machines en het opvolgen van GMP regels die eigen zijn aan artikelen die in de farmaceutische industrie gebruikt worden. Daarnaast zal je ook leiding geven aan een team van 2 a 3 mensen.
-
Chauffeur C met elektrische kennis - hersteller straatlichten - Kortrijk (KORTRIJK)
Regio: KORTRIJK
Bedrijf: Synergie Roeselare Interim
Type: Interim met optie "vast werk"
We zijn op zoek naar een arbeider om aan straatlichten te werken in de regio Kortrijk.
-
Huishoudhulp Staden (STADEN)
Regio: STADEN
Bedrijf: AMBY DIENSTENCHEQUES
Type: Dienstenchequebaan
Hou je van een kraaknette omgeving? Zijn orde en netheid heel belangrijk voor jou? Ben je betrouwbaar en behulpzaam? Kom je graag bij andere mensen over de vloer en ben je sociaal vaardig? Beschik je over het nodige organisatietalent om verschillende huishoudelijke taken aan te pakken en tot een goed einde te brengen? Dan ben jij de geknipte persoon!
-
Huishoudhulp (dienstencheques) regio Oudenaarde (OUDENAARDE)
Regio: OUDENAARDE
Bedrijf: FAMILIEHULP
Type: Dienstenchequebaan
Zoek je werk als poetshulp, poetsvrouw, schoonmaker of schoonmaakster? Dan is werken bij Familiehulp zeker iets voor jou. Jouw taken als huishoudhulp dienstencheques: Je poetst de woningen van onze klanten. Je wast en strijkt als de klant dit wil. Voor een job als huishoudhulp heb je geen diploma maar wel goesting nodig.
-
Studentenjob industriële schoonmaak (HASSELT)
Regio: HASSELT
Bedrijf: IMPACT NV
Type: Studentenjob
Voor onze klant te Hasselt zijn we op zoek naar een industriële schoonmaker. Je zal instaan voor het poetsen en onderhouden van kantoren en sanitaire ruimtes Je werkt in een variabel uurooster van maandag tot vrijdag
-
Jobstudent zomer GOM (DIEGEM)
Regio: DIEGEM
Bedrijf: SYNERGIE
Type: Studentenjob
Welkom bij Synergie! Deze zomer start jij als student bij GOM, hiervoor sta je onder contract bij Synergie. Om de samenwerking zo goed mogelijk te laten verlopen, zijn er een aantal administratieve documenten die zo snel mogelijk in orde gebracht moeten worden.
-
studenten gezocht die een centje willen bijverdienen bij Activate Gent! (GENT)
Regio: GENT
Bedrijf: ACTIVATE
Type: Studentenjob
Ben je nog op zoek naar een toffe bijverdienste dat makkelijk te combineren is met je studies? Goed nieuws, want Activate zoekt naar enthousiaste collega’s! Als werver bij Activate ga jij voor verschillende klanten een gesprek aan met potentiële donateurs. Samen met je collega’s ga je mensen enthousiast maken om een maandelijkse bijdrage te geven aan diverse NGO’s en commerciële organisaties. Dit doe je door deur-aan-deur werving of door mensen spontaan op straat aan te spreken. Je doet dus én iets goeds voor de maatschappij, én je verdient er een zakgeld mee. Dé ideale studentenjob!
-
Student chauffeur B (ASSEBROEK)
Regio: ASSEBROEK
Bedrijf: ADECCO BRUGGE SALES
Type: Studentenjob
Voor een tof bedrijf zoeken wij een student chauffeur. Je gaat met de wagen en een kleine aanhangwagen op pad om op evenementen of feesten een photobooth af te leveren. Caravan plaatsen op de gewenste plaats, photobooth aansluiten en het decor in orde maken. Daarna blijf je als begeleider bij de photobooth gedurende het event. Je bent het rechtstreekse aanspreekpunt voor de klant en de gasten op het event.
