KULT. CENTR. OUDE DEKENIJ
Contactgegevens KULT. CENTR. OUDE DEKENIJ: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data KULT. CENTR. OUDE DEKENIJ: address, phone, fax, email, website, opening hours
KULT. CENTR. OUDE DEKENIJ
Regio (region): N\A, België
Adres (address): SINT-MAARTENSKERKHOF 8; 8500; KORTRIJK, België
Telefoon (phone): 56239859 (+32-56239859) 56239859 (+32-56239859)
Fax (fax): +32 (69) 450-18-51 +32 (69) 450-18-51
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) KULT. CENTR. OUDE DEKENIJ: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "KULT. CENTR. OUDE DEKENIJ"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "KULT. CENTR. OUDE DEKENIJ"? - Contact us!
We found such data of KULT. CENTR. OUDE DEKENIJ, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees KULT. CENTR. OUDE DEKENIJ. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti KULT. CENTR. OUDE DEKENIJ
Products information KULT. CENTR. OUDE DEKENIJ
Producten die in KULT. CENTR. OUDE DEKENIJ zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Zalen voor culturele evenementen
Aanvulling soorten activiteiten voor KULT. CENTR. OUDE DEKENIJ Addition kinds of activities for KULT. CENTR. OUDE DEKENIJ
175101. Kabinet en afwerking van timmerwerk | Cabinet and finish carpentry
508400. Industriële machines en uitrusting | Industrial machinery and equipment
28190409. Natriumsulfaat, glauberzout, zoutcake | Sodium sulfate, glauber's salt, salt cake
28210100. Thermosetterende materialen | Thermosetting materials
32629901. Bone China | Bone china
36769902. Thermistoren, behalve temperatuursensoren | Thermistors, except temperature sensors
37140205. Lagers, motorvoertuig | Bearings, motor vehicle
38269905. Stofmonsterings- en analyseapparatuur | Dust sampling and analysis equipment
50820400. Mining machines en uitrusting, behalve aardolie | Mining machinery and equipment, except petroleum
76991705. Filterreiniging | Filter cleaning
Werken bij KULT. CENTR. OUDE DEKENIJ: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in KULT. CENTR. OUDE DEKENIJ: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor KULT. CENTR. OUDE DEKENIJ. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for KULT. CENTR. OUDE DEKENIJ. Looking for open vacancies in other companies
-
CNC draaier / montage technieker (AARSCHOT)
Regio: AARSCHOT
Bedrijf: FLEXPOINT
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Cnc draaien, frezen, vakslijpen en rondslijpen: - Materiaal in de machines plaatsen en nameten van de afgewerkte onderdelen. -Machine aanpassen bij afwijkingen -Machine zelf programmeren en bedienen na opleiding Conventioneel draaien, frezen en slijpen: - Aan de hand van technische tekeningen bepaalde onderdelen aanmaken.
-
Pistoolschilder (m/v) (BEVEREN-WAAS)
Regio: BEVEREN-WAAS
Bedrijf: ACTIEF INTERIM
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een van onze klanten regio Beveren zijn wij op zoek naar een pistoolschilder. Heb je ervaring als pistoolschilder? Heb je een goede fysieke conditie? (ladder gebruiken om te spuiten) Heb je ervaring in het voorbereiden van de te behandelende onderdelen? Dan is deze job misschien iets voor jou! In een team van 2 spuiters ga je 1 vrachtwagen spuiten. Je voornaamste taak bestaat uit het spuiten van de vrachtwagens af en toe moet je helpen in de voorbereiding: ontvetten van onderdelen, schuren... Je maakt zelf je verf, deze komt wel op kleur binnen maar er dient nog verdunner/verharder toegevoegd te worden. Aangezien een vrachtwagen groot en hoog is moet je telkens een ladder gebruiken en is een zeer goede fysieke conditie nodig.
-
CHAUFFEUR C DRONGEN M/V (DRONGEN)
Regio: DRONGEN
Bedrijf: LINK 4 JOBS
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor een bedrijf in de regio van Drongen, zijn wij op zoek naar een chauffeur c. Je staat in voor het transport van houten kisten, die je zelf moet laden en lossen. Je doet ongeveer 10 tussenstoppen per dag.
