Van Edom R
Contactgegevens Van Edom R: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data Van Edom R: address, phone, fax, email, website, opening hours
Van Edom R
Regio (region): N\A, België
Adres (address): Lindekensweg 6; 2160; Wommelgem, België
Telefoon (phone): 03 354 28 49; 0475 47 62 71 (+32-03 354 28 49; 0475 47 62 71) 03 354 28 49; 0475 47 62 71 (+32-03 354 28 49; 0475 47 62 71)
Fax (fax): 03 354 18 85 (+32-03 354 18 85) 03 354 18 85 (+32-03 354 18 85)
E-Mail: [email protected]
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) Van Edom R: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "Van Edom R"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "Van Edom R"? - Contact us!
We found such data of Van Edom R, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees Van Edom R. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti Van Edom R
Products information Van Edom R
Heating (Central) - Installation; Electric contractors - Housewiring
Product categorie (product category): Heating Central - Mainten. and Repair
Aanvulling soorten activiteiten voor Van Edom R Addition kinds of activities for Van Edom R
267302. Voedselopslag en vuilniszakken (kunststof) | Food storage and trash bags (plastic)
10210000. Koperertsen | Copper ores
22111106. Cretonne, katoen | Cretonne, cotton
28330401. Bijnierderivaten | Adrenal derivatives
28650313. Difenylamines, gealkyleerd | Diphenylamines, alkylated
33130102. Mangaanmetaal, niet in hoogovens gemaakt | Manganese metal, not made in blast furnaces
79999904. Fireworks display service | Fireworks display service
Werken bij Van Edom R: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in Van Edom R: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor Van Edom R. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for Van Edom R. Looking for open vacancies in other companies
-
Chauffeur B/Magazijnier (GENK)
Regio: GENK
Bedrijf: ACTIEF INTERIM
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor onze klant regio Genk zijn wij op zoek naar een gemotiveerde chauffeur B/ Magazijnier die absoluut niet bang is om de handen uit de mouwen te steken. Je staat in voor: - het uitpakken en controleren van binnenkomende goederen - het klaarzetten en inladen van bestellingen - het leveren van goederen (auto-onderdelen) bij klanten in een regio van +- 20 km
-
Reachtruckchauffeur- 2 ploegen - Regio Menen (MENEN)
Regio: MENEN
Bedrijf: Synergie Roeselare Interim
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een bedrijf regio Menen zijn we op zoek naar een ervaren reach en heftruckbestuurder regio Menen.
-
Job als winkelmedewerker regio Beringen (BERINGEN)
Regio: BERINGEN
Bedrijf: Accent
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor deze job als winkelmedewerker regio Beringen zal je volgende taken uitvoeren: klanten verder helpen in de winkel. de kassaband op- en afladen (extra service) veel heffen en tillen. de klanten hun auto helpen inladen. bestellingen klaarzetten.
-
kwaliteitsmedewerker (NIEUWKERKE)
Regio: NIEUWKERKE
Bedrijf: Accent
Type: Interim met optie "vast werk"
Vanuit de kwaliteitsdienst zal U klantenrelaties opvolgen en beheren: o.a. de follow-up van lastenboeken en productspecificaties het beantwoorden van kwaliteitsvragen de begeleiding van klantenaudits het onderzoek van klachten de uitwerking van actieplannen enz. Daarnaast zal U instaan voor interne audits inspecties op de werkvloer en interne opleidingen. Als kwaliteitsmedewerker zal U instaan voor het opvolgen van het voorkomen van vreemde voorwerpen glascontroles Transportbandcontroles enz. Je rapporteert rechtstreeks aan de Quality Assurance Manager.
-
Huishoudhulp - DCO De Bron Regio Zwalm (ZWALM)
Regio: ZWALM
Bedrijf: VZW DCO DE BRON
Type: Dienstenchequebaan
Wegens groot succes zijn wij op zoek naar nieuwe gemotiveerde medewerkers om ons team te versterken. Droom jij ervan om zelfstandig te werken? Om zelf je uren te bepalen? En genoeg tijd over te houden voor je gezin? Dan ben jij de persoon die wij zoeken!
-
Vliegende schoonmaakmedewerker dienstencheques (Regio Brugge)
Regio: Regio Brugge
Bedrijf: ASAP HOME SERVICE
Type: Dienstenchequebaan
wij zijn op zoek naar een vliegende schoonmaakmedewerker. Je wil parttime of fulltime werken en kan zich vlot verplaatsen in de regio van Brugge/Varsenaere/Wingene. Je bent veelzijdig en kan zich vlot aanpassen aan iedere klant
-
THUISHULP via dienstencheques (KORTRIJK)
Regio: KORTRIJK
Bedrijf: ESTA
Type: Dienstenchequebaan
Poetsen bij de mensen thuis, boodschappen doen.
-
Student Horeca Beurs (M/V) (GENT)
Regio: GENT
Bedrijf: ACTIEF GENT
Type: Studentenjob
Volg je een opleiding of heb je ervaring met koken? Ben je vlot in de omgang? Kan je je vrijmaken van 18/11 tot 22/11? Dan is dit iets voor jou! Voor een klant zoeken we een student om op de Horeca Beurs aan hun standje te helpen met koken, dresseren van borden en serveren van gerechten. Daarnaast zal je ook mensen aanspreken om te proeven van de creaties. Je werkt van 18/11 tem 22/11 in Flanders Expo in Gent.
