Europe & Scoutisme ASBL
Contactgegevens Europe & Scoutisme ASBL: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data Europe & Scoutisme ASBL: address, phone, fax, email, website, opening hours
Europe & Scoutisme ASBL
Regio (region): N\A, België
Adres (address): Rue de l'Ecole Moderne 33; 7060; Soignies, België
Telefoon (phone): 067 33 31 38 (+32-067 33 31 38) 067 33 31 38 (+32-067 33 31 38)
Fax (fax): 067 33 31 38 (+32-067 33 31 38) 067 33 31 38 (+32-067 33 31 38)
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) Europe & Scoutisme ASBL: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "Europe & Scoutisme ASBL"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "Europe & Scoutisme ASBL"? - Contact us!
We found such data of Europe & Scoutisme ASBL, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees Europe & Scoutisme ASBL. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti Europe & Scoutisme ASBL
Products information Europe & Scoutisme ASBL
Producten die in Europe & Scoutisme ASBL zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Youth clubs and youth centres
Aanvulling soorten activiteiten voor Europe & Scoutisme ASBL Addition kinds of activities for Europe & Scoutisme ASBL
596302. Voedingsdiensten, directe verkoop | Food services, direct sales
07220203. Druiven, machine oogstdiensten | Grapes, machine harvesting services
34449904. Het vormen van machinewerk, plaatwerk | Forming machine work, sheet metal
51490101. Kookoliën | Cooking oils
70419901. Woonclub, organisatie | Residence club, organization
73710301. Ontwikkeling van computer software | Computer software development
84220100. Aquaria en zoologische tuinen | Aquariums and zoological gardens
Werken bij Europe & Scoutisme ASBL: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in Europe & Scoutisme ASBL: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor Europe & Scoutisme ASBL. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for Europe & Scoutisme ASBL. Looking for open vacancies in other companies
-
Bakkershulp Regio Zottegem (ZOTTEGEM)
Regio: ZOTTEGEM
Bedrijf: VIO-Interim
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Als bakkershulp zal je instaan voor de afwerking en inpak van patisserie. Hiervoor krijg je voldoende opleiding en coaching, maar we zijn toch op zoek naar iemand met ervaring of een opleiding in de voeding. Schoolverlaters zijn ook welkom! Je werkt in de dagploeg (7u30-15u30) van maandag tot vrijdag Bedrijfsprofiel: Voor een voedingsbedrijf, gelegen in de regio Zottegem, zijn we op zoek naar een bakkershulp. Je komt terecht in een kleine maar semi-ambachtelijke grootbakkerij, waar Kwaliteit centraal staat. Daarom gebruiken ze, voor hun breed assortiment, de beste grondstoffen.
-
Reliability engineer (m/v) (NINOVE)
Regio: NINOVE
Bedrijf: ACTIEF INTERIM
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Als Maintenance Engineer Reliability is het uw verantwoordelijkheid om de machinebetrouwbaarheid te verhogen en de beschikbaarheid van productie-installatie te verbeteren, de kosten te verlagen, de onderhoudsactiviteiten te optimaliseren en de productiestilstanden tot het absolute minimum te herleiden. - u analyseert de technische storingen en definieert vervolgens de best geschikte oplossing. Deze neemt u op met het team van werkvoorbereiders en leidinggevenden die ervoor zorgen dat de oplossingen uitgevoerd worden. U superviseert de werkvoorbereiding alsook de uitvoering van de werken door de technici. U stuurt bij waar nodig; - u analyseert de werking van de onderhoudsafdeling en definieert verbetervoorstellen die u na overleg verder uitwerkt; - u zoekt naar de oorzaak van veel voorkomende productiestilstanden veroorzaakt door technische defecten van de installatie en definieert vervolgens oplossingen; - het uitwerken & beheren van een preventief en predictief onderhoudsplan behoort ook tot uw taken; - u superviseert de techniekers bij de uitwerking van de door u gedefinieerde oplossingen. U biedt ondersteuning op basis van uw technische kennis en u stuurt bij waar nodig; - het verzorgen van de nodige administratie (werkinstructies, technische fiches, ...) behoort ook tot uw taken
-
HUISHOUDHULP DEELTIJDS REGIO LOMMEL (LOMMEL)
Regio: LOMMEL
Bedrijf: GREENHOUSE LOMMEL
Type: Dienstenchequebaan
Gezinnen uit Lommel en omgeving (Overpelt, Mol, Dessel) zoeken dringend hulp in het huishouden. Dit betreft voornamelijk het schoonmaken van hun woning en soms ook strijken. Jouw persoonlijke dossierbeheerder ondersteunt jou in de administratie en opvolging van de ontvangen dienstencheques en beantwoordt al jouw vragen !
