Remy
Contactgegevens Remy: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data Remy: address, phone, fax, email, website, opening hours
Remy
Regio (region): N\A, België
Adres (address): Leeuwenstraat 3; 1500; Halle, België
Telefoon (phone): 02 356 32 92 (+32-02 356 32 92) 02 356 32 92 (+32-02 356 32 92)
Fax (fax): +32 (2) 915-50-79 +32 (2) 915-50-79
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) Remy: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "Remy"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "Remy"? - Contact us!
We found such data of Remy, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees Remy. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti Remy
Products information Remy
Producten die in Remy zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Hairdressing salons - Ladies
Aanvulling soorten activiteiten voor Remy Addition kinds of activities for Remy
229905. Jute en vlas textielproducten | Jute and flax textile products
20519903. Bakkerij: groothandel of groothandel / detailhandel | Bakery: wholesale or wholesale/retail combined
25420206. Fixtures: display, kantoor of winkel: behalve hout | Fixtures: display, office, or store: except wood
26740000. Zakken: Niet-bekleed papier en multiwall | Bags: uncoated paper and multiwall
27529900. Commercieel drukwerk, lithografisch, nec | Commercial printing, lithographic, nec
28210301. Cellulose-acetaat (kunststoffen) | Cellulose acetate (plastics)
29929902. Refining van smeermiddelen en vetten, oa | Re-refining lubricating oils and greases, nec
34790217. Parkerizing | Parkerizing
80110514. Orthopedische arts | Orthopedic physician
Werken bij Remy: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in Remy: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor Remy. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for Remy. Looking for open vacancies in other companies
-
Enthousiaste medewerker technische dienst (PITTEM)
Regio: PITTEM
Bedrijf: Absolute@Work bvba
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Je werkt samen met de verantwoordelijk van de technische dienst. Je doet het preventief onderhoud van de machines. Je slijpt messen en je helpt met kleine aanpassing- en herstellingswerken en technische klussen.
-
Verkoopsmedewerker / Aanvuller - Leuven (LEUVEN)
Regio: LEUVEN
Bedrijf: ADECCO LEUVEN INDUSTRIE
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Ervaren kassier of kassierster? Dan zoeken we jou voor een supermarkt in het hartje van Leuven. Het gaat over een tewerkstelling van 36u/week en op zaterdag dien je ook beschikbaar te zijn. Onmiddellijke opstart voorzien tot eind september. Je staat in voor het aanvullen van de rekken en springt mee in bij de kassa.
-
Commercieel bediende | Voltijds | Lommel (LOMMEL)
Regio: LOMMEL
Bedrijf: Synergie Overpelt Interim
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor een internationaal bedrijf te Lommel zijn we op zoek naar een medewerker Customer Service Center. Je zal voornamelijk instaan voor de opname van orders, afhandeling van klachten (m.b.t. facturen/prijzen) en opvolgen van commerciële after-sales contacten. Daarnaast sta je ook in voor de administratieve verwerking van de gegevens en de opmaak van facturen.
-
Poetshulp/Huishoudhulp in Schilde – kies een (elektrische) fiets of bedrijfswagen! (SCHILDE)
Regio: SCHILDE
Bedrijf: HET POETSBUREAU
Type: Dienstenchequebaan
Het Poetsbureau groeit. Snel, sneller en snelst. Om dat te realiseren, hebben wij schitterende medewerkers nodig. Voor ons ben je zoveel méér dan een kuisvrouw/kuisman. Je bent een waardevolle huishoudhulp die huizen elke dag laat schitteren als nooit tevoren in ruil voor dienstencheques. Je bent van alle markten thuis: schoonmaken, strijken, boodschappen doen. In ruil voor je gedreven inzet wacht er op jou een glanzende toekomst bij Het Poetsbureau.
-
Huishoudhulp regio Tielt (TIELT)
Regio: TIELT
Bedrijf: A.C.C.DIENSTENCHEQUES DOMESTIC SERVICES
Type: Dienstenchequebaan
Bent u iemand die graag anderen helpt? Iemand die houdt van orde en netheid? Gemotiveerd, plichtsbewust en enthousiast? Dan zijn wij op zoek naar jou! U staat in voor huishoudelijke taken bij onze klanten meer bepaald afstoffen, stofzuigen, ramen poetsen, dweilen, strijken, ... Neem vrijblijvend contact met ons op en wij bekijken wat het best bij u past.