-
Callcentermedewerker (ROESELARE)
Regio: ROESELARE
Bedrijf: Go4Jobs Roeselare
Type: Interim met optie "vast werk"
- Opbellen van klanten en prospecten vanuit de database. - Maken van afspraken. - Controleren van de gegevens. - Behalen van targets. - Ondersteuning bieden aan de Sales afdeling. Interne opleidingen en coaching zijn aanwezig binnen het bedrijf!
-
Mecaniciens met rijbewijs C regio Beringen voor onmiddellijke opstart (M/V)! (BERINGEN)
Regio: BERINGEN
Bedrijf: TRIXXO JOBS HAM
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor onze klant regio Beringen zijn wij dringend op zoek naar ervaren mecaniciens met rijbewijs C. *Je staat in voo rhet onderhoud en reparaties van de vloot *Rechtsstreekse communicatie met de verantwoordelijke van intern atelier *Maandelijks sta je één week in voor depannagedienst *Je hebt een hands - on mentaliteit *Je kan zelfstandig werken
-
HUISHOUDHULP Morkhoven - Direct VAST contract én maaltijdcheques (MORKHOVEN)
Regio: MORKHOVEN
Bedrijf: 't GERIEF
Type: Dienstenchequebaan
Werken bij 't Gerief is werken bij een werkgever die haar medewerkers belangrijk vindt en dat laten we zien! Bij 't Gerief krijgen huishoudhulpen direct een vast contract. Als huishoudhulp (m/v) werk je bij onze klanten thuis. Afhankelijk van de wensen van de klant, zal je daar poetsen, ramen poetsen, strijken en wassen. De job is erg afwisselend! Beschik je nog niet over alle nodige vaardigheden maar heb je wel goesting om erin te vliegen? Volg dan dit najaar onze gratis opleiding 'Huishoudhulp'. Na het positief afronden van deze opleiding krijg je gegarandeerd een vast contract! Neem contact op voor meer informatie! Je uurrooster is op maat. Je stelt deze samen met je coach op. De coach houdt rekening met jouw privesituatie (zoals kinderopvang, co-ouderschap, zorg voor familieleden). 't Gerief vindt het belangrijk dat je een goed evenwicht vindt tussen werk, gezin en vrije tijd. Je werkt bij vaste klanten. Deze hoef je niet zelf te zoeken, daar zorgen wij voor. Onze coaches staan voor je klaar. Ze gaan bij de start samen met jou op bezoek bij de klant. Samen maken jullie afspraken over bijvoorbeeld de taken en het materiaal dat je ervoor gebruikt. Ook later sta je er nooit alleen voor: met zorgen en vragen kan je bij je persoonlijke coach terecht. (Trefwoorden: dienstencheques, huishoudhulp, huishouden, huishoudster, huishouder, particulier, schoonmaker, schoonmaakster, schoonmaken, schoonmaakhulp, schoonmaakmedewerker, medewerker schoonmaak, poetsvrouw, poetsen, poetshulp, poetsdame, poetsheer, kuishulp, kuisvrouw, strijken, strijkster, huishoudmanager, hygiëne, dienstencheque, dienstencheques, zorg, oudere, onderhoud, onderhoudsman, thuishulp, thuiszorg, verzorgende)
-
Huishoudhulp dienstencheques regio Sint-Niklaas (SINT-NIKLAAS)
Regio: SINT-NIKLAAS
Bedrijf: FAMILIEHULP
Type: Dienstenchequebaan
Zoek je werk als poetshulp, poetsvrouw, schoonmaker of schoonmaakster? Dan is werken bij Familiehulp zeker iets voor jou. Jouw taken als huishoudhulp dienstencheques: Je poetst de woningen van onze klanten. Je wast en strijkt als de klant dit wil. Voor een job als huishoudhulp heb je geen diploma maar wel goesting nodig.
