GILIS (PATISSERIE)
Contactgegevens GILIS (PATISSERIE): adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data GILIS (PATISSERIE): address, phone, fax, email, website, opening hours
GILIS (PATISSERIE)
Regio (region): Anderlecht, België
Adres (address): Chaussée de Ninove 425; 1070; Bruxelles (Anderlecht), België
Telefoon (phone): 02 410 95 23 (+32-02 410 95 23) 02 410 95 23 (+32-02 410 95 23)
Fax (fax): +32 (65) 624-74-40 +32 (65) 624-74-40
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) GILIS (PATISSERIE): n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "GILIS (PATISSERIE)"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "GILIS (PATISSERIE)"? - Contact us!
We found such data of GILIS (PATISSERIE), Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees GILIS (PATISSERIE). Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti GILIS (PATISSERIE)
Products information GILIS (PATISSERIE)
Producten die in GILIS (PATISSERIE) zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Bakers and confectioners
Aanvulling soorten activiteiten voor GILIS (PATISSERIE) Addition kinds of activities for GILIS (PATISSERIE)
3469. Metalen stempels, niet | Metal stampings, nec
621100. Beveiligingsmakelaars en dealers | Security brokers and dealers
14999917. Shell mijnbouw | Shell mining
17949900. Graafwerkzaamheden, nec | Excavation work, nec
21419903. Tabaksdrasing (mechanische afstoting) | Tobacco thrashing (mechanical stemming)
26790603. Teletypewriter papier, rollen met koolstof | Teletypewriter paper, rolls with carbon
37130212. Tank vrachtwagen lichamen | Tank truck bodies
73490202. Luchtkanaal schoonmaken | Air duct cleaning
Werken bij GILIS (PATISSERIE): vacatures, carrière, training, praktijk
Work in GILIS (PATISSERIE): vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor GILIS (PATISSERIE). Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for GILIS (PATISSERIE). Looking for open vacancies in other companies
-
Tijdelijk Bediende boekhouding (DESTELDONK)
Regio: DESTELDONK
Bedrijf: VIO-Interim
Type: Tijdelijke job (niet via uitzendkantoren)
Voor een globale leider in de industriesector is VIO op zoek naar een tijdelijk bediende boekhouding. Als boekhoudkundig bediende sta je in voor de ondersteuning van de accountancy afdeling. Dit voor de periode van eind september 2018 t.e.m. december 2019. Je staat in voor de volledige afhandeling van de maandelijkse BTW aangifte. Je doet diverse wettelijke aangiftes. Je verzorgt het eerste contact met externe auditoren. Je bent verantwoordelijk voor de maandafsluitingen. Je maakt jaarrekeningen op en werkt met ACCON. Je communiceert in het Nederlands & het Engels. Is deze functie iets voor jou? Stuur dan jouw cv en een korte motivatie naar gent@vio-hr. be t.a.v. Severien Eyckens. Je mag snel een seintje terug verwachten.
-
Planner (RELEGEM)
Regio: RELEGEM
Bedrijf: Vivaldis Interim
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Dispatching van technische interventies. Orderverwerking in combinatie met back-up voor de uitgaande facturatie. Je bent verantwoordelijk voor het telefonisch onthaal. Je bent verantwoordelijk voor klachtenbehandeling. Je plant de opdrachten in voor de techniekers. Je hebt veel telefonische klantencontact via mail en telefoon. Je bent ook verantwoordelijk voor de facturatie van de verschillende serviceopdrachten.
-
Teeltverantwoordelijke (JABBEKE)
Regio: JABBEKE
Bedrijf: Werkers
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Tot jouw taken behoren: - Bestellingen klaarmaken - Sproeien van planten - Scouting van planten (herkennen van ziektes en insecten) - Inpotten - Machines helpen klaarzetten - Snoeien
-
Huishhoudhulp (WAASMUNSTER)
Regio: WAASMUNSTER
Bedrijf: T-INTERIM LOKEREN
Type: Dienstenchequebaan
Werken met dienstencheques isweggelegd voor mensen met een groot verantwoordelijkheidsgevoel en eenpositieve, zelfstandige instelling. Het gaat over activiteiten die inspelen opindividuele, persoonlijke of familiale behoeften in het kader van hetdagelijkse leven. Hulp met huishoudelijk karakter bij de particulier thuis,namelijk: · Schoonmaken van de woning met inbegrip van ramen · Wassen en strijken · Kleine naaiwerken · Bereiden van maaltijden · Boodschappen doen Wij zijn dringend op zoek naar iemand voor de regio Zele / Waasmunster.
-
Huishoudhulp (dienstencheques) regio Heusden-Zolder (HEUSDEN-ZOLDER)
Regio: HEUSDEN-ZOLDER
Bedrijf: FAMILIEHULP
Type: Dienstenchequebaan
Wil je terecht komen in een warme organisatie waar je met goesting blijft werken? Dan is een job bij Familiehulp iets voor jou! Jouw taken als huishoudhulp dienstencheques: Poetsen/schoonmaken/onderhoud bij klanten thuis. Aangevuld met koken, wassen, strijken en verstelwerk.
