LOIC BRENARD
Contactgegevens LOIC BRENARD: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data LOIC BRENARD: address, phone, fax, email, website, opening hours
LOIC BRENARD
Regio (region): N\A, België
Adres (address): RUE DOCTEUR COLSON 31; 1430; REBECQ, België
Telefoon (phone): 67637403 (+32-67637403) 67637403 (+32-67637403)
Fax (fax): +32 (11) 479-27-18 +32 (11) 479-27-18
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) LOIC BRENARD: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "LOIC BRENARD"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "LOIC BRENARD"? - Contact us!
We found such data of LOIC BRENARD, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees LOIC BRENARD. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti LOIC BRENARD
Products information LOIC BRENARD
Services: Montres,Horloges.. Types d'Articles: Bijoux Imitations.
Product categorie (product category): Opticiens. Bijouteries and horlogeries. Souvenirs and objets artisanaux. Réparations d'horloges,montres and bijoux
Aanvulling soorten activiteiten voor LOIC BRENARD Addition kinds of activities for LOIC BRENARD
3663. Radio en t.v. | Radio and t.v. communications equipment
24310702. Porch werk, hout | Porch work, wood
34699906. Helmen, staal | Helmets, steel
67229902. Wederverkoop van fondsen, op eigen rekening | Mutual fund sales, on own account
96210402. Regeling, administratie van het vervoer, overheid | Regulation, administration of transportation, state government
Werken bij LOIC BRENARD: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in LOIC BRENARD: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor LOIC BRENARD. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for LOIC BRENARD. Looking for open vacancies in other companies
-
Fulltime verkoopmedewerk(st)er voor krantenwinkel in Gent gezocht (GENT)
Regio: GENT
Bedrijf: AGO Jobs & HR
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een krantenwinkel in Gent centrum zijn wij op zoek naar een gemotiveerde verkoopmedewerk(st)er voor een fulltime tewerkstelling. Werken van maandag tem. zondag (met 1 vaste vrije dag tijdens het weekend). Je staat in voor de verkoop van dagbladen, voeding, krasloten etc en helpt mee bij het organiseren van de winkel bij nieuwe leveringen.
-
Logistiek bediende met commerciële skills (WAREGEM)
Regio: WAREGEM
Bedrijf: VIO-Interim
Type: Tijdelijke job (niet via uitzendkantoren)
Voor onze klant in regio Waregem zijn we op zoek naar een logistiek bediende met commerciële feeling: - Je ondersteunt de transportafdeling met de administratie - Je boekt transporten in het systeem - Je analyseert de binnenkomende klachten en bespreekt deze met de betrokken diensten (productie, sales, ...) - Je verzamelt alle nodige data voor het ontwerpen en opmaken van de etiketten
-
Administratief Medewerker Verzekeringen (MALLE)
Regio: MALLE
Bedrijf: Randstad
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor onze klant in de regio van Westmalle zijn wij op zoek naar een deeltijds administratief medewerker. Beschik jij over een PCP-attest? Ben jij een echte administratieve duizendpoot? Bekijk dan zeker onderstaande vacature: Takenpakket: Je zal instaan voor de administratieve afhandeling van polissen; Je verwerkt schadedossiers in een bedrijfseigen systeem; Je helpt klanten verder met hun vragen omtrent verzekeringen; Je helpt bij het opmaken van polissen.
-
Magazijnier Houtbedrijf (WETTEREN)
Regio: WETTEREN
Bedrijf: Work Wizards
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor onze klant - een toonaangevend bedrijf dat een totaalaanbod biedt op vlak van renovatie, binnen- en buitenafwerking - zijn wij op zoek naar een magazijnier. Je zorgt voor de receptie en het technisch nazicht van de goederen. Je staat in voor stockbeheer en orderpicking. Je zorgt voor een correcte registratie van materieel. Daarnaast zorg je voor de belevering van diverse machines vanuit het magazijn naar de productie.
