KOEN DE MEESTER
Contactgegevens KOEN DE MEESTER: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data KOEN DE MEESTER: address, phone, fax, email, website, opening hours
KOEN DE MEESTER
Regio (region): N\A, België
Adres (address): DIJVER 2; 8000; BRUGGE, België
Telefoon (phone): 50332952 (+32-50332952) 50332952 (+32-50332952)
Fax (fax): +32 (56) 129-65-52 +32 (56) 129-65-52
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) KOEN DE MEESTER: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "KOEN DE MEESTER"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "KOEN DE MEESTER"? - Contact us!
We found such data of KOEN DE MEESTER, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees KOEN DE MEESTER. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti KOEN DE MEESTER
Products information KOEN DE MEESTER
Produits: Manuels Scolaires.. Services: Ouvert le Week-End.
Product categorie (product category): Journaux. Librairies
Aanvulling soorten activiteiten voor KOEN DE MEESTER Addition kinds of activities for KOEN DE MEESTER
1381. Boorolie- en gasputten | Drilling oil and gas wells
4932. Gas en andere diensten gecombineerd | Gas and other services combined
5736. Muziekinstrumenten winkels | Musical instrument stores
208402. Brandewijn en brandewijngeesten | Brandy and brandy spirits
628999. Beveiligings- en grondstoffendiensten, nec, nec | Security and commodity services, nec, nec
07230403. Vruchtdrogende diensten | Fruit drying services
17710303. Parkeren bouw | Parking lot construction
22840304. Handbreedraad | Hand knitting thread
26759904. Nieuwsbord, geplakt, doodgesneden: gemaakt van aangekochte materialen | Newsboard, pasted, die-cut: made from purchased materials
30690807. Thermometer hoesjes, rubber | Thermometer cases, rubber
Werken bij KOEN DE MEESTER: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in KOEN DE MEESTER: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor KOEN DE MEESTER. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for KOEN DE MEESTER. Looking for open vacancies in other companies
-
Operator plooibank (LOMMEL)
Regio: LOMMEL
Bedrijf: Flexpoint
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor onze klant te Lommel zijn we op zoek naar een gemotiveerde operator die overweg kan met een plooibank. De verantwoordelijkheden voor deze functie bestaan uit: - Het bewerken van diverse metalen stukken/onderdelen door deze op maat te plooien. - Zelfstandig technische tekeningen lezen. - Zelfstandig bepalen van instellingen van de machine. - Instaan voor het productiewerk.
-
Monteur dagwerk gezocht! (WINGENE)
Regio: WINGENE
Bedrijf: ASAP TIELT
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor een bedrijf regio Wingene - Zwevezele zijn wij op zoek naar een monteur. Dit voor het monteren en mechanisch verbinden van metalen stukken.
-
IT medewerker (netwerk - serverbeheer, hardware) (BRUGGE)
Regio: BRUGGE
Bedrijf: INFINITY JOBS
Type: Interim met optie "vast werk"
Als IT Generalist ben je o.a. verantwoordelijk voor de volgende taken: Je bent het enige aanspreekpunt voor het personeel voor ICT-vragen en problemen (support voor computer, printer, database, telefooncentrale, smartphone, …): Je beheert het ticketsysteem en je bepaalt de prioriteit. Je lost de IT-problemen tijdig en volledig op. Indien nodig, doe je beroep op een externe IT-partner en/of jouw collega IT-specialisten in de regio. Bij indiensttreding van een nieuwe collega zorg je voor alle nodige ICT-tools voor een vlotte opstart (nieuwe computer gebruiksklaar maken, user account aanmaken, Je zorgt voor een vlot netwerk. Je beheert de server, zorgt voor voldoende netwerkpoorten, neemt back-ups van de server, … Je zorgt ervoor dat de gebruikers/collega’s voldoende opgeleid zijn om vlot te werken met de computer en diverse software pakketten. Je bereidt het lokale IT-budget voor. Je maakt tevens deel uit van het regionale (UK, Ireland, Belgium, Netherlands & Luxemburg) IT-support team Wanneer nodig geef je Presales ondersteuning aan partners van dormakaba voor interfaces tussen tijdsregistratiesystemen.
