Hendrickx-Van Camp
Contactgegevens Hendrickx-Van Camp: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data Hendrickx-Van Camp: address, phone, fax, email, website, opening hours
Hendrickx-Van Camp
Regio (region): N\A, België
Adres (address): Oude Baan 2; 2550; Kontich (Waarloos), België
Telefoon (phone): 015 31 73 78 (+32-015 31 73 78) 015 31 73 78 (+32-015 31 73 78)
Fax (fax): 015 32 12 36 (+32-015 32 12 36) 015 32 12 36 (+32-015 32 12 36)
E-Mail: [email protected]
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) Hendrickx-Van Camp: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "Hendrickx-Van Camp"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "Hendrickx-Van Camp"? - Contact us!
We found such data of Hendrickx-Van Camp, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees Hendrickx-Van Camp. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti Hendrickx-Van Camp
Products information Hendrickx-Van Camp
Producten die in Hendrickx-Van Camp zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Insurance Agents and Brokers
Aanvulling soorten activiteiten voor Hendrickx-Van Camp Addition kinds of activities for Hendrickx-Van Camp
152199. Eengezinswoningbouw, nv | Single-family housing construction, nec
972100. Internationale zaken | International affairs
27410404. Muziek, blad: alleen publiceren, niet op de site gedrukt | Music, sheet: publishing only, not printed on site
35820101. Drogers, wasgoed: commercieel, inclusief muntenbedrijf | Dryers, laundry: commercial, including coin-operated
35869900. Meting en afgifte van pompen, anders | Measuring and dispensing pumps, nec
36259904. Bedieningsapparatuur, elektrisch | Control equipment, electric
70339901. campings | Campgrounds
Werken bij Hendrickx-Van Camp: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in Hendrickx-Van Camp: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor Hendrickx-Van Camp. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for Hendrickx-Van Camp. Looking for open vacancies in other companies
-
Schoonmaker tijdelijk (HEIST-OP-DEN-BERG)
Regio: HEIST-OP-DEN-BERG
Bedrijf: AGO Jobs & HR
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een bedrijf in Heist-op-den-Berg zijn we op zoek naar een tijdelijke schoonmaker.
-
Medewerker Contactcenter Food (HALLE)
Regio: HALLE
Bedrijf: RANDSTAD INHOUSE SERVICES
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Ben je goed met taal, communicatief aangelegd en help je graag mensen? Dan pas je perfect bij In Contact, het contactcenter van Colruyt Group. Onze 250 medewerkers reageren snel, vriendelijk en professioneel. Wanneer klanten en collega¿s bellen of mailen, beantwoord jij enthousiast al hun vragen. Je werkt graag in een team. Samen met je teamgenoten ga je volop voor de klant, met de nodige goesting. Heeft hij een probleem? Dan is dat ook het jouwe tot een oplossing gevonden is. Heeft hij een vraag? Dan doe je er alles aan om het antwoord te vinden. Wanneer je een gesprek met een glimlach kunt afsluiten, is jouw dag helemaal goed. Vanzelfsprekend behandel je elk gesprek vertrouwelijk en met de nodige integriteit. In Contact helpt zowel klanten als medewerkers verder. Jij gaat aan de slag in de cluster 'Food¿ of 'Non-Food¿. De Foodafdeling omvat winkelformules zoals Colruyt, Bio-Planet, Spar en OKay. Voor Non-Food sta je de medewerkers en klanten van Dreamland, Dreambaby en ColliShop te woord. Vooraf krijg je een uitgebreide opleiding zodat je perfect op de hoogte bent van alles wat er leeft en beweegt bij Colruyt Group.
