MARIA DE COSTER
Contactgegevens MARIA DE COSTER: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data MARIA DE COSTER: address, phone, fax, email, website, opening hours
MARIA DE COSTER
Regio (region): N\A, België
Adres (address): WINNINGSTRAAT 13; 3530; HOUTHALEN-HELCHTEREN, België
Telefoon (phone): 11525116 (+32-11525116) 11525116 (+32-11525116)
Fax (fax): +32 (3) 597-22-16 +32 (3) 597-22-16
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) MARIA DE COSTER: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "MARIA DE COSTER"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "MARIA DE COSTER"? - Contact us!
We found such data of MARIA DE COSTER, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees MARIA DE COSTER. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti MARIA DE COSTER
Products information MARIA DE COSTER
Services: Architectes d'Intérieur.
Product categorie (product category): Décorateurs d'intérieur
Aanvulling soorten activiteiten voor MARIA DE COSTER Addition kinds of activities for MARIA DE COSTER
394901. Golfuitrusting | Golf equipment
22530502. Blouses, breien | Blouses, knit
34339901. Gas infrarood verwarming eenheden | Gas infrared heating units
35670202. Metalen smeltovens, industrieel: brandstofafgevuurd | Metal melting furnaces, industrial: fuel-fired
36210109. Fase of roterende omzetters (elektrische apparatuur) | Phase or rotary converters (electrical equipment)
67940101. Muzieklicenties naar radiostations | Music licensing to radio stations
91110404. Uitvoerende kantoren, lokale overheid | Executive offices, local government
Werken bij MARIA DE COSTER: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in MARIA DE COSTER: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor MARIA DE COSTER. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for MARIA DE COSTER. Looking for open vacancies in other companies
-
Assistent montage - CW Mechelen (NMBS) (MECHELEN)
Regio: MECHELEN
Bedrijf: NMBS
Type: Examen openbaar bestuur (niet SELOR)
Werk je graag in team, is veiligheid voor jou topprioriteit en hou je van fysieke uitdagingen? Dan ben jij misschien de persoon die we zoeken! We zijn op zoek naar meerdere assistenten montage met notie van mechanica en/of elektriciteit en/of schrijnwerk om onze Centrale Werkplaats te versterken! Je zorgt er samen met je team voor dat onderdelen van reizigerstreinen worden gedemonteerd en gemonteerd.
-
carrossier - voorbereider (ZWIJNAARDE)
Regio: ZWIJNAARDE
Bedrijf: FORUM JOBS MERELBEKE
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor onze klant regio Gent zijn we op zoek naar een voorbereider carrosserie. Omschrijving: Monteren en demonteren van auto-onderdelen, zowel in als exterieur Aanpassen nieuwe onderdelen voorbereiden, schuren en afplakken van auto-onderdelen onderdelen klaarmaken voor schilderwerk Spuiten van grondverf Polieren,...
-
Logistiek bediende (ZEEBRUGGE)
Regio: ZEEBRUGGE
Bedrijf: FLEXPOINT
Type: Interim met optie "vast werk"
Als logistiek bediende zorg je voor een correcte en tijdige verwerking van de los- en laadgegevens. Je staat in voor de administratieve afhandeling van lossingen en ladingen en crossdock activiteiten door middel van software programma’s Apollo/Artemis en ECSTRA. Je maakt CMR en andere transportdocumenten op na grondige controle van alle los/laaddata. Het databestand vul je aan met transportgegevens. Vervolgende behandel je Kwaliteitsincidenten volgens de correcte procedure en rapporteer je aan de teamleader, manager en klanten. Je werkt in een wisselend ploegsysteem van 4 weken 06u-14u, 1 week 08u-16u en 1 week 12u-20u.
-
Customer Service Medewerker (MEER)
Regio: MEER
Bedrijf: FORUM JOBS TURNHOUT
Type: Interim met optie "vast werk"
Als customer service medewerker geef je ondersteuning aan het onderhouden van contacten met opdrachtgevers omtrent de aanname en de uitvoering van opdrachten. Uw taken zullen in hoofdzaak gericht zijn op de administratieve en communicatie processen inzake de inbound containerstroom, alsook behoort tot uw takenpakket administratieve ondersteuning bij de outbound processen.
