GARAGE DESIRE
Contactgegevens GARAGE DESIRE: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data GARAGE DESIRE: address, phone, fax, email, website, opening hours
GARAGE DESIRE
Regio (region): N\A, België
Adres (address): DORPSTRAAT 10; 7700; MOESKROEN/MOUSCRON, België
Telefoon (phone): 56331689 (+32-56331689) 56331689 (+32-56331689)
Fax (fax): +32 (53) 354-44-62 +32 (53) 354-44-62
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) GARAGE DESIRE: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "GARAGE DESIRE"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "GARAGE DESIRE"? - Contact us!
We found such data of GARAGE DESIRE, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees GARAGE DESIRE. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti GARAGE DESIRE
Products information GARAGE DESIRE
Producten die in GARAGE DESIRE zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Herstellingen and onderhoud van auto's
Aanvulling soorten activiteiten voor GARAGE DESIRE Addition kinds of activities for GARAGE DESIRE
349601. Draad en geweven draadproducten | Wire cloth and woven wire products
35520208. Kant- en netmachines | Lace and net machines
38420404. Canes, orthopedisch | Canes, orthopedic
50130119. Truck onderdelen en accessoires | Truck parts and accessories
50230500. Decoratieve woninginrichting en benodigdheden | Decorative home furnishings and supplies
51120403. Mimeograaf papier | Mimeograph paper
Werken bij GARAGE DESIRE: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in GARAGE DESIRE: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor GARAGE DESIRE. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for GARAGE DESIRE. Looking for open vacancies in other companies
-
buschauffeur (m/v/x) (GENT)
Regio: GENT
Bedrijf: STAD GENT
Type: Examen openbaar bestuur (niet SELOR)
Dit is dé job voor jou, want: Je bent verantwoordelijk voor het veilig vervoeren van personen met een bus. Het gaat vaak over busvervoer van leerlingen en hun begeleiders van de diverse onderwijsinstellingen naar zwembaden, sporthallen, toneelvoorstellingen, daguitstappen/schoolreizen en/of terug, maar kan ook over ander busvervoer gaan bijvoorbeeld in kader van speelpleinwerking, teambuilding activiteiten etc. Je volgt de meest efficiënte route op een veilige manier, zowel voor jezelf, de passagiers als andere weggebruikers. Je laadt en lost de valiezen/andere bagage. Samen met je collega’s zorg je voor een goede dienstverlening aan de klant (hoofdzakelijk onderwijsinstellingen). Je zorgt dat de bus tip top in orde blijft en dat hij goed onderhouden wordt. Ook zorg je ervoor dat de loods waarin de bus gestald wordt, proper blijft. Het goed onderhouden van de bus betekent dat je: tijdig tankt essentiële onderdelen regelmatig controleert de buiten- en de binnenkant van het voertuig reinigt defecten aan het voertuig meldt het onderhoud en de keuring van het voertuig opvolgt. Indien er zich problemen voordoen (vb. files, bus in panne,…) breng je de dispatcher/je leidinggevende onmiddellijk op de hoogte. Je vervult uitvoerende administratieve, technische of onderhoudsopdrachten tijdens wachttijden. Je werkt conform de uurregeling zoals vastgelegd in het arbeidsreglement. Voor deze functie vragen wij de nodige flexibiliteit naar uren toe (er kan vb. ook ochtend- en avondwerk gevraagd worden). Je werkt in omstandigheden die een goede fysieke conditie vereisen.
-
Cnc frezer (m/v) (SINT-NIKLAAS)
Regio: SINT-NIKLAAS
Bedrijf: ACTIEF INTERIM Sint-Niklaas
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Onze klant, dat zijn ‘Masters in Mechanics’. Gespecialiseerd in machinebouw op maat, draai- en freeswerk, plaatconstructies in staal en RVS, complexe buisleidingen met gecertificeerde laswerken, engineering, 3D-lasermetingen en automatiseringsprojecten van a tot z. •Je staat in voor het instellen, programmeren, bedienen en onderhoud van een CNC freesmachine. •Je bent verantwoordelijk voor het nauwkeurig plaatsen van het werkstuk, rekening houdend met de aard van de bewerkingen, het programma en de slijtage van de werktuigen (frezen, boren, beitels).