-
Project Medewerker Planning - regio Aalst (AALST)
Regio: AALST
Bedrijf: OfficeTeam
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
OfficeTeam is momenteel heel dringend op zoek naar een Project Medewerker Planning (m/v). Heb jij zin in een tof project bij een internationale speler in AALST? Dan is deze job echt iets voor jou! Onze klant is gelegen in Aalst. Jouw verantwoordelijkheden als Project Medewerker Planning: Coördineren en opvolgen van externe verpakkingsopdrachten; Opvolgen planning voor de aanleveringen van producten bij externe verpakker en het afhalen van afgewerkte goederen; Aanmaken en verwerken van orders in ERP; Afspraken vastleggen met het magazijn in kader van transport; Nauwe samenwerking met productieplanning. Door te solliciteren op deze baan, erkent u dat u de volgende voorwaarden hebt gelezen en accepteert : https://www.roberthalf.be/nl/legal-information/privacyverklaring
-
Planner technische dienst ( verdeler Kookfornuizen Falcon / AGA) (GENT)
Regio: GENT
Bedrijf: FLEXPOINT
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Onze klant, een echt familiebedrijf dat vandaag als enige in België en Luxemburg toestellen van AGA, Falcon & La Cornue mag verdelen, is dringend op zoek naar een nieuwe collega. Dit topbedrijf werkt dan ook nauw samen met alle keukenbouwers en architecten. Voor de uitbreiding van hun team is men op zoek naar een planner voor de technische dienst. Jouw taken / verantwoordelijkheden: - Plannen van alle onderhoudsbeurten, herstellingen en plaatsingen - Bestelling van de nodige materialen/wisselstukken, en het opvolgen ervan - Voorraadbeheer van de wisselstukken - Maken van de planning voor onze techniekers - Verwerken van verslagen van de techniekers - Analyseren en bijsturen van de werkmethodes - Opvolgen van garantie gevallen Je rapporteert aan de Manager dienst na verkoop.
-
Orderpicker M/V voor Fluvius te Lokeren (LOKEREN)
Regio: LOKEREN
Bedrijf: Start People Dendermonde
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Als orderpicker sta je in voor het picken, uitsorteren en klaarzetten van materialen voor onze transporteurs. Taken: - Je voert pickingopdrachten uit (handscanner en magazijntrucks) - Je sorteert en maakt pakketten klaar voor verzending - Je laadt vrachtwagens voor onze aannemers met een heftruck
-
Magazijnier (KORTRIJK)
Regio: KORTRIJK
Bedrijf: FORUM CONSTRUCT KORTRIJK
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor een klant van ons gevestigd regio Kortrijk, gaan wij op zoek naar een MAGAZIJNIER. Onze klant is actief in zonnepanelen, zonneboilers, warmtepompboilers, vloerverwarming en gasketels. uw taken bestaan uit: Het ontvangen van de bestellingen, Opbergen van materiaal in het magazijn, Magazijnbeheer.
-
Commerciële Binnendienstmedewerker (BRUSSEL)
Regio: BRUSSEL
Bedrijf: Accent
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor de vacature van Commerciële Binnendienstmedewerker in Brussel behandel je alle binnenkomende oproepen en probeer je op het einde van iedereen call een verkoop te realiseren: Je legt de nodige commercialiteit aan boord om aan cross- en upselling te doen op het einde van ieder telefonisch gesprek. Je helpt je bestaande klanten zo goed mogelijk verder: je gaat nauwkeurig de klacht de vraag of het probleem analyseren en oplossen je geeft uitleg en advies over bestaande visa-kaarten en producten. Je doet de nodige administratieve opvolging: je voert adreswijzigingen of bijkomende informatie van klanten door in het CRM-systeem.
-
Verkoopmedewerker multimedia - regio Waregem - m/v (WAREGEM)
Regio: WAREGEM
Bedrijf: FORUM JOBS WAREGEM
Type: Interim met optie "vast werk"
Bent u een kenner van IT en multimedia? Wenst u ook binnen de verkoop aan de slag te gaan? Wilt u voortdurend op de hoogte blijven van de nieuwigheden? Onze klant te Waregem zoekt uw profiel! U bent medewerker in de winkel waarbij u klanten dient volgens hun verlangens. U geeft technisch advies en praat in op klachten van de klant. U staat in voor de afsluit van de winkel.
