PHILIPPE BALCAEN
Contactgegevens PHILIPPE BALCAEN: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data PHILIPPE BALCAEN: address, phone, fax, email, website, opening hours
PHILIPPE BALCAEN
Regio (region): N\A, België
Adres (address): TRIEU DE CATEGNIES 1; 7740; PECQ, België
Telefoon (phone): 69557433 (+32-69557433) 69557433 (+32-69557433)
Fax (fax): +32 (63) 397-99-77 +32 (63) 397-99-77
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) PHILIPPE BALCAEN: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "PHILIPPE BALCAEN"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "PHILIPPE BALCAEN"? - Contact us!
We found such data of PHILIPPE BALCAEN, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees PHILIPPE BALCAEN. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti PHILIPPE BALCAEN
Products information PHILIPPE BALCAEN
Producten die in PHILIPPE BALCAEN zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Gespecialiseerde residenti?le bouw; Woningbouw
Aanvulling soorten activiteiten voor PHILIPPE BALCAEN Addition kinds of activities for PHILIPPE BALCAEN
596199. Catalogus- en postorderhuizen, nv | Catalog and mail-order houses, nec
15219902. Voorafvervaardigde eengezinswoning | Prefabricated single-family house erection
20260200. Gefermenteerde en gekweekte melkproducten | Fermented and cultured milk products
23920501. Vaatdoeken, nonwoven textiel: gemaakt van aangekochte materialen | Dishcloths, nonwoven textile: made from purchased materials
24520100. Boerderij- en landbouwgebouwen, geprefabriceerd hout | Farm and agricultural buildings, prefabricated wood
26790802. Honingraatkern en bord: gemaakt van gekochte materialen | Honeycomb core and board: made from purchased material
32690400. Huishoudelijke artikelen van aardewerk, met uitzondering van keukenartikelen | Pottery household articles, except kitchen articles
38420107. Levensbeschermers, behalve kurk en opblaasbaar | Life preservers, except cork and inflatable
38610309. Filmapparatuur en -apparatuur | Motion picture apparatus and equipment
Werken bij PHILIPPE BALCAEN: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in PHILIPPE BALCAEN: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor PHILIPPE BALCAEN. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for PHILIPPE BALCAEN. Looking for open vacancies in other companies
-
Restaurateur monumenten (RANST)
Regio: RANST
Bedrijf: Vivaldis Construct
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor een bedrijf in Ranst zijn wij op zoek naar een RESTAURATEUR MONUMENTEN (M/V).
-
Export sales medewerker - Engels (HEUSDEN-ZOLDER)
Regio: HEUSDEN-ZOLDER
Bedrijf: Randstad
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor een firma in Zolder zijn we op zoek naar een 'Back Office medewerker Export Sales' voor de Engelstalige markt. Je zorgt voor de opvolging van het volledige traject, van koud contact met een prospect tot en met de levering en betaling van een order. Je staat in voor de administratieve opvolging, gaande van het ingeven van aankooporders in Navision, het organiseren van stalen, erop toezien dat de voorziene termijnen en budgetten worden gerespecteerd, alsook de kwaliteitseisen en verwachtingen van de klant. Je staat tevens in voor het opvolgen van orderbevestigingen en levertermijnen en de controle van de facturatie van de leverancies en de klanten. Je werk voltijds in daguren. Optie vast na een positieve interimperiode!
-
Gepassioneerde elektriciens/fiberlassers! (m/v) (HERK-DE-STAD)
Regio: HERK-DE-STAD
Bedrijf: Passion Works Better!