-
Arbeider lakstraat vaste nacht of twee ploegen m/v (WAREGEM)
Regio: WAREGEM
Bedrijf: ADECCO WAREGEM INDUSTRIE
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor een toonaangevend bedrijf binnen de regio Waregem zijn wij momenteel op zoek naar een oprekker voor de poederlaklijn M/V Je werkt in een team om aluminium onderdelen tijdig en kwaliteitsvol aan verschillende afdelingen 'on time' af te leveren. Je job bestaat in het lakken van zowel profielen als afgewerkte producten in het vooropgestelde kleur. Je staat in voor het bedienen van de poederlakinstallatie, onderdeel van een poederlaklijn. Je werkt zowel op een automatisch als handmatig station. Je zorgt met de juiste kleurrecepturen voor een hoogkwalitatieve afwerking. Je volgt ook het voor- en nabehandelingsproces om de vereiste kwaliteit te garanderen.
-
Huishoudhulp Dienstencheques regio Keerbergen (KEERBERGEN)
Regio: KEERBERGEN
Bedrijf: De VoorZorg directie Zorg en Comfort
Type: Dienstenchequebaan
Je functie : Je biedt huishoudelijke hulp : stofzuigen, dweilen, sanitair onderhouden, stof afnemen, bedden opmaken en ramen lappen. Eventueel aangevuld met wassen en strijken, eten klaarmaken en kleine boodschappen doen .
-
Huishoudhulp (HAACHT)
Regio: HAACHT
Bedrijf: t-interim Haacht
Type: Dienstenchequebaan
Werken met dienstencheques is weggelegd voor mensen met een groot verantwoordelijkheidsgevoel en een positieve, zelfstandige instelling. Het gaat over activiteiten die inspelen op individuele, persoonlijke of familiale behoeften in het kader van het dagelijkse leven. Hulp met huishoudelijk karakter bij de particulier thuis, namelijk: Schoonmaken van de woning met inbegrip van ramen Wassen en strijken Kleine naaiwerken Bereiden van maaltijden Boodschappen doen
-
SAP Hybris Customer Engagement Consultant (MECHELEN)
Regio: MECHELEN
Bedrijf: CANGURU SOLUTIONS
Type: Vaste Job
Wij zoeken nieuw en enthousiast geweld om ons team te vervoegen, onze groei te verzekeren en om onze klanten een topservice te blijven garanderen. We zijn een bedrijf gefocust op SAP consultancy en hebben sinds kort ook een Canguru Factory waar we software op maat van onze klant ontwikkelen. We kijken uit naar dé nieuwe collega, waar iedereen tijdens de lunch wil naast zitten. De energierijke Jumper die klaar is om samen de IT wereld in te springen. Canguru creëert de perfecte omgeving voor een nieuw professioneel avontuur waar ontwikkeling, bijleren en collegialiteit centraal staan! Wij zij er van overtuigd dat continu bijleren en uitbouw van je kennis de manier is om te toekomst te verzekeren. We investeren dan ook op verschillende manieren in delen van kennis (oa kennisdomeinen) en opleiding. We zijn op zoek naar verschillende soorten teamgenoten (het mag af en toe wat specialer zijn): JAVA Developers, technische wizards, SAP Cloud Consultants, SAP CRM Consultants, BO Consultants. Ben je bezig met Hybris, HANA, Fiori/UI5, C4C, C4C, BO, JAVA, SDK etc… dan willen we u zeker eens ontmoeten. Om onze expansie verder te ondersteunen en uit te breiden zijn we op zoek naar een SAP Hybris Customer Engagement Consultant. Je maakt deel uit van onze project teams, die uitdagende Cloud Sales, Service en Marketing projecten neerzetten. Samen met jouw team ben je als SAP Hybris – Customer Engagement Consultant in staat om de complexe business noden en wensen om te zetten in werkbare designoplossingen. Door een methodische aanpak en op basis van veel communicatie en interactie met collega’s en klanten ben je in staat een state-of-the-art oplossing af te leveren. Kennis delen met andere teamleden en het op sleeptouw nemen van junior collega’s is een evidentie voor jou.