-
Tactisch aankoper Medisch (Regio Antwerpen)
Regio: Regio Antwerpen
Bedrijf: ZNA
Type: Vaste Job
Vacaturenummer: 5771 Locatie: ZNA Stuivenberg in Antwerpen, maar je werkt ZNA overkoepelend. Afdeling/ Bedrijfseenheid: Aankoop Jobtime: 100% (38 uur/week) Contract: onbepaalde duur Handel jij steeds op een betrokken, respectvolle en klantgerichte manier? Jouw uitdaging: Je bent verantwoordelijk voor het aankopen van goederen en/of diensten – in samenspraak met de betrokken stakeholders - volgens het TCO principe teneinde de interne diensten te gepasten tijde te kunnen bevoorraden met kwalitatieve goederen of te voorzien van kwalitatieve diensten conform de geldende wetgeving op de overheidsopdrachten. Je realiseert zelfstandig binnen de toegewezen inkoopgroepen de geplande en “ad hoc” aankoopdossiers. Op regelmatige basis wordt er per product of per project een marktstudie uitgevoerd en wordt er gericht contact opgenomen met leveranciers. Je onderhandelt over de prijs en de voorwaarden en stelt het contract op. Je werkt conform de Wet op de Overheidsopdrachten, stelt het lastenboek mee samen en je communiceert hierover met de interne klanten. Samen met je collega’s zorg je voor de uitvoering van de aankoopdossiers binnen “Compliance”. Het realiseren en opvolgen van savings/cost avoidance/added value services per dossier behoort tot jouw taken. Je werkt business cases mee uit samen met de strategische aankopers en biedt maximale ondersteuning aan de strategische aankopers. Je beantwoordt in 2e lijn vragen van interne klanten in verband met leveringen, klachten, prijzen en onderhoudt contacten met verschillende partijen binnen ZNA (artsen, verpleegkundigen, IT, (bio)technische dienst, juristen,…). Op regelmatige basis voer je leveranciersevaluaties en business reviews en initieer je verbeteracties, daar waar nodig, conform de JCI normen en bijhorende ME. Nog vragen? Meer weten over de wervingsprocedure? Contacteer Natasha Pavlova, HR recruiter, op 03 234 45 80. Meer weten over de functie? Contacteer Andy Sempels – Manager Strategische Aankoop ZNA - contacteren op 03 217 74 64. Voel jij je aangesproken?
-
Commercieel medewerker (TERNAT)
Regio: TERNAT
Bedrijf: Spring Professional
Type: Vaste Job
Onze klant is een familiebedrijf in volle expansie en is internationale speler die optreedt als sales & marketing organisatie voor "fast moving" consumentenproducten. ( FMCG ) Functie : • U bent een sterke commerciële duizendpoot. U brengt alle activiteiten op gang met betrekking tot de orderverwerking en facturatie voor de toegewezen klanten en volgt deze nauwlettend op. • In samenwerking met uw collega's van sales & marketing en logistiek verzorgt U de voorbereiding van promotionele acties nauwlettend op. • U werkt nauw samen met de externe logistieke dienstverleners. • Tevens benut U maximaal de opportuniteiten bij de klanten om de interne verkoop extra te stimuleren. • Voor uw klanten fungeert U als rechtstreeks aanspreekpunt en vertrouwenspersoon. • U denkt klantgericht en weet klachten op een vlotte manier op te lossen. Uw doel is onze klanten tevreden stellen. Profiel : • U bent tweetalig N / F en beheerst het Eng. • U beschikt over een hoger diploma (min Bachelor) en kan terugblikken op een “ relevante” ervaring in Customer Service bij voorkeur binnen de distributie/ FMCG, retail of logistiek / transport. • Ervaring in orderverwerking en facturatie is een pluspunt. • U weet van aanpakken en werkt resultaatgericht. • U bent een teamplayer en commercieel ingesteld. • U springt vlot om met MS office ( Word, Excel ) Ervaring met relevante Customer service pakketten zijn een pluspunt. Aanbod Wenst u deel uit te maken van een dynamisch team binnen een onderneming in expansie en bent u op zoek naar een echte uitdaging? Herkent u zich in bovenstaand profiel? Dan bent u de witte raaf naar wie wij op zoek zijn! Aarzel niet langer en stuur onmiddelijk uw CV naar [email protected]
