BOCQUET E.
Contactgegevens BOCQUET E.: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data BOCQUET E.: address, phone, fax, email, website, opening hours
BOCQUET E.
Regio (region): N\A, België
Adres (address): RUE C. MUSEUR 25; 7971; BELOEIL, België
Telefoon (phone): 69772177 (+32-69772177) 69772177 (+32-69772177)
Fax (fax): +32 (9) 185-83-84 +32 (9) 185-83-84
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) BOCQUET E.: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "BOCQUET E."? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "BOCQUET E."? - Contact us!
We found such data of BOCQUET E., Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees BOCQUET E.. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti BOCQUET E.
Products information BOCQUET E.
Producten die in BOCQUET E. zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Bagage and lederwaren Fab
Aanvulling soorten activiteiten voor BOCQUET E. Addition kinds of activities for BOCQUET E.
225902. Handdoeken, washandjes en vaatdoeken: breien | Towels, washcloths, and dishcloths: knit
384201. Persoonlijke veiligheidsuitrusting | Personal safety equipment
28340403. Hoestmedicijnen | Cough medicines
28990104. Kernolie of bindmiddelen | Core oil or binders
38420114. Kleding, brandbestrijding (asbest) | Suits, firefighting (asbestos)
73590900. Verhuur van muziekinstrumenten | Musical instrument rental services
80999902. Oogbanken | Eye banks
Werken bij BOCQUET E.: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in BOCQUET E.: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor BOCQUET E.. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for BOCQUET E.. Looking for open vacancies in other companies
-
Monteur in het buitenland! (OVERPELT)
Regio: OVERPELT
Bedrijf: Flexpoint
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor onze klant te Overpelt zijn we op zoek naar een gemotiveerde monteur die ook in het buitenland wenst te werken. De verantwoordelijkheden van deze functie bestaan uit: - Je monteert voornamelijk tribunes en stoelen. - Je werkt met metale componenten, hout, motoren, tapijten, gordijnen... - Je organiseert sommige aspecten van de werf en rapporteert naar diverse afdelingen. - Je bestudeert de montageopdrachten en neemt daar waar nodig actief deel aan het oplossen van probleemstellingen.
-
Meewerkend chauffeur C/CE (NAZARETH)
Regio: NAZARETH
Bedrijf: Vivaldis Construct
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor onze klant regio EKE zijn we op zoek naar een arbeider met rijbewijs C. Je zal ingezet worden voor werken op de openbare weg en meer specifiek het aanbrengen van wegmarkeringen. Je houdt ervan om dagelijks in de buitenlucht te werken. Je werkt graag samen met collega's en leert van hen de knepen van het vak.
-
Bekister gezocht (ZUTENDAAL)
Regio: ZUTENDAAL
Bedrijf: Konvert Construct Houthalen
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor een firma te Zutendaal is Konvert Construct op zoek naar een ervaren bekister. Solliciteren kan via 011 60 33 67 of per mail via [email protected].
-
Telefonische medewerkers voor Eneco (Nederlands of Nederlands-Frans) (MOESKROEN)
Regio: MOESKROEN
Bedrijf: RANDSTAD INHOUSE MIFRATEL
Type: Interim met optie "vast werk"
Mifratel is het 2de grootste contact center van België. Voor de site in Moeskroen (10 min wandelen van het station en op 10min rijden van Kortrijk) hebben we een vacature als call center medewerker. Mifratel is een werkgever die veel aandacht hecht aan opleiding en een goede omkadering. Als contactcenteragent behoor je immers tot het hart van het bedrijf. Jouw prestaties zijn de directe sleutel tot hun succes. Daarom betekent opleiding voor Mifratel niet alleen het aanleren van de basisprincipes van telefonie. Het is ook meer dan een grondige cursus over de producten van hun klanten. Jou opleiden betekent voor hen investeren in jouw persoonlijke ontwikkeling en kijken naar jouw doorgroeimogelijkheden binnen Mifratel. Want alleen als jij je bij Mifratel goed voelt, kun je de klanten tevreden maken. Anders gezegd, Mifratel verwacht goede resultaten, maar zorgt er ook voor dat je met plezier bij hen werkt. Mifratel werkt samen met veel verschillende klanten: Proximus, Eneco, Base, Telenet, Mazda, Belfius, ... Als nieuwe medewerker van Eneco word je eerst en vooral ondergedompeld in een Eneco-bad: je leert alles over de producten en over de energiemarkt. Eenmaal aan de slag, is het jouw job om potentiële klanten (particulieren of bedrijven) te contacteren en een afspraak vast te leggen voor een Eneco-adviseur. Deze adviseur gaat vervolgens persoonlijk langs om samen met hen hun energieverbruik te analyseren. Ze bekijken hoeveel er wordt verbruikt en betaald en doen vervolgens een voorstel om klant te worden bij Eneco. Indien dit goed loopt, volg je een 2de opleiding om Care te gaan doen: ° je doet welcome calls bij nieuwe klanten ° retentie-calls bij bestaande klanten ° ...
