Gobert (Opticiens)
Contactgegevens Gobert (Opticiens): adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data Gobert (Opticiens): address, phone, fax, email, website, opening hours
Gobert (Opticiens)
Regio (region): N\A, België
Adres (address): Rue Grande 21; 7301; Boussu (Hornu), België
Telefoon (phone): 065 77 83 29 (+32-065 77 83 29) 065 77 83 29 (+32-065 77 83 29)
Fax (fax): +32 (19) 761-88-19 +32 (19) 761-88-19
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) Gobert (Opticiens): n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "Gobert (Opticiens)"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "Gobert (Opticiens)"? - Contact us!
We found such data of Gobert (Opticiens), Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees Gobert (Opticiens). Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti Gobert (Opticiens)
Products information Gobert (Opticiens)
Producten die in Gobert (Opticiens) zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Opticians - Retail
Aanvulling soorten activiteiten voor Gobert (Opticiens) Addition kinds of activities for Gobert (Opticiens)
01610407. Selderij boerderij | Celery farm
22530504. Broek, broek of broek, breien | Pants, slacks, or trousers, knit
32510101. Baksteenklei: gemeenschappelijk gezicht, geglasuurd, verglaasd of hol | Brick clay: common face, glazed, vitrified, or hollow
59929901. Bloemen, vers | Flowers, fresh
62110101. Bond dealers en makelaars | Bond dealers and brokers
Werken bij Gobert (Opticiens): vacatures, carrière, training, praktijk
Work in Gobert (Opticiens): vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor Gobert (Opticiens). Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for Gobert (Opticiens). Looking for open vacancies in other companies
-
Administratief bediende verzekeringen (GENT)
Regio: GENT
Bedrijf: ADECCO GENT EXPERTS
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor een expertisebureau in de regio Gent zijn we op zoek naar een administratief bediende voor een tijdelijke opdracht van enkele maanden met kans op verlening (begin november t.e.m. augustus en eventuele verlenging). Als administratief bediende sta je in voor volgende taken: Openen, inplannen en verder opvolgen van schadedossiers Behandeling en verwerking van inkomende mails Telefonisch contacten hebben met de verschillende partijen Uitwerken van dictaten
-
Huishoudhulp/Poetshulp Borgloon (met dienstencheques) (BORGLOON)
Regio: BORGLOON
Bedrijf: PUUUR SINT-TRUIDEN
Type: Dienstenchequebaan
Ben jij de nieuwe Puuur huishoudheld? Je houdt van huishoudelijke taken? Je bent blij als alles netjes en proper is? Dan ben jij de collega die wij zoeken! Een diploma is niet nodig. Talent en goesting zijn de superkrachten van een Puuur huishoudheld. Werken bij Puuur: je werkt dichtbij huis en je hebt gezinsvriendelijke uren Je kiest zelf wanneer je wil werken en hoeveel uren per week. Zo kun je je job en je gezin goed combineren. Je hebt geen avond- of weekendwerk.Je werkt bij vaste klanten dichtbij huis. Ook in jouw buurt is er een Puuur kantoor Werken bij Puuur: je hebt vast werk met een hartelijke begeleiding Jouw coördinator begeleidt en ondersteunt jou. Je krijgt een opleiding over poetstechnieken, over de organisatie van je werk, over veiligheid,… Je kunt ook elk jaar bijscholing volgen over verschillende thema’s. Werken bij Puuur: je krijgt een uitstekend loon en extra’s Je krijgt direct een vast contract met een degelijk loon. Je krijgt ookeindejaarspremie, vakantiegeld, werkkledij, kilometer-, telefoon- en postzegelvergoeding, omnium verzekering voor je eigen wagen en volledige terugbetaling van kosten openbaar vervoer. Puuur: eerlijk, oprecht, betrouwbaar en correct: We hebben meer dan 3.200 personeelsleden en 20.000 tevreden klanten. Puuur is al meer dan 10 jaar een betrouwbare werkgever en een goede dienstverlener. Puuur werft aan op basis van competenties en talenten ongeacht leeftijd, geslacht, origine, handicap, … Puuur groeit voortdurend. We zoeken ook in jouw regio huishoudhulpen. Wat is je functie? Je neemt het huishouden van je klanten in jouw handen: Je houdt van poetsen, dweilen, stofzuigen, afstoffen, schrobben, vensters wassen … Je staat in voor de schoonmaak van de woning Je doet graag de was en de strijk Je kookt of gaat naar de winkel voor sommige gezinnen
-
Poetshulp/Huishoudhulp in Sint-Gillis-Waas – kies een (elektrische) fiets of bedrijfswagen! (SINT-GILLIS-WAAS)
Regio: SINT-GILLIS-WAAS
Bedrijf: Het Poetsbureau
Type: Dienstenchequebaan
Het Poetsbureau groeit. Snel, sneller en snelst. Om dat te realiseren, hebben wij schitterende medewerkers nodig. Voor ons ben je zoveel méér dan een kuisvrouw /kuisman. Je bent een waardevolle huishoudhulp die huizen elke dag laat schitteren als nooit tevoren in ruil voor dienstencheques. Je bent van alle markten thuis: schoonmaken, strijken, boodschappen doen. In ruil voor je gedreven inzet wacht er op jou een glanzende toekomst bij Het Poetsbureau.
