MARC DE TANT
Contactgegevens MARC DE TANT: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data MARC DE TANT: address, phone, fax, email, website, opening hours
MARC DE TANT
Regio (region): N\A, België
Adres (address): LEEUWERIKSTRAAT 5; 9620; ZOTTEGEM, België
Telefoon (phone): 93608307 (+32-93608307) 93608307 (+32-93608307)
Fax (fax): +32 (9) 458-44-91 +32 (9) 458-44-91
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) MARC DE TANT: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "MARC DE TANT"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "MARC DE TANT"? - Contact us!
We found such data of MARC DE TANT, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees MARC DE TANT. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti MARC DE TANT
Products information MARC DE TANT
Producten die in MARC DE TANT zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): GROENTEN AND FRUIT; Groenten and fruit Gh
Aanvulling soorten activiteiten voor MARC DE TANT Addition kinds of activities for MARC DE TANT
0919. Diverse mariene producten | Miscellaneous marine products
3792. Reiswagens en kampeerders | Travel trailers and campers
142299. Gebroken en gebroken kalksteen, anders | Crushed and broken limestone, nec
20460112. Tarwezetmeel | Wheat starch
26729900. Papier; | Paper; coated and laminated, nec, nec
49250101. Blauwgas, gegarburdeerd: productie en distributie | Blue gas, carbureted: production and distribution
52610204. Zode | Sod
83610304. Vertraagde thuis | Retarded home
Werken bij MARC DE TANT: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in MARC DE TANT: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor MARC DE TANT. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for MARC DE TANT. Looking for open vacancies in other companies
-
Torenkraanmachinist (M/V) (BEVEREN-WAAS)
Regio: BEVEREN-WAAS
Bedrijf: ACTIEF CONSTRUCT BEVEREN-WAAS
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een van onze klanten te Beveren zijn we op zoek naar een torenkraanmachinist (m/v) Heb je geen hoogtevrees ? Heb je al ervaring als torenkraanmachinist ? DAN IS DEZE JOB IETS VOOR JOU! Wij zoeken dringend een torenkraanmachinist voor een werf in Beveren. Je Start om 7u00, tot +/- 17u. Je zal bovenaan in de kraan werken.
-
Orderpicker Waaslandhaven | 2 ploegen | snelle opstart | busvervoer (BEVEREN-WAAS)
Regio: BEVEREN-WAAS
Bedrijf: Synergie Beveren Interim
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Als orderpicker of algemeen magazijnier zal je enerzijds instaan voor het verzamelen van goederen voor verschillende orders, anderzijds voor het wegzetten van goederen in het magazijn.
-
HUISHOUDHULP MET DIENSTENCHEQUES REGIO MERELBEKE (Regio Gent)
Regio: Regio Gent
Bedrijf: DOME ASSISTANCE
Type: Dienstenchequebaan
Je helpt in het huishouden en staat in voor poetsen in particuliere woningen. Ook koken, naaien, wassen en strijken kunnen tot je dagelijkse takenpakket behoren. Je hebt inspraak tussen een voltijdse of een deeltijdse betrekking. Over een eigen vervoermiddel beschikken is een pluspunt.
-
Huishoudhulp regio Ardooie (ARDOOIE)
Regio: ARDOOIE
Bedrijf: A.C.C.DIENSTENCHEQUES DOMESTIC SERVICES
Type: Dienstenchequebaan
Bent u iemand die graag anderen helpt? Iemand die houdt van orde en netheid? Gemotiveerd, plichtsbewust en enthousiast? Dan zijn wij op zoek naar jou! U staat in voor huishoudelijke taken bij onze klanten meer bepaald afstoffen, stofzuigen, ramen poetsen, dweilen, strijken, ... Neem vrijblijvend contact met ons op en wij bekijken wat het best bij u past.
