ACC. MARC VAN GYSEL
Contactgegevens ACC. MARC VAN GYSEL: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data ACC. MARC VAN GYSEL: address, phone, fax, email, website, opening hours
ACC. MARC VAN GYSEL
Regio (region): N\A, België
Adres (address): JOS RATINCKXSTRAAT 5-7B52; 2600; ANTWERPEN, België
Telefoon (phone): 34497600 (+32-34497600) 34497600 (+32-34497600)
Fax (fax): +32 (10) 623-25-43 +32 (10) 623-25-43
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) ACC. MARC VAN GYSEL: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "ACC. MARC VAN GYSEL"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "ACC. MARC VAN GYSEL"? - Contact us!
We found such data of ACC. MARC VAN GYSEL, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees ACC. MARC VAN GYSEL. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti ACC. MARC VAN GYSEL
Products information ACC. MARC VAN GYSEL
Producten die in ACC. MARC VAN GYSEL zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): ACCOUNTANTS; Belastingconsulenten; Diverse juridische dienstverlening
Aanvulling soorten activiteiten voor ACC. MARC VAN GYSEL Addition kinds of activities for ACC. MARC VAN GYSEL
228201. Naald- en ambachtelijke garens, draaien, wikkelen of spoelen | Needle and handicraft yarns, twisting, winding, or spooling
32950210. Kat doos vulmiddel | Cat box filler
34919901. Boiler gauge cocks | Boiler gauge cocks
37140102. Nokkenassen, motorvoertuig | Camshafts, motor vehicle
49590000. Sanitair diensten, anders | Sanitary services, nec
50820401. Bituminous coal processing equipment | Bituminous coal processing equipment
79999907. Outfitters, recreatie | Outfitters, recreation
94510404. Administratie van veteranenzaken, lokale overheid | Administration of veterans' affairs, local government
Werken bij ACC. MARC VAN GYSEL: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in ACC. MARC VAN GYSEL: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor ACC. MARC VAN GYSEL. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for ACC. MARC VAN GYSEL. Looking for open vacancies in other companies
-
Handlanger bouw M/V (EEKLO)
Regio: EEKLO
Bedrijf: ACTIEF CONSTRUCT
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een bedrijf met jarenlang ervaring in het plaatsen van klinkers, natuursteen en houten terrassen zijn wij op zoek naar een handlanger. Dit voornamelijk voor de aanleg van terrassen en opritten. Als handlanger start je als rechterhand van de plaatser. Je zal zo snel mogelijk genieten van een opleiding zodat je volledig zelfstandig opritten en terrassen kan plaatsen. Ben je op zoek naar een job optie vast op lange termijn, contacteer dan zo snel mogelijk Actief Eeklo op het nummer 09 218 93 90 of via mail naar [email protected]
-
POETSHULP/HUISHOUDHULP in regio Izegem – kies een (elektrische) fiets of bedrijfswagen! (IZEGEM)
Regio: IZEGEM
Bedrijf: Het Poetsbureau
Type: Dienstenchequebaan
Het Poetsbureau groeit. Snel, sneller en snelst. Om dat te realiseren, hebben wij schitterende medewerkers nodig. Voor ons ben je zoveel méér dan een kuisvrouw of kuisman. Je bent een waardevolle huishoudhulp die huizen elke dag laat schitteren als nooit tevoren in ruil voor dienstencheques. je bent van alle markten thuis: schoonmaken, trijken,boodschappen doen. In ruil voor je gedreven inzet wacht er op jou een glanzende toekomst bij Het Poetsbureau.
-
Student 20 u winkelmedewerker (GENT)
Regio: GENT
Bedrijf: Randstad
Type: Studentenjob
Voor een supermarkt in regio Gent zijn we op zoek naar een student die naast de studies nog +- 20 uur wil werken. Je werkt aan de kassa, aanvullen,..