-
Huishoudhulp in Sint-Denijs-Westrem / Zwijnaarde (SINT-DENIJS-WESTREM)
Regio: SINT-DENIJS-WESTREM
Bedrijf: Tempo-Team dienstencheques
Type: Dienstenchequebaan
Ben jij iemand die graag de handen uit de mouwen steekt en heeft huishoudelijk werk voor jou geen geheimen? Zijn tevreden klanten jouw motivatie en kies jij voor een afwisselende job met werkzekerheid bij jou in de buurt? Dan ben jij dé huishoudhulp die we zoeken! Reken op Tempo-Team dienstencheques voor een snelle en vlotte start en kom bij ons langs voor de opmaak van jouw uurrooster. Wij bieden een deeltijdse of voltijdse job aan en talrijke voordelen. Benieuwd? Contacteer ons vrijblijvend.
-
Monitor om kinderen te leren programmeren met Scratch (SINT-NIKLAAS)
Regio: SINT-NIKLAAS
Bedrijf: SKILLZ
Type: Studentenjob
Zin in een leuke vakantiejob om kinderen de wondere wereld van programmeren te leren ontdekken? Je begeleidt kinderen bij het leren programmeren aan de hand van het programma Scratch. Lesmateriaal en ondersteuning om de lessen te geven wordt door ons voorzien. Ideaal gezien heb je ervaring met het werken met kinderen, bv in jeugdvereniging of als monitor of je volgt een opleiding met een pedagogische achtergrond. De leren programmeren activiteiten worden afgewisseld met spel. Er zijn steeds 2 groepen die afwisselend leren programmeren en spelactiviteiten doen. Je begeleidt dus 2 afzonderlijke groepen van 12 kinderen. De spelactiviteiten worden door een andere monitor voorzien.
-
Aankoopcoördinator regio Kortrijk (KORTRIJK)
Regio: KORTRIJK
Bedrijf: Ergon Recruitment Kortrijk
Type: Vaste Job
Als aankoopcoördinator ben je verantwoordelijk voor de coördinatie van de aankoopflow voor grondstoffen en andere producten of diensten. Je staat in voor het zoeken, selecteren en evalueren van de leveranciers. Je pleegt hierover overleg met de verschillende betrokken afdelingen; Je staat in voor de jaarlijkse contractonderhandelingen met de leveranciers. Je evalueert de leveranciers op basis van kost, levertijd, kwaliteit, stockbeheersing, leverbetrouwbaarheid, service, milieu en aankoopstrategie. Je biedt ondersteuning aan verschillende afdelingen omtrent indirecte aankopen, zoals marktonderzoeken op vraag van de klant. Daarnaast biedt je operationele ondersteuning op vlak van aankoop aan de aankopers van verschillende productgroepen.
-
SCHRIJNWERKER ATELIER HOUTEN BINNENDEUREN (DEINZE)
Regio: DEINZE
Bedrijf: Synergie Oudenaarde Construct
Type: Vaste Job
Samen met jouw collega's sta je in voor het vervaardigen van houten binnendeuren: verzagen van de houten platen met de opdeelzaag, frezen met de CNC-machine, inschroeven van de scharnieren, ... Je werkt op atelier in dagdienst en start om 7u.
-
Lubrication Technician (Regio Antwerpen)
Regio: Regio Antwerpen
Bedrijf: I-CARE Group
Type: Vaste Job
Sinds 2004 is I-Care de internationale leider in Predictive Maintenance en Reliability Engineering. Met hoofdkantoor in België en meer dan 10 filialen in Europa, de VS en Azië kunnen onze ruim 250 engineers klanten wereldwijd ten dienste staan. We bieden een uitgebreid gamma high end producten, training en services aan om onze industriële klanten te adviseren en te begeleiden in het optimalizeren van hun maintenance plannen en de betrouwbaarheid van hun assets, kosten te controleren en ongeplande stilstanden te vermijden. Hiervoor gebruiken wij zowel onze expertise in Predictive Maintenance als Reliability Engineering, waarin Lubrication Excellence een prominente rol vervult. Dankzij onze continue groei zijn we voor de verdere uitbouw van ons team op zoek naar technicians om onze divisie Lubrication te versterken. Met andere woorden, we zoeken techniekers met een passie voor smeertechnisch onderhoud. Wat zijn jouw verantwoordelijkheden ? Onze Lubrication divisie bestaat uit een team van medewerkers die instaan voor de verdere uitbouw van alle I-Care activiteiten die te maken hebben met smeertechnisch onderhoud, gaande van puur operationeel uitvoerende activiteiten tot en met de adviesverlenende rol binnen Lubrication Excellence. Als Lubrication technician sta je dus in voor olie staalname, smering van industriële apparatuur, ultrasone smering, olieverversing, etc. Organisatie van de smeermiddelcontainers, opzetten / verbeteren van checklists voor visuele inspecties, opstellen van werkinstructies in het IPS-systeem, gegevensinvoer (bijv. Olie-analyse), opvolgen van smeerstatistieken. Onderlinge communicatie in het team, met leden van de trillingsdiagnose en met externe contactpersonen Advies over de selectie van smeermiddelen Ontwikkelen van workflows en algemene suggesties voor het optimaliseren van het smeerprogramma Verbeter softwaregegevens voor smeringsbeheer of ontwikkel suggesties hiervoor Overweging van fabrieksspecificaties (coördinatie met controlekamers, productie, opslag, onderhoud, ...) Vergaderingen houden om doelen, procedures en methoden te beoordelen
-
Kinderverzorgster (LUBBEEK)
Regio: LUBBEEK
Bedrijf: MAARTJE
Type: Zelfstandige activiteit
Opvoeden en verzorgen van kindjes tussen 10 weken en 2.5 jaar.
