Gomez Sanchez J
Contactgegevens Gomez Sanchez J: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data Gomez Sanchez J: address, phone, fax, email, website, opening hours
Gomez Sanchez J
Regio (region): N\A, België
Adres (address): Avenue Victor Olivier 1; 1070; Bruxelles (Anderlecht), België
Telefoon (phone): 02 523 79 24 (+32-02 523 79 24) 02 523 79 24 (+32-02 523 79 24)
Fax (fax): +32 (11) 744-15-29 +32 (11) 744-15-29
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) Gomez Sanchez J: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "Gomez Sanchez J"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "Gomez Sanchez J"? - Contact us!
We found such data of Gomez Sanchez J, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees Gomez Sanchez J. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti Gomez Sanchez J
Products information Gomez Sanchez J
Producten die in Gomez Sanchez J zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Health and Medicine:Physicians and Surgeons
Aanvulling soorten activiteiten voor Gomez Sanchez J Addition kinds of activities for Gomez Sanchez J
971104. Nationale veiligheid, niveau van overheid | National security, level of government
20860302. Frisdrank: verpakt in blikjes, flessen, enz. | Soft drinks: packaged in cans, bottles, etc.
28510400. Removers en schoonmakers | Removers and cleaners
44999903. vervoer per lichter | Lighterage
50740208. Verwarming apparatuur en panelen, zonne-energie | Heating equipment and panels, solar
59991301. schoonheidsmiddelen | Cosmetics
Werken bij Gomez Sanchez J: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in Gomez Sanchez J: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor Gomez Sanchez J. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for Gomez Sanchez J. Looking for open vacancies in other companies
-
Chauffeur B/Magazijnier (GENK)
Regio: GENK
Bedrijf: ACTIEF INTERIM
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor onze klant regio Genk zijn wij op zoek naar een gemotiveerde chauffeur B/ Magazijnier die absoluut niet bang is om de handen uit de mouwen te steken. Je staat in voor: - het uitpakken en controleren van binnenkomende goederen - het klaarzetten en inladen van bestellingen - het leveren van goederen (auto-onderdelen) bij klanten in een regio van +- 20 km
-
Verkoopmedewerker speelgoedwinkel Diest (DIEST)
Regio: DIEST
Bedrijf: RANDSTAD
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor speelgoedwinkel te Diest zoeken we een enthousiaste medewerker! Je werkt in een voltijds rooster van 36u/week (ook weekends) Je taken zijn: Kassa, klantenservice, vracht verwerken. Het betreft een tijdelijke opdracht van 01/10/2018 tem 31/12/2018
-
Customer Service officer (TIJDELIJK!) (ANTWERPEN)
Regio: ANTWERPEN
Bedrijf: ASAP MECHELEN CALL & CUSTOMER SERV.
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Op zoek naar een tijdelijke opdracht in de Customer Service? Dan is deze job iets voor jou! Voor onze klant in Antwerpen zijn we op zoek naar een tijdelijke Customer Service Officer die mee de klantendienst wil ondersteunen. Je staat mensen per telefoon en e-mail te woord met vragen over facturatie, technische issues, klachten,… Dankzij je servicegerichte mentaliteit weet je het probleem te analyseren een oplossing aan te reiken. Je geeft pro-actief mee hoe deze issues in de toekomst te vermijden zijn.
-
Verpleegkundige psychiatrie regio Sint-Truiden (SINT-TRUIDEN)
Regio: SINT-TRUIDEN
Bedrijf: Care Talents Antwerpen
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Bij dit project ga je aan de slag in een psychiatrisch ziekenhuis. Gezien de zeer uiteenlopende pathologieën, is het ziekenhuis verdeeld onder verschillende afdelingen. Elke dienst wordt geleid door een afdelingsspychiater en een afdelingscoördinator. Op grotere diensten zijn er ook adjunct-coördinatoren die de coördinator bijstaan. Patiënten staan er niet (meer) alleen voor. Ze zijn omringd door deskundige en gespecialiseerde hulpverleners. Met het leidmotief “patiëntenzorg: gedeelde zorg”, wenst het centrum ook het belang van een goede samenwerking met de omgeving van de patiënt, met verwijzers en met andere hulpverleners te onderstrepen. Door kwaliteitsvolle begeleiding en behandeling aan te bieden kunnen de medewerkers – samen met de patiënt – erin slagen om het leven wat meer perspectief te geven, in eerste instantie voor de patiënt zelf, maar ook voor zijn of haar omgeving. Bedrijfsprofiel: Ben jij een nurse of a new generation? Wil je als verpleegkundige maximaal ervaring opdoen met een sterk bedrijf dat achter jou staat? Dan is Project Staffing beslist iets voor jou. Je komt terecht bij Care Talents in een team van enthousiaste en ervaren verpleegkundigen die allemaal houden van afwisseling en variatie. Elk teamlid heeft er bewust voor gekozen om zijn of haar verpleegkundige carrière anders uit te bouwen. Je zal werken in een aaneenschakeling van projecten en bergen ervaring opdoen! Als projectstaffing verpleegkundige werk je projectmatig in verschillende zorgdomeinen en bouw je alvast een sterk zorgportfolio op. Jouw projecten hebben een looptijd van minimum 2 maanden tot maximum 1 jaar. Je opdrachtgevers liggen alvast in jouw eigen regio en bestaan uit ziekenhuizen, woonzorgcentra en thuisverplegingsorganisaties. De projecten worden jou toegewezen op basis van jouw profiel en voorkeuren. Begint het bij jou al te kriebelen om ons team te komen versterken?
