BELGACOM
Contactgegevens BELGACOM: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data BELGACOM: address, phone, fax, email, website, opening hours
BELGACOM
Regio (region): N\A, België
Adres (address): EMILE JACQMAINLAAN 177; 1030; SCHAARBEEK/SCHAERBEEK, België
Telefoon (phone): 22024111 (+32-22024111) 22024111 (+32-22024111)
Fax (fax): +32 (10) 357-15-74 +32 (10) 357-15-74
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) BELGACOM: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "BELGACOM"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "BELGACOM"? - Contact us!
We found such data of BELGACOM, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees BELGACOM. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti BELGACOM
Products information BELGACOM
Producten die in BELGACOM zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): DIENSTEN VOOR TELECOMMUNICATIE; Telecommunicatiesystemen
Aanvulling soorten activiteiten voor BELGACOM Addition kinds of activities for BELGACOM
962103. Waterschepen en havenregulerende agentschappen | Water vessels and port regulating agencies
17919900. Structurele stalen erectie, nec | Structural steel erection, nec
34699907. Honeycombed metaal | Honeycombed metal
36249907. Verlichtingskoolstoffen | Lighting carbons
82110200. Privé basisscholen en middelbare scholen | Private elementary and secondary schools
Werken bij BELGACOM: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in BELGACOM: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor BELGACOM. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for BELGACOM. Looking for open vacancies in other companies
-
Productiearbeider (m/v) (DEINZE)
Regio: DEINZE
Bedrijf: ACTIEF DEINZE
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een bedrijf regio Deinze zijn we dringend opzoek naar productie arbeiders. - Inpakken van plastiek producten - Controle op kwaliteit - Inpakken aan de hand van een bestelbon.
-
Floor Manager 30u (WETTEREN)
Regio: WETTEREN
Bedrijf: Accent
Type: Interim met optie "vast werk"
Als FLOOR MANAGER zet je de klant centraal in alles wat je doet. Je bent als topverkoper het voorbeeld voor je collega?s en de drijvende kracht van de klantenservice in je winkel. Je onthaalt adviseert en helpt de klanten met al hun vragen. Dankzij je enthousiasme en gemeende interesse in de klant maak je van elk bezoek een unieke shopping experience voor de klant. Verkopen is je passie. Je bent een topverkoper en je geeft graag je passie door aan je collega?s. Je leidt studenten en collega?s op in klantgerichtheid en klantenservice. Je bent daarenboven aangetrokken door alles wat met mode te maken heeft. Met je enthousiasme en positiviteit inspireer en motiveer je je collega?s. Je helpt je collega sales advisors met hun werkpunten en je bouwt constructief mee aan een fijn team en een goede teamsfeer. Je bent een echte teamplayer. Je houdt ervan om steeds alles op alles te zetten om de winkeldoelstellingen (omzetnps...) te halen. Je kijkt steeds kritisch naar je winkel en de verkoop en je bezorgt je shopmanager nieuwe ideeën. Je volgt de cijfers mee op en implementeert acties van het management om de targets te behalen. Je bent mee verantwoordelijke voor het voorkomen van diefstal en interne fraude. Je zorgt voor een inspirerende winkel die uitnodigt om te kopen en ondersteunt je shopmanager bij het runnen van de winkel
-
Enthousiaste HUISHOUDHULPEN regio Stekene (STEKENE)
Regio: STEKENE
Bedrijf: PLUS HOME SERVICES
Type: Dienstenchequebaan
WAT ALS ... je " EEN DROOM IN HUIS" genoemd wordt ? DAN is de kans groot dat je als THUISHULP bij een klant van Plus Home Services poetst. Je verricht er afwisselend (poets)werk met dienstencheques en je wordt er op handen gedragen als je blij wordt van een propere woning. Zelfs een echte héld kan je er worden, als je in dat proper huis dan ook nog wat was- en/of strijkwerk doet! Geen nood als strijken je niet ligt: voorbereidend werk en (helpen bij het) koken, boodschappen doen of kleine naai- en verstelwerkjes behoren ook tot de mogelijkheden.