-
Huishoudhulp (dienstencheques) regio Sint-Gillis-Waas/De Klinge (DE KLINGE)
Regio: DE KLINGE
Bedrijf: FIX & CLEAN
Type: Dienstenchequebaan
Als huishoudhulp bij Fix & Clean staat u in voor de algemene schoonmaak van particuliere woningen in uw eigen regio. U heeft een gevarieerd takenpakket, soms vraagt de klant bijvoorbeeld ook om te strijken. Uw werkplaats is steeds bij klanten thuis, al dan niet in hun aanwezigheid. Bij Fix & Clean dragen wij onze medewerkers een warm hart toe! Wij maken een uurrooster op maat, waarbij we in de mate van het mogelijke, rekening houden met uw gezinssituatie. U heeft u de vrije keuze voor een deeltijdse of een voltijdse betrekking. Een diploma is niet vereist, wel zin voor orde, netheid en hygiëne. Wij zoeken betrouwbare mensen die deze job met plezier en trots uitvoeren, met zin voor verantwoordelijkheid en respect naar de klanten toe. Ben jij de enthousiaste en gemotiveerde kandidaat die wij zoeken? Stuur dan snel jouw CV naar [email protected].
-
Jobstudent grafisch ontwerp (OOSTENDE)
Regio: OOSTENDE
Bedrijf: HOLIDAY SUITES
Type: Studentenjob
Holiday Suites is op zoek naar een jobstudent webdesign om het team te versterken. In eerste instantie tijdens de zomervakantie, maar daarna zijn ook andere vakanties weekends en/of weekdagen een optie. · Je bouwt mee aan de website aan de hand vaneen grafische en/of technische invulling. · Je werkt brochures, flyers en ander drukwerk uit. · Je werkt de grafische/technische kant van de nieuwsbrief en promoties uit
-
CALCULATOR BOUWWERKEN - Regio Hasselt (Regio Hasselt)
Regio: Regio Hasselt
Bedrijf: SERTEC nv
Type: Vaste Job
Als Calculator word je ingezet in een team verantwoordelijk voor het opmaken van aanbestedingsdossiers en ben je en spilfiguur binnen de onderneming. Je staat in voor de prijscalculatie en de volledige aanbesteding. Voor het tijdig en correct opmaken van het dossier analyseer je de lastenboeken, de uitvoeringsmethodes en de plannen van het project Je vraagt offertes op bij mogelijke leveranciers en onderaannemers Je geeft een optimaal antwoord op de technische en administratieve eisen van het bestek. Je wordt betrokken bij de verder onderhandelingen na het indienen van het bestek, bij het goedkeuren van de aanbesteding verzeker je de overdracht naar de uitvoering
-
Teamleader Beleggingen (Regio Dendermonde-Wetteren)
Regio: Regio Dendermonde-Wetteren
Bedrijf: Connexis Gent
Type: Vaste Job
Sterke groei gekend de laatste 3 jaar Modern, ruim kantoor Goeie work-life balance Voor deze functie zoeken we iemand die gebeten is door het technische aspect van Beleggingen. Jouw takenpakket omvat: Jij bent de expert die een grote affiniteit heeft met beleggingen, maar ook beschikt over technische vaardigheden Je bent verantwoordelijk voor het ondersteunen van de Adviseurs Beleggingen verspreid over de 5 kantoren. Je fungeert dan ook als sparringpartner en draagt proactief ideeën aan om de processen te optimaliseren. Je beantwoordt alle complexe technische vragen.