-
Huishoudhulp De Pinte (DE PINTE)
Regio: DE PINTE
Bedrijf: Tempo-Team dienstencheques Deinze
Type: Dienstenchequebaan
Hou je van poetsen? Ben je op zoek naar een afwisselende job met werkzekerheid bij jou in de buurt? Dan is een job als poetshulp met dienstencheques iets voor jou! Jouw taken: Poetsen Strijken Boodschappen doen Strijken Momenteel zijn wij dringend op zoek naar iemand in de regio DE PINTE/SINT-MARTENS-LATEM
-
studenten gezocht die een centje willen bijverdienen bij Activate Gent! (GENT)
Regio: GENT
Bedrijf: ACTIVATE
Type: Studentenjob
Ben je nog op zoek naar een toffe bijverdienste dat makkelijk te combineren is met je studies? Goed nieuws, want Activate zoekt naar enthousiaste collega’s! Als werver bij Activate ga jij voor verschillende klanten een gesprek aan met potentiële donateurs. Samen met je collega’s ga je mensen enthousiast maken om een maandelijkse bijdrage te geven aan diverse NGO’s en commerciële organisaties. Dit doe je door deur-aan-deur werving of door mensen spontaan op straat aan te spreken. Je doet dus én iets goeds voor de maatschappij, én je verdient er een zakgeld mee. Dé ideale studentenjob!
-
Allround System Engineer (PUTTE)
Regio: PUTTE
Bedrijf: Spot Group
Type: Vaste Job
Als Allround System Engineer ben je verantwoordelijk voor de installatie en service van ICT infrastructuren bij onze klanten. Je staat in voor technische oplossingen op vlak van systeembeheer, virtualisatie, AD, Applicaties, storage, Security en audio-visuele toepassingen. Je bent bij voorkeur vertrouwd met de oplossingen van Microsoft, VMware, Citrix, ... Je neemt klantendossiers ter harte, denkt mee met de klant en adviseert hen in de optimalisatie in hun ICT park alsook de mogelijke evolutie naar cloud oplossingen. Je staat ook in voor een volledige documentatie van het geleverde werk alsook de administratie rond je prestaties.
-
Spontane sollicitatie bewakingsagent regio Oost-Vlaanderen (m/v) –Ref. 506 (Regio Dendermonde-Wetteren)
Regio: Regio Dendermonde-Wetteren
Bedrijf: TRIGION
Type: Vaste Job
Als bewakingsagent garandeer jij de veiligheid bij onze klanten die voor de volle 100% op jou rekenen. Je taken bestaan uit controlerondes, observatie en rapportage. Zo voorkom je incidenten, sabotage, vandalisme en diefstal. Ook telefonie, het boeken van vergaderzalen, het aanmaken van badges etc behoren tot je takenpakket. Kortom, een functie met heel wat verantwoordelijkheden. In geval van incidenten ben jij het aanspreekpunt en diegene die snel actie onderneemt.
-
Bouwkundig Administratief Bediende (ANTWERPEN)
Regio: ANTWERPEN
Bedrijf: Viavera - Antwerpen
Type: Vaste Job
Je draagt de verantwoordelijkheid over de administratieve verwerking van bouwprojecten in zeer brede zin. Je krijgt een divers administratief takenpakket in een ondersteunende functie naar architecten, bouwkundige ingenieurs en projectcoördinatoren toe. Takenpakket: nacalculatie, administratieve verwerking bestekken, offertes, contracten, verzamelen van allerhande informatie, controle van juridische documenten en plannen,... Bedrijfsprofiel: Onze klant is een sterk groeiend, dynamisch, stijlvol en stabiel bedrijf in het centrum van Antwerpen.
-
(ingenieur) Architect(e) (KASTERLEE)
Regio: KASTERLEE
Bedrijf: KAREN MICHIELSEN
Type: Zelfstandige activiteit
KA-architectuur is op zoek naar een (ir.) architect(e) om ons team te versterken. KA-architectuur is een jong, klein bureau, actief in een ruim gamma van projecten: private woningbouw, zowel nieuwbouw als renovatie, horeca, industrie. Het kantoor is gelegen te Kasterlee. Kennis van vectorworks 3D is een pluspunt.