-
Student winkelbediende supermarkt voor de maand september (BEERNEM)
Regio: BEERNEM
Bedrijf: ADECCO BRUGGE SALES
Type: Studentenjob
Voor een supermarkt regio Beernem gaan we op zoek naar studenten die vrij zijn tijdens de maand september Taken: Je zal de kassa bedienen Aanvullen van brood, zuivel, non food Bestellingen in de rekken zetten Werken volgens FIFO- systeem Stock aanvullen
-
Jobstudent Collection Agent Antwerpen (ANTWERPEN)
Regio: ANTWERPEN
Bedrijf: FLANDERIJN
Type: Studentenjob
Ben je op zoek naar een studentenjob voor komende zomer en/of tijdens het academiejaar in een jong en dynamisch bedrijf binnen een informele werksfeer? Contacteer ons dan snel voor één van onze beschikbare plaatsten voor jobstudenten. In deze functie bel je mensen op die hun factuur niet hebben betaald. Op een professionele en doelgerichte wijze zoek je samen met de debiteur naar een oplossing voor zijn/haar openstaande schulden rekening houdend met de wensen van de opdrachtgever en de mogelijkheden van de debiteur. Hierbij treed je zowel telefonisch als schriftelijk in contact met opdrachtgevers en debiteuren, vooral in het Nederlands en het Frans. Tweetalige studenten met een flair voor rechten hebben een plus. Maar dit is niet noodzakelijk. Verbaal sterk zijn en logisch denken zijn de voornaamste troeven.
-
STUDENT Commercieel medewerker (Regio Antwerpen)
Regio: Regio Antwerpen
Bedrijf: STUSEND
Type: Studentenjob
Onze opdrachtgever ontwikelt vooruitstrevende producten van topkwaliteit voor de reiniging, verzorging en bescherming van wagens, moto's en fiets. Wij zijn op zoek naar een v erkooptalent die weet jij hoe je nieuwe klanten het beste kan binnenhalen. Ben jij de doorzetter die wij zoeken? Je verkoopt de producten in regio Antwerpen op bvb: Parkings van grootwarenhuizen etc, je kann zelf je kleine verkoopteam samen stellen en een extra verkoper mee laten sollicteren. Je verdient: €9 per verkocht product, en wordt minstens 3u betaald.
-
Bijlesgever statistiek (AALST)
Regio: AALST
Bedrijf: HET BIJLESBUREAU
Type: Studentenjob
Je geeft privé-bijlessen voor statistiek aan studenten van de hogeschool of universiteit. Je kiest zelf in welke regio en hoeveel bijlessen je geeft en wanneer je beschikbaar bent.
-
Student medewerker groenten en fruit winkel (GENK)
Regio: GENK
Bedrijf: ASAP GENK
Type: Studentenjob
Je taken zijn oa opruimen, borstelen, rekken met groenten en fruit vullen, afwassen, bestellingen klaar maken.
-
Customer Service Representative (EVERE)
Regio: EVERE
Bedrijf: Internal Sales Talents Antwerpen
Type: Vaste Job
Als Customer Service Medewerker ben je verantwoordelijk voor: Het opvolgen van orders van klanten; Het afstemmen van de verwachtingen van de klant en dit integreren in de afspraken en procedures; Het oplossen van eventuele problemen en klachten; Een algemene klantentevredenheid en respecteren van deadlines. Bedrijfsprofiel: Onze klant is een speler die chemische specialiteiten en hoogwaardige carbon materialen ontwikkelt. Om hun Customer Sevice Team te versterken zoeken ze een Customer Service Medewerker.
-
Kraanelektricien (ANTWERPEN)
Regio: ANTWERPEN
Bedrijf: Recrewtment Technics Antwerpen
Type: Vaste Job
Voor onze klant, regio Antwerpen, zijn wij op zoek naar een ervaren kraanelektricien. Wat ga je precies doen als kraan-elektricien? Je staat in voor het operationeel houden van kranen en elektrische installaties Je maakt gebruik van je kennis en ervaring op vlak van moderne technologieën. Uitvoeren van herstellingen aan de kranen Uitvoeren van preventief onderhoud aan de kranen Onderhouden van gereedschap en hulpmiddelen alsook op orde en zuiver houden van de werkplek Rapporteren en overleggen met collega's Voldoende aandacht voor kwaliteit van het geleverde werk Naleven van veiligheids- en milieuvoorschriften Instaan voor het periodieke onderhoud van stukgoed kranen, zowel elektrisch als mechanisch. COMPETENTIES Zelfstandig: je werkt goed alleen en hebt bij normale taken geen hulp nodig Teamworker: je werkt graag met andere collega's samen Nauwkeurig: je hebt oog voor detail Flexibel: je hebt geen probleem met veranderlijke werkinhoud en uren (1ste en 2de shift) Kwaliteitsbewust: je bent je ervan bewust dat kwaliteit belangrijk is (ook naar de veiligheid van je collega's toe) Ordelijk: je werkt netjes en georganiseerd, alles wordt terug op zijn plaats gelegd Veiligheid- en milieubewust: je bent je ervan bewust dat veiligheid belangrijk is, tevens zijn bepaalde producten herbruikbaar enz… Stressbestendig: bij drukte of een korte tijdspanne blijf je rustig Tijdsbewust en nauwkeurig: je werkt gedetailleerd en bent je ervan bewust in welke tijdspanne dit moet kunnen Doorzettingsvermogen: je geeft niet snel op als het bijvoorbeeld eens niet lukt Kritische ingesteldheid: je kan je eigen werk kritisch bekijken en evalueren Contactvaardig: je legt graag contacten met andere mensen
