DELPORTE M
Contactgegevens DELPORTE M: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data DELPORTE M: address, phone, fax, email, website, opening hours
DELPORTE M
Regio (region): N\A, België
Adres (address): Rue de la Cure 2; 7041; Quévy (Givry), België
Telefoon (phone): 065 58 66 51 (+32-065 58 66 51) 065 58 66 51 (+32-065 58 66 51)
Fax (fax): +32 (57) 130-41-22 +32 (57) 130-41-22
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) DELPORTE M: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "DELPORTE M"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "DELPORTE M"? - Contact us!
We found such data of DELPORTE M, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees DELPORTE M. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti DELPORTE M
Products information DELPORTE M
Producten die in DELPORTE M zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Health and Medicine:Physicians and Surgeons
Aanvulling soorten activiteiten voor DELPORTE M Addition kinds of activities for DELPORTE M
229503. Gegoten glas en gecoate glasvezel stoffen | Varnished glass and coated fiberglass fabrics
22110102. Bed tikjes, katoen | Bed tickings, cotton
23920600. Slip deksels en pads | Slip covers and pads
28510400. Removers en schoonmakers | Removers and cleaners
36489900. Verlichtingsapparatuur, nec, nec | Lighting equipment, nec, nec
55119903. Vrachtwagens, trekkers en aanhangwagens: nieuw en gebruikt | Trucks, tractors, and trailers: new and used
Werken bij DELPORTE M: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in DELPORTE M: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor DELPORTE M. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for DELPORTE M. Looking for open vacancies in other companies
-
TECHNISCH ADMINISTRATIEF MEDEWERKER (M/V) (GENT)
Regio: GENT
Bedrijf: AGO Jobs & HR
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor onze klant met hoofdzetel in Gent, gespecialiseerd in snellopende dieselmotoren zijn wij op zoek naar een technisch administratief medewerker. Je komt terecht in de After Sales Afdeling. Tot je takenpakket behoren: - Instaan voor de telefonische dienstverlening aan klanten en de administratieve en organisatorische opvolging van technische dossiers om een correcte en vlotte service te bieden. - Optreden als eerste aanspreekpunt voor de klant, bieden van ondersteuning en beantwoorden van vragen (via mail en telefonisch). - Administratief opvolgen van de klanten en onderhouden van goede contacten. - Mee up-to-date houden van de technische informatie in de database. - Verwerken van klantenvragen voor onderdelen, opmaken van offertes en orders en deze verder opvolgen tot en met verzending en facturatie. - Verwerken van de technische rapporten van de techniekers en deze doorgeven aan de klanten. - Verwerken en documenteren van eventuele klantenklachten. - Lanceren van orders & offertes in het ERP systeem.
-
Onderhoud- en storingstechnieker (M/V) (DIKSMUIDE)
Regio: DIKSMUIDE
Bedrijf: ACTIEF INTERIM DIKSMUIDE
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een dynamisch en bloeiend outsourcingsbedrijf zijn wij opzoek naar een onderhouds- en storingstechnieker. Dit om het technische onderhoud in elektrische en mechanische werkplaatsen en fabrieken te verrichten.
-
Mechanicien - Lummen (LUMMEN)
Regio: LUMMEN
Bedrijf: Unique Technicum
Type: Interim met optie "vast werk"
Onze klant, actief in verkoop/herstel/onderhoud van autolaadkranen, is op zoek naar gedreven mechaniekers. Een greep uit je takenpakket: Je zal voornamelijk instaan voor het herstellen en het onderhoud van laadkranen op vrachtwagens Je zal instaan voor het oplossen van verschillende technische vraagstukken: hydraulisch, mechanisch, elektrisch, pneumatisch Draaiende onderdelen waar slijtage op is gekomen, vervangen Slangbreuken behandelen Slijpdelen vervangen
-
Gedreven huishoudhulp te Oostduinkerke - Veurne - De Panne gezocht! (OOSTDUINKERKE)
Regio: OOSTDUINKERKE
Bedrijf: EASY LIFE OOSTDUINKERKE
Type: Dienstenchequebaan
Huishoudhulp met dienstencheques. Je werkt in privéhuizen als huishoudhulp met als taken: vooral poetsen maar ook af en toe strijken en occasioneel koken of boodschappen doen. Je werkt in de regio tussen Nieuwpoort en De Panne. Er wordt telkens rekening gehouden met jouw woonplaats om een planning uit te werken!
-
STUDENT job tot midden december - Haacht (HAACHT)
Regio: HAACHT
Bedrijf: Randstad
Type: Studentenjob
Voor een bedrijf in Haacht zijn we op zoek naar een student die een bedrijf in Haacht kan ondersteunen. Je zal 1 à 2 halve dagen per week (niet in de weekends) werken, tot midden december. Jouw takenpakket bestaat eruit software te kopiëren. Je moet hierbij precies te werk kunnen gaan, alsook nadien de gekopiëerde software controleren op fouten.