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor onze klant, een dynamisch en sterk groeiend bedrijf, gespecialiseerd in oa. het plaatsen van elektrotechnische installaties (bv. op vliegvelden en spoorwegen), zijn we op zoek naar nieuwe enthousiaste collega's die als elektricien/fiberlasser hun leuk team willen komen versterken! Zowel binnen- als buitenwerk: Glasvezelkabels aan elkaar lassen, glasvezelmetingen doen Takenpakket : Plaatsen van glasvezelkabels ( langs de sporten, in stations, etc ) Blazen van glasvezelkabels Plaatsen van kasten en uitrusting Laswerk van glasvezelkabels Uitvoeren van OTDR metingen ( metingen van verlies op kabel )
-
Service Coördinator m/v (AALST)
Regio: AALST
Bedrijf: Start People Aalst
Type: Interim met optie "vast werk"
Als servicecoördinator krijg je een aantal (grote) klantenaccounts toegewezen die je technisch-commercieel van A tot Z beheert en opvolgt. Dit houdt in dat je vanop onze binnendienst de klanten en onze techniekers technische (telefonische) ondersteuning biedt bij interventies en problemen. Concreet betekent dit dat je na een professionele analyse een oplossing uitwerkt en die onder de vorm van een offerte aanbiedt en toelicht aan de klant. Je zoekt hierbij naar duurzame methoden waarbij de behoeften van de klant centraal staan. Bij de organisatie van de interventie zorg je voor de nodige materialen en regel je in samenspraak met de planning de aanwezigheid van de techniekers. Je zorgt hierbij ook steeds voor een duidelijke communicatie naar alle betrokken partijen. Je schrikt er niet voor terug de uitgevoerde werken steeds met een kritisch oog te bekijken en hierover gericht feedback te geven aan de collega’s. Daarbovenop werk je als servicecoördinator ook actief mee aan het opstellen van procedures en het uitwerken van technische richtlijnen.
-
Monteur bouwliften met rijbewijs C of CE (DEURNE)
Regio: DEURNE
Bedrijf: Xtra Construct
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor onze klant zijn wij op zoek naar een monteur van bouwliften met een rijbewijs C of CE Je taken bestaan uit: - Leveren, plaatsen en monteren van liften. - Je werkt met een kraan op de vrachtwagen. - Je levert en plaats in gans België, het aantal uren dat je werkelijk met de vrachtwagen rijdt is beperkt
-
Poetshulp Diepenbeek (HASSELT)
Regio: HASSELT
Bedrijf: PUUUR HASSELT
Type: Dienstenchequebaan
Ben jij de nieuwe Puuur huishoudheld? Je houdt van huishoudelijke taken? Je bent blij als alles netjes en proper is? Dan ben jij de collega die wij zoeken! Een diploma is niet nodig. Talent en goesting zijn de superkrachten van een Puuur huishoudheld. Werken bij Puuur: je werkt dichtbij huis en je hebt gezinsvriendelijke uren Je kiest zelf wanneer je wil werken en hoeveel uren per week. Zo kun je je job en je gezin goed combineren. Je hebt geen avond- of weekendwerk. Je werkt bij vaste klanten dichtbij huis. Ook in jouw buurt is er een Puuur kantoor. Werken bij Puuur: je hebt vast werk met een hartelijke begeleiding Jouw coördinator begeleidt en ondersteunt jou. Je krijgt een opleiding over poetstechnieken, over de organisatie van je werk, over veiligheid,… Je kunt ook elk jaar bijscholing volgen over verschillende thema’s. Werken bij Puuur: je krijgt een uitstekend loon en extra’s Je krijgt direct een vast contract met een degelijk loon. Je krijgt ook eindejaarspremie, vakantiegeld, werkkledij, kilometer-, telefoon- en postzegelvergoeding, omnium