-
Samensteller/monteur (GEEL)
Regio: GEEL
Bedrijf: FLEXPOINT
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Als samensteller/monteur stel jij volledige drukvaten samen. Je doet dit aan de hand van werkplaatstekeningen. Het is dus belangrijk dat je goed kan planlezen. Een opleiding in de richting metaal met minimale kennis van halfautomaat- en TIG-lassen, of gelijkwaardig door ervaring, is noodzakelijk. Je komt terecht in een tweeploegenstelsel in een internationaal en dynamisch bedrijf. In drukkere periode kan je in drieploegenstelsel werken.
-
Productiemedewerker drainagebuizen - Dagwerk - Izegem (IZEGEM)
Regio: IZEGEM
Bedrijf: Synergie Roeselare Interim
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Je bent verantwoordelijk voor het instellen van de machine , controleren van de parameters, onderhoud van de machine en het opvolgen van het productieproces.
-
Winkelmedewerker met snelle opstart (BERCHEM)
Regio: BERCHEM
Bedrijf: XTRA INTERIM
Type: Interim met optie "vast werk"
Wij zoeken voor onze klant te Berchem een enthousiaste winkelmedewerker. Je draagt mee zorg voor de winkel, ook vul je mee de rekken aan en uiteraard zal je worden ingezet aan de kassa. Verder help je de klanten verder, wanneer nodig.
-
Jobstudent poetser kerstvakantie te Lommel (LOMMEL)
Regio: LOMMEL
Bedrijf: FLEXPOINT
Type: Studentenjob
Als reiniger ben je verantwoordelijk voor het reinigen van verschillende ruimten; muren, plafonds, machines, ... Je bent verantwoordelijk voor de orde en netheid van de volledige productieruimte.
-
(Psychiatrisch) verpleegkundige of bachelor psychologie Mobiele equipe Verslavingstraject (Regio Antwerpen)
Regio: Regio Antwerpen
Bedrijf: ZNA
Type: Vaste Job
Vacaturenummer: 5680 Locatie: ZNA Psychiatrisch Ziekenhuis Stuivenberg in Antwerpen Afdeling/ Bedrijfseenheid: Mobiele equipe Verslavingstraject (overkoepelend) Jobtime: 100% (38 uur/ week) Contract: onbepaalde duur Handel jij steeds op een betrokken, respectvolle en klantgerichte manier? Jouw uitdaging Binnen het werkterrein van het Verslavingszorg traject wordt o.a. gewerkt vanuit de herstelgedachte. We vinden het belangrijk dat onze medewerkers hier ook achter kunnen staan. Je verleent individuele, totale en planmatige zorg aan patiënten met een acute verslavingsproblematiek met oog voor hun specifieke behoeften. In een multidisciplinair team waarin de pyschiater de therapeutische eindverantwoordelijkheid draagt, sta jij in voor de begeleiding van de aan jou toegewezen patiënten. Je staat in voor de ondersteuning van enkele groeps-therapeutische activiteiten. Je verzekert de continuïteit van de kwaliteitsvolle zorgverlening, bewaakt mee het wettelijke kader en de behandelfilosofie van het team en draagt bij aan een veilig afdelingsklimaat. Door actief te participeren aan teamoverleg en je observaties en bevindingen te delen, bepaal je mee het (crisis)behandelplan van de patiënt. Rapporteren doe je aan de leidinggevende van de afdeling. De Mobiele equipe bewaart de continuïteit en kwaliteit van zorgen op de afdelingen van voornoemde trajecten die tijdelijk een personeelstekort en/of extra werkbelasting ervaren. Werken in de mobiele equipe/zorgzwaarte staat voor flexibiliteit, vlot aanpassingsvermogen, dynamisme, discretie ect. Je wordt voornamelijk ingeschakeld in de continudienst van de verpleegafdelingen van het Verslavingstraject op de site ZNA PZ Stuivenberg en van het Acuut Traject (op de site ZNA St. Erasmus). Op beide plaatsen heb je een afgesproken takenpakket (uitzonderlijk is dit op de andere afdelingen van ZNA Volwassenen Psychiatrie). Je werkt dagdiensten. Afhankelijk van de noden van de verpleegafdeling gaat dit om een vroege dienst of een late dienst. De functie kent 2 snelheden: Er zijn geen ongeplande afwezigheden: je werkt op de voorziene locatie. Er zijn ongeplande afwezigheden: je valt in op de locatie waar de collega afwezig is, zodat de continuïteit van zorg kan gewaarborgd worden (afwezigheden kunnen tot 3 dagen op deze manier opgevangen worden). Nog vragen? Meer weten over de wervingsprocedure? Contacteer Martine Mols, HR Specialist, op 03 217 72 65. Meer weten over de functie? Contacteer Anja De Prest, verpleegkundig afdelingshoofd Verslavingszorg, op 03 217 77 12. Voel jij je aangesproken?