-
Spelhost dinerspellen (UTRECHT)
Regio: UTRECHT
Bedrijf: DINERSPEL.NL
Type: Studentenjob
Dinerspel.nl is een Nederlandse producent van dinerspellen zoals moorddiners. Wij zijn ook actief in Vlaanderen en zoeken met name in de steden Antwerpen, Gent, Leuven, Brussel en Brugge studenten om onze spellen te begeleiden.
-
PLOEGBAZEN - MEESTERGASTEN (GENT)
Regio: GENT
Bedrijf: HR Experts
Type: Vaste Job
Je coördineert jouw ploeg en ondersteunt hen op technisch vlak Je stelt de werkverdeling op en zorgt voor de correcte uitvoering er van Je stuurt een team van lassers, pijpfitters, monteurs… aan op de werven bij onze klanten. Je staat in voor de werkverdeling en het goed verloop van de opdrachten. Je bent een motiverende coach, geeft duidelijke instructies, voert de werken mee uit, helpt problemen op te lossen en controleert de kwaliteit van de uitgevoerde werken. Je verzamelt werkvergunningen, stelt instructies op en communiceert deze aan de werfverantwoordelijke Je formuleert voorstellen ter verbetering van de dienst Je staat in voor het dagelijks toezicht van de veiligheid op de werven. Je geeft toolboxmeetings, controleert of iedereen zijn persoonlijke beschermingsmiddelen draagt, je voert werkplekinspecties uit.
-
Commercieel medewerk(st)er (HEIST-OP-DEN-BERG)
Regio: HEIST-OP-DEN-BERG
Bedrijf: A.C.S. & A.C.S. TELECOM
Type: Vaste Job
Je wordt verantwoordelijk voor de verdere uitbouw van onze klantenportefeuille en de opvolging ervan met een uitmuntende klantvriendelijkheid. Met kennis van zaken weet je elke klant het juiste advies te verstrekken, steeds rekening houdend met ieders budget en smaak. Het spreekt voor zich dat een verzorgd voorkomen en de nodige vriendelijkheid onontbeerlijk zijn voor deze functie.
-
Erkend Distributeur Agréé (Regio Tongeren-Maasmechelen)
Regio: Regio Tongeren-Maasmechelen
Bedrijf: GIIC
Type: Zelfstandige activiteit
U legt contacten met speciaalzaken, traiteurs, horecazaken en ondernemers-wijnliefhebbers in eigen regio en laat hen kennismaken met onze exclusieve wijnen en champagnes. In nauwe samenwerking met de directie, realiseert u vooropgestelde verkoopdoelstellingen. Champagnes en goede wijnen worden geschonken bij feestelijke gelegenheden of worden gedronken door liefhebbers. Dit zorgt steeds weer voor een aangenaam verkoopklimaat.
-
3D-ICT - Business Architect (Regio Vilvoorde-Zaventem)
Regio: Regio Vilvoorde-Zaventem
Bedrijf: ictjob.be
Type: Zelfstandige activiteit
Beschrijving team en projecten Als Security Management team bij onze klant werk je nauw samen met het Vakcentrum Informatieveiligheid, als team zijn ze verantwoordelijk voor het implementeren en uitbaten van de nodige tooling, processen en governance die bijdragen tot het realiseren van de beleid -en werkkaders op vlak van informatieveiligheid. In kader daarvan is onze klant opzoek naar: 1 Business Architect Momenteel werken ze aan volgende projecten: Authentication Doel: Implementeren van een future proof oplossing (front-end en back-end) die de klant toelaat om veilig en efficiënt te authentiseren op onze systemen. Scope & output: Implementeren van de nodige technische oplossingen Oplossing voor oa. WebSphere, Drupal, Mainframe, SharePoint, Web services, ... Integratie met legacy logon methodes Onderzoek en positionering van On Premise tov Cloud oplossingen Implementeren van werkinstructies naar software ontwikkelaars Vastleggen van architectuur standaarden Opzetten van centrale governance Electronic Signature Platform Doel: Opzetten van een Electronic Signature Platform, de nodige processen en governance, die het elektronisch tekenen van documenten mogelijk maakt. Scope & output: Selecteren en implementeren van een marktconforme oplossing Uitwerken en implementeren van de nodige processen Opzetten van centrale governance Rapportering Als piloot uitrollen naar een aantal OU's Identity Management Doel: Identity Management is een groepsproject waarbij ze het beheer van de verschillende identiteiten (personeelsleden, leveranciers, zelfstandige ondernemers) willen centraliseren. Daarbij willen ze het concept van Role Based Access Control (RBAC) introduceren zodoende ze eenvoudig de effectieve toegangen van een gebruiker kunnen bepalen en toekennen. In de huidige fase van het project zijn ze bezig met het uitwerken van een delegated management oplossing voor leveranciers en gaan ze starten met de implementatie van rollen en verantwoordelijkheden binnen de business. Scope & output: Uitwerken van een Delegated Management oplossing binnen het Sailpoint IIQ pakket. Migratie van data uit legacy applicaties naar Sailpoint IIQ Opzetten van piloot met een aantal leveranciers