A.T.M. Construct
Contactgegevens A.T.M. Construct: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data A.T.M. Construct: address, phone, fax, email, website, opening hours
A.T.M. Construct
Regio (region): N\A, België
Adres (address): Rue Mayelle 32; 1090; Bruxelles (Jette), België
Telefoon (phone): 02 428 56 61; 0475 69 43 70 (+32-02 428 56 61; 0475 69 43 70) 02 428 56 61; 0475 69 43 70 (+32-02 428 56 61; 0475 69 43 70)
Fax (fax): +32 (87) 311-92-26 +32 (87) 311-92-26
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) A.T.M. Construct: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "A.T.M. Construct"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "A.T.M. Construct"? - Contact us!
We found such data of A.T.M. Construct, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees A.T.M. Construct. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti A.T.M. Construct
Products information A.T.M. Construct
Electric contractors - Housewiring; Contractors - Alterations; Plumbing contractors
Product categorie (product category): Heating Central - Mainten. and Repair
Aanvulling soorten activiteiten voor A.T.M. Construct Addition kinds of activities for A.T.M. Construct
394903. Oefen materiaal | Exercise equipment
784199. Videobandverhuur, niet inbegrepen | Video tape rental, nec
874202. Human resource consulting diensten | Human resource consulting services
34960101. Cilinderdraad doek | Cylinder wire cloth
35780000. Berekenings- en boekhoudapparatuur | Calculating and accounting equipment
72519900. Schoenreparatie en shoeshine parlors, nec | Shoe repair and shoeshine parlors, nec
73130201. Tijdschrift adverterend vertegenwoordiger | Magazine advertising representative
75499900. Automotive diensten, nec, nec | Automotive services, nec, nec
80510000. Gevorderde zorginstellingen | Skilled nursing care facilities
Werken bij A.T.M. Construct: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in A.T.M. Construct: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor A.T.M. Construct. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for A.T.M. Construct. Looking for open vacancies in other companies
-
Diepvrieschauffeur (ROESELARE)
Regio: ROESELARE
Bedrijf: SYNERGIE BRUGGE
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Je bent verantwoordelijk voor het halen van producten uit de juiste koelruimte Je levert de producten aan op de verschillende verpakkingslijnen Je zorgt ervoor dat de leveringen van de producten vlot en tijdig verloopt Je neemt de verantwoordelijkheid bij controle van het product
-
POLYVALENT OPERATOR 2 PLOEGEN (KRUISHOUTEM)
Regio: KRUISHOUTEM
Bedrijf: Synergie Oudenaarde Interim
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Je gaat aan de slag in een goeddraaiende textielfirma en je zal polyvalent in de productie worden ingezet. Je start in een functie als operator en verpakker van de eindproducten. Het is de bedoeling dat je ook andere functies aangeleerd krijgt, zodat je polyvalent op elke machine kan werken. Je komt terecht in een warme omgeving in een productieruimte en je zal in 2 ploegen aan de slag gaan.
-
DOSSIERBEHEERDER LEVENSVERZEKERINGEN (ANTWERPEN)
Regio: ANTWERPEN
Bedrijf: Select HR Antwerpen
Type: Tijdelijke job (niet via uitzendkantoren)
Je functioneert binnen een team van dossierbeheerders, aangestuurd door een teamleider en bent verantwoordelijk voor volgende taken: Opmaak, beheer en uitbetaling van polissen levensverzekeringen, van aanvraag tot beëindiging Aanvragen van en wijzigingen in de polis toetsen aan het acceptatiekader en het mogelijke risico, waarbij je autonoom beslist een aanvraag of wijziging te aanvaarden Nauwgezet opvolgen en coördineren van de aan jouw toegewezen dossiers Op termijn: kantoorhouders en het contactcenter adviseren bij inhoudelijke vragen Bedrijfsprofiel: Voor een bank-en verzekeringsgroep met vestiging te Antwerpen zoeken wij een DOSSIERBEHEERDER met interesse in het domein van verzekeringen.
-
Bediende Energieleveringen Torhout (TORHOUT)
Regio: TORHOUT
Bedrijf: Unique Office
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Je zorgt voor de inning van de facturatie elektriciteit en aardgas, maar ook van facturatie diensten. Je maakt afspraken met klanten hierover: uitstel van betaling / opstellen betaalovereenkomsten. Je waakt erover dat bij klanten waar een budgetmeter moet komen, er ook effectief een komt. Je legt orders aan voor Netuitbating, plant deze in en volgt deze op. Je maakt activatie- en deactivatiekaarten aan om de budgetmeter te activeren of te deactiveren en voert acties uit in Talexus. Je verzorgt de BackOffice Inning.