-
Begeleiders voor sport-&speelweken tijdens schoolvakanties (BERCHEM)
Regio: BERCHEM
Bedrijf: FUN VOOR KIDS
Type: Studentenjob
Tijdens elke schoolvakantie organiseert Fun voor Kids vzw sport en speelweken op verschillende locaties in de provincie Antwerpen voor kinderen van 3 tot 12 jaar. Wij bieden onze kinderen een gevarieerd programma aan met elke dag toffe uitstappen en leuke activiteiten. Om de kinderen te begeleiden op deze uitstappen en kleine spelactiviteiten tussendoor te organiseren, zoeken wij nog leerkrachten lager/kleuteronderwijs, regenten/licentiaten L.O. en studenten orthopedagogie/onderwijs (vanaf het TWEEDE jaar).
-
Stagiair(e) SignIn Web App (MERELBEKE)
Regio: MERELBEKE
Bedrijf: ORBID
Type: Studentenjob
Een bestaande WPF-applicatie ‘SignIn’ herschrijven naar een Web App. De applicatie: ‘SignIn’ is een applicatie waarbij bezoekers zich kunnen registreren aan een onthaal in een onderneming. Na de registratie krijgt de persoon met wie de bezoeker een afspraak heeft, een melding van aankomst. Terzelfdertijd wordt een QRcode naar de bezoeker gestuurd zodat bij het verlaten van de onderneming het volstaat om enkel die QR te scannen om uitgeschreven te worden. Op deze manier heeft de onderneming een realtime overzicht van alle aanwezigen. Naast het raadplegen van diverse rapporten (overzicht aanwezigen, enquête onthaal, … ) kan een onderneming ook nog extra info meegeven aan de bezoeker (events, evacuatieplan, …). Voor meer info kan je terecht op “www.orbid.be/Software/Orbid-Signin-registratie-bezoekers” Doel: Niet alleen bestaande WPF-programma omzetten naar een Single Page Application (SPA), ook nieuwe features integreren in de nieuwe SaaS-oplossing. Hiervoor zal je nauw samenwerken met ervaren collega’s.
-
Project Manager - regio Geel (WOMMELGEM)
Regio: WOMMELGEM
Bedrijf: Regis Consult - Matching Expectations
Type: Vaste Job
Ben jij graag verantwoordelijk voor de realisatie van multitechnische projecten? Draag je rendement, resultaten en veiligheid hoog in het vaandel? Heb je reeds enkele jaren ervaring in projectmanagement? Dan ben jij de ideale project manager naar wie wij op zoek zijn voor onze klant in de regio Geel! Als project manager ben je verantwoordelijk voor de realisatie van multitechnische projecten. Zowel de technische als financiële opvolging van het de projecten liggen bij jou. Concreet heb je o.a. volgende taken en verantwoordelijkheden: het bestuderen van het lastenboek en de prijsaanvragen, en het opstellen van offertes; het contact en de onderhandelingen met de klanten tijdens de projectuitvoering; de selectie van en de onderhandelingen met leveranciers en onderaannemers; de realisatie van projecten door het samenstellen van het projectteam, de werfbezetting, de middelen en de methoden; het totaalbeheer van de planning, de financiële opvolging en de veiligheid; het onderhouden van een nauw contact met de arbeiders in het atelier en op de werven.