-
Chauffeur CE (NIEUWPOORT)
Regio: NIEUWPOORT
Bedrijf: Vivaldis Interim
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor onze klant in regio Nieuwpoort zijn wij op zoek naar een chauffeur ce (m/v)
-
Poetshulp Sint-Genesius-Rode (SINT-GENESIUS-RODE)
Regio: SINT-GENESIUS-RODE
Bedrijf: PUUUR HALLE
Type: Dienstenchequebaan
Ben jij de nieuwe Puuur huishoudheld? Je houdt van huishoudelijke taken? Je bent blij als alles netjes en proper is? Dan ben jij de collega die wij zoeken! Een diploma is niet nodig. Talent en goesting zijn de superkrachten van een Puuur huishoudheld. Werken bij Puuur: je werkt dichtbij huis en je hebt gezinsvriendelijke uren Je kiest zelf wanneer je wil werken en hoeveel uren per week. Zo kun je je job en je gezin goed combineren. Je hebt geen avond- of weekendwerk.Je werkt bij vaste klanten dichtbij huis. Ook in jouw buurt is er een Puuur kantoor. Werken bij Puuur: je hebt vast werk met een hartelijke begeleiding Jouw coördinator begeleidt en ondersteunt jou. Je krijgt een opleiding over poetstechnieken, over de organisatie van je werk, over veiligheid,… Je kunt ook elk jaar bijscholing volgen over verschillende thema’s. Werken bij Puuur: je krijgt een uitstekend loon en extra’s Je krijgt direct een vast contract met een degelijk loon. Je krijgt ookeindejaarspremie, vakantiegeld, werkkledij, kilometer-, telefoon- en postzegelvergoeding, omnium verzekering voor je eigen wagen en volledige terugbetaling van kosten openbaar vervoer. Puuur: eerlijk, oprecht, betrouwbaar en correct: We hebben meer dan 3.200 personeelsleden en 20.000 tevreden klanten. Puuur is al meer dan 10 jaar een betrouwbare werkgever en een goede dienstverlener. Puuur werft aan op basis van competenties en talenten ongeacht leeftijd, geslacht, origine, handicap, … Puuur groeit voortdurend. We zoeken ook in jouw regio huishoudhulpen. Wat is je functie? Je houdt van poetsen, dweilen, stofzuigen, afstoffen, schrobben, vensters wassen... Je doet de wekelijkse schoonmaak van een woning Je doet graag de was en strijk Voor sommige gezinnen ga je naar de winkel of kook je Trefwoorden: Huishoudhulp, Kuisvrouw, Poetshulp, Schoonmaak, Poetsen,Thuishulp ,Huishouden ,Poetsvrouw ,Schoonmaakster, Kuisen ,Job mooie werkuren, Poetsen aan huis ,Poetsen particulieren ,Dienstencheques, Puur,Vast contract ,Vaste uren, Geen diploma, Strijken, Schoonmaken, Poetsman, Poetsdienst, Werken dichtbij huis,Vlaams-Brabant, Sodexo, Koken,Vacature, Kilometervergoeding, Schoonmaakwerk, Werksters, Nettoyer, Cleaning, Femme de ménage, Housekeeping, Werkvrouw, Aide ménagère, Aide à domicile
-
POETSHULP/HUISHOUDHULP in Heusden – kies een (elektrische) fiets of bedrijfswagen! (HEUSDEN)
Regio: HEUSDEN
Bedrijf: Het Poetsbureau
Type: Dienstenchequebaan
Het Poetsbureau groeit. Snel, sneller en snelst. Om dat te realiseren, hebben wij schitterende medewerkers nodig. Voor ons ben je zoveel méér dan een kuisvrouw of kuisman. Je bent een waardevolle huishoudhulp die huizen elke dag laat schitteren als nooit tevoren in ruil voor dienstencheques. Je bent van alle markten thuis: schoonmaken, strijken, boodschappen doen. In ruil voor je gedreven inzet wacht er op jou een glanzende toekomst bij Het Poetsbureau.
-
Poetshulp/huishoudhulp in regio Zele-Berlare (ZELE)
Regio: ZELE
Bedrijf: SOLIDARITEIT VOOR HET GEZIN
Type: Dienstenchequebaan
Je komt terecht in een warme familie met meer dan 2500 tevreden collega-poetshulpen. Je geniet van de persoonlijke vrijheid die deze job zo mooi en waardevol maakt. Wij onderscheiden ons van andere diensten door onze dagelijkse engagement je thuis te laten voelen in je job. Geen loze beloftes, bij ons weet je wat je mag en kunt verwachten. Wij zorgen voor jou tijdens de werkuren maar ook daarbuiten. Zo bieden we jou niet alleen een uitstekende verloning maar ook mooie personeelskortingen en -voordelen bij meer dan 3600 bedrijven in heel België! Je taken? Net als bij andere poetsbedrijven sta je onder meer in voor het wekelijks onderhoud van de woning (afstoffen, stofzuigen, dweilen, schuren, …). Daarnaast voer je lichte huishoudelijke taken (wassen, strijken en boodschappen doen) uit bij mensen thuis. Weet je wat het mooiste van al is? Je krijgt bij ons de mogelijkheid om je job makkelijk te combineren met je hobby’s en gezin. Je stelt immers je uurrooster op in samenspraak met je verantwoordelijke. Als jij je niet goed voelt in je job? Dan gaan we samen op zoek naar hoe we het beter kunnen maken!