-
Assistent productieleider (M/V) (ICHTEGEM)
Regio: ICHTEGEM
Bedrijf: ACTIEF INTERIM
Type: Interim met optie "vast werk"
- Je hebt een praktische supervisie over de productie en het onderhoud. - Je lost technische problemen op. - Je kan leiding geven aan productieleiders
-
MONTEUR GLASVEZEL (SCHELLE)
Regio: SCHELLE
Bedrijf: Accent
Type: Interim met optie "vast werk"
Uitvoeren van diverse montagewerken glasvezel oa gevelbekabeling Opleiding voor deze functie zal voorzien worden binnen het bedrijf
-
Huishoudhulp Sint-Martens-Latem (SINT-MARTENS-LATEM)
Regio: SINT-MARTENS-LATEM
Bedrijf: EASY LIFE SINT-MARTENS-LATEM
Type: Dienstenchequebaan
Huishoudhulp die zelfstandig kan werken: poetsen, strijken, opruimen en het huis onderhouden. 12 à 16 uur te presteren bij 1 klant (dagen overeen te komen)
-
Student Accountant - Hoofdkantoor Pizza Hut (WILRIJK)
Regio: WILRIJK
Bedrijf: Pizza Hut België
Type: Studentenjob
Je belangrijkste taken en verantwoordelijkheden: Leveranciersboekhouding: dagelijkse boekhoudverrichtingen, inboeken van in- en uitgaande facturen) Bijhouden financiële dagboeken Opmaken klantenfacturen Controle van de correcte toepassing van de financiële procedures.
-
Jobstudent Bijrijder (GENT)
Regio: GENT
Bedrijf: Konvert Interim Aalst
Type: Studentenjob
Voor een bedrijf in Ternat zijn we op zoek naar Jobstudenten voor de functie van bijrijder.
-
VERANTWOORDELIJKE KIDZ AFDELING RUMBEKE (ROESELARE)
Regio: ROESELARE
Bedrijf: ZORGBEDRIJF ROESELARE
Type: Vaste Job
Voor KIDZ Rumbeke zijn we op zoek naar een verantwoordelijke. Als verantwoordelijke ben je de spilfiguur voor zowel de buitenschoolse kinderopvang (3-12 jaar) als het kinderdagverblijf (0-3 jaar). Concreet betekent dit, dat je samen met een team van een 20-tal kinderbegeleid(st)ers verantwoordelijk bent voor de dagelijkse opvang van een 150-tal kinderen. We zoeken iemand die al wat werkervaring heeft opgebouwd (minimum 2 jaar en bij voorkeur leidinggevend) en die een uitgesproken belangstelling heeft voor de sector kinderopvang. Naast het coachen en aansturen van je medewerkers, ben je ook het aanspreekpunt voor ouders. We zoeken iemand die veel belang hecht aan een laagdrempelige werking en aan een warme en respectvolle houding tegenover zowel de kinderen, ouders als medewerkers. Uitermate belangrijk is dat je vlot problemen oplost, beslissingen kan nemen en jouw medewerkers kan motiveren. Je staat in voor de coördinatie van de dagelijkse werking van de kinderopvang. Dit vereist ook een vlot gebruik van informaticatoepassingen voor het administratieve luik van deze job. Je rapporteert aan de directeur Kinderopvang. Om dit alles in goede banen te leiden, werk je ook nauw samen met administratief medewerkers, de pedagogische coach en de gezinsconsulente kinderopvang. Je onderhoudt tevens goeie contacten met de scholen waar we nauw mee samenwerken.