-
Dossierbeheerder-syndicus (m/v) regio Gent (GENT)
Regio: GENT
Bedrijf: DE SYNDIC
Type: Vaste Job
1/ “Syndicus? Dat zou ik nooit willen doen!” Onze dossierbeheerders krijgen dit zinnetje standaard te horen wanneer ze zichzelf voorstellen. Nochtans hebben zij ooit voor de job gekozen. En hebben ze er geen spijt van, integendeel. Dat kan je alvast in de getuigenis van Kimmy of Jens lezen. 2/ “Syndicus? Dat is toch alleen maar miserie oplossen?” Gelukkig niet! Team Brussel-Gent-Dendermonde beheert samen zo’n 142 gebouwen, waarbij in 90 % van de dossiers alles vlekkeloos verloopt. Dat is mogelijk dankzij het innovatieve softwarepakket waarin we als dossierbeheerders de boekhouding en de administratie van de appartementsgebouwen nauwkeurig bijhouden. De boekhouding gebeurt zelfs gedeeltelijk automatisch dankzij ons systeem voor factuurherkenning. 3/ “Jaja, maar zodra er een leiding springt, staat je telefoon wel roodgloeiend.” Niet in alle dossiers loopt alles van een leien dakje. Daarom zijn wij er net! Geregeld worden we dus gecontacteerd voor een technisch probleem - al dan niet dringend - waarbij we leveranciers aanspreken, offertes voor herstellingen opvragen… Gelukkig hebben we een vaste poule van leveranciers enerzijds en een interne klusjesdienst waar op kunnen rekenen voor snelle herstellingen anderzijds. ‘s Avonds en in het weekend werken we met een permanentiesysteem, waardoor je niet om de haverklap opgebeld wordt in je vrije tijd. 4/ “Pff, en zoveel avondwerk dat daarbij komt kijken!” Vaak gaat de jaarlijkse algemene vergadering van een gebouw in mede-eigendom ‘s avonds door en ben je tussen 18u en 20u een vergadering aan het leiden. Als syndicus zijn we flexibel en passen we onze agenda aan deze van onze klanten aan. Uiteraard zorgen we hier wel voor een gezond evenwicht. Bovendien kan het avondwerk op een ander moment gerecupereerd worden, waardoor je op rustige momenten (veelal in de zomer) vroeger kan stoppen, of het weekend wat sneller kan inzetten dan gewoonlijk. 5/ “En die wetgeving is toch ingewikkeld?” Met een juridische achtergrond of kennis van de wet op de mede-eigendom heb je inderdaad een voetje voor. Toch zijn er bij ons syndici aan de slag die een totaal andere achtergrond hebben, van leerkracht tot boekhouder. Ook zij hebben de wetgeving volledig onder de knie dankzij het aanbod aan interne en externe opleidingen en de ondersteuning van tal van collega’s en onze interne juridische dienst.
-
Verkopers M/V regio Veurne (Regio Veurne)
Regio: Regio Veurne
Bedrijf: NIMO
Type: Zelfstandige activiteit
Voor iedereen die al professioneel bezig is en zijn/haar opties open houdt, als het gaat om geld verdienen buiten hetgeen ze al doen in hun beroep. Uren zelf te bepalen. Verkoop van klantenkaarten aan particulieren, waarmee ze rechtstreeks bij de fabrikant hun verzorgingsproducten, parfums, cosmetica, vervangmaaltijden, voedingssupplementen, end..... kunnen aankopen. Loyaliteitsprogramma en opleiding voorzien. Geen ervaring nodig, u wordt opgeleid
-
Vastgoedmakelaar met BIV nr (Regio Antwerpen)
Regio: Regio Antwerpen
Bedrijf: InstaHome
Type: Zelfstandige activiteit
Je krijgt optimale kansen om zowel je commerciële skills als je juridische kennis bij te schaven en te vervolmaken, en dit zowel door in-huis training als middels externe opleidingen. Je laat geen kans onbenut om afspraken te maken met eigenaars die hun eigendom willen verkopen. Je zorgt dan ook voor actieve en doelgerichte prospectie. Je analyseert de noden van de klant om op die manier de juiste oplossing te kunnen aanbieden. Je bent grotendeels extern actief, hierbij word je ondermeer gesteund door een CRM systeem. Je komt in een sterk commercieel team terecht waar er nauw overleg heerst en waar ideeën en ervaringen met elkaar worden uitgewisseld. Je rapporteert over je werk en je mag rekenen op een grondige begeleiding. Empathie en emotionele intelligentie zijn zeker een pluspunt Empathie en emotionele intelligentie zijn zeker een pluspunt
-
Seksuoloog (M/V) (HEMIKSEM)
Regio: HEMIKSEM
Bedrijf: M&B SOLUTIONS
Type: Zelfstandige activiteit
Groepspraktijk Mercuria in Hemiksem is opzoek naar een seksuoloog om de praktijk te versterken vanaf januari 2019. Agenda zelf te bepalen, flexibel huursysteem.