-
Poetshulp/Huishoudhulp in Kieldrecht – kies een (elektrische) fiets of bedrijfswagen! (KIELDRECHT)
Regio: KIELDRECHT
Bedrijf: Het Poetsbureau
Type: Dienstenchequebaan
Het Poetsbureau groeit. Snel, sneller en snelst. Om dat te realiseren, hebben wij schitterende medewerkers nodig. Voor ons ben je zoveel méér dan een kuisvrouw /kuisman. Je bent een waardevolle huishoudhulp die huizen elke dag laat schitteren als nooit tevoren in ruil voor dienstencheques. Je bent van alle markten thuis: schoonmaken, strijken, boodschappen doen. In ruil voor je gedreven inzet wacht er op jou een glanzende toekomst bij Het Poetsbureau.
-
Losse arbeider (WAKKEN)
Regio: WAKKEN
Bedrijf: Konvert Interim Tielt
Type: Studentenjob
Voor een houtbedrijf in Wakken zijn wij op zoek naar 2 gemotiveerde jobstudenten voor het ontlatten van houtstapels. Samen met jouw collega ben je verantwoordelijk voor het ontstapelen van hout en voor het verwijderen van de tussenstukken.
-
Jobstudent Horeca Zoo weekends + schoolvakanties (ook kerstvakantie) (ANTWERPEN)
Regio: ANTWERPEN
Bedrijf: RANDSTAD INHOUSE SERVICES
Type: Studentenjob
Je wordt ingeschakeld in onze sneldienstrestaurants in de Zoo en kan op verschillende werkplekken ingeschakeld worden. Tot je takenpakket hoort onder andere: De bezoekers onthalen en bedienen aan de toonbank. Je neemt bestellingen op en rekent af aan de kassa. Bereiden van gerechten aan de koude kant (broodjes, salades,...) Je ruimt tafels af. Je houdt de zaal in orde. Je onderhoudt de werkpost en het materiaal. Je verzorgt de afwas. Je helpt bij het kuisen van het restaurant bij sluiting.
-
Persoonlijk assistent (LEDEBERG)
Regio: LEDEBERG
Bedrijf: Randstad
Type: Studentenjob
Voor een budgethouder met een fysieke beperking zijn we op zoek naar een persoonlijk assistent die hem 's avonds kan bijstaan. Hij is op zoek naar 1 of 2 persoonlijke assistenten/verzorgenden/verpleegkundigen die zouden kunnen helpen voor zijn avondverzorging. Het is de bedoeling een 5-tal personen te hebben (hij heeft er nu al 3) die elkaar kunnen aflossen. Dus zelfs iemand die bv maar 3 maal per maand kan of enkel de donderdag, zou hij kunnen gebruiken. Het is de bedoeling om telkens in het begin van de maand een rooster op te maken naargelang ieders beschikbaarheid. De zorg zelf duurt ongeveer een 30 min. Taken : helpen met uitkleden condoomcatheder aanbrengen positionering in bed (kussens op juiste plaats onder benen en voeten plaatsen) meestal nog wat drinken geven en wat kleins om te eten Alles zal natuurlijk genoeg voorgetoond worden en kan eigenlijk door iedereen uitgevoerd worden, maar iemand met ervaring in zorg of verpleging is natuurlijk handig. Er is een mooie verloning voorzien. Het tijdstip is meestal vanaf 21u. Kandidaten die liever later komen zijn ook zeker welkom, maar later dan 01.00 is moeilijk.