-
Huishoudhulp Wiekevorst (HEIST-OP-DEN-BERG)
Regio: HEIST-OP-DEN-BERG
Bedrijf: T-INTERIM HEIST-OP-DEN-BERG
Type: Dienstenchequebaan
Als huishoudhulp doe jij huishoudelijke taken bij onze klant thuis. Deze taken zijn voornamelijk poetsen van de woning, boodschappen doen, strijken en bereiden van maaltijden.
-
HOSTESS / HOST HORECABEURS (M/V) (GENT)
Regio: GENT
Bedrijf: EXPERZA
Type: Studentenjob
Wij zoeken een student die beschikbaar is om te werken op de horecabeurs van 19/11 tot en met 22/11 Horecabeurs gaat door in Expo Gent. Taken : onthaal en bediening op de stand maandag starten om 12u, andere dagen om 13u, te werken tot maximum 19u
-
Jobstudenten verzorgende regio Horebeke-Zwalm (ZWALM)
Regio: ZWALM
Bedrijf: SOLIDARITEIT VOOR HET GEZIN
Type: Studentenjob
Help je anderen graag uit de nood? Is verzorgen jouw tweede natuur? En wil je ook een stevig centje bijverdienen? Dan ben je bij Solidariteit voor het Gezin aan het juiste adres! Wij zijn op zoek naar enthousiaste en gemotiveerde jobstudenten die staan te popelen om bejaarden en hulpbehoevenden aan huis te verzorgen. Klinkt eentonig? Dat is het zeker niet, want ook huishoudelijke taken staan op jouw to-do-list. Je hoeft je niet overweldigd te voelen, want een uitbundige sectorverantwoordelijke ondersteunt je met veel plezier in je taakuitvoering.
-
Word jij onze nieuwe beleidsmedewerker jeugdruimte en mobiliteit? (m/v/x) (BRUSSEL)
Regio: BRUSSEL
Bedrijf: De Ambrassade
Type: Vaste Job
Jouw missie in onze organisatie Als beleidsmedewerker ruimte werk je in duo met een andere beleidsmedewerker ‘ruimte’ die vooral gespecialiseerd is in jeugdwerkinfrastructuur en jeugdtoerisme. Jullie beiden zorgen samen voor sterk beleidswerk rond alle thema’s die gelinkt kunnen worden aan (jeugdwerk)ruimte, jeugdtoerisme en mobiliteit. Duurzaamheid, participatie en extra aandacht voor maatschappelijk kwetsbaarheid zijn rode draden in al onze beleidsdomeinen. Jij bent verantwoordelijk voor het nieuwe project “Openstellen van schoolspeelplaatsen voor jeugdwerk” Via het project “Natuurrijke, bewegingsvriendelijke en gedeelde schoolspeelplaatsen” wil De Ambrassade schoolspeelplaatsen omvormen tot uitdagende en natuurrijke speelplekken die niet enkel tijdens de schooluren gebruikt worden, maar ook daarbuiten. Op die manier worden schoolspeelplaatsen waardevolle speelterreinen voor jeugdwerk en boeiende ontmoetingsplekken voor de buurt. Je bent verantwoordelijk voor de coördinatie van dit project (looptijd 2018-2020). Je bouwt het netwerk uit dat nodig is om dit project kwaliteitsvol uit te bouwen. Je coördineert vormingsmomenten voor scholen die willen deelnemen aan dit project. Op het einde van het project zorg je voor een sterk publieksmoment en publicatie die inspirerend zijn voor beleidsmakers, scholen, jeugdwerk en andere partners. Jij zorgt ervoor dat dit project uitmondt in sterke beleidsaanbevelingen. Jij zorgt ervoor dat dit project uitmondt in goede ondersteuning van het jeugdwerk. Jij bent verantwoordelijk voor het beleidswerk voor de Vlaamse Jeugdraad en De Ambrassade mbt ruimte en mobiliteit Je legt in het kader van een geïntegreerd Vlaams jeugdbeleid de link tussen enerzijds de positie van kinderen, jongeren en hun verenigingen en anderzijds het ruimte- en mobiliteitsbeleid in brede zin. Je bent verantwoordelijk voor de kwaliteitsvolle uitbouw van beleidstrajecten mbt ruimte en mobiliteit. Je vertrekt steeds vanuit de leefwereld van kinderen en jongeren, en vanuit geloof in de kracht van jeugdwerk, en legt van daar uit linken met de beleidsdomeinen ruimte en mobiliteit. Je werkt concrete beleidsaanbevelingen uit mbt ruimte en mobiliteit en bent aanspreekpunt voor jeugdorganisaties en beleidsmakers. Je neemt hierin een signaalfunctie op. Je ontwikkelt visie over jeugdruimte- en mobiliteitsbeleid en zet deze visie om in de praktijk. Je vertegenwoordigt De Ambrassade en de Vlaamse Jeugdraad op diverse beleidsplatforms. Je bouwt een sterk netwerk uit met beleidsmakers en het middenveld en benut deze wanneer er zich goede samenwerkingskansen voordoen.