-
Medewerker Klantendienst bij een Bank - Parttime (BERCHEM)
Regio: BERCHEM
Bedrijf: Randstad
Type: Studentenjob
-Je komt terecht in het outbound customer care center bij 24+ en zal uitgaande telefoongesprekken doen, waarbij je contact opneemt met bestaande KBC-klanten. -Je informeert de klant omtrent bepaalde diensten van KBC, waaronder de impact van de nieuwe GDPR-wetgeving op de omgang met zijn persoonlijke gegevens. -Je registreert op een correcte manier de gesprekresultaten in onze systemen. -Je doet niet aan televerkoop; je zal nooit per telefoon concrete informatie moeten geven over producten of diensten, hiervoor verwijs je steeds door naar het kantoor van de klant. Het is dus ook niet nodig om bancaire voorkennis te hebben. -Omdat we kwalitatief bellen ontzettend belangrijk vinden, krijg je een degelijke beltraining en technische opleiding, en word je continu begeleid en gecoacht bij het uitoefenen van je job.
-
Regulatory affairs associate (HERENTALS)
Regio: HERENTALS
Bedrijf: FORUM JOBS TURNHOUT
Type: Vaste Job
Als Regulatory affairs associate sta jij in voor : Het coordineren van registratiedossiers Het werken met de Sales & Marketing-organisaties Het goede verloop van de toegewezen projecten Het indienen van regelgevingen en het opstellen van productregistratiedossiers De controle van producten die moeten voldoen aan de wettelijke vereisten Het deelnemen aan audits en vergaderingen Het uitvoeren van regulerend onderzoek inclusief
-
Traineeship Banking (HASSELT)
Regio: HASSELT
Bedrijf: ADECCOEXPERTS KEMPEN LIMBURG
Type: Vaste Job
Heb je een Master in een economische of financiële afstudeerrichting, ben je schoolverlater of heb je maximum 3 jaar ervaring? Dan hebben wij een geweldige opportuniteit voor u! Wij, Experts Kempen & Limburg zijn de selectieafdeling voor gekwalificeerde bedienden en managers binnen de Adecco Groep. Wij richten ons op de rekrutering, selectie , testing en assessments van gekwalificeerde bedienden, specifiek voor de regio Kempen & Limburg. Onze specialiteit bevindt zich in Finance, Logistics, Human Resources en Sales. Bij onze klant, grootbank in België, bieden we een Local Commercial Traineeship aan: Zin om vandaag de bank van morgen uit te tekenen? In een bank in een wereld die verandert, maken onze medewerkers van die verandering hun sterkste troef en zetten ze uitdagingen om in opportuniteiten. Ze anticiperen om onze klanten innovatieve oplossingen aan te bieden, die perfect aansluiten bij hun behoeften. Als grootste bank van het land, geeft ze haar medewerkers de kans om zich continu te ontwikkelen in een betekenisvolle, stimulerende en flexibele werkomgeving. Goed nieuws: voor hun Easy Banking Center zoeken ze collega's die klaar staan om een nieuwe uitdaging aan te gaan. Omdat de klanten zo divers zijn, is het werk dat ook. Je toekomstige job! Het commercieel traineeship duurt 9 tot 12 maanden en bereidt je voor om, in één van de sites van het Easy Banking Center, Adviseur Priority by James of Klantenadviseur te worden. Als Adviseur Priority by James ben je Relation Manager van vermogende, druk bezette klanten die een voorkeur hebben voor advies op afstand. Je analyseert hun beleggingsportefeuille en geeft hen persoonlijk en pro-actief advies . Beleggingen staan hierbij centraal, maar je verstrekt je klant eveneens advies over andere bank- en verzekeringsproducten. Als Klantenadviseur ben je Relation Manager van beroepsactieve klanten die weinig tijd hebben om voor hun advies naar een bankkantoor te gaan. Je adviseert hen per telefoon en per videoconferentie in hun plannen en dromen, en bent expert in de materie van consumenten- en woonkredieten, verzekeringen en digitale bancaire oplossingen. Gedurende het traineeship zal je werken in diverse kantoren van Limburg om zo goed mogelijk alle facetten aan te leren, na afloop kan een vaste locatie bepaald worden.