-
Administratief bediende aankoop en magazijn (DADIZELE)
Regio: DADIZELE
Bedrijf: Konvert Interim Menen
Type: Vaste Job
Voor een firma ruime regio Menen zoeken wij een administratief medewerker. Je wordt ingezet voor verschillende afdelingen. De taken zijn erg afwisselend, wat de job echt leuk maakt: - ondersteuning aan het onthaal: verdelen van scanners voor het magazijn, aanspreekpunt van leveranciers, ... - opvolgen bestellingen van A-Z - controle van inkomende goederen - je zorgt voor een goede communicatie met de magazijniers en winkelverantwoordelijken - ...
-
Project ingenieur / Project Engineer (HEVERLEE)
Regio: HEVERLEE
Bedrijf: CAMCO TECHNOLOGIES
Type: Vaste Job
Camco Technologies is een innovatieve speler actief in een hoogtechnologische en internationale omgeving. Het bedrijf is gevestigd in Heverlee en stelt 110 mensen te werk. De automatiseringsprojecten zijn gebaseerd op een combinatie van hard- en softwareproducten. Deze producten worden hoofdzakelijk ontwikkeld, geproduceerd en geïnstalleerd door Camco. Onder deze toepassingen vind je intelligente industriële camera's, selfservice kiosken, traffic control, real-time locatieoplossingen en processoftware, alsook eigen ontwikkelde software voor beeldverwerking. Wat wordt er van je verwacht? Als Project Engineer neem je je projecten ter harte . Je bent verantwoordelijk voor de opstart, de uitvoering, de oplevering en de opvolging van je werkzaamheden o Vergaderingen met klanten (technische personen) o Opstellen van engineering documenten (technische projectbeschrijvingen) o Opstellen van infrastructuur plannen (Inventor tekenwerk) o Regelmatige inspecties van sites o Leiden van je eigen installatieteam (techniekers 1 tot 4 personen) bij de klant o Leiden van ingehuurde werkkrachten bij de klant o Testen van het systeem bij klanten Je bent bereid om regelmatig (+/- 25 à 35% van je tijd) voor enkel dagen/weken in het buitenland te werken. Opdrachtgevers situeren zich overwegend in Europa, Australië, Midden–Oosten, Zuid-Afrika, Latijns- en Noord-Amerika. Je werkt nauw samen met interne collega’s(productie, operations, support, projectmanager). Daarnaast ondersteun je de R&D manager bij de praktische uitwerking van technische oplossingen: technische tekeningen maken, testopstelling maken... Je vindt het prettig om regelmatig zelf de handen uit de mouwen te steken en je schept duidelijkheid over verwachtingen en verantwoordelijkheden van eigen en ingehuurde techniekers. Je toont oprechte erkenning en waardering voor de prestaties van je collega’s In je functioneren streef je dag in dag uit naar een excellente klantentevredenheid
-
INDUSTRIEEL ELEKTRICIEN (Regio Ieper-Poperinge-Wervik)
Regio: Regio Ieper-Poperinge-Wervik
Bedrijf: LOGI-TECHNIC NV WEVELGEM
Type: Vaste Job
Logi-Technic is op zoek naar Elektriciens die de uitdaging aangaan om dé referentie te worden bij onze klanten. Hoe een werkdag bij Logi-technic eruitziet? Je vertrekt bij jouw thuis naar één van onze 460 klanten. Daar voer je onderhoudswerkzaamheden of montageopdrachten uit. je installeert of bouwt machines om ... We hebben verschillende soorten projecten die we afstemmen op JOUW kunnen, wensen en woonplaats. Doordat je reeds een paar jaar ervaring hebt als elektricien weet je van aanpakken en hoe je de klant tevreden kan stellen. Jouw passie voor techniek motiveert je om bij te leren, in verschillende ploegen te werken en zich te verplaatsen in een straal van 50 km rond je woonplaats. Neem zeker een kijkje op onze website: http://www.logi-technic.be
-
Teamleiders Health & Beauty (Regio Beringen-Tessenderlo)
Regio: Regio Beringen-Tessenderlo
Bedrijf: GEYSEN CYNTHIA
Type: Zelfstandige activiteit