-
Auto mecanicien (LOTENHULLE)
Regio: LOTENHULLE
Bedrijf: ADECCO AALTER
Type: Interim met optie "vast werk"
Ben jij afgestudeerd in de richting autotechnieken of heb je ervaring als mecanicien van auto's? We zoeken een mecanicien voor een garage in de regio van Nevele / Aalter Taken als mecanicien sta je in voor de onderhoudswerken en kleine en grote herstellingen. * als mecanicien voer je de werken professioneel, efficiënt en op een kwalitatieve manier uit
-
Poetshulp/Huishoudhulp in Geraardsbergen – kies een (elektrische) fiets of bedrijfswagen! (GERAARDSBERGEN)
Regio: GERAARDSBERGEN
Bedrijf: Het Poetsbureau
Type: Dienstenchequebaan
Het Poetsbureau groeit. Snel, sneller en snelst. Om dat te realiseren, hebben wij schitterende medewerkers nodig. Voor ons ben je zoveel méér dan een kuisvrouw/kuisman. Je bent een waardevolle huishoudhulp die huizen elke dag laat schitteren als nooit tevoren in ruil voor dienstencheques. Je bent van alle markten thuis: schoonmaken, strijken, boodschappen doen. In ruil voor je gedreven inzet wacht er op jou een glanzende toekomst bij Het Poetsbureau.
-
Coffee Specialist Boetiek NESPRESSO - BRUGGE (Regio Brugge)
Regio: Regio Brugge
Bedrijf: EUROPROMOTION
Type: Studentenjob
Geniet jij ook elke ochtend van jouw koffiemoment? Ben je service-minded en leergierig? Dan hebben wij de perfecte job voor jou! Europromotion NV is sinds 1989 hét toonaangevend multi-channel sales en fieldmarketing bedrijf. Met een gedreven en enthousiast team organiseren en coördineren we de sales- en fieldmarketing-activiteiten voor onze klanten, gekende spelers in de FMCG-wereld. Wij zijn op zoek naar gepassioneerde koffieliefhebbers die in de Boutiques van Nespresso het merk vertegenwoordigen. Als Coffee Specialist verwelkom je de klanten en informeer je hen over het merk en alle soorten koffie. Met jouw product- en mensenkennis bezorg je elke klant een advies op maat en zorg je voor een unieke beleving. Studenten zijn uiteraard ook welkom!
-
STUDENT BARMAN- Deeltijds (ANTWERPEN)
Regio: ANTWERPEN
Bedrijf: AAN HET STRAND VAN OOSTENDE
Type: Studentenjob
"Aan het strand van Oostende" is intussen een vaste waarde en nog steeds een speelse, vrolijke, kleurrijke tent die valt onder de noemer Brasserie - Grand Café, maar dan "freestyle" Onze drukbezochte zaak is gelegen op de alombekende Dageraadplaats en biedt plaats aan een vijftigtal gasten tijdens de winter en in de zomer een honderdtal. Wij verzorgen, met de glimlach, ontbijt, lunch & diner. Ons team bestaat uit een 10-tal medewerkers die vriendelijk, vrolijk & gastvrij zijn. Passie en gedrevenheid zijn per definitie een absolute must! Neem ook eens een kijkje op onze website: www.aanhetstrandvanoostende.be
-
Begeleider/Trainer/Coach voor onze Business Academy (MECHELEN)
Regio: MECHELEN
Bedrijf: U-man
Type: Vaste Job
Heb je zin om deel uit te maken van een bedrijf waar iedereen een hart voor mensen heeft? Wens je mee te helpen om ervoor te zorgen dat bedrijfsleiders hun doelstellingen realiseren? Wil je de kans grijpen met topmanagers te werken om hen naar een hoger niveau te tillen? Dan ben je wellicht de geknipte kandidaat om deze functie te vervullen. Je werkt in onze U-MAN Business Academy. Hier volgen onze klanten de opleiding die hen succesvoller zal maken. Je zorgt ervoor dat de klanten erin slagen om de aangeleerde gegevens in hun werkomgeving toe te passen en daarbij de gewenste resultaten behalen. De Business Academy maakt deel uit van de gehele “Services Divisie”. Deze divisie vertegenwoordigt de kern van onze activiteiten. Tijdens de opleiding worden onze klanten individueel opgevolgd en geholpen door onze cursusbegeleiders. Deze zorgen ervoor dat elke klant de gegevens die hij/zij bestudeert volledig begrijpt en in de praktijk kan toepassen. Deze trainingen vinden plaats in onze trainingslokalen in Mechelen en Gentbrugge. Je begeleidt de klanten tijdens hun opleiding: Het is jouw uiteindelijke verantwoordelijkheid dat de klant de opleiding helemaal doorloopt, met een volledig begrip van de leerstof zodat hij/zij die kan toepassen in zijn/haar bedrijf. Je geeft feedback: In het geval je een medewerker (niet de zaakvoerder/manager) hebt begeleid, geef je zijn leidinggevende regelmatig telefonische feedback. Door dit te doen creëren we een goede band met onze klanten en kunnen we hen concrete tips geven om hen te helpen bij het coachen van hun medewerkers. Ook zorg je voor een goede communicatie en uitwisseling van gegevens met de Service Consultants (zo noemen we onze verkopers), zodat zij op de hoogte blijven van de evolutie van hun klanten. Je houdt je administratie in orde: Aan het eind van elke opleidingsdag worden rapporten geschreven over de evolutie van de studenten. Ook andere administratie die eigen aan de job is, moet stipt en correct uitgevoerd worden.