-
Product Engineering Manager (HOUTHALEN)
Regio: HOUTHALEN
Bedrijf: ENGINITY
Type: Vaste Job
De Product Engineering Manager is verantwoordelijk voor de industrialisatie en het continue verbeteringsproces van de sensoren productfamilie voor HEN wereldwijd. De Product Engineering Manager rapporteert aan de General Manager HEN en maakt deel uit van het managementteam van de Plant. Taken en verantwoordelijkheden De Product Engineering Manager leidt de 3 Product Engineering teams van de product familie sensoren in de realisatie van de industrialisatie van nieuwe producten die in de markt geïntroduceerd worden, product/proces verbeteringen en behandeling van klantenklachten. Verantwoordelijk voor het volledig beheer van de industrialisatie van nieuwe producten en dit van concept/studie fase tot uitvoering en product lancering en dit in nauwe samenwerking met de R&D afdeling. Zorgen voor het continue verbeteringsproces door afvalvermindering, productie-efficiëntie en optimalisatie, verbetering van materialen en materiaalstromen. Verhoging van de productiviteit door middel van ‘zero defect’ denken, processen en technologie verbeteringen. Zorgt voor een pro-actieve borging van de kwaliteit van de producten door toepassen en optimaliseren van het FMEA-proces. Gedreven door feiten & cijfers en solide beslissingen kunnen nemen. Geeft sturing aan de lopende product & procesverbeteringen om alzo kwaliteit vereisten, productie doelen en kosten efficiëntie te bereiken. Geeft sturing en ondersteuning waar vereist om product & proces problemen op te lossen en klantenklachten op een efficiënte en doeltreffende manier op te lossen. Hij heeft een overzicht over de verschillende productgroepen, evalueert resultaten en gaat voor resultaatsgerichte oplossingen om de producten continu te verbeteren. Verantwoordelijk voor het gelijktijdig beheren van meerdere verbeteringsprojecten. Coördinatie van bovenstaande verantwoordelijkheden voor HEN wereldwijd.
-
MANAGER Regio Antwerpen (BERCHEM)
Regio: BERCHEM
Bedrijf: QUICK BERCHEM
Type: Vaste Job
Je geeft leiding aan een 40-tal medewerkers. Als restaurantmanager ben je een gedreven gastheer of gastvrouw, met aantoonbare ervaring in het sturen en motiveren van een team. Je bent verantwoordelijk voor de gehele operationele uitvoering van het restaurant. Je bent voornamelijk op de werkvloer te vinden. Je doet voorstellen aan de bedrijfsleiding om verbeteringen en veranderingen aan te brengen in het werkgebied. Je werkt mee in de dagelijkese uitvoering. Meer nog : - Je draagt verantwoordelijkheid voor de realisatie van de doelstellingen op vlak van service, kwaliteit en omzet - Je draagt er zorg voor dat alle restauratiemiddelen, zoals het personeel, de producten, de voorraden en de apparatuur op het juiste niveau zijn. - Je werft aan en staat in voor de vorming van medewerkers. - Je kan zowel ingeschakeld worden in onze filialen gelegen in Kontich, Lier, Berchem en Borsbeek. Wij garanderen 1 weekend op 2 vrij, wat uitzonderlijk is in de horeca. Buiten de wettelijke jaarlijkse verlofdagen krijgt u 10 dagen extra recup-dagen erboven op.
-
Technische verkoper met een aantrekkelijk loon (SINT-AGATHA-BERCHEM)
Regio: SINT-AGATHA-BERCHEM
Bedrijf: IMPACT NV
Type: Vaste Job
Als medewerker van onze klant weet je de klanten, installateurs en medewerkers van technische diensten, te adviseren met je gespecialiseerde kennis en ervaring. Je bent het eerste aanspreekpunt van de klanten en geeft hen persoonlijke service door technisch advies te verschaffen. Je bent klantvriendelijk en hebt het nodige lef om te verkopen met volle overtuiging. Je analyseert de klantenbehoeften en zet die om in een offerte. Je bent sterk in klantenopvolging en minimaliseert het aantal klachten en retouren. Je bent een enthousiaste teamspeler die ook je collega’s inspireert door proactief en resultaatgericht te werken.