-
Consulente/ Recruiter M/V zelfstandige activiteit (Regio Vilvoorde-Zaventem)
Regio: Regio Vilvoorde-Zaventem
Bedrijf: De Bruycker Gerda
Type: Zelfstandige activiteit
WIJ ZIJN OP ZOEK NAAR TOP consulentes/ recruiters (m/v), voor de sales en recruitering van onze Health & Beauty producten. Ben je een doorwinterde zelfstandige recruiter met succesvolle sales resultaten en kan je je minstens parttime inzetten? Dan ben je misschien de persoon die we zoeken om particulieren en zelfstandigen te bezoeken om onze producten te promoten en aan te bevelen. Het selecteren, werven, begeleiden en coachen van een team staat centraal in je functie of... Het zelfstandig promoten en verkopen van onze producten en je klanten persoonlijk advies geven is ook een mogelijkheid. Je bent reeds actief in de schoonheid en verzorgingssector als schoonheidsspecialiste, nagelstyliste, kapper/ster ed. maar je agenda heeft nog veel lege gaten die moeten opgevuld worden en je weet niet goed hoe. Je bent nog op zoek naar een aanvulling naast hetgeen je nu al doet, dan kunnen wij ook wel iets betekenen voor elkaar. MAAR vooral: Je wil jouw toekomstperspectieven waarmaken en je inkomen veranderen.
-
FLEXI-JOB/EXTRA KEUKENPERSONEEL (LOKEREN)
Regio: LOKEREN
Bedrijf: Bistro Vienna
Type: Flexijob
Om ons keukenteam te versterken ( geen afwas ) . Op vrijdag en/of zaterdagavond.
Zoek naar antwoorden van LEPERS Y in sociale netwerken
Look for responds of LEPERS Y in social networks
Lees alle opmerkingen voor LEPERS Y. Laat een reactie achter voor LEPERS Y. LEPERS Y bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for LEPERS Y. Leave a respond for LEPERS Y. LEPERS Y on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie LEPERS Y op de google maps. Adres en contacten LEPERS Y Location of LEPERS Y on the google maps. Address and contacts of LEPERS Y
Andere gerelateerde bedrijven als come LEPERS Y LEPERS Y: MYRIAM DEDEURWAERDER | SPORTHAL NIEUW ST.TRUIDEN | Jean Re | Tendance | Winsome Benelux
Other related companies as LEPERS Y: MYRIAM DEDEURWAERDER | SPORTHAL NIEUW ST.TRUIDEN | Jean Re | Tendance | Winsome Benelux
LEPERS Y is een bedrijf dat 2018 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is LEPERS Y, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE03179687500. Het bedrijf LEPERS Y bevindt zich op het adres: Avenue Victor et Jules Bertaux 26; 1070; Bruxelles (Anderlecht). We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 957,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Minder dan 370,000,000 EUR, en dat heeft N\A de creditrating. Type bedrijf is Temporary Consortia. Branchecategorie is Osteopaths. Producten gemaakt in LEPERS Y zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van LEPERS Y is Engineering, Accounting, Research, Management en Verwante Diensten, inclusief 9 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van LEPERS Y is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van LEPERS Y, openstaande posities, locatie van LEPERS Y op de kaart.
LEPERS Y is a company, that was registered 2018 in N\A region, Belgium. Full name of company is LEPERS Y, company assigned to the tax number BE03179687500. The company LEPERS Y is located at the address: Avenue Victor et Jules Bertaux 26; 1070; Bruxelles (Anderlecht). We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 957,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Minder dan 370,000,000 EUR, and that has N\A the credit rating. Type of company is Temporary Consortia. Industry category is Osteopaths. Products created in LEPERS Y were not found.
The main activity of LEPERS Y is Engineering, Accounting, Research, Management and Related Services , including 9 other destinations. Information about owner, director or manager of LEPERS Y is not available. You also can look at reviews of LEPERS Y, open positions, location of LEPERS Y on the map.