-
Huishoudhulp (Regio Hasselt)
Regio: Regio Hasselt
Bedrijf: TRIXXO HOME
Type: Dienstenchequebaan
Als huishoudhulp sta je in voor het uitvoeren van licht huishoudelijke taken bij mensen thuis in het kader van dienstencheques. Mogelijke taken zijn voornamelijk poetsen. Verder kan je ook instaan voor het wassen, strijken en koken.
-
Werken als huishoudhulp Westmeerbeek (WESTMEERBEEK)
Regio: WESTMEERBEEK
Bedrijf: DOMESTIC SERVICES
Type: Dienstenchequebaan
Bij Domestic Services zijn er, vanwege de grote vraag, steeds vacatures. Er zijn geen specifieke voorwaarden om te kunnen werken in het systeem van de dienstencheques. Domestic Services stelt geen bijzondere eisen (ervaring of diploma), maar is in het bijzonder op zoek naar mensen die gemotiveerd zijn, houden van orde en netheid en graag mensen willen helpen. Veel voorkomende werkzaamheden zijn: afstoffen, stofzuigen, dweilen, ramen poetsen, bedden opmaken en strijken.
-
Poetshulp Lennik (LENNIK)
Regio: LENNIK
Bedrijf: PUUUR HALLE
Type: Dienstenchequebaan
Ben jij de nieuwe Puuur huishoudheld? Je houdt van huishoudelijke taken? Je bent blij als alles netjes en proper is? Dan ben jij de collega die wij zoeken! Een diploma is niet nodig. Talent en goesting zijn de superkrachten van een Puuur huishoudheld. Werken bij Puuur: je werkt dichtbij huis en je hebt gezinsvriendelijke uren Je kiest zelf wanneer je wil werken en hoeveel uren per week. Zo kun je je job en je gezin goed combineren. Je hebt geen avond- of weekendwerk.Je werkt bij vaste klanten dichtbij huis. Ook in jouw buurt is er een Puuur kantoor. Werken bij Puuur: je hebt vast werk met een hartelijke begeleiding Jouw coördinator begeleidt en ondersteunt jou. Je krijgt een opleiding over poetstechnieken, over de organisatie van je werk, over veiligheid,… Je kunt ook elk jaar bijscholing volgen over verschillende thema’s. Werken bij Puuur: je krijgt een uitstekend loon en extra’s Je krijgt direct een vast contract met een degelijk loon. Je krijgt ookeindejaarspremie, vakantiegeld, werkkledij, kilometer-, telefoon- en postzegelvergoeding, omnium verzekering voor je eigen wagen en volledige terugbetaling van kosten openbaar vervoer. Puuur: eerlijk, oprecht, betrouwbaar en correct: We hebben meer dan 3.200 personeelsleden en 20.000 tevreden klanten. Puuur is al meer dan 10 jaar een betrouwbare werkgever en een goede dienstverlener. Puuur werft aan op basis van competenties en talenten ongeacht leeftijd, geslacht, origine, handicap, … Puuur groeit voortdurend. We zoeken ook in jouw regio huishoudhulpen. Wat is je functie? Je houdt van poetsen, dweilen, stofzuigen, afstoffen, schrobben, vensters wassen... Je doet de wekelijkse schoonmaak van een woning Je doet graag de was en strijk Voor sommige gezinnen ga je naar de winkel of kook je Trefwoorden: Huishoudhulp, Kuisvrouw, Poetshulp, Schoonmaak, Poetsen,Thuishulp ,Huishouden ,Poetsvrouw ,Schoonmaakster, Kuisen ,Job mooie werkuren, Poetsen aan huis ,Poetsen particulieren ,Dienstencheques, Puur,Vast contract ,Vaste uren, Geen diploma, Strijken, Schoonmaken, Poetsman, Poetsdienst, Werken dichtbij huis,Vlaams-Brabant, Sodexo, Koken,Vacature, Kilometervergoeding, Schoonmaakwerk, Werksters, Nettoyer, Cleaning, Femme de ménage, Housekeeping, Werkvrouw, Aide ménagère, Aide à domicile
-
Student M/V (WAREGEM)
Regio: WAREGEM
Bedrijf: ADECCO WAREGEM INDUSTRIE
Type: Studentenjob
Voor TVH te Waregem zoeken wij dringend studenten die meerdere weken beschikbaar zijn. Wij zoeken nog studenten voor onderstaande periodes. Je bent telkens de volledige periode beschikbaar. 02/07/18 - 27/07/18 16/07/18 - 17/08/18 23/07/18 - 17/08/18 30/07/18 - 31/08/18 20/08/18 - 21/09/18
-
Jobstudent horeca (m/v) (DENDERMONDE)
Regio: DENDERMONDE
Bedrijf: ACTIEF INTERIM Dendermonde
Type: Studentenjob
Voor een klant te Londerzeel zijn wij op zoek naar een jobstudent - horecamedewerker. Dit om te werken op zaterdag en/of zondag. Werkuren van 09.00 17.00 uur. - Jouw takenpakket bestaat uit: - Warme en koude dranken serveren. - Bedienen van klanten. - Bediening in de zaal/op terras. - Afwassen. - Orde behouden in de zaal en aan de toog.