-
Plant Manager Food (Regio Roeselare-Izegem)
Regio: Regio Roeselare-Izegem
Bedrijf: Poco Loco
Type: Vaste Job
Snack Food Poco Loco, gelegen te Roeselare, is lid van de Finse Paulig Group, dat 2000 werknemers telt en een omzet realiseert van 900 miljoen €. Als “private label” fabrikant is Poco Loco zelf verdeler van Tex Mex-voeding en snacks. Onze ruime variëteit aan tortillachips, wraps, dinnerkits, kruiden & dipsauzen, is wereldwijd in ruim 80 landen verkrijgbaar. De productiesite in Roeselare telt na 23 jaar ruim 600 werknemers en heeft een omzet van 260 miljoen €. Ons bedrijf kenmerkt zich door een duurzame groei, dankzij een hoge mate aan flexibiliteit, dynamiek en innovatie. In het kader van die groei en door een interne promotie zijn wij op zoek naar een Plant Manager. Als Plant Manager sta je in voor het beheer, organisatie en planning van alle productieactiviteiten van 2 grote productievestigingen van Poco Loco. In functie daarvan bepaal, implementeer en garandeer je de realisatie van de operationele doelstellingen. Je rapporteert aan de Operations Director. Jouw verantwoordelijkheden: Je bent in de eerste plaats een uitstekend People manager: Coaching, motivatie en sturing van het team (170 FTE) is jouw ding. Je bent, samen met de coördinatoren en lijnverantwoordelijken, verantwoordelijk voor het inzetten van het juiste talent op de juiste plaats. Je zorgt voor regelmatig en gestructureerd overleg, vermijden en oplossen van eventuele conflicten, en het realiseren van de gezamenlijke objectieven. Je bent verantwoordelijk voor een goed werkend systeem van kostenbeheersing op gebied van productie en productiviteit. Je stuurt dit geheel door concrete KPI’s en rapporteert daarover aan het management. In samenwerking met de interne onderhoudsafdeling organiseer je een efficiënt onderhoud van de installaties, je vermijdt uitval en garandeert de continuïteit van de processen. Je sensibiliseert de medewerkers naar een grotere betrokkenheid rond veiligheid, netheid en kwaliteit van het arbeidsproces en de werkomgeving. Je meet, volgt en meldt de milieurelevante en preventie-informatie, en draagt bij tot een werkomgeving die conform is met de wettelijke milieu en veiligheidsbepalingen. Je overlegt met en bevordert het contact met de sociale partners. Je volgt nieuwe evoluties en ontwikkelingen op vlak van Productie op de voet en brengt deze kennis ook over op het team.
Zoek naar antwoorden van LOIC BRENARD in sociale netwerken
Look for responds of LOIC BRENARD in social networks
Lees alle opmerkingen voor LOIC BRENARD. Laat een reactie achter voor LOIC BRENARD. LOIC BRENARD bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for LOIC BRENARD. Leave a respond for LOIC BRENARD. LOIC BRENARD on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie LOIC BRENARD op de google maps. Adres en contacten LOIC BRENARD Location of LOIC BRENARD on the google maps. Address and contacts of LOIC BRENARD
Andere gerelateerde bedrijven als come LOIC BRENARD LOIC BRENARD: COIFFURE PEGGY | Chantrie Enterprises | JULIEN ANDRIES | Plaatselijke Openbare Bibliotheek | JOHN NAESSENS
Other related companies as LOIC BRENARD: COIFFURE PEGGY | Chantrie Enterprises | JULIEN ANDRIES | Plaatselijke Openbare Bibliotheek | JOHN NAESSENS
LOIC BRENARD is een bedrijf dat 2006 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is LOIC BRENARD, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE04599395751. Het bedrijf LOIC BRENARD bevindt zich op het adres: RUE DOCTEUR COLSON 31; 1430; REBECQ. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 223,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Meer dan 609,000 EUR, en dat heeft Perfect de creditrating. Type bedrijf is Temporary Consortia. Branchecategorie is Opticiens. Bijouteries and horlogeries. Souvenirs and objets artisanaux. Réparations d'horloges,montres and bijoux. Lijst met producten zijn Services: Montres,Horloges.. Types d'Articles: Bijoux Imitations..
De hoofdactiviteit van LOIC BRENARD is Eten en Drinken Plaatsen, inclusief 5 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van LOIC BRENARD is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van LOIC BRENARD, openstaande posities, locatie van LOIC BRENARD op de kaart.
LOIC BRENARD is a company, that was registered 2006 in N\A region, Belgium. Full name of company is LOIC BRENARD, company assigned to the tax number BE04599395751. The company LOIC BRENARD is located at the address: RUE DOCTEUR COLSON 31; 1430; REBECQ. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 223,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Meer dan 609,000 EUR, and that has Perfect the credit rating. Type of company is Temporary Consortia. Industry category is Opticiens. Bijouteries and horlogeries. Souvenirs and objets artisanaux. Réparations d'horloges,montres and bijoux. List of products are Services: Montres,Horloges.. Types d'Articles: Bijoux Imitations..
The main activity of LOIC BRENARD is Eating and Drinking Places, including 5 other destinations. Information about owner, director or manager of LOIC BRENARD is not available. You also can look at reviews of LOIC BRENARD, open positions, location of LOIC BRENARD on the map.