-
Huishoudhulp gezinszorg ( Sthep Care dienstencheques )- Regio Bocholt/Bree (BOCHOLT)
Regio: BOCHOLT
Bedrijf: Sthep
Type: Dienstenchequebaan
Wegens groot succes zoeken wij huishoudhulpen voor onmiddellijke tewerkstelling in de regio Bocholt/Bree om enkele gezinnen met een grote hoeveelheid uren op te nemen. Als huishoudhulp m/v sta je in voor de algemene huishoudelijke taken met dienstencheques bij gezinnen aan huis. Je staat hoofdzakelijk in voor het onderhouden van de woning. Bij Sthep Care, hulp bij ouderen en zieken, kan jouw takenpakket nog veel meer omvatten: zoals wassen, strijken en ook het bereiden van maaltijden en boodschappen doen. Heb je een passie voor het huishouden en ben je fier als je jouw werk goed gedaan hebt? Kan je daarboven zelfstandig werken en ben je gemotiveerd en positief ingesteld? Dan ben jij de persoon die in ons Sthep team past! Sthep staat voor duurzaamheid, zowel op vlak van huishoudhulpen als van klanten. Sthep heeft als enige kantoor in Vlaanderen een doorlopende tewerkstelling waardoor jouw klanten niet mogen afzeggen doorheen het jaar. Onze permanente tewerkstelling in combinatie met een vaste uurrooster en vaste gezinnen zorgt dat je bij Sthep maandelijks een inkomenszekerheid hebt! Wie wil dat nu niet??? Wij dragen respect en het ‘goed voelen’ hoog in het vaandel! Wij organiseren regelmatig activiteiten en feestjes zodat je je als nieuwkomer snel thuis voelt in ons Sthep team! Geen ervaring in het poetsen? Geen probleem! Sthep voorziet een begeleiding en ondersteuning op de werkvloer door een jobcoach. Je staat er bij ons niet alleen voor! We begeleiden jou, indien nodig, bij de gezinnen zodat je meteen een goede indruk nalaat na jouw eerste werkdag! Een goede start is de sleutel tot een blijvend succesverhaal! Daarnaast krijg je bij ons meerdere opleidingen zodat je na 3 maanden een volwaardige onmisbare huishoudhulp bent! Spreekt deze vacature jou aan, maar ben je al aan het werk in een ander dienstenchequekantoor? Bel vrijblijvend voor informatie. Geniet van de voordelen bij de overschakeling van kantoor. Wie weet voel je jou bij ons wel (meer) thuis? Sthep is meer dan een job alleen! (trefwoorden: poetsen, schoonmaken, huishoudelijke taken, huishouden, dienstencheques, huishoudhulp, poetshulp, poetsvrouw, poetsman, poetsdame, kuisvrouw)
-
Huishoudhulp/poetshulp in regio St.Truiden (SINT-TRUIDEN)
Regio: SINT-TRUIDEN
Bedrijf: SOLIDARITEIT VOOR HET GEZIN
Type: Dienstenchequebaan
Je komt terecht in een warme familie met meer dan 2500 tevreden collega-poetshulpen. Je geniet van de persoonlijke vrijheid die deze job zo mooi en waardevol maakt. Wij onderscheiden ons van andere diensten door onze dagelijkse engagement je thuis te laten voelen in je job. Geen loze beloftes, bij ons weet je wat je mag en kunt verwachten. Wij zorgen voor jou tijdens de werkuren maar ook daarbuiten. Zo bieden we jou niet alleen een uitstekende verloning maar ook mooie personeelskortingen en -voordelen bij meer dan 3600 bedrijven in heel België! Je taken? Net als bij andere poetsbedrijven sta je onder meer in voor het wekelijks onderhoud van de woning (afstoffen, stofzuigen, dweilen, schuren, …). Daarnaast voer je lichte huishoudelijke taken (wassen, strijken en boodschappen doen) uit bij mensen thuis. Weet je wat het mooiste van al is? Je krijgt bij ons de mogelijkheid om je job makkelijk te combineren met je hobby’s en gezin. Je stelt immers je uurrooster op in samenspraak met je verantwoordelijke. Als jij je niet goed voelt in je job? Dan gaan we samen op zoek naar hoe we het beter kunnen maken!
-
Nespresso Coffee Advisor te Schoten (SCHOTEN)
Regio: SCHOTEN
Bedrijf: Xtra Interim & Select
Type: Studentenjob
Wij zijn op zoek naar studenten of niet studenten die willen werken als Coffee Advisor. Ben jij een Nespresso-fan? Dan doen termen als ‘Lungo’ en ‘Ristretto’ zeker een belletje rinkelen. Met jouw basis productkennis geef je advies en raadt je doelgericht producten aan. Je deinst niet terug voor een demontratie of een degustatie.