-
bakkersgast (ALKEN)
Regio: ALKEN
Bedrijf: HET BAKKERSHUIS
Type: Vaste Job
bakker of hulp in bakkerij
-
Kapper - kapster op zelfstandige basis (Regio Mechelen)
Regio: Regio Mechelen
Bedrijf: AZ Sint-Maarten
Type: Zelfstandige activiteit
Functie Je bent, in functie van het aantal aanvragen, beschikbaar op maandag en vrijdag, telkens voor- en/of namiddag. Je kan telkens de dag op voorhand de aanvragen checken. Door het ziekenhuis wordt op niveau van elke verpleegeenheid een lokaal voorzien met de nodige faciliteiten (lavabo met aangepaste kraan, warm/koud water, doorgaans droogkap). Je voorziet zelf in de gebruikelijke verzorgingsproducten, klein materieel en handdoeken die gebruikt worden bij kleuringen. Andere handdoeken worden door het ziekenhuis voorzien. Indien de toestand van de patiënt het niet toelaat om zich buiten de kamer te kunnen verplaatsen, verzorg je de patiënt op de kamer. Profiel Je onderschrijft onze kernwaarden - openheid, respect, kwaliteit, ambitie en samenwerking - die de bouwstenen of het DNA van ons ziekenhuis vormen en waarmee we het verschil willen maken, in het belang van het welzijn van de patiënt. Contractvoorwaarden De tarieven van de prestaties worden vastgelegd door het ziekenhuis (jaarlijks indexeerbaar). Er gebeurt een afdracht van 15% voor gebruik van lokalen en voor administratieve kosten. De inning gebeurt via het ziekenhuis Meer weten over de inhoud van deze functie?Contacteer Jakob Jaeken, clusterverantwoordelijke zorg, telefonisch op 015/89.11.83
-
Flexijob Zondagsmarkt Heverlee (HEVERLEE)
Regio: HEVERLEE
Bedrijf: LIESENBORGS
Type: Flexijob
Wij zoeken een bijverdiener flexijob verkoop voor de wekeljkse zondagsmarkt te Heverlee. De producten die wij verkopen zijn koffiekoeken en brood.
Zoek naar antwoorden van Gomez Sanchez J in sociale netwerken
Look for responds of Gomez Sanchez J in social networks
Lees alle opmerkingen voor Gomez Sanchez J. Laat een reactie achter voor Gomez Sanchez J. Gomez Sanchez J bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for Gomez Sanchez J. Leave a respond for Gomez Sanchez J. Gomez Sanchez J on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie Gomez Sanchez J op de google maps. Adres en contacten Gomez Sanchez J Location of Gomez Sanchez J on the google maps. Address and contacts of Gomez Sanchez J
Andere gerelateerde bedrijven als come Gomez Sanchez J Gomez Sanchez J: NAFRA | All Video Belgium nv | T.C. GRAND OHEY | NOEL MOUTON | PIERRE VANDENBERGHE
Other related companies as Gomez Sanchez J: NAFRA | All Video Belgium nv | T.C. GRAND OHEY | NOEL MOUTON | PIERRE VANDENBERGHE
Gomez Sanchez J is een bedrijf dat 2011 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is Gomez Sanchez J, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE08073822021. Het bedrijf Gomez Sanchez J bevindt zich op het adres: Avenue Victor Olivier 1; 1070; Bruxelles (Anderlecht). We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 380,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Ongeveer 397,000,000 EUR, en dat heeft Perfect de creditrating. Type bedrijf is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Branchecategorie is Health and Medicine:Physicians and Surgeons. Producten gemaakt in Gomez Sanchez J zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van Gomez Sanchez J is Verzekeringsagenten, makelaars en service, inclusief 6 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van Gomez Sanchez J is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van Gomez Sanchez J, openstaande posities, locatie van Gomez Sanchez J op de kaart.
Gomez Sanchez J is a company, that was registered 2011 in N\A region, Belgium. Full name of company is Gomez Sanchez J, company assigned to the tax number BE08073822021. The company Gomez Sanchez J is located at the address: Avenue Victor Olivier 1; 1070; Bruxelles (Anderlecht). We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 380,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Ongeveer 397,000,000 EUR, and that has Perfect the credit rating. Type of company is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Industry category is Health and Medicine:Physicians and Surgeons. Products created in Gomez Sanchez J were not found.
The main activity of Gomez Sanchez J is Insurance Agents, Brokers and Service, including 6 other destinations. Information about owner, director or manager of Gomez Sanchez J is not available. You also can look at reviews of Gomez Sanchez J, open positions, location of Gomez Sanchez J on the map.