verzekering voor je eigen wagen en volledige terugbetaling van kosten openbaar vervoer. Puuur: eerlijk, oprecht, betrouwbaar en correct: We hebben meer dan 3.200 personeelsleden en 20.000 tevreden klanten. Puuur is al meer dan 10 jaar een betrouwbare werkgever en een goede dienstverlener. Puuur werft aan op basis van competenties en talenten ongeacht leeftijd, geslacht, origine, handicap, … Puuur groeit voortdurend. We zoeken ook in jouw regio huishoudhulpen. Wat is je functie? Je neemt het huishouden van je klanten in jouw handen: Je houdt van poetsen, dweilen, stofzuigen, afstoffen, schrobben, vensters wassen … Je staat in voor de schoonmaak van de woning Je doet graag de was en de strijk Je kookt of gaat naar de winkel voor sommige gezinnen
-
Poetsvrouw of poetsman (AALST)
Regio: AALST
Bedrijf: AMBY AALST
Type: Dienstenchequebaan
Hou je van een kraaknette omgeving ? Zijn orde en netheid heel belangrijk voor jou? Ben je betrouwbaar en behulpzaam? Kom je graag bij andere mensen over de vloer en ben je sociaal vaardig ? Beschik je over het nodige organisatietalent om verschillende huishoudelijke taken aan te pakken en tot een goed einde te brengen? Dan ben jij de geknipte persoon! Naast een persoonlijke begeleiding kan je bij Amby ook rekenen op: Competitief loon volgens anciënniteit Vakantiegeld Eindejaarspremie Contract van onbepaalde duur Onkostenvergoeding Uren zelf kiezen Werken dicht bij je thuis We contacteren jou zo snel mogelijk om een afspraak te maken op ons kantoor zodat we kunnen kennis maken. Als familiale organisatie staan we dicht bij onze mensen. Een persoonlijke aanpak tegenover klanten, huishoudhulpen en interne medewerkers is voor ons cruciaal. Met meer dan 10 jaar ervaring in de dienstencheque-sector spelen wij in op uw wensen en noden. Wie bij Amby komt werken, komt terecht in een hecht en gemotiveerd team.
-
Bijlesgever chemie (KRAAINEM)
Regio: KRAAINEM
Bedrijf: HET BIJLESBUREAU
Type: Studentenjob
Je geeft privé-bijlessen voor chemie aan leerlingen van het secundair onderwijs. Je kiest zelf in welke regio en hoeveel bijlessen je geeft en wanneer je beschikbaar bent.
-
Jobstudent ZEB 18+ (BEVERLO)
Regio: BEVERLO
Bedrijf: Agilitas Houthalen
Type: Studentenjob
Klanten verwelkomen en verder helpen Winkel netjes houden: paskamers opruimen, kleding in de winkel hangen, kleding netjes opplooien,... Kassawerk Kleding labelen
-
Business Analist (m/v) (BRUSSEL)
Regio: BRUSSEL
Bedrijf: TOURING ASSURANCES
Type: Vaste Job
Business analyse in één van de multidisciplinaire teams (deel van het IT Team) in een directe autoverzekeringsmaatschappij. De business analist zal verantwoordelijk zijn voor het begrijpen, documenteren, ondersteunen en analyseren van de applicaties en procedures die de businessfuncties in de verschillende afdelingen van de maatschappij ondersteunen. De business analist zal nauw samenwerken met de Product Owner om User Stories (beschrijving van behoeften en requirements) en acceptatiecriteria vast te leggen. De business analist zal samen met zijn/haar team oplossingen implementeren in elke Sprint, en zal actief bijdragen in validaties en tests samen met de eindgebruikers. Deze persoon zal verantwoordelijk zijn voor het tot stand brengen en behouden van effectieve werkrelaties, zowel intern als extern. De job vergt een effectieve prioriteitsbepaling, tijdsbeheer, teamgeest, en sterke organisatorische en communicatievaardigheden.