-
Metselaars (ASSEBROEK)
Regio: ASSEBROEK
Bedrijf: VEILIGHEID ADVIESBUREAU VAB
Type: Vaste Job
Je voert metselwerken uit in projecten, zowel voor nieuwbouw als voor renovatie.
-
Assistent kostprijsberekening (Regio Lier-Heist o/d Berg)
Regio: Regio Lier-Heist o/d Berg
Bedrijf: BAKKER & PARTNERS
Type: Vaste Job
Ondersteuning bieden bij het maken van voorcalculaties voor verkoopsdoeleinden aan de hand van een lastenboek of beschrijving Berekeningen maken aan de hand van de informatie die je verkrijgt vanuit verschillende afdelingen (aankoop, studie, productie, personeelszaken…) Het samenstellen van de catalogi en het aanvullen van verschillende opties en details Het aanpassen van de prijzen en offertes Het continu updaten van de materialen, technologieën, productieprocessen… Het omzetten van cijfergegevens in sjablonen en structuren die zorgen voor toegankelijkheid en transparantie Het uitvoeren van controles op de prijzen en prijscatalogi, bestelbonnen, facturering… Het rapporteren van de aanpassingen en calculaties naar de hoofdverantwoordelijke verkoop en de beheerders van het management informatie systeem
-
MILIEUCOÖRDINATOR niv. A/B + PREVENTIEADVISEUR type I/II (DESTELBERGEN)
Regio: DESTELBERGEN
Bedrijf: BOVA ENVIRO+
Type: Vaste Job
je stelt zelfstandig omgevingsvergunningsaanvragen op en begeleidt de klant doorheen de procedure je staat in voor de uitvoering van extern milieucoördinatorschap voor diverse sectoren je voert zelfstandig compliance audits milieu/veiligheid uit je adviseert bedrijven in hun preventie-en veiligheidsbeleid je geeft invulling aan ondersteuningscontracten, waarbij je tijdelijk of langdurig de internepreventieadviseur bijstaat in het preventiebeleid of de veiligheidsaspecten bij klanten vervult je werkt voor bedrijven uit diverse sectoren je werkt zowel zelfstandig als in teamverband met andere projectleiders/deskundigen je behartigt in belangrijke mate de belangen van de opdrachtgevers en van de projecten je geeft opleidingen, zowel intern als extern rond verschillende veiligheidsthema's en milieu je neemt de verantwoordelijkheid op voor de kwaliteit en financiële opvolging van je projecten en rapporteert aan de manager
-
Functioneel Analist (solution designer) (MECHELEN)
Regio: MECHELEN
Bedrijf: Modis Belgium
Type: Zelfstandige activiteit
We zijn op zoek naar een functioneel analist die graag met Enterprise Architect werkt. Het betreft een freelance project lange termijn voor een klant in Mechelen. Lees verder als je meer wil weten! Jouw missie: Analyseren en beschrijven van de business context van waaruit nieuwe requirements worden geformuleerd Vertalen van de (niet-) functionele requirements naar technische specificaties voor de software waarmee een applicatie wordt gerealiseerd. Uitvoeren van de technische impactanalyse van voorgenomen projecten en wijzigingen op de systemen. Opstellen en/of reviewen van een technisch ontwerp en beschrijving van de architectuur van de software waarmee applicaties worden gerealiseerd. Documenteren van (niet-) functionele requirements en voorgestelde oplossingen binnen Enterprise Architect On the side: Opstellen en/of challengen van een kosteninschatting op basis van complexiteit en workload bij het doorvoeren van projecten en wijzigingen. Ondersteunen bij en/of uitvoeren van testen. Erop toezien dat de geleverde oplossing