-
BIJVERDIENSTE Nachtverpleegkundige (Halle) - Zelfstandige basis (Regio Halle)
Regio: Regio Halle
Bedrijf: X-Care
Type: Zelfstandige activiteit
Voor een woonzorgcentrum en een ziekenhuis in Halle zoeken wij gemotiveerde verpleegkundigen, die regelmatig nachten willen bijwerken. Spreekt dit jou aan, neem dan zeker contact met ons op! Zowel interimverpleegkundigen als freelancers komen in aanmerking!
-
RESERVE schoonmaak regio Kortrijk 2018 (KORTRIJK)
Regio: KORTRIJK
Bedrijf: ISS Facility Services
Type: Werfreserve
Dit is een RESERVE vacature. Wanneer wij op zoek zijn naar schoonmakers uit de regio Kortrijk zullen wij u contacteren voor deze functie. Takenpakket: Je staat in voor het onderhoud en de schoonmaak van verschillende ruimtes: burelen, sanitair, gangen, trappen,... Je gebruikt allerlei materialen zoals borstels, microvezeldoeken, mop, stofzuiger,... Onze vacatures zijn meestal deeltijds in de ochtend (6u-10u) en/of 's avonds (16u-21u).
Zoek naar antwoorden van ACC. MARC VAN GYSEL in sociale netwerken
Look for responds of ACC. MARC VAN GYSEL in social networks
Lees alle opmerkingen voor ACC. MARC VAN GYSEL. Laat een reactie achter voor ACC. MARC VAN GYSEL. ACC. MARC VAN GYSEL bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for ACC. MARC VAN GYSEL. Leave a respond for ACC. MARC VAN GYSEL. ACC. MARC VAN GYSEL on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie ACC. MARC VAN GYSEL op de google maps. Adres en contacten ACC. MARC VAN GYSEL Location of ACC. MARC VAN GYSEL on the google maps. Address and contacts of ACC. MARC VAN GYSEL
Andere gerelateerde bedrijven als come ACC. MARC VAN GYSEL ACC. MARC VAN GYSEL: KONSTRUKTIES DE KOONING BVBA | CAF? GLAC? | IMPRIMERIE LEBEAU & FILS | DE MEESTER | B.C. DE SPEELBERG
Other related companies as ACC. MARC VAN GYSEL: KONSTRUKTIES DE KOONING BVBA | CAF? GLAC? | IMPRIMERIE LEBEAU & FILS | DE MEESTER | B.C. DE SPEELBERG
ACC. MARC VAN GYSEL is een bedrijf dat 2002 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is ACC. MARC VAN GYSEL, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE05634857177. Het bedrijf ACC. MARC VAN GYSEL bevindt zich op het adres: JOS RATINCKXSTRAAT 5-7B52; 2600; ANTWERPEN. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 802,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Minder dan 211,000 EUR, en dat heeft Normaal de creditrating. Type bedrijf is Co-operative. Branchecategorie is ACCOUNTANTS; Belastingconsulenten; Diverse juridische dienstverlening. Producten gemaakt in ACC. MARC VAN GYSEL zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van ACC. MARC VAN GYSEL is Motorvrachtvervoer, inclusief 8 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van ACC. MARC VAN GYSEL is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van ACC. MARC VAN GYSEL, openstaande posities, locatie van ACC. MARC VAN GYSEL op de kaart.
ACC. MARC VAN GYSEL is a company, that was registered 2002 in N\A region, Belgium. Full name of company is ACC. MARC VAN GYSEL, company assigned to the tax number BE05634857177. The company ACC. MARC VAN GYSEL is located at the address: JOS RATINCKXSTRAAT 5-7B52; 2600; ANTWERPEN. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 802,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Minder dan 211,000 EUR, and that has Normaal the credit rating. Type of company is Co-operative. Industry category is ACCOUNTANTS; Belastingconsulenten; Diverse juridische dienstverlening. Products created in ACC. MARC VAN GYSEL were not found.
The main activity of ACC. MARC VAN GYSEL is Motor Freight Transportation, including 8 other destinations. Information about owner, director or manager of ACC. MARC VAN GYSEL is not available. You also can look at reviews of ACC. MARC VAN GYSEL, open positions, location of ACC. MARC VAN GYSEL on the map.