-
JOBSTUDENT HORECA - Brasserie Marbre (Izegem) (IZEGEM)
Regio: IZEGEM
Bedrijf: COREX
Type: Studentenjob
Brasserie Marbre te Izegem gaat op zoek naar 'medewerkers horeca' (week en/of weekendwerk) Taken: Bar aanvullen, mise-en-place voorbereiden voor de volgende dag, opdienen, afruimen, algemeen onderhoud, afwassen, terras opbergen en uitzetten ... dinsdag en woensdag van 17u - 19u vrijdag van 17u - 21u zaterdag van 15u - 21u zondag van 15u - 19u deze uren / dagen zijn bespreekbaar ! (kan ook minder)
-
Regulatory affairs associate (HERENTALS)
Regio: HERENTALS
Bedrijf: FORUM JOBS TURNHOUT
Type: Vaste Job
Als Regulatory affairs associate sta jij in voor : Het coordineren van registratiedossiers Het werken met de Sales & Marketing-organisaties Het goede verloop van de toegewezen projecten Het indienen van regelgevingen en het opstellen van productregistratiedossiers De controle van producten die moeten voldoen aan de wettelijke vereisten Het deelnemen aan audits en vergaderingen Het uitvoeren van regulerend onderzoek inclusief
-
Technisch bediende voor werkvoorbereiding en planning van techniekers (ZEDELGEM)
Regio: ZEDELGEM
Bedrijf: HR Concept
Type: Vaste Job
Je verwerkt en analyseert de inkomende opdrachten, stelt de werkorders op en communiceert hierover met de collega’s (technisch/magazijn/administratie). Je beheert de werkplanning voor de techniekers en informeert hen over de uit te voeren werkzaamheden. Je zorgt voor een vlotte en correcte verwerking van de werkopdrachten, ter voorbereiding van een vlotte facturatie. Je volgt de materiaalnoden van de techniekers en van de werkplaats op en verzorgt het inkoopproces.
-
Chauffeur CE (vrachtwagen mee naar huis) (AALST)
Regio: AALST
Bedrijf: XWIFT
Type: Vaste Job
Xwift is op zoek naar nieuwe chauffeurs om ons groeiend team te versterken! Bij Xwift ben je geen nummer en wij hechten belang aan het menselijke verhaal achter iedere werknemer. Zo sta je onder begeleiding van een eigen HR-traject coach en heb je steeds een persoonlijk aanspreekpunt. Wil jij ons transportteam vervoegen als chauffeur CE? Aarzel dan niet om ons te contacteren. CHAUFFEUR bij Xwift: Vertrek vanuit de eigen woonplaats Je werkt 10 à 13 uur per dag Bereid zijn om zelf te laden en te lossen Werken met bache Je krijgt de mogelijkheid om opleidingen te volgen
Zoek naar antwoorden van Remy in sociale netwerken
Look for responds of Remy in social networks
Lees alle opmerkingen voor Remy. Laat een reactie achter voor Remy. Remy bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for Remy. Leave a respond for Remy. Remy on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie Remy op de google maps. Adres en contacten Remy Location of Remy on the google maps. Address and contacts of Remy
Andere gerelateerde bedrijven als come Remy Remy: FORTIS | VERHAEGEN | Rombaut G | Bouckaert B | SABBE GEBROEDERS
Other related companies as Remy: FORTIS | VERHAEGEN | Rombaut G | Bouckaert B | SABBE GEBROEDERS
Remy is een bedrijf dat 2004 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is Remy, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE02640533447. Het bedrijf Remy bevindt zich op het adres: Leeuwenstraat 3; 1500; Halle. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 199,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Ongeveer 624,000,000 EUR, en dat heeft Laag de creditrating. Type bedrijf is Partnership. Branchecategorie is Hairdressing salons - Ladies. Producten gemaakt in Remy zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van Remy is Vissen, Jagen en Vangen, inclusief 9 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van Remy is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van Remy, openstaande posities, locatie van Remy op de kaart.
Remy is a company, that was registered 2004 in N\A region, Belgium. Full name of company is Remy, company assigned to the tax number BE02640533447. The company Remy is located at the address: Leeuwenstraat 3; 1500; Halle. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 199,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Ongeveer 624,000,000 EUR, and that has Laag the credit rating. Type of company is Partnership. Industry category is Hairdressing salons - Ladies. Products created in Remy were not found.
The main activity of Remy is Fishing, Hunting and Trapping, including 9 other destinations. Information about owner, director or manager of Remy is not available. You also can look at reviews of Remy, open positions, location of Remy on the map.
