RONY STEENSSENS
Contactgegevens RONY STEENSSENS: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data RONY STEENSSENS: address, phone, fax, email, website, opening hours
RONY STEENSSENS
Regio (region): N\A, België
Adres (address): HOOGSTRAAT 163; 9150; KRUIBEKE, België
Telefoon (phone): 37745345 (+32-37745345) 37745345 (+32-37745345)
Fax (fax): +32 (4) 216-74-23 +32 (4) 216-74-23
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) RONY STEENSSENS: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "RONY STEENSSENS"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "RONY STEENSSENS"? - Contact us!
We found such data of RONY STEENSSENS, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees RONY STEENSSENS. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti RONY STEENSSENS
Products information RONY STEENSSENS
Activités: Electriciens.
Product categorie (product category): Installation électrique résidentielle
Aanvulling soorten activiteiten voor RONY STEENSSENS Addition kinds of activities for RONY STEENSSENS
356899. Krachtoverbrenging apparatuur, nec, nec | Power transmission equipment, nec, nec
17990600. Home / kantoor interieurs afwerking, inrichting en renovatie | Home/office interiors finishing, furnishing and remodeling
36950203. Video opname tape, leeg | Video recording tape, blank
79930101. Juke box | Juke box
86990000. Lidmaatschapsorganisaties, nv | Membership organizations, nec
Werken bij RONY STEENSSENS: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in RONY STEENSSENS: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor RONY STEENSSENS. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for RONY STEENSSENS. Looking for open vacancies in other companies
-
Procesoperator voeding m/v (LIER)
Regio: LIER
Bedrijf: Actief Interim
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een bedrijf in de regio van Lier zijn wij op zoek naar gemotiveerde procesoperatoren m/v: - Je staat in voor de bediening van productiemachines - Je stelt eigenhandig de machine in en controleert de werking - Je bent continu bezig met het opvolgen van de kwaliteit, hygiëne en voedselveiligheid - Je communiceert problemen tijdig met de supervisor
-
Monteur Industriebouw Prefabelementen (KRUISHOUTEM)
Regio: KRUISHOUTEM
Bedrijf: JobFIXers nv
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Samen met je ploeg plaats je industriële gebouwen met prefab betonelementen, dit in samenwerking met de kraanbestuurder. Je assisteert de ploegchef door panelen aan te haken en te helpen bij het plaatsen van de voorgevormde elementen.
-
Keukenmedewerker (m/v) | Voltijds | Duffel (DUFFEL)
Regio: DUFFEL
Bedrijf: Synergie Mechelen Interim
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Als keukenmedewerker ben jij dé man of vrouw die ervoor zorgt dat er elke dag opnieuw verse en lekkere maaltijden klaar staan. Je komt terecht in een team waarbij je ondersteuning biedt voor de bereidingen van koude maaltijden en de bedeling hiervan (presentatie, samenstelling, afwerking, ...). De keuken op orde houden is ook één van jouw taken, waar je collega's je heel dankbaar voor zijn. Je zorgt voor een hygiënische bewaring van de voedingsmiddelen. Tijdens en na de shift sta je ook in voor de opruim en/of afwas. Nadien zet je alles netjes op z'n plaats, klaar voor een nieuwe dag.
-
Orpickers gezocht/grobbendonk/2 ploegen (m/v) (GROBBENDONK)
Regio: GROBBENDONK
Bedrijf: Synergie Aarschot Interim
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Wij zijn op zoek naar magazijnmedewerkers in Grobbendonk in zowel vroege als late (afwisselend 2-ploegen). Klaar om deze week of volgende week op te starten? Interesse om te werken als magazijnier? Kan je nauwkeurig werken? Dan is deze job misschien iets voor jou...
-
Operator afzakmachine (KOOLSKAMP)
Regio: KOOLSKAMP
Bedrijf: t-interim Izegem
Type: Interim met optie "vast werk"
Je staat in voor: Het afzakken van zakgoed Klaarzetten van zakgoedbestellingen Laden en lossen van vrachtwagens Onderhoud van de werkvloer Bedrijfsprofiel: Onze klant is een familiaal bedrijf dat streeft naar kwaliteit. Zij bieden innovatieve en klantgerichte concepten aan met respect voor de verschillende belanghebbenden.