-
Zelfstandig uitbater Hubiz station Geraardsbergen (nieuwe winkel) (Regio Ninove-Geraardsbergen-Zottegem)
Regio: Regio Ninove-Geraardsbergen-Zottegem
Bedrijf: Ubiway Retail
Type: Zelfstandige activiteit
Functieomschrijving Een eigen supermarkt uitbaten zonder grote investeringen? Dat kan, bij Hubiz. Hubiz is een compacte supermarkt in het station en is volledig afgestemd op de behoeften van de pendelaar. Hij vindt er in één oogopslag een mix van producten die perfect aansluiten op zijn ochtend-, middag- en avondbehoeften: pers, verse maaltijden en dranken, kruidenierswaren en diensten. Zelf een Hubiz-winkel uitbaten? Dat kan, stuur ons jouw cv. In het station van Geraardsbergen is net een gloednieuwe Hubiz-supermarkt geopend. Er worden verse belegde broodjes ter plaatse bereid. Meer info over Hubiz, klik hier. Plaats tewerkstelling Stationsplein, 9500 Geraardsbergen Openingsuren Van maandag tot vrijdag van 5u tot 18u30, op zaterdag van 9u tot 14u, op zondag is deze winkel gesloten. De functie Je staat in voor het afbakken van de bakkerijproducten Je bereidt verse belegde broodjes Je bent verantwoordelijk voor de verkoop van de producten Je ontvangt en controleert de leveringen Je vult de producten aan in de winkel Je stuurt de onverkochte (pers-)producten terug en volgt dit op Je beheert de stock Je doet de nodige bestellingen Je maakt dat jouw winkel er proper en netjes uitziet Kortom, je bent verantwoordelijk voor het financieel en commercieel beheer van de winkel. Indien nodig werf je medewerkers aan en stuur je het team aan.
-
INTERVIEWERS op zelfstandige basis (Regio Oostende)
Regio: Regio Oostende
Bedrijf: GfK BELGIUM
Type: Zelfstandige activiteit
Als freelance face-to-face interviewer neem je interviews af in je eigen regio bij de mensen thuis of bij bedrijven/winkels. Onze klanten behoren tot uiteenlopende sectoren zoals media, telecom, wagens, banken, overheid,… Je werkt met een vastgelegde deadline waarbinnen je zelf je uurrooster kan bepalen.
Zoek naar antwoorden van PHILIPPE BALCAEN in sociale netwerken
Look for responds of PHILIPPE BALCAEN in social networks
Lees alle opmerkingen voor PHILIPPE BALCAEN. Laat een reactie achter voor PHILIPPE BALCAEN. PHILIPPE BALCAEN bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for PHILIPPE BALCAEN. Leave a respond for PHILIPPE BALCAEN. PHILIPPE BALCAEN on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie PHILIPPE BALCAEN op de google maps. Adres en contacten PHILIPPE BALCAEN Location of PHILIPPE BALCAEN on the google maps. Address and contacts of PHILIPPE BALCAEN
Andere gerelateerde bedrijven als come PHILIPPE BALCAEN PHILIPPE BALCAEN: GROEP M.B. | ILWA - MEUL MEUBELEN | Het Grijs Peerd | WYSEUR | Blue Room
Other related companies as PHILIPPE BALCAEN: GROEP M.B. | ILWA - MEUL MEUBELEN | Het Grijs Peerd | WYSEUR | Blue Room
PHILIPPE BALCAEN is een bedrijf dat 2009 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is PHILIPPE BALCAEN, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE01140899658. Het bedrijf PHILIPPE BALCAEN bevindt zich op het adres: TRIEU DE CATEGNIES 1; 7740; PECQ. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 727,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Meer dan 483,000 EUR, en dat heeft Negatief de creditrating. Type bedrijf is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Branchecategorie is Gespecialiseerde residenti?le bouw; Woningbouw. Producten gemaakt in PHILIPPE BALCAEN zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van PHILIPPE BALCAEN is Voedingswinkels, inclusief 9 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van PHILIPPE BALCAEN is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van PHILIPPE BALCAEN, openstaande posities, locatie van PHILIPPE BALCAEN op de kaart.
PHILIPPE BALCAEN is a company, that was registered 2009 in N\A region, Belgium. Full name of company is PHILIPPE BALCAEN, company assigned to the tax number BE01140899658. The company PHILIPPE BALCAEN is located at the address: TRIEU DE CATEGNIES 1; 7740; PECQ. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 727,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Meer dan 483,000 EUR, and that has Negatief the credit rating. Type of company is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Industry category is Gespecialiseerde residenti?le bouw; Woningbouw. Products created in PHILIPPE BALCAEN were not found.
The main activity of PHILIPPE BALCAEN is Food Stores, including 9 other destinations. Information about owner, director or manager of PHILIPPE BALCAEN is not available. You also can look at reviews of PHILIPPE BALCAEN, open positions, location of PHILIPPE BALCAEN on the map.