-
Business Developer Industriële Machines (GITS)
Regio: GITS
Bedrijf: DB & S MACHINES
Type: Vaste Job
U bent integraal verantwoordelijk voor het uitbouwen van de professionele business unit industriële machines. Dit houdt o.m. in : - analyseren van het marktpotentieel - definiëren van de marktbenaderingsstrategie - persoonlijke approach en salesopvolging van industriële projecten incl. het afsluiten van contracten - advies geven m.b.t. de lay-out en logistieke flow op de werkvloer - onderhandelen over financieringsmodaliteiten - geven van opleidingen en demo's - overleggen met de leveranciers m.b.t. de technische oplossingen voor klanten
-
Freelance docent 'HR-manager' campus Leuven (HEVERLEE)
Regio: HEVERLEE
Bedrijf: CENTRUM VOOR AVONDONDERWIJS
Type: Zelfstandige activiteit
Het Centrum Voor Avondonderwijs VZW heeft een team van professionele docenten die actief zijn als zelfstandig ondernemer en freelance docent. Onze docenten zijn werkzaam als ondernemer binnen hun vakgebied en kennen hun specialisatie door en door. We zoeken steeds nieuwe docenten die hun passie voor hun vak willen doorgeven. MINIMUMVEREISTEN OM DOCENT TE WORDEN Om aan CVA te kunnen lesgeven heb je als docent minimaal 2 jaar ervaring als zelfstandige in hoofdberoep of 5 jaar in bijberoep. Bij voorkeur beschik je over de nodige pedagogische kwalificaties en ervaring hebben als lesgever. We hechten veel belang aan praktijkervaring in het bedrijfsleven en foutloos Nederlands spreken en schrijven. Een docent moet bij ons zeer klantvriendelijk, communicatief en hulpvaardig zijn. Je bent een geboren spreker en kan een groep enthousiast maken voor jouw vak. Je kan een les op een gestructureerde manier opbouwen en verschillende didactische methodes toepassen om de leerdoelen te bereiken. Voor de klas geef je blijk van voldoende zelfvertrouwen en vakkennis. We geven graag de voorkeur aan docenten die ervaring hebben met lesgeven, coachen of het begeleiden van workshops, maar dit is geen vereiste.
Zoek naar antwoorden van BELGACOM in sociale netwerken
Look for responds of BELGACOM in social networks
Lees alle opmerkingen voor BELGACOM. Laat een reactie achter voor BELGACOM. BELGACOM bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for BELGACOM. Leave a respond for BELGACOM. BELGACOM on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie BELGACOM op de google maps. Adres en contacten BELGACOM Location of BELGACOM on the google maps. Address and contacts of BELGACOM
Andere gerelateerde bedrijven als come BELGACOM BELGACOM: FLCHARLES HAERENS NV | COMPUTER WORLD | Casual 60's | FA. IDIAL RAMOTEC | W. GEMOETS
Other related companies as BELGACOM: FLCHARLES HAERENS NV | COMPUTER WORLD | Casual 60's | FA. IDIAL RAMOTEC | W. GEMOETS
BELGACOM is een bedrijf dat 1997 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is BELGACOM, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE09874206542. Het bedrijf BELGACOM bevindt zich op het adres: EMILE JACQMAINLAAN 177; 1030; SCHAARBEEK/SCHAERBEEK. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 731,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Minder dan 549,000,000 EUR, en dat heeft Perfect de creditrating. Type bedrijf is Co-operative. Branchecategorie is DIENSTEN VOOR TELECOMMUNICATIE; Telecommunicatiesystemen. Producten gemaakt in BELGACOM zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van BELGACOM is Leder- en leerproducten, inclusief 5 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van BELGACOM is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van BELGACOM, openstaande posities, locatie van BELGACOM op de kaart.
BELGACOM is a company, that was registered 1997 in N\A region, Belgium. Full name of company is BELGACOM, company assigned to the tax number BE09874206542. The company BELGACOM is located at the address: EMILE JACQMAINLAAN 177; 1030; SCHAARBEEK/SCHAERBEEK. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 731,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Minder dan 549,000,000 EUR, and that has Perfect the credit rating. Type of company is Co-operative. Industry category is DIENSTEN VOOR TELECOMMUNICATIE; Telecommunicatiesystemen. Products created in BELGACOM were not found.
The main activity of BELGACOM is Leather and Leather Products, including 5 other destinations. Information about owner, director or manager of BELGACOM is not available. You also can look at reviews of BELGACOM, open positions, location of BELGACOM on the map.