-
2 Process/ Project Ingenieur (HERENTALS)
Regio: HERENTALS
Bedrijf: Konvert Office Geel
Type: Vaste Job
Voor onze klant in Olen zijn we op zoek naar 2 process / Project ingenieurs: Als process & project ingenieur ben je verantwoordelijk voor: - het opstellen van process berekeningen voor onze ionen wisselaars - het opvolgen van projecten ( meestal internationaal) - het voorbereiden / opstellen van offertes - het ontwikkelen en testen van nieuwe proces toepassingen d.m.v. onze pilootinstallaties - het opstarten en optimaliseren van ionenwisselings processen - het adviseren, ondersteunen van bestaande klanten Ben jij DE kandidaat die wij zoeken? Bel dan snel naar 014/22.23.74 of stuur je cv naar [email protected]
-
Heftruckchauffeur - 2 ploegen (ROESELARE)
Regio: ROESELARE
Bedrijf: Konvert Interim Roeselare Food
Type: Vaste Job
Voor een voedingsbedrijf in Roeselare zijn wij op zoek naar een gemotiveerde heftruckbestuurder. Je staat in voor het aanvoeren van grondstoffen en het afvoeren van de afgewerkte producten. Daarnaast zorg je voor orde en netheid binnen het magazijn.
-
Magazijnier/Chauffeur rijbewijs C (BRUGGE)
Regio: BRUGGE
Bedrijf: HUYS CONCEPT
Type: Vaste Job
Voor onze houthandel zoeken we een enthousiaste werknemer met rijbewijs C. Zowel voor werk in magazijn als transport met vrachtwagen en kooiaap. Pluspunten zijn kennis van hout, heftruck-attest. Je komt terecht in een klein gemotiveerd team.
-
Teamleiders Health & Beauty (Regio Overpelt-Hamont-Achel-Lommel)
Regio: Regio Overpelt-Hamont-Achel-Lommel
Bedrijf: GEYSEN CYNTHIA
Type: Zelfstandige activiteit
Tijdens jouw opleiding als teamleider, ga je aan de slag met het leren kennen van het bedrijf en de producten, en word je bijgestaan in het vinden en begeleiden van consulentes van onze natuurlijke health & beauty producten en/of mensen die ook willen groeien naar teamleider. Ons productgamma bevat gezondheidsproducten en supplementen, beautyproducten, lichaamsverzorging, gewichtsbeheersing, sport en dagelijkse verzorging, allemaal op basis van pure, koudgestabiliseerde aloë vera gel. Er zijn geen (omzet)verplichtingen, geen verplichte investeringen en je kiest zelf hoeveel je doet en hoeveel je wil (bij)verdienen. Wij verplichten jou tot niets. Wij bieden hele mooie doorgroeimogelijkheden aan mensen die zich actief inzetten en anderen willen begeleiden naar een bijverdienste of hoofdinkomen. Uitzonderlijke inkomens zijn mogelijk. Leeftijd en ervaring is van geen belang, 40+ en 50+ ook zeker welkom. Je kan hier ook mee aan de slag naast een job of onderneming, je bouwt op eigen tempo en volgens je eigen situatie en mogelijkheden. We stellen samen een actie- en opleidingsplan voor jou op en begeleiden jou naar het inkomen dat je verkiest. Dit kan zowel deeltijds als voltijds uitgevoerd worden.
-
Zelfstandig bankagent Regio Limburg (Provincie Limburg)
Regio: Provincie Limburg
Bedrijf: SEARCH & SELECTION ANTWERPEN
Type: Zelfstandige activiteit
Als zelfstandig agent (vennoot of medevennoot) neem je een bestaande AXA bankportefeuille in jouw regio over. Je runt jouw eigen zaak als een ware ondernemer en je mikt daarbij op duurzame klantenrelaties en commerciële groei. Het is jouw opdracht om de lokale verankering verder te bestendigen en jouw kantoor onder de aandacht te houden als serviceverlener en kenniscentrum. Verder ben je een people manager die zich weet te omringen met een gemotiveerd en performant team van adviseurs. Het is jouw doel om samen met je team de uitbouw van de klantenportefeuille te realiseren d.m.v. gerichte acties. Om dit te faciliteren, zorg je voor een efficiënte kantoororganisatie, waar de taakverdeling, doelstellingen en verwachtingen voor iedereen duidelijk zijn.