-
Verantwoordelijke Aankoopdiensten (ANTWERPEN)
Regio: ANTWERPEN
Bedrijf: Pauwels Consulting
Type: Vaste Job
Voorbereiding, behandeling/onderhandeling en afsluiting van prijsaanvragen en jaarcontracten (administratief, contacten met verkopers, …) Opvolging van prijsaanvragen en leveringen in samenspraak met aanvragende afdelingen teneinde de vereiste noden te respecteren (bv. timing, technische afwijkingen, certificaten, veiligheid, kwaliteit, …) Opmaak van vergelijkende evaluaties Bijhouden van de TA contractmatrixen en RFQ lijsten Opmaak van presentaties ter voorbereiding van de contract committees Opmaak van de bestellingen op een volledig correcte en juiste manier (SAP, LOO, LOI,contract,…) volgens de gevraagde specificaties en bedongen voorwaarden (kwaliteit, veiligheid, certificatie, inspectie, milieuwetgeving, hoeveelheden, …) Opvolging van toepassing en naleving van de contracten, in nauwe samenwerking met de Cost controller en de TA Coördinator Controle van de extra werkzaamheden voor de follow-up van de contract voorwaarden – hoeveelheden, poortlijsten,... Opbouw en onderhoud van goede en ethisch correcte relaties met leveranciers (doel: win-win relatie) Instaan voor tijdige beschikbaarheid van alle materialen voor de TA, volgens de TRA specs en richtlijnen Implementatie van de aankoopfilosofie en –regels van TRA Realisatie van lokale en regionale aankopen en nagaan of sommige van deze lokale aankopen niet kunnen/moeten uitgebreid worden naar RC- of groepsaankopen Bijdrage aan de analyse van de interne en externe kosten en kostenstrukturen van leveranciers Technische goedkeuring van bestelbonnen binnen de vastgelegde delegaties/bevoegdheden Bedrijfsprofiel: Pauwels Consulting is een Belgisch consultancy kantoor met meer dan 520 experts op het gebied van engineering, life sciences en IT. Wij helpen vooraanstaande bedrijven in België en het buitenland met consulting, project management en werving en selectie. We hebben kantoren in België, Frankrijk, Duitsland en Zwitserland (https://www.pauwelsconsulting.com/nl/over-ons/contact/) .
-
Freelance projectverpleegkundige (W) (Regio Roeselare-Izegem)
Regio: Regio Roeselare-Izegem
Bedrijf: Talent in Motion Healthcare
Type: Zelfstandige activiteit
Zoek je continuïteit in jouw opdrachten als freelance verpleegkundige en wil jouw ervaring in de brede en boeiende gezondheidszorg verder uitbreiden? Kom dan werken bij Talent in Motion en word freelance projectverpleegkundige! Als professionals in eigen vak bieden wij voldoende afwisseling in diverse projecten in verschillende zorginstellingen, bovendien bieden we je de zekerheid om opdracht na opdracht te kunnen doen. Je wordt als freelance verpleegkundige tewerkgesteld in verschillende projecten voor ziekenhuizen, woon- en zorgcentra en thuiszorg, en dit zowel voltijds (100%) als deeltijds (4/5de ). Afhankelijk van jouw eigen voorkeuren en specialiteit (spoed, OK, …) word je ingeschakeld in zeer uiteenlopende projecten in gezondheidszorg. Wij zorgen alvast voor een optimale begeleiding en helpen je bij het uitbouwen van jouw carrière. Verpleegkundige? Als verpleegkundige verleen je de nodige zorgen op een deskundige manier, rekening houdend met de individuele behoeften van de patiënt en zijn directe omgeving. Je voert de handelingen die je door de geneesheer zijn toevertrouw correct uit, binnen het wettelijk kader dat het verpleegkundig handelen vastlegt. Je werkt actief mee aan het beheer en de organisatie op verpleegkundig, administratief, technisch en huishoudelijk vlak. Je besteed veel aandacht aan een grondige observatie van alle lichamelijke en psychosociale klachten bij de patiënten. Je bouwt mee aan de verdere optimalisatie van de zorg- en dienstverlening.
-
Verkoper op beurzen en/of in winkelcentra (Regio Brugge)
Regio: Regio Brugge
Bedrijf: HOOFTMAN CONSULTING
Type: Zelfstandige activiteit
Is gezondheid en sport voor jou belangrijk? Wil je graag werken met een vlot verkopend, kwalitatief product? Zijn een goede, positieve en eerlijke werksfeer met toffe, jonge (of jongdenkende) collega's voor jou belangrijk? Ben je niet bang om mensen aan te spreken, werk je graag op resultaat en word je daar graag correct en goed voor verloond? Dan is dit misschien wel dé opportuniteit die je zoekt. Wij doen heel veel beurzen (+/- 10 per maand) in Vlaanderen (en Nederland) en zoeken gemotiveerde, zelfstandige verkopers om onze producten te verkopen (in concreto de Vibromix van Münich Spring, krachtig sport- en gezondheidsgerelateerd toestel). Alle verkopers worden betaald op commissiebasis (mooie verdienste!) en alle kosten worden door ons gedragen. Dit kan voltijds of deeltijds gedaan worden, volgens onderlinge afspraken. Ben jij de gemotiveerde verkoper die wij zoeken? Neem dan snel contact met ons op.
