Feline Coiffure
Contactgegevens Feline Coiffure: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data Feline Coiffure: address, phone, fax, email, website, opening hours
Feline Coiffure
Regio (region): N\A, België
Adres (address): Rue de l'Eglise 7; 4610; Beyne-Heusay (Bellaire), België
Telefoon (phone): 04 362 48 02 (+32-04 362 48 02) 04 362 48 02 (+32-04 362 48 02)
Fax (fax): +32 (71) 807-92-72 +32 (71) 807-92-72
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) Feline Coiffure: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "Feline Coiffure"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "Feline Coiffure"? - Contact us!
We found such data of Feline Coiffure, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees Feline Coiffure. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti Feline Coiffure
Products information Feline Coiffure
Producten die in Feline Coiffure zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Hairdressing salons - Ladies
Aanvulling soorten activiteiten voor Feline Coiffure Addition kinds of activities for Feline Coiffure
12210202. Eenheden trein laad faciliteit, bitumineuze of bruinkool | Unit train loading facility, bituminous or lignite
14999918. Tripoli mijnbouw | Tripoli mining
32690403. Vazen, aardewerk | Vases, pottery
49530200. Afvalverzameling en verwijdering | Refuse collection and disposal services
55510300. Zeilboten en uitrusting | Sailboats and equipment
72210000. Fotografische studio's, portret | Photographic studios, portrait
78120110. Televisie film productie | Television film production
87349905. Hydrostatische testlaboratorium | Hydrostatic testing laboratory
Werken bij Feline Coiffure: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in Feline Coiffure: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor Feline Coiffure. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for Feline Coiffure. Looking for open vacancies in other companies
-
Allround magazijnmedewerker (SINT-TRUIDEN)
Regio: SINT-TRUIDEN
Bedrijf: Randstad
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
We zijn opzoek naar een allround magazijnmedewerker voor een winkel in Brustem. Je gaat zowel als magazijnier werken als allround in de winkel. Als je graag afwisseling wil in je werk is dit de ideale job: Kassa, Winkel, Magazijn werk. Het is een functie voor 38 u/ per week. Na een goede interim periode kan dit een vast contract worden!
-
Heftruckchauffeur regio Deinze 2 ploegen & vaste nacht (NAZARETH)
Regio: NAZARETH
Bedrijf: TEMPO-TEAM INTERIM
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Tempo-Team Deinze zoekt, voor een voedingsbedrijf te Nazareth, een heftruckchauffeur met ervaring & geldig attest. Dit voor een tijdelijke voltijdse functie die zeker loopt tot voorjaar 2019.
-
Operator CNC schaafbank (ROESELARE)
Regio: ROESELARE
Bedrijf: FORUM JOBS
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor een firma die gekend staar voor zijn kwaliteitsvolle producten op vlak van buitenbeleving waar er zwembaden, tuinhuizen, poorten, enzovoort worden geproduceerd. Jouw taken? Opstarten van de schaafmachine (vierzijdig) Bedienen van de machine Aan de had van de orders, stel je de machine in Scannen van orders Kwaliteit controleren Nakijken of machine goed loopt Uren? Je werkt in 2 ploegen. Vroege ploeg: 5u - 13u / Late ploeg: 13u - 21u
-
Punctuele monteur, uitdagend bedrijf met mooie uren(m/v) (WEVELGEM)
Regio: WEVELGEM
Bedrijf: Absolute@Work bvba
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor onze klant, kijken wij uit naar een punctuele monteur. Je zal instaan voor de montage van stukwerken.
-
Dakwerker (MEEUWEN-GRUITRODE)
Regio: MEEUWEN-GRUITRODE
Bedrijf: Vivaldis Construct
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor onze klant in Meeuwen zijn we op zoek naar een dakwerker.
-
1 HUISHOUDHULP MET DIENSTENCHEQUES REGIO ZOMERGEM (ZOMERGEM)
Regio: ZOMERGEM
Bedrijf: DOME ASSISTANCE
Type: Dienstenchequebaan
Je helpt in het huishouden en staat in voor poetsen in particuliere woningen. Ook koken, naaien, wassen en strijken kunnen tot je dagelijkse takenpakket behoren. Je hebt inspraak tussen een voltijdse of een deeltijdse betrekking. Over een eigen vervoermiddel beschikken is een pluspunt maar geen vereiste.