-
Business & ICT Consulting - Support & Maintenance Ontwikkelaar (GENT)
Regio: GENT
Bedrijf: ictjob.be
Type: Zelfstandige activiteit
We zijn actief op zoek naar een Support & Maintenance ontwikkelaar Functieomschrijving Als medewerker binnen een ontwikkelteam (15 pers) voer je volgende activiteiten uit: 2de & 3de lijnsupport voor bestaande applicaties, het oplossen van bugs Het verlenen van support voor deze applicaties, alsook het ondersteunen van de eindgebruiker bij het gebruik ervan Uitvoeren van kleine wijzigingen en evolutief onderhoud Coordineren van nieuwe indienstnames (deployment proces, acceptatie, productie...) Profiel Je bent (analist-)programmeur Je ziet jezelf meedraaien in een industriële omgeving Je bent op de hoogte van de nieuwste trends inzake software-ontwikkeling en je bent bereid jezelf continu bij te scholen Je bent niet wars van repetitieve taken Kennis van .NET frameworks is je niet vreemd Snel tot de route-cause van een incident doordringen zit je in het bloed Je bent stress-bestendig en communicatief Je bent sociaal vaardig en in staat om jezelf vlot te integreren in nieuwe en bestaande teams Je bezit een goede kennis van Nederlands en Engels Gewenste technische kennis: VB.NET, C#, WCF, WinForms, SQL Server Start missie, duurtijd November 2018 , lange missie. Locatie Gent, Zelzate
Zoek naar antwoorden van GARAGE DESIRE in sociale netwerken
Look for responds of GARAGE DESIRE in social networks
Lees alle opmerkingen voor GARAGE DESIRE. Laat een reactie achter voor GARAGE DESIRE. GARAGE DESIRE bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for GARAGE DESIRE. Leave a respond for GARAGE DESIRE. GARAGE DESIRE on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie GARAGE DESIRE op de google maps. Adres en contacten GARAGE DESIRE Location of GARAGE DESIRE on the google maps. Address and contacts of GARAGE DESIRE
Andere gerelateerde bedrijven als come GARAGE DESIRE GARAGE DESIRE: CR?A-LOISIRS | Kalligrafie | VITAM?MES | RUSTHUIS ST.FRANCISCUS | Imatra SA
Other related companies as GARAGE DESIRE: CR?A-LOISIRS | Kalligrafie | VITAM?MES | RUSTHUIS ST.FRANCISCUS | Imatra SA
GARAGE DESIRE is een bedrijf dat 2017 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is GARAGE DESIRE, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE04276397705. Het bedrijf GARAGE DESIRE bevindt zich op het adres: DORPSTRAAT 10; 7700; MOESKROEN/MOUSCRON. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 503,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Meer dan 271,000 EUR, en dat heeft Laag de creditrating. Type bedrijf is Partnership. Branchecategorie is Herstellingen and onderhoud van auto's. Producten gemaakt in GARAGE DESIRE zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van GARAGE DESIRE is Food and Kindred Products, inclusief 6 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van GARAGE DESIRE is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van GARAGE DESIRE, openstaande posities, locatie van GARAGE DESIRE op de kaart.
GARAGE DESIRE is a company, that was registered 2017 in N\A region, Belgium. Full name of company is GARAGE DESIRE, company assigned to the tax number BE04276397705. The company GARAGE DESIRE is located at the address: DORPSTRAAT 10; 7700; MOESKROEN/MOUSCRON. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 503,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Meer dan 271,000 EUR, and that has Laag the credit rating. Type of company is Partnership. Industry category is Herstellingen and onderhoud van auto's. Products created in GARAGE DESIRE were not found.
The main activity of GARAGE DESIRE is Food and Kindred Products, including 6 other destinations. Information about owner, director or manager of GARAGE DESIRE is not available. You also can look at reviews of GARAGE DESIRE, open positions, location of GARAGE DESIRE on the map.