-
"Herbalife Nutrition" Promotors (Regio Beringen-Tessenderlo)
Regio: Regio Beringen-Tessenderlo
Bedrijf: ART OF WELLNESS bvba
Type: Zelfstandige activiteit
Wij breiden uit en zijn op zoek naar enthousiaste & sportieve Herbalife promotors. Als hobby-inkomen, parttime, fulltime of carrière-switch. Of uw eigen zaak starten met Herbalife, in vrije uren, naast huidige Job. Onbegrensde mogelijkheden: U heeft de mogelijkheid om zelf te beslissen hoeveel tijd u besteedt. U heeft geen voor-opleiding of ervaring nodig, met Herbalife is het heel eenvoudig om uw eigen zaak op te zetten. U kan zelfstandig werken. U bent ondernemend ingesteld. U bent sociaal aangelegd. U staat open om nieuwe dingen te leren. U leert bij tijdens de jobuitvoering en U volgt de voorziene (basis)-opleiding. U leert alles wat u moet weten door een persoonlijke coach, een Herbalife Member/ervaringsdeskundige. U heeft ook de zekerheid dat u de ondersteuning krijgt van het succesvol en betrouwbaar internationaal bedrijf Herbalife International nv.
Zoek naar antwoorden van Hendrickx-Van Camp in sociale netwerken
Look for responds of Hendrickx-Van Camp in social networks
Lees alle opmerkingen voor Hendrickx-Van Camp. Laat een reactie achter voor Hendrickx-Van Camp. Hendrickx-Van Camp bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for Hendrickx-Van Camp. Leave a respond for Hendrickx-Van Camp. Hendrickx-Van Camp on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie Hendrickx-Van Camp op de google maps. Adres en contacten Hendrickx-Van Camp Location of Hendrickx-Van Camp on the google maps. Address and contacts of Hendrickx-Van Camp
Andere gerelateerde bedrijven als come Hendrickx-Van Camp Hendrickx-Van Camp: M.A.D. SA | Liro Lighting | Sint-Amandus Psychiatrisch Centrum | AGNETTI | TAXIPOST-E.M.S.
Other related companies as Hendrickx-Van Camp: M.A.D. SA | Liro Lighting | Sint-Amandus Psychiatrisch Centrum | AGNETTI | TAXIPOST-E.M.S.
Hendrickx-Van Camp is een bedrijf dat 1987 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is Hendrickx-Van Camp, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE07224578857. Het bedrijf Hendrickx-Van Camp bevindt zich op het adres: Oude Baan 2; 2550; Kontich (Waarloos). We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 375,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Meer dan 839,000 EUR, en dat heeft Perfect de creditrating. Type bedrijf is Co-operative. Branchecategorie is Insurance Agents and Brokers. Producten gemaakt in Hendrickx-Van Camp zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van Hendrickx-Van Camp is Kleding en accessoires, inclusief 7 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van Hendrickx-Van Camp is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van Hendrickx-Van Camp, openstaande posities, locatie van Hendrickx-Van Camp op de kaart. Stuur ons een e-mail voor meer informatie [email protected]
Hendrickx-Van Camp is a company, that was registered 1987 in N\A region, Belgium. Full name of company is Hendrickx-Van Camp, company assigned to the tax number BE07224578857. The company Hendrickx-Van Camp is located at the address: Oude Baan 2; 2550; Kontich (Waarloos). We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 375,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Meer dan 839,000 EUR, and that has Perfect the credit rating. Type of company is Co-operative. Industry category is Insurance Agents and Brokers. Products created in Hendrickx-Van Camp were not found.
The main activity of Hendrickx-Van Camp is Apparel and Accessory Stores, including 7 other destinations. Information about owner, director or manager of Hendrickx-Van Camp is not available. You also can look at reviews of Hendrickx-Van Camp, open positions, location of Hendrickx-Van Camp on the map. For more information, write us to email [email protected]