-
Medewerker interne postverdeling (opvang verlofperiodes) | Carglass® (HASSELT)
Regio: HASSELT
Bedrijf: Carglass
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor onze klant Carglass® zoeken wij een medewerker die sporadisch zal instaan voor het opvangen van verlofperiodes van de medewerker interne postverdeling. Het takenpakket bestaat uit: Beheren van de mailbox met vragen/bestellingen over werkkledij en andere... Het transporteren en verdelen van de interne post van het hoofdgebouw in Hasselt naar het magazijn in Bilzen. Het klaarmaken van de postpakketten voor de filialen. Het klaarmaken van pakketten werkkledij voor de filialen. Indien jij technisch bent aangelegd zal je op termijn ook opgeleid worden voor het herstellen van materialen van de filialen. Noodlijn beheren van filialen in omtrek. D.w.z. dat de filialen dagelijks vóór 11u een bestelling kunnen plaatsen voor een bepaalde ruit.
-
Poetshulp Langdorp V/M (AARSCHOT)
Regio: AARSCHOT
Bedrijf: KLIEN dienstencheques
Type: Dienstenchequebaan
KLiEN dienstencheques zoekt een gemotiveerde poetshulp. Je poetst bij klanten thuis en zorgt ervoor dat hun woonst goed schoongemaakt is. Belangrijk is dat je op tijd komt en alle afspraken stipt naleeft! Je poetst bij mensen thuis dit houdt o.a. in: spinnenwebben afdoen; stofzuigen; dweilen; ramen lappen; ....
-
HUISHOUDHULP Nazareth. (NAZARETH)
Regio: NAZARETH
Bedrijf: DE MANGELAAR
Type: Dienstenchequebaan
Je gaat schoonmaken bij particulieren in de regio Nazareth.
-
Jobstudenten 2-ploegen of dag (Vakanties of gedurende Academiejaar) (DESTELBERGEN)
Regio: DESTELBERGEN
Bedrijf: Unique Office
Type: Studentenjob
•Je werkt actief mee aan een productie- of verpakkingslijn (bandwerk) : bijvoorbeeld : het vullen van maaltijddoosjes met vers bereide componenten, het inleggen van componenten in een maaltijdschaaltje, manueel etiketteren van producten, stockeren van maaltijden in bakken, stapelen van bakken op paletten, met folie omwikkelen van verzendklare paletten, goederen verplaatsen met manueel transpalet, klaarzetten van orders aan de hand van pickinglists,…. •Je draagt mee zorg voor de kwaliteit en hygiëne binnen je afdeling. •Je voert fysiek intensieve arbeid uit aan een hoog tempo, ook in gekoelde omgeving (+/- 7°C) •#oneteam
-
STUDENT Commercieel medewerker (Regio Antwerpen)
Regio: Regio Antwerpen
Bedrijf: STUSEND
Type: Studentenjob
Onze opdrachtgever ontwikelt vooruitstrevende producten van topkwaliteit voor de reiniging, verzorging en bescherming van wagens, moto's en fiets. Wij zijn op zoek naar een v erkooptalent die weet jij hoe je nieuwe klanten het beste kan binnenhalen. Ben jij de doorzetter die wij zoeken? Je verkoopt de producten in regio Antwerpen op bvb: Parkings van grootwarenhuizen etc, je kann zelf je kleine verkoopteam samen stellen en een extra verkoper mee laten sollicteren. Je verdient: €9 per verkocht product, en wordt minstens 3u betaald.
-
Manager Slachthuis (TIELT)
Regio: TIELT
Bedrijf: DEBRA-GROUP
Type: Vaste Job
Je volgt de organisatie van de werkverdeling en planning op en houdt toezicht op de efficiëntie en het naleven van de procedures o.a. voor wat betreft hygiëne, gebruik materialen en veiligheid. Ook de opleiding van de (nieuwe) medewerkers volg je op. Je communiceert op dagelijkse basis met je de verantwoordelijken op de slachtvoer, de verschillende onderaannemers en met de toezichthoudende veeartsen. Je streeft continu naar optimalisatie van het rendement o.a. ook via procesverbeteringen, steeds met oog voor de kwaliteit, veiligheid en het dierenwelzijn. Je zorgt voor een correcte administratie en regelmatige rapportage naar de directie.