-
Enthousiaste taaltrainers Frans - Regio Antwerpen (Regio Antwerpen)
Regio: Regio Antwerpen
Bedrijf: TinC
Type: Zelfstandige activiteit
TinC is een taalbureau dat kwalitatieve taalcoachings aanbiedt aan bedrijven in heel Vlaanderen. Voor de uitbreiding van het team van taalcoaches zijn we op zoek naar enthousiaste taaltrainers Frans in regio Antwerpen. Naar wie zijn we op zoek? Near-native of native speakers die: - Meedenken met de klant - Zowel graag op individueel niveau als met kleine groepen werken - Flexibel ingesteld zijn - Oog voor detail hebben en graag maatwerk leveren - Goede communicatie hoog in het vaandel dragen - In bezit zijn van rijbewijs B en wagen
-
STAGIAIR(E) HUMAN RESOURCES (ZAVENTEM)
Regio: ZAVENTEM
Bedrijf: Select HR Zaventem
Type: Leercontract
Als stagiair(e) kom je terecht in een aangenaam maar hard werkend team en ondersteun je hen in hun dagelijkse taken. Jouw takenpakket bestaat uit: - Het assisteren in het recruitmentproces: Zoeken naar de juiste kandidaat via diverse online tools Telefonische screening Inplannen van de kandidaten Meevolgen van interviews en afhankelijk van de duur van de stage, het interview zelf afnemen Na ieder interview, een verslag opstellen Vacatures online plaatsen Vertalen van vacatures (Nl-Fr-En) - Telefonische- en emailbeheer met diverse contacten (klanten, kandidaten collega’s van andere kantoren,…) - Ad-hoc taken Bedrijfsprofiel: Select HR is een Belgische organisatie die al jaren tot de absolute top behoort in de human resources-sector. Voor ons kantoor te Zaventem zijn we op zoek naar een stagiair(e) die gepassioneerd is door de HR wereld. We hebben nog 2 plaatsen tijdens het eerste semester of één dag per week gedurende een schooljaar.
Zoek naar antwoorden van MARC DE TANT in sociale netwerken
Look for responds of MARC DE TANT in social networks
Lees alle opmerkingen voor MARC DE TANT. Laat een reactie achter voor MARC DE TANT. MARC DE TANT bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for MARC DE TANT. Leave a respond for MARC DE TANT. MARC DE TANT on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie MARC DE TANT op de google maps. Adres en contacten MARC DE TANT Location of MARC DE TANT on the google maps. Address and contacts of MARC DE TANT
Andere gerelateerde bedrijven als come MARC DE TANT MARC DE TANT: DIRK DUPONT | KEWA PETSHOP | Flamme Laurence | ECOLE FONDAMENTALE LIBRE | FE. PRODUO
Other related companies as MARC DE TANT: DIRK DUPONT | KEWA PETSHOP | Flamme Laurence | ECOLE FONDAMENTALE LIBRE | FE. PRODUO
MARC DE TANT is een bedrijf dat 2011 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is MARC DE TANT, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE01919555664. Het bedrijf MARC DE TANT bevindt zich op het adres: LEEUWERIKSTRAAT 5; 9620; ZOTTEGEM. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 695,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Minder dan 741,000,000 EUR, en dat heeft Normaal de creditrating. Type bedrijf is Partnership. Branchecategorie is GROENTEN AND FRUIT; Groenten and fruit Gh. Producten gemaakt in MARC DE TANT zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van MARC DE TANT is Musea, Kunstgalerijen en Botanische en Zoologische Tuinen, inclusief 8 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van MARC DE TANT is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van MARC DE TANT, openstaande posities, locatie van MARC DE TANT op de kaart.
MARC DE TANT is a company, that was registered 2011 in N\A region, Belgium. Full name of company is MARC DE TANT, company assigned to the tax number BE01919555664. The company MARC DE TANT is located at the address: LEEUWERIKSTRAAT 5; 9620; ZOTTEGEM. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 695,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Minder dan 741,000,000 EUR, and that has Normaal the credit rating. Type of company is Partnership. Industry category is GROENTEN AND FRUIT; Groenten and fruit Gh. Products created in MARC DE TANT were not found.
The main activity of MARC DE TANT is Museums, Art Galleries and Botanical and Zoological Gardens, including 8 other destinations. Information about owner, director or manager of MARC DE TANT is not available. You also can look at reviews of MARC DE TANT, open positions, location of MARC DE TANT on the map.