-
STUDENT BAR/AFWASSER (KNOKKE-HEIST)
Regio: KNOKKE-HEIST
Bedrijf: Daoust
Type: Studentenjob
Voor een mooi hotel in hartje Knokke zoeken we een gemotiveerde student. - Je wordt ingeschakeld voor de bar en de afwas. - Tijdens het weekend werk je van 9 tot 13 uur. - Je kan eventueel ook op woensdagnamiddag werken.
-
VERANTWOORDELIJKE AANKOOP / CONTROLLER F&B (VAST) (ADINKERKE)
Regio: ADINKERKE
Bedrijf: PLOPSALAND
Type: Vaste Job
Aankopen van kleine en grote volumes in F&B voor de diverse parken van de Plopsa groep, in direct overleg met de F&B Director. De markt onderzoeken en een selectie van leveranciers voorstellen. Tenders opstellen. Opstellen en opvolgen van dossiers (prijzen, aanbod, partnerships) voor nieuwe samenwerkingen. Bijstaan van de F&B Director bij specifieke noden en vragen rond een productengamma. Analyseren en opvolgen van de cijfergegevens binnen F&B. Rapportering van diverse cijfergegevens naar de Directors en de CEO. Beoordelen en evalueren van het verkoop- en leveringproces samengaand met controle op stockniveau. Leiden van het team voor de dagdagelijkse bestellingen en facturatiecontrole. Opmaken, kritisch bekijken en adviseren van de menu-communicatie (menuborden) binnen alle parken in de 3 talen van de Plopsa Groep.
-
Chauffeur CE (LUBBEEK)
Regio: LUBBEEK
Bedrijf: Talentus Leuven
Type: Vaste Job
U staat in voor het transport van bouwmaterialen of afvalresten.
-
MAGAZIJNMEDEWERKER met veel administratieve & telefonische taken te Genk (GENK)
Regio: GENK
Bedrijf: CELEKO
Type: Vaste Job
Voor een klant van ons zijn we opzoek naar een vlotte magazijnmedewerker die graag administratief werk wil verrichten! Je komt terecht in een tof team, dit kan ik je persoonlijk garanderen! Onze klant gaat SAMEN met jou investeren in je carrière. Een grondige opleiding & begeleiding, indien nodig, is dan ook vanzelfsprekend! Je gaat ingezet worden in het magazijn. Je gaat als hoofdtaak de buitendienst ondersteunen. Je takenpakket bestaat uit: - telefonische dienstverlening ( beantwoorden vragen klanten, vragen vertegenwoordigers, ...) - bestellingen/leveringen plaatsen & opvolgen - stockbeheer - er moet NIET gewerkt worden met heftruck of transpalet ACHTERGROND AUTOMOTIVE ( onderdelen) is super belangrijk omdat je deze kennis dagdagelijks nodig hebt om je job kwalitatief goed uit te kunnen voeren!
Zoek naar antwoorden van Van Edom R in sociale netwerken
Look for responds of Van Edom R in social networks
Lees alle opmerkingen voor Van Edom R. Laat een reactie achter voor Van Edom R. Van Edom R bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for Van Edom R. Leave a respond for Van Edom R. Van Edom R on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie Van Edom R op de google maps. Adres en contacten Van Edom R Location of Van Edom R on the google maps. Address and contacts of Van Edom R
Andere gerelateerde bedrijven als come Van Edom R Van Edom R: Tournay E | BOUCHERIE DUFRAIS | HUIS VAN MEENSEL | PAUL BERGE | George Hall Belgium NV
Other related companies as Van Edom R: Tournay E | BOUCHERIE DUFRAIS | HUIS VAN MEENSEL | PAUL BERGE | George Hall Belgium NV
Van Edom R is een bedrijf dat 2012 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is Van Edom R, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE07145751953. Het bedrijf Van Edom R bevindt zich op het adres: Lindekensweg 6; 2160; Wommelgem. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 400,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Meer dan 113,000 EUR, en dat heeft Negatief de creditrating. Type bedrijf is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Branchecategorie is Heating Central - Mainten. and Repair. Lijst met producten zijn Heating (Central) - Installation; Electric contractors - Housewiring.
De hoofdactiviteit van Van Edom R is Spoorwegvervoer, inclusief 7 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van Van Edom R is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van Van Edom R, openstaande posities, locatie van Van Edom R op de kaart. Stuur ons een e-mail voor meer informatie [email protected]
Van Edom R is a company, that was registered 2012 in N\A region, Belgium. Full name of company is Van Edom R, company assigned to the tax number BE07145751953. The company Van Edom R is located at the address: Lindekensweg 6; 2160; Wommelgem. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 400,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Meer dan 113,000 EUR, and that has Negatief the credit rating. Type of company is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Industry category is Heating Central - Mainten. and Repair. List of products are Heating (Central) - Installation; Electric contractors - Housewiring.
The main activity of Van Edom R is Railroad Transportation, including 7 other destinations. Information about owner, director or manager of Van Edom R is not available. You also can look at reviews of Van Edom R, open positions, location of Van Edom R on the map. For more information, write us to email [email protected]