-
IT-Planet - Product Owner met Java achtergrond (BRUSSEL)
Regio: BRUSSEL
Bedrijf: ictjob.be
Type: Zelfstandige activiteit
Functieomschrijving De opdracht als Product Owner is het verzamelen, managen en vertalen van de verwachtingen van elke stakeholder. Je neemt het beleid van het stakeholder management op je, en onderhoudt contacten met alle departementen. Vanuit een Agile mindset handel je als facilitator en durf je beslissingen te nemen: je maakt planning op voor alle betrokken partijen, met duidelijke doelstellingen, mogelijkheden en deadlines. Daarnaast behoud je het overzicht en hou je rekening met de verwachtingen en prioriteiten. Je komt terecht in een gerenommeerd bedrijf, met toffe collega's, die net als jij gepassioneerd zijn en graag bijleert. Geen enkele week zal dezelfde zijn, waarbij je dagelijks gestimuleerd zal worden. Profiel Je bent zeer technisch aangelegd met achtergrond in Java (full stack). Je hebt voeling met UX/UI. Je kent de uitdagingen in stakeholder management, en bent in staat een goede relatie op te bouwen en duidelijk te communiceren. Je hebt een Agile mindset, en ervaring in Scrum of andere Agile/lean methodologie. Je kan moeilijke problemen vertalen in mensentaal. Je voelt je goed in een adviserende rol, als goede en open communicator. Je bent gepassioneerd door analytisch denken en denkt graag out-of-the-box. Je bent bereid om sporadisch naar Nederland of Denemarken te reizen. Aanbod Bij ons word je verloond naar werk, kennis & competenties. Met zorg wordt een motiverend salarispakket uitgewerkt: loon + groeps-en hospitalisatieverzekering + wagen & tankkaart + maaltijdcheques... Bovendien geeft IT-Planet je alle kansen om goed te zijn in wat je doet: extra opleidingsmogelijkheden & training zullen je helpen jouw skills verder uit te breiden of optimaliseren! Wanneer je er klaar voor bent, staan er al weer tal van doorgroeimogelijkheden of carrièrevooruitzichten klaar. Freelance? Aarzel zeker niet om ons te contacteren voor een voorstel op maat. Interesse? Stuur je CV en eventueel je motivatiebrief via de knop hieronder.
Zoek naar antwoorden van RONY STEENSSENS in sociale netwerken
Look for responds of RONY STEENSSENS in social networks
Lees alle opmerkingen voor RONY STEENSSENS. Laat een reactie achter voor RONY STEENSSENS. RONY STEENSSENS bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for RONY STEENSSENS. Leave a respond for RONY STEENSSENS. RONY STEENSSENS on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie RONY STEENSSENS op de google maps. Adres en contacten RONY STEENSSENS Location of RONY STEENSSENS on the google maps. Address and contacts of RONY STEENSSENS
Andere gerelateerde bedrijven als come RONY STEENSSENS RONY STEENSSENS: FORTIS | DIDIER JANOT | S. PHILIPS | LUC BILCKE | Vanbriel J
Other related companies as RONY STEENSSENS: FORTIS | DIDIER JANOT | S. PHILIPS | LUC BILCKE | Vanbriel J
RONY STEENSSENS is een bedrijf dat 1998 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is RONY STEENSSENS, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE07175689697. Het bedrijf RONY STEENSSENS bevindt zich op het adres: HOOGSTRAAT 163; 9150; KRUIBEKE. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 864,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Meer dan 277,000,000 EUR, en dat heeft Goed de creditrating. Type bedrijf is Temporary Consortia. Branchecategorie is Installation électrique résidentielle. Lijst met producten zijn Activités: Electriciens..
De hoofdactiviteit van RONY STEENSSENS is Amusements- en recreatiediensten, inclusief 5 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van RONY STEENSSENS is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van RONY STEENSSENS, openstaande posities, locatie van RONY STEENSSENS op de kaart.
RONY STEENSSENS is a company, that was registered 1998 in N\A region, Belgium. Full name of company is RONY STEENSSENS, company assigned to the tax number BE07175689697. The company RONY STEENSSENS is located at the address: HOOGSTRAAT 163; 9150; KRUIBEKE. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 864,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Meer dan 277,000,000 EUR, and that has Goed the credit rating. Type of company is Temporary Consortia. Industry category is Installation électrique résidentielle. List of products are Activités: Electriciens..
The main activity of RONY STEENSSENS is Amusement and Recreation Services, including 5 other destinations. Information about owner, director or manager of RONY STEENSSENS is not available. You also can look at reviews of RONY STEENSSENS, open positions, location of RONY STEENSSENS on the map.