-
DOSSIERBEHEERDER (Regio Veurne)
Regio: Regio Veurne
Bedrijf: VERDONCK PERSONEELSMANAGEMENT
Type: Vaste Job
- volledig boekhoudkundig en fiscaal dossierbeheer - klantenadvies en -begeleiding - bijstand bij fiscale controles - op termijn: bijkomende verantwoordelijkheden (te bespreken)
-
Bordenbouwer (GENT)
Regio: GENT
Bedrijf: IMPACT NV
Type: Vaste Job
Als bordenbouwer voor een outsourcing bedrijf ben jij van alle markten thuis. Omdat je reeds een eerste werkervaring achter de rug hebt kan je zelfstandig ingezet worden. Jouw job: Je staat in voor het kableren en maken van industriële borden. Je kan goed planlezen, je werkt zelfstandig en nauwkeurig.
-
Regional Sales Manager - Gent (Regio Gent)
Regio: Regio Gent
Bedrijf: HARVEY NASH
Type: Vaste Job
Zin om een internationaal team aan te sturen? Heb je ervaring in sales en people management en in de beautysector? Als regional sales manager ben jij verantwoordelijk voor het verlenen van advies en aansturen van een matuur team. Je gaat mee op de baan, denkt na over pakketverkoop samen met jouw marketing-collega's, je evalueert en coacht jouw team en daarnaast werk je voor/met exclusieve klanten.
Zoek naar antwoorden van BOCQUET E. in sociale netwerken
Look for responds of BOCQUET E. in social networks
Lees alle opmerkingen voor BOCQUET E.. Laat een reactie achter voor BOCQUET E.. BOCQUET E. bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for BOCQUET E.. Leave a respond for BOCQUET E.. BOCQUET E. on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie BOCQUET E. op de google maps. Adres en contacten BOCQUET E. Location of BOCQUET E. on the google maps. Address and contacts of BOCQUET E.
Andere gerelateerde bedrijven als come BOCQUET E. BOCQUET E.: BONTEN OS (HOSTELLERIE-RESTAURANT) | GUY VANDERSCHUEREN | JUWELEN FABR. SOETEWEY | Imatra SA | Knapen R
Other related companies as BOCQUET E.: BONTEN OS (HOSTELLERIE-RESTAURANT) | GUY VANDERSCHUEREN | JUWELEN FABR. SOETEWEY | Imatra SA | Knapen R
BOCQUET E. is een bedrijf dat 2003 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is BOCQUET E., bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE02071990966. Het bedrijf BOCQUET E. bevindt zich op het adres: RUE C. MUSEUR 25; 7971; BELOEIL. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 894,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Meer dan 702,000,000 EUR, en dat heeft Normaal de creditrating. Type bedrijf is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Branchecategorie is Bagage and lederwaren Fab. Producten gemaakt in BOCQUET E. zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van BOCQUET E. is Food and Kindred Products, inclusief 7 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van BOCQUET E. is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van BOCQUET E., openstaande posities, locatie van BOCQUET E. op de kaart.
BOCQUET E. is a company, that was registered 2003 in N\A region, Belgium. Full name of company is BOCQUET E., company assigned to the tax number BE02071990966. The company BOCQUET E. is located at the address: RUE C. MUSEUR 25; 7971; BELOEIL. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 894,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Meer dan 702,000,000 EUR, and that has Normaal the credit rating. Type of company is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Industry category is Bagage and lederwaren Fab. Products created in BOCQUET E. were not found.
The main activity of BOCQUET E. is Food and Kindred Products, including 7 other destinations. Information about owner, director or manager of BOCQUET E. is not available. You also can look at reviews of BOCQUET E., open positions, location of BOCQUET E. on the map.