-
Jobstudent - marketing/communicatie (HEUSDEN-ZOLDER)
Regio: HEUSDEN-ZOLDER
Bedrijf: VIO-Interim
Type: Studentenjob
Voor onze klant in Heusden-Zolder zijn we momenteel op zoek naar een gedreven én gepassioneerde jobstudent met kennis van communicatie, marketing en social media. Kan jij jezelf, naast je studies, ongeveer 1 à 2 dagen per week vrij maken om nog een centje bij te verdienen? Dan ben jij de kandidaat die we zoeken! Bedrijfsprofiel: Onze klant is een gevestigde waarde binnen de productie van tegels en klinkers.
-
Jobstudent ZEB Brugge (BRUGGE)
Regio: BRUGGE
Bedrijf: T-INTERIM BRUGGE
Type: Studentenjob
Als jobstudent bij ZEB, zorg je ervoor dat de winkel eraltijd netjes bijligt en dat de klanten met raad en daad bijgestaan worden. Alsstudent sta je zelfverzekerd in jouw schoenen en durf je de klant aan tespreken in de winkel. Daarnaast begeleid je de klant bij het afronden van hunaankopen door een goede service aan de kassa. Het opplooien van dekledingstukken en meehelpen in de stock hoort tevens tot je dagtaak. Bedrijfsprofiel: ZEB heeft zich van een oorspronkelijke jeansstore,ontwikkeld tot één van de grootste modeketens op de Belgische markt.Ondertussen herbergen zij meer dan 70 diverse merken. Met hun expertise endeskundige uitleg proberen ze iedere klant bij te staan in de zoektocht naarhun eigen look.
-
Projectingenieur Elektriciteit/HVAC (Regio Antwerpen)
Regio: Regio Antwerpen
Bedrijf: ZNA
Type: Vaste Job
Vacaturenummer: 4954 Locatie: ZNA Middelheim in Antwerpen, maar je werkt overkoepelend binnen ZNA. Afdeling/ Bedrijfseenheid: Technische projecten Jobtime: 100% (38 uur/week) Contract: onbepaalde duur Wil je samen met je collega’s garant staan voor kwaliteitsvolle zorg? Handel jij steeds op een betrokken, respectvolle en klantgerichte manier? Jouw uitdaging: Je staat in voor de administratieve en technische opvolging van de aan jou toegewezen projecten. Dit kunnen allerlei soorten projecten zijn (groot, klein, algemene verbouwingen, vervangen van hoogspanningscabines,…). Je staat in voor de timing/scope/budget van de jou toegewezen projecten. Je treedt coördinerend op bij de verschillende fases van een project. Je verstrekt (technisch) advies. Je geeft leiding bij projecten van ontwerp tot en met indienststelling. Je maakt voor kleinere dossiers zelf bestekken voor alle percelen (bouw, elektriciteit, HVAC, sanitair en medische gassen) op en respecteert de budgettering. Voor grotere dossier werk je samen met architecten en studiebureaus. Je pleegt nauw overleg met andere medewerkers van de technische dienst projecten (een team van 10 personen) en met de leidinggevenden van de betrokken interne diensten in het ziekenhuis (preventie, ziekenhuishygiëne, milieudienst, technische dienst onderhoud,…). Je pleegt overleg met aannemers, architecten, studiebureaus, brandweer en leveranciers en verricht hiervoor de nodige studies. Je kijkt kritische en nauwkeurig extern gemaakte lastenboeken, meetstaat en plannen na. Je geeft ramingen en advies bij opstellen van business cases. Nog vragen? Meer weten over de wervingsprocedure? Contacteer Natasha Pavlova, HR recruiter, op 03 234 45 80. Meer weten over de functie? Contacteer June Nevelsteen, Manager Projectel, op 03 280 41 57. Voel jij je aangesproken?