-
Huishoudhulp in Deurne (DEURNE)
Regio: DEURNE
Bedrijf: OZ - Huishoudhulp
Type: Dienstenchequebaan
FUNCTIEOMSCHRIJVING Wil jij meteen aan de slag als huishoudhulp? Bij OZ ben je ook zonder diploma of ervaring van harte welkom! Hou jij van een kraaknette woning? En steek je graag de handen uit de mouwen? Dan ben jij de geknipte persoon om aan de slag te gaan als OZ huishoudhulp! Met meer dan 1.000 tevreden huishoudhulpen nemen we elke dag onze klanten allerlei huishoudelijk werk uit handen: poetsen, strijken, boodschappen doen of een lekker potje koken… Allemaal via het systeem van de dienstencheques. We vragen jou niet om diploma’s of ervaring, enkel om een gezonde goesting om mooi werk af te leveren. Jij kan rekenen op jouw persoonlijke consulent om je met raad en daad bij te staan, en je alle kneepjes van het vak te leren. En dat allemaal in jouw eigen regio, met een uitstekend uurloon, tal van extralegale voordelen, én een vast contract vanaf dag 1. Het mooist van al? Je werkt telkens in blokken van 4 uur en kan zelf je vaste werkdagen kiezen. In de voormiddag start je om 8.00 uur bij de klant. Per dag kan je max. 2 blokken van 4 uur werken. Zo kan je jouw werk makkelijk combineren met jouw hobby’s en gezin. Het is dan ook geen wonder dat we de laatste jaren sterk zijn gegroeid. Omdat de vraag naar huishoudhulp via dienstencheques blijft stijgen, zoeken we dringend nieuwe collega’s.
-
Huishoudelijke Hulp (KORTRIJK)
Regio: KORTRIJK
Bedrijf: ASAP HOME SERVICE KORTRIJK
Type: Dienstenchequebaan
Als huishoudhulp ondersteun je de gezinnen in hun huishoudelijke taken. Hulp in het huishouden kan volgende taken omvatten : Schoonmaken, wassen, strijken en bereiden van maaltijden. Dagelijkse boodschappen zoals naar het postkantoor of de bakker gaan, kunnen ook
-
Gemotiveerde HUISHOUDHULPEN in Wellen. (WELLEN)
Regio: WELLEN
Bedrijf: AKSI THUIS
Type: Dienstenchequebaan
Zoek je werk als huishoudhulp dan ben je bij AKSI THUIS aan het juiste adres! We vertrekken vanuit jou als medewerker en gaan kijken waar jij goed in bent en hoe we jouw talenten bij onze klanten maximaal kunnen inzetten. We matchen jou met de behoeften van deze klant. We houden zowel bij jou als met de klant een nauw contact waardoor we snel kunnen inspelen op je noden. We bieden jou ook de mogelijkheid aan om je bij te scholen en begeleiden je graag om je talenten nog meer te ontwikkelen, maar ook om dingen te leren die niet echt met het werk te maken hebben. (zoals de kans om gratis een cursus zelfverdediging te volgen is zomaar een extraatje) Je collega's voelen zich erg thuis bij ons omdat wij veel persoonlijke aandacht geven en omdat wij het belangrijk vinden dat je je goed voelt bij ons zodat we een fijn team vormen. Bij ons sta je er nooit alleen voor want wij staan altijd voor je klaar. Wij zijn een warme hartelijke organisatie waar het fijn is om te werken.