-
JUNIOR AANKOPER - VAST CONTRACT (BEERSE)
Regio: BEERSE
Bedrijf: Select HR
Type: Vaste Job
Als JUNIOR AANKOPER kom je terecht in het commerciële aankoopteam met als doel om na een interne opleidingsperiode door te groeien naar een volwaardige aankoopfunctie. Hierbij zal je dan verantwoordelijk worden voor: Het leggen van commerciële contacten in binnen- en buitenland, hierbij zal je ondersteuning krijgen van de back office medewerkers; Je doet prospecties en leert je markt perfect kennen om zo mogelijke grondstoffen te lokaliseren; Je verzamelt de meest actuele informatie, stelt offertes en contracten op en volgt deze nauw op; Hiernaast ben je verantwoordelijk voor de interne communicatie, het opvolgen en afwikkelen van claims; Je leert het hele bedrijf en alle afdelingen goed kennen om het productieproces beter te begrijpen en zo dus ook je markt; Je rapporteert in deze functie aan de aankoopdirecteur. Trefwoorden: junior , aankoper , aankoopfunctie , aankoop , vast contract , vaste job , commercieel , commerciëel , commerciële , commerciele , productie , productieomgeving , metaal , chemie , prospectie , prospecties , prospecteren , sales , buyer , aankoopassistent , Kempen , Beerse , ... Bedrijfsprofiel: SELECT HR is een HR adviesbureau met verschillende vestigingen in België. Wij helpen je de juiste keuze te maken en zorgen voor de beste match tussen werknemer en werkgever. Neem zeker eens een kijkje op onze website, www.selecthr.be, voor al onze openstaande vacatures in jouw regio Voor onze klant, een internationaal productiebedrijf te Beerse, actief in het recycleren en het raffineren van non-ferrometalen kijken we uit naar een gedreven, taalvaardige JUNIOR AANKOPER. Heb jij een relevant bachelordiploma? Ben jij commerciëel ingesteld? Heb jij kennis van meerdere talen? Werk je graag met cijfers? Ben je bereid om regelmatig verplaatsingen te doen naar het buitenland? Solliciteer dan nu via de link of neem contact op met [email protected] // 014 40 50 00.
-
Zelfstandig Psychiatrisch arts - kinder- en jeugdpsychiatrie (M/V) (TILDONK)
Regio: TILDONK
Bedrijf: OOKJG
Type: Zelfstandige activiteit
We zijn op zoek naar een kinder- en jeugdpsychiater, die op zelfstandige basis ons team wil aanvullen en versterken. Wij wensen zo ons aanbod diagnostiek en testafname verder optimaliseren. Volgende zaken zullen alvast tot een onderdeel van het op te nemen takenpakket behoren Diagnostiek i.s.m. ons diagnostisch onderzoeksteam. Multidisciplinair overleg met het therapeutenteam i.k.v. lopende casussen. Het vaststellen, uitvoeren en evalueren van behandelplannen. Ons behandelteam begeleiden op inhoudelijk niveau. Zorg verlenen op academisch, topklinisch niveau.
Zoek naar antwoorden van A.T.M. Construct in sociale netwerken
Look for responds of A.T.M. Construct in social networks
Lees alle opmerkingen voor A.T.M. Construct. Laat een reactie achter voor A.T.M. Construct. A.T.M. Construct bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for A.T.M. Construct. Leave a respond for A.T.M. Construct. A.T.M. Construct on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie A.T.M. Construct op de google maps. Adres en contacten A.T.M. Construct Location of A.T.M. Construct on the google maps. Address and contacts of A.T.M. Construct
Andere gerelateerde bedrijven als come A.T.M. Construct A.T.M. Construct: Alcover & Co S.C.P.R.L. | Bettens K | BALTUS BERNARD | PATRICK BAIWIR | Ter Roye NV
Other related companies as A.T.M. Construct: Alcover & Co S.C.P.R.L. | Bettens K | BALTUS BERNARD | PATRICK BAIWIR | Ter Roye NV
A.T.M. Construct is een bedrijf dat 2016 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is A.T.M. Construct, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE07059234619. Het bedrijf A.T.M. Construct bevindt zich op het adres: Rue Mayelle 32; 1090; Bruxelles (Jette). We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 603,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Meer dan 351,000,000 EUR, en dat heeft N\A de creditrating. Type bedrijf is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Branchecategorie is Heating Central - Mainten. and Repair. Lijst met producten zijn Electric contractors - Housewiring; Contractors - Alterations; Plumbing contractors.
De hoofdactiviteit van A.T.M. Construct is Openbare Financiën, Belasting en Monetair Beleid, inclusief 9 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van A.T.M. Construct is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van A.T.M. Construct, openstaande posities, locatie van A.T.M. Construct op de kaart.
A.T.M. Construct is a company, that was registered 2016 in N\A region, Belgium. Full name of company is A.T.M. Construct, company assigned to the tax number BE07059234619. The company A.T.M. Construct is located at the address: Rue Mayelle 32; 1090; Bruxelles (Jette). We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 603,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Meer dan 351,000,000 EUR, and that has N\A the credit rating. Type of company is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Industry category is Heating Central - Mainten. and Repair. List of products are Electric contractors - Housewiring; Contractors - Alterations; Plumbing contractors.
The main activity of A.T.M. Construct is Public Finance, Taxation and Monetary Policy, including 9 other destinations. Information about owner, director or manager of A.T.M. Construct is not available. You also can look at reviews of A.T.M. Construct, open positions, location of A.T.M. Construct on the map.