-
Adviseur/verkoper/consultent M/V (Regio Lier-Heist o/d Berg)
Regio: Regio Lier-Heist o/d Berg
Bedrijf: JULIE AND HER JEWELS
Type: Zelfstandige activiteit
Ben jij opzoek naar een bijkomend lucratief inkomen ? Je hebt al een fulltime / parttime job en zoekt naar een extra ? Een extra die rekening houd met uw agenda en zonder investering? Dit is mogelijk! Wij zijn op zoek naar een adviseur/verkoper/consultentM/V, die een bijkomend lucratief inkomen wenst te verdienen! Wij zijn een gerenommeerde en prestigieuze juweelfabrikant van kwaliteitsjuwelen aan scherpe prijzen. Om ons team te versterken zijn wij op zoek naar een vertegenwoordiger/consultent in jouw regio. Als vertegenwoordiger/consultent bestaat uw takenpakket uit : -Onthaal en advies van klanten. -De klanten adviseren en inspireren. -De bestellingen opnemen bij verkoop. -Het imago vertegenwoordigen bij het cliënteel. -Een kwaliteitsvolle dienst na verkoop te bieden. -U werkt mee aan commerciële acties conform de vooropgestelde organisatie. -Het leuke aan het werk is dat je zelf je doelstellingen bepaalt (je bent je eigen baas) -Administratieve opvolging van A tot Z en rapportering aan de zaakvoerder. -Beurzen en happeningskunnen, indien gewenst, deel uitmaken van de functie. -Doel klanten te fideliseren
-
Freelance docent 'illustrator' campus Kortrijk (KORTRIJK)
Regio: KORTRIJK
Bedrijf: CENTRUM VOOR AVONDONDERWIJS
Type: Zelfstandige activiteit
Het Centrum Voor Avondonderwijs VZW heeft een team van professionele docenten die actief zijn als zelfstandig ondernemer en freelance docent. Onze docenten zijn werkzaam als ondernemer binnen hun vakgebied en kennen hun specialisatie door en door. We zoeken steeds nieuwe docenten die hun passie voor hun vak willen doorgeven. MINIMUMVEREISTEN OM DOCENT TE WORDEN Om aan CVA te kunnen lesgeven heb je als docent minimaal 2 jaar ervaring als zelfstandige in hoofdberoep of 5 jaar in bijberoep. Bij voorkeur beschik je over de nodige pedagogische kwalificaties en ervaring hebben als lesgever. We hechten veel belang aan praktijkervaring in het bedrijfsleven en foutloos Nederlands spreken en schrijven. Een docent moet bij ons zeer klantvriendelijk, communicatief en hulpvaardig zijn. Je bent een geboren spreker en kan een groep enthousiast maken voor jouw vak. Je kan een les op een gestructureerde manier opbouwen en verschillende didactische methodes toepassen om de leerdoelen te bereiken. Voor de klas geef je blijk van voldoende zelfvertrouwen en vakkennis. We geven graag de voorkeur aan docenten die ervaring hebben met lesgeven, coachen of het begeleiden van workshops, maar dit is geen vereiste.
Zoek naar antwoorden van Europe & Scoutisme ASBL in sociale netwerken
Look for responds of Europe & Scoutisme ASBL in social networks
Lees alle opmerkingen voor Europe & Scoutisme ASBL. Laat een reactie achter voor Europe & Scoutisme ASBL. Europe & Scoutisme ASBL bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for Europe & Scoutisme ASBL. Leave a respond for Europe & Scoutisme ASBL. Europe & Scoutisme ASBL on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie Europe & Scoutisme ASBL op de google maps. Adres en contacten Europe & Scoutisme ASBL Location of Europe & Scoutisme ASBL on the google maps. Address and contacts of Europe & Scoutisme ASBL
Andere gerelateerde bedrijven als come Europe & Scoutisme ASBL Europe & Scoutisme ASBL: GABRIEL RASSON | Algemene Tuinwerken Joris | LES AMIS DE GABRIEL VOISIN | PAUL GOBERT | Havimo
Other related companies as Europe & Scoutisme ASBL: GABRIEL RASSON | Algemene Tuinwerken Joris | LES AMIS DE GABRIEL VOISIN | PAUL GOBERT | Havimo
Europe & Scoutisme ASBL is een bedrijf dat 2001 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is Europe & Scoutisme ASBL, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE09408111572. Het bedrijf Europe & Scoutisme ASBL bevindt zich op het adres: Rue de l'Ecole Moderne 33; 7060; Soignies. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 982,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Ongeveer 851,000,000 EUR, en dat heeft Laag de creditrating. Type bedrijf is Temporary Consortia. Branchecategorie is Youth clubs and youth centres. Producten gemaakt in Europe & Scoutisme ASBL zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van Europe & Scoutisme ASBL is Bouw - Speciale Handel Aannemers, inclusief 7 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van Europe & Scoutisme ASBL is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van Europe & Scoutisme ASBL, openstaande posities, locatie van Europe & Scoutisme ASBL op de kaart.
Europe & Scoutisme ASBL is a company, that was registered 2001 in N\A region, Belgium. Full name of company is Europe & Scoutisme ASBL, company assigned to the tax number BE09408111572. The company Europe & Scoutisme ASBL is located at the address: Rue de l'Ecole Moderne 33; 7060; Soignies. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 982,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Ongeveer 851,000,000 EUR, and that has Laag the credit rating. Type of company is Temporary Consortia. Industry category is Youth clubs and youth centres. Products created in Europe & Scoutisme ASBL were not found.
The main activity of Europe & Scoutisme ASBL is Construction - Special Trade Contractors, including 7 other destinations. Information about owner, director or manager of Europe & Scoutisme ASBL is not available. You also can look at reviews of Europe & Scoutisme ASBL, open positions, location of Europe & Scoutisme ASBL on the map.