en de teams die hiervoor verantwoordelijk zijn Verdere rollout naar alle andere leveranciers Opzetten van processen en werkinstructies voor de ondersteunende diensten. Taakomschrijving Opdracht: Als business Architect zal je: Aan onze business partners ondersteuning en advies geven om processen voortdurend te verbeteren. Samen met de business partners behoeften, ideee?n en problemen (pro)actief scherpstellen. De marktevoluties opvolgen en aan onze business partners strategisch advies geven over (toekomstige) opportuniteiten. Kennis en expertise binnenbrengen binnen het security domein Waken over de uitwerking en realisatie van een oplossing die in lijn ligt met de verwachtingen van de business, de IT-architectuur en de strategische doelstellingen. Samenwerken met solution analisten, IT-architecten, ontwikkelaars... Verwachte output: Uitbouwen van netwerk bij de business partners, zodoende ze noden en opportuniteiten kunnen capteren en kunnen rapporteren over de ...
-
Embedded Software Engineer (LEUVEN)
Regio: LEUVEN
Bedrijf: StepStone
Type: Zelfstandige activiteit
www.stepstone.be/vacatures----1671101-inline.html?cid=Partner_VDAB Moebius Design is a multidisciplinary product development design and engineering firm. It is part of the Verhaert Group Masters in Innovation. Most of our employees work at the customer's site. To support our customer in the Leuven region, we are looking for an embedded software engineer. As a member of the R&D-team, you will be working on the next generation solid-state, laser-based sensors for autonomous driving. You will improve the performance of optical systems and will be involved in both research and product development activities. You will invent, design and test the clients future products, using your skills in FPGA design, VHDL/Verilog, C++, algorithms for parallel architecture and vision technology.
-
FLEXI KELNER (M/V) ZEEBRUGGE (KNOKKE-HEIST)
Regio: KNOKKE-HEIST
Bedrijf: DAOUST
Type: Flexijob
Voor onze klant zijn wij op zoek naar een flexi kelner. Uren & dagen zijn bespreekbaar.
Zoek naar antwoorden van DELPORTE M in sociale netwerken
Look for responds of DELPORTE M in social networks
Lees alle opmerkingen voor DELPORTE M. Laat een reactie achter voor DELPORTE M. DELPORTE M bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for DELPORTE M. Leave a respond for DELPORTE M. DELPORTE M on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie DELPORTE M op de google maps. Adres en contacten DELPORTE M Location of DELPORTE M on the google maps. Address and contacts of DELPORTE M
Andere gerelateerde bedrijven als come DELPORTE M DELPORTE M: VANPARIJS-MAES NV | IMMO WATTEEUW | Motmans Eric BVBA | PASCAL METTENS | BENNY VANGEEL
Other related companies as DELPORTE M: VANPARIJS-MAES NV | IMMO WATTEEUW | Motmans Eric BVBA | PASCAL METTENS | BENNY VANGEEL
DELPORTE M is een bedrijf dat 2016 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is DELPORTE M, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE08682189941. Het bedrijf DELPORTE M bevindt zich op het adres: Rue de la Cure 2; 7041; Quévy (Givry). We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 435,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Ongeveer 272,000 EUR, en dat heeft Laag de creditrating. Type bedrijf is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Branchecategorie is Health and Medicine:Physicians and Surgeons. Producten gemaakt in DELPORTE M zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van DELPORTE M is Timmerhout en Houtproducten, behalve meubels, inclusief 6 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van DELPORTE M is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van DELPORTE M, openstaande posities, locatie van DELPORTE M op de kaart.
DELPORTE M is a company, that was registered 2016 in N\A region, Belgium. Full name of company is DELPORTE M, company assigned to the tax number BE08682189941. The company DELPORTE M is located at the address: Rue de la Cure 2; 7041; Quévy (Givry). We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 435,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Ongeveer 272,000 EUR, and that has Laag the credit rating. Type of company is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Industry category is Health and Medicine:Physicians and Surgeons. Products created in DELPORTE M were not found.
The main activity of DELPORTE M is Lumber and Wood Products, Except Furniture, including 6 other destinations. Information about owner, director or manager of DELPORTE M is not available. You also can look at reviews of DELPORTE M, open positions, location of DELPORTE M on the map.