in lijn is met het technisch ontwerp. Plannen en bewaken van de kwaliteit en ontwikkeling van applicaties om gebruiksnut en kosten te optimaliseren. Profiel Je beschikt over een masterdiploma of gelijkwaardig door ervaring De opmaak van kwalitatieve functioneel-technische documentatie is een passie ! Kennis van Enterprise Architect is een vereiste Je beschikt over een gedegen ervaring als functioneel analist Je werkt resultaatgericht en je neemt ownership Je werkt graag autonoom en bent sterk communicatief Je hebt oog voor kwaliteit Je bent enthousiast en flexibel en werkt nauwkeurig Je hebt een sterke affiniteit met technologie Kennis van GIS technologie is een sterk pluspunt Interesse? Neem snel contact met me op: [email protected]
Zoek naar antwoorden van KOEN DE MEESTER in sociale netwerken
Look for responds of KOEN DE MEESTER in social networks
Lees alle opmerkingen voor KOEN DE MEESTER. Laat een reactie achter voor KOEN DE MEESTER. KOEN DE MEESTER bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for KOEN DE MEESTER. Leave a respond for KOEN DE MEESTER. KOEN DE MEESTER on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie KOEN DE MEESTER op de google maps. Adres en contacten KOEN DE MEESTER Location of KOEN DE MEESTER on the google maps. Address and contacts of KOEN DE MEESTER
Andere gerelateerde bedrijven als come KOEN DE MEESTER KOEN DE MEESTER: JOSEPHA SCHEERS | COVEE | Smetz | FEDERALE POLITIE | SOLVAY S.A.
Other related companies as KOEN DE MEESTER: JOSEPHA SCHEERS | COVEE | Smetz | FEDERALE POLITIE | SOLVAY S.A.
KOEN DE MEESTER is een bedrijf dat 2013 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is KOEN DE MEESTER, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE09211181640. Het bedrijf KOEN DE MEESTER bevindt zich op het adres: DIJVER 2; 8000; BRUGGE. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 399,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Minder dan 234,000,000 EUR, en dat heeft Goed de creditrating. Type bedrijf is Partnership. Branchecategorie is Journaux. Librairies. Lijst met producten zijn Produits: Manuels Scolaires.. Services: Ouvert le Week-End..
De hoofdactiviteit van KOEN DE MEESTER is Openbare Financiën, Belasting en Monetair Beleid, inclusief 10 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van KOEN DE MEESTER is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van KOEN DE MEESTER, openstaande posities, locatie van KOEN DE MEESTER op de kaart.
KOEN DE MEESTER is a company, that was registered 2013 in N\A region, Belgium. Full name of company is KOEN DE MEESTER, company assigned to the tax number BE09211181640. The company KOEN DE MEESTER is located at the address: DIJVER 2; 8000; BRUGGE. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 399,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Minder dan 234,000,000 EUR, and that has Goed the credit rating. Type of company is Partnership. Industry category is Journaux. Librairies. List of products are Produits: Manuels Scolaires.. Services: Ouvert le Week-End..
The main activity of KOEN DE MEESTER is Public Finance, Taxation and Monetary Policy, including 10 other destinations. Information about owner, director or manager of KOEN DE MEESTER is not available. You also can look at reviews of KOEN DE MEESTER, open positions, location of KOEN DE MEESTER on the map.