-
PPM Consultant (ZWIJNAARDE)
Regio: ZWIJNAARDE
Bedrijf: THREON
Type: Vaste Job
Bij Threon voorzien we onze klanten van een platform, gebaseerd op MS Project Server (PPM), dat een goed beheer van hun projecten toelaat (bijvoorbeeld op vlak van resource management, time tracking, delen van risico’s,…). Om maximaal aan de klanten hun noden te voldoen, breiden we dit platform ook zelf uit met onze klantspecifieke uitbreidingen en interfaces (Beste Practice Packs (BBP)). Als PPM Consultant zal je enerzijds onze oplossingen samen met onze functionele consultants gaan implementeren. Je zal de technische componenten configureren of rapporten ontwikkelen. Dit laat hen toe om de juiste conclusies te trekken en, indien nodig, de nodige acties te ondernemen. Anderzijds zal je service verlenen aan klanten door additionele features te configureren. JOUW TAKENPAKKET Samen met de klant breng je hun rapporteringsnoden in kaart. Je denkt hierbij creatief met hen mee vanuit jouw kennis van de tools Je ontwikkelt kwalitatieve rapporten in SQL Server Reporting Services, Excel (SQL back-end) en Power BI die tegemoet komen aan de vraag van de klant Je voert de nodige testen uit en valideert jouw opleveringen met de klant Je denkt samen met de klant na over hoe de kwaliteit van de datarapportering verbeterd kan worden Interesse? Contacteer ons op [email protected].
-
PLOEGBAAS AFBRAAKWERKEN (RANST) (OELEGEM)
Regio: OELEGEM
Bedrijf: SLOOPWERKEN VERVECKEN GWEN
Type: Vaste Job
Meewerkende ploegbaas afbraakwerken ( zowel machinaal als manueel) voor een klein ploeg
-
Inkoper vastgoed met eigen BIV-nummer (WESTERLO)
Regio: WESTERLO
Bedrijf: IMMO LEYSEN
Type: Zelfstandige activiteit
Jouw opdracht Inkopen Continue prospectie van de markt via eigen kanalen. Een getekende opdracht aan het kantoor bezorgen. (opvragen van documenten, contacten hieromtrent met de verkopers, de fotoshoot, het lanceren van de panden via software, het plaatsen van het bord, e.a. zijn voor rekening van het kantoor) Verkopen De plaatsbezoeken verzorgen (eigen beheer agenda). Vragen van de kandidaat-kopers beantwoorden omtrent het vastgoed, en indien nodig zich bevragen bij eigenaars, gemeente, notariskantoor, kadaster, … Onderhandelingen voeren tussen partijen. Een bod op papier formuleren waarin de verkopers zich kunnen vinden (het opstellen van de compromis en het tekenen ervan zal verzorgd worden door het kantoor zelf).
Zoek naar antwoorden van Feline Coiffure in sociale netwerken
Look for responds of Feline Coiffure in social networks
Lees alle opmerkingen voor Feline Coiffure. Laat een reactie achter voor Feline Coiffure. Feline Coiffure bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for Feline Coiffure. Leave a respond for Feline Coiffure. Feline Coiffure on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie Feline Coiffure op de google maps. Adres en contacten Feline Coiffure Location of Feline Coiffure on the google maps. Address and contacts of Feline Coiffure
Andere gerelateerde bedrijven als come Feline Coiffure Feline Coiffure: ANTIK & ART TRADITION | JEAN-PAUL VASEUR | Candan SA | MEGAPOOL ROESELARE | PONSAERTS MEUBELEN NV
Other related companies as Feline Coiffure: ANTIK & ART TRADITION | JEAN-PAUL VASEUR | Candan SA | MEGAPOOL ROESELARE | PONSAERTS MEUBELEN NV
Feline Coiffure is een bedrijf dat 1986 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is Feline Coiffure, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE07794494628. Het bedrijf Feline Coiffure bevindt zich op het adres: Rue de l'Eglise 7; 4610; Beyne-Heusay (Bellaire). We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 420,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Ongeveer 731,000 EUR, en dat heeft N\A de creditrating. Type bedrijf is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Branchecategorie is Hairdressing salons - Ladies. Producten gemaakt in Feline Coiffure zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van Feline Coiffure is Vervoer per lucht, inclusief 8 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van Feline Coiffure is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van Feline Coiffure, openstaande posities, locatie van Feline Coiffure op de kaart.
Feline Coiffure is a company, that was registered 1986 in N\A region, Belgium. Full name of company is Feline Coiffure, company assigned to the tax number BE07794494628. The company Feline Coiffure is located at the address: Rue de l'Eglise 7; 4610; Beyne-Heusay (Bellaire). We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 420,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Ongeveer 731,000 EUR, and that has N\A the credit rating. Type of company is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Industry category is Hairdressing salons - Ladies. Products created in Feline Coiffure were not found.
The main activity of Feline Coiffure is Transportation by Air, including 8 other destinations. Information about owner, director or manager of Feline Coiffure is not available. You also can look at reviews of Feline Coiffure, open positions, location of Feline Coiffure on the map.