-
toonbankverkoper m/v (LIERDE)
Regio: LIERDE
Bedrijf: SANITAIR & CV DE MEYER
Type: Vaste Job
dagelijks klanten begeleiden, technisch advies geven naar de juiste keuze van goederen offertes maken & opnemen van bestellingen aanvullen van goederen orde en netheid behouden in het magazijn
-
Docent Engels (Regio Vilvoorde-Zaventem)
Regio: Regio Vilvoorde-Zaventem
Bedrijf: ELOHIM LANGUAGE SERVICES
Type: Zelfstandige activiteit
Gepassioneerd in het bijbrengen van zakelijke taal aan bedrijfsmensen ? Dynamische en creatieve aanpak in het coachen/lesgeven ? cursisten zijn volwassenen, kaderleden, bedienden.
-
Salesbeest gezocht (ANTWERPEN)
Regio: ANTWERPEN
Bedrijf: JV WORLD WIDE TRADING GCV
Type: Zelfstandige activiteit
Directe verkoop
-
Eurostaff - Senior Java Developer (GEEL)
Regio: GEEL
Bedrijf: ictjob.be
Type: Zelfstandige activiteit
Roles & Responsibilities Be a member in an Agile, self-organizing development team Coach other developers Bring maturity and seniority to the team Guide the team on best practices Challenge other team members, be critic, but constructive Work together with the Technical Architect on Architecture Guide the team towards a DevOps culture Stay up to date with the latest trends on development Technology Java (preferably Java 8) Java EE/JBoss Spring Boot Micro service / SOA landscape API Design Domain Driven Design Event driven AWS Cloud native development: Lambda, DynamoDB, API GateWay, Sqs/SNS/ (bonus) Docker/Kubernetes (bonus) CI-CD (bonus) Jenkins, artifactory, sonar... (bonus) Experience Seniority - minimum 5 years experience Languages - English is mandatory, Dutch is a good bonus to have Contract details Length - 6months (rolling contract) Location- Geel region Fulltime onsite is required
Zoek naar antwoorden van MARIA DE COSTER in sociale netwerken
Look for responds of MARIA DE COSTER in social networks
Lees alle opmerkingen voor MARIA DE COSTER. Laat een reactie achter voor MARIA DE COSTER. MARIA DE COSTER bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for MARIA DE COSTER. Leave a respond for MARIA DE COSTER. MARIA DE COSTER on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie MARIA DE COSTER op de google maps. Adres en contacten MARIA DE COSTER Location of MARIA DE COSTER on the google maps. Address and contacts of MARIA DE COSTER
Andere gerelateerde bedrijven als come MARIA DE COSTER MARIA DE COSTER: JAN PORTIER | CROISSANTERIE ST.AMANDJE | A. VAN LEERBERGHE | FE. SWALUS | J. DEWANDRE
Other related companies as MARIA DE COSTER: JAN PORTIER | CROISSANTERIE ST.AMANDJE | A. VAN LEERBERGHE | FE. SWALUS | J. DEWANDRE
MARIA DE COSTER is een bedrijf dat 2004 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is MARIA DE COSTER, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE09659149169. Het bedrijf MARIA DE COSTER bevindt zich op het adres: WINNINGSTRAAT 13; 3530; HOUTHALEN-HELCHTEREN. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 825,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Meer dan 317,000 EUR, en dat heeft Normaal de creditrating. Type bedrijf is Co-operative. Branchecategorie is Décorateurs d'intérieur. Lijst met producten zijn Services: Architectes d'Intérieur..
De hoofdactiviteit van MARIA DE COSTER is Persoonlijke Dienstverlening, inclusief 7 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van MARIA DE COSTER is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van MARIA DE COSTER, openstaande posities, locatie van MARIA DE COSTER op de kaart.
MARIA DE COSTER is a company, that was registered 2004 in N\A region, Belgium. Full name of company is MARIA DE COSTER, company assigned to the tax number BE09659149169. The company MARIA DE COSTER is located at the address: WINNINGSTRAAT 13; 3530; HOUTHALEN-HELCHTEREN. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 825,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Meer dan 317,000 EUR, and that has Normaal the credit rating. Type of company is Co-operative. Industry category is Décorateurs d'intérieur. List of products are Services: Architectes d'Intérieur..
The main activity of MARIA DE COSTER is Personal Services, including 7 other destinations. Information about owner, director or manager of MARIA DE COSTER is not available. You also can look at reviews of MARIA DE COSTER, open positions, location of MARIA DE COSTER on the map.