-
Installateur electrotechnieken (MERKSPLAS)
Regio: MERKSPLAS
Bedrijf: IMPACT
Type: Vaste Job
Voor onze klant te Merksplas zijn we op zoek naar een installateur elektrotechnieken Plaatsen en aansluiten van verlichting, schakelaars en wandcontactdozen Plaatsen en aansluiten van verdeelkasten Plaatsen en aansluiten van diverse elektrotechnieken (parlefonie, videofonie, telefonie, datanetwerk, alarminstallaties,...) Uitvoeren van ruwbouwwerkzaamheden zoals kappen, slijpen, boren,... Zoeken van storingen en uitvoeren van herstellingen Dit zowel bij particulieren als op werven (nieuwbouw en verbouwing)
-
Proces engineer (ZEEBRUGGE)
Regio: ZEEBRUGGE
Bedrijf: Randstad
Type: Vaste Job
Functie: Jouw takenpakket bestaat uit de personeelsplanning, de onderhoudsplanning en de opvolging. Daarnaast bepaal je de prioriteiten en kan jouw team steeds bij jou terecht voor vragen of problemen. Je bent vaak op de werkvloer aanwezig en je werkt actief mee aan het verhelpen van storingen. Verder analyseer je de problemen en doe je verbetervoorstellen. Tenslotte werk je mee aan nieuwe automatiseringsprojecten in samenwerking met de verantwoordelijke ingenieur. Werkuren: Maandag tot vrijdag: ploegensysteem - vroeg, dag en laat
Zoek naar antwoorden van KULT. CENTR. OUDE DEKENIJ in sociale netwerken
Look for responds of KULT. CENTR. OUDE DEKENIJ in social networks
Lees alle opmerkingen voor KULT. CENTR. OUDE DEKENIJ. Laat een reactie achter voor KULT. CENTR. OUDE DEKENIJ. KULT. CENTR. OUDE DEKENIJ bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for KULT. CENTR. OUDE DEKENIJ. Leave a respond for KULT. CENTR. OUDE DEKENIJ. KULT. CENTR. OUDE DEKENIJ on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie KULT. CENTR. OUDE DEKENIJ op de google maps. Adres en contacten KULT. CENTR. OUDE DEKENIJ Location of KULT. CENTR. OUDE DEKENIJ on the google maps. Address and contacts of KULT. CENTR. OUDE DEKENIJ
Andere gerelateerde bedrijven als come KULT. CENTR. OUDE DEKENIJ KULT. CENTR. OUDE DEKENIJ: BIBLIOFILM GMP BELGIUM SA | BINAME-PORTALUX | LE RYCKE DONALD | OFFICE DU TOURISME | GAMMA-CAR RENTAL
Other related companies as KULT. CENTR. OUDE DEKENIJ: BIBLIOFILM GMP BELGIUM SA | BINAME-PORTALUX | LE RYCKE DONALD | OFFICE DU TOURISME | GAMMA-CAR RENTAL
KULT. CENTR. OUDE DEKENIJ is een bedrijf dat 1997 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is KULT. CENTR. OUDE DEKENIJ, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE05975158691. Het bedrijf KULT. CENTR. OUDE DEKENIJ bevindt zich op het adres: SINT-MAARTENSKERKHOF 8; 8500; KORTRIJK. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 122,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Minder dan 181,000,000 EUR, en dat heeft N\A de creditrating. Type bedrijf is Partnership. Branchecategorie is Zalen voor culturele evenementen. Producten gemaakt in KULT. CENTR. OUDE DEKENIJ zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van KULT. CENTR. OUDE DEKENIJ is Openbare Financiën, Belasting en Monetair Beleid, inclusief 10 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van KULT. CENTR. OUDE DEKENIJ is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van KULT. CENTR. OUDE DEKENIJ, openstaande posities, locatie van KULT. CENTR. OUDE DEKENIJ op de kaart.
KULT. CENTR. OUDE DEKENIJ is a company, that was registered 1997 in N\A region, Belgium. Full name of company is KULT. CENTR. OUDE DEKENIJ, company assigned to the tax number BE05975158691. The company KULT. CENTR. OUDE DEKENIJ is located at the address: SINT-MAARTENSKERKHOF 8; 8500; KORTRIJK. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 122,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Minder dan 181,000,000 EUR, and that has N\A the credit rating. Type of company is Partnership. Industry category is Zalen voor culturele evenementen. Products created in KULT. CENTR. OUDE DEKENIJ were not found.
The main activity of KULT. CENTR. OUDE DEKENIJ is Public Finance, Taxation and Monetary Policy, including 10 other destinations. Information about owner, director or manager of KULT. CENTR. OUDE DEKENIJ is not available. You also can look at reviews of KULT. CENTR. OUDE DEKENIJ, open positions, location of KULT. CENTR. OUDE DEKENIJ on the map.