Tijdens jouw opleiding als teamleider, ga je aan de slag met het leren kennen van het bedrijf en de producten, en word je bijgestaan in het vinden en begeleiden van consulentes van onze natuurlijke health & beauty producten en/of mensen die ook willen groeien naar teamleider. Ons productgamma bevat gezondheidsproducten en supplementen, beautyproducten, lichaamsverzorging, gewichtsbeheersing, sport en dagelijkse verzorging, allemaal op basis van pure, koudgestabiliseerde aloë vera gel. Er zijn geen (omzet)verplichtingen, geen verplichte investeringen en je kiest zelf hoeveel je doet en hoeveel je wil (bij)verdienen. Wij verplichten jou tot niets. Wij bieden hele mooie doorgroeimogelijkheden aan mensen die zich actief inzetten en anderen willen begeleiden naar een bijverdienste of hoofdinkomen. Uitzonderlijke inkomens zijn mogelijk. Leeftijd en ervaring is van geen belang, 40+ en 50+ ook zeker welkom. Je kan hier ook mee aan de slag naast een job of onderneming, je bouwt op eigen tempo en volgens je eigen situatie en mogelijkheden. We stellen samen een actie- en opleidingsplan voor jou op en begeleiden jou naar het inkomen dat je verkiest. Dit kan zowel deeltijds als voltijds uitgevoerd worden.
-
Eventmedewerker - FLEXI (LOENHOUT)
Regio: LOENHOUT
Bedrijf: XTRA INTERIM GEEL
Type: Flexijob
Wij zijn op zoek naar administratieve eventmedewerkers ( 18+) voor de azencross te Loenhout. Wil jij ook meehelpen aan dit event en er dit jaar weer een succes van maken? - Wat? Eventmedewerker/administratie (in shiften) - Waar? Azencross – Loenhout - Wanneer? 28 december 2018
Zoek naar antwoorden van Gobert (Opticiens) in sociale netwerken
Look for responds of Gobert (Opticiens) in social networks
Lees alle opmerkingen voor Gobert (Opticiens). Laat een reactie achter voor Gobert (Opticiens). Gobert (Opticiens) bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for Gobert (Opticiens). Leave a respond for Gobert (Opticiens). Gobert (Opticiens) on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie Gobert (Opticiens) op de google maps. Adres en contacten Gobert (Opticiens) Location of Gobert (Opticiens) on the google maps. Address and contacts of Gobert (Opticiens)
Andere gerelateerde bedrijven als come Gobert (Opticiens) Gobert (Opticiens): FLALPAC-MOVE SA | Start Two | Edilux NV | DEMAN SANITAIR | MOTORHUIS FELIX & JOS BVBA-SPRL
Other related companies as Gobert (Opticiens): FLALPAC-MOVE SA | Start Two | Edilux NV | DEMAN SANITAIR | MOTORHUIS FELIX & JOS BVBA-SPRL
Gobert (Opticiens) is een bedrijf dat 2011 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is Gobert (Opticiens), bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE06113586425. Het bedrijf Gobert (Opticiens) bevindt zich op het adres: Rue Grande 21; 7301; Boussu (Hornu). We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 516,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Minder dan 441,000,000 EUR, en dat heeft Normaal de creditrating. Type bedrijf is Temporary Consortia. Branchecategorie is Opticians - Retail. Producten gemaakt in Gobert (Opticiens) zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van Gobert (Opticiens) is Vissen, Jagen en Vangen, inclusief 5 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van Gobert (Opticiens) is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van Gobert (Opticiens), openstaande posities, locatie van Gobert (Opticiens) op de kaart.
Gobert (Opticiens) is a company, that was registered 2011 in N\A region, Belgium. Full name of company is Gobert (Opticiens), company assigned to the tax number BE06113586425. The company Gobert (Opticiens) is located at the address: Rue Grande 21; 7301; Boussu (Hornu). We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 516,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Minder dan 441,000,000 EUR, and that has Normaal the credit rating. Type of company is Temporary Consortia. Industry category is Opticians - Retail. Products created in Gobert (Opticiens) were not found.
The main activity of Gobert (Opticiens) is Fishing, Hunting and Trapping, including 5 other destinations. Information about owner, director or manager of Gobert (Opticiens) is not available. You also can look at reviews of Gobert (Opticiens), open positions, location of Gobert (Opticiens) on the map.