-
logopedist (NEERPELT)
Regio: NEERPELT
Bedrijf: DE JONGELING KINDERPRAKTIJK
Type: Zelfstandige activiteit
Voor de opbouw van ons multidisciplinair team zijn wij op zoek naar een logopedist. Momenteel bestaat ons team uit 2 kinesitherapeuten en een psychologe. In de praktijk werken mijn collega-kine en ik met kinderen en jongeren binnen de leeftijdscategorie van 0-18 jaar. Ouders, kinderen en jongeren kunnen bij ons terecht voor begeleiding bij een ontwikkelingsvertraging, ontwikkelingsstoornis, psychomotorische en/of neuromotorische problemen, moeilijk leren of een leerstoornis en socio-emotionele moeilijkheden. Bij onze psychologe kunnen ouders en hun kind en/of jongere terecht voor diagnostiek en begeleiding bij gedrags-, ontwikkelings-, opvoedings-, socio-emotionele moeilijkheden ((faal)angst, laag zelfbeeld, stress, depressieve of verminderde stemming), vragen met betrekking tot de identiteit en crisisgesprekken. Graag willen wij ons team ook nog uitbreiden met een logopedist/e zodat er binnen de praktijk ook diagnostiek en logopedische begeleiding (spraak-, taal-, en leerstoornissen,...) kan aangeboden worden.
Zoek naar antwoorden van GILIS (PATISSERIE) in sociale netwerken
Look for responds of GILIS (PATISSERIE) in social networks
Lees alle opmerkingen voor GILIS (PATISSERIE). Laat een reactie achter voor GILIS (PATISSERIE). GILIS (PATISSERIE) bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for GILIS (PATISSERIE). Leave a respond for GILIS (PATISSERIE). GILIS (PATISSERIE) on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie GILIS (PATISSERIE) op de google maps. Adres en contacten GILIS (PATISSERIE) Location of GILIS (PATISSERIE) on the google maps. Address and contacts of GILIS (PATISSERIE)
Andere gerelateerde bedrijven als come GILIS (PATISSERIE) GILIS (PATISSERIE): BARLOW´S | RUDI DOBBELAERE | Magda | Claeys Roger | W. CRAEYE
Other related companies as GILIS (PATISSERIE): BARLOW´S | RUDI DOBBELAERE | Magda | Claeys Roger | W. CRAEYE
GILIS (PATISSERIE) is een bedrijf dat 1990 is geregistreerd in de regio Anderlecht, België. De volledige naam van het bedrijf is GILIS (PATISSERIE), bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE02332916259. Het bedrijf GILIS (PATISSERIE) bevindt zich op het adres: Chaussée de Ninove 425; 1070; Bruxelles (Anderlecht). We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 123,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Meer dan 759,000 EUR, en dat heeft N\A de creditrating. Type bedrijf is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Branchecategorie is Bakers and confectioners. Producten gemaakt in GILIS (PATISSERIE) zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van GILIS (PATISSERIE) is Vissen, Jagen en Vangen, inclusief 8 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van GILIS (PATISSERIE) is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van GILIS (PATISSERIE), openstaande posities, locatie van GILIS (PATISSERIE) op de kaart.
GILIS (PATISSERIE) is a company, that was registered 1990 in Anderlecht region, Belgium. Full name of company is GILIS (PATISSERIE), company assigned to the tax number BE02332916259. The company GILIS (PATISSERIE) is located at the address: Chaussée de Ninove 425; 1070; Bruxelles (Anderlecht). We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 123,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Meer dan 759,000 EUR, and that has N\A the credit rating. Type of company is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Industry category is Bakers and confectioners. Products created in GILIS (PATISSERIE) were not found.
The main activity of GILIS (PATISSERIE) is Fishing, Hunting and Trapping, including 8 other destinations. Information about owner, director or manager of GILIS (PATISSERIE) is not available. You also can look at reviews of GILIS (PATISSERIE), open positions, location of GILIS (PATISSERIE) on the map.
