D'HOLLANDER LUC
Contactgegevens D'HOLLANDER LUC: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data D'HOLLANDER LUC: address, phone, fax, email, website, opening hours
D'HOLLANDER LUC
Regio (region): N\A, België
Adres (address): BEEKVELDEN 17; 2840; RUMST, België
Telefoon (phone): 38880551 (+32-38880551) 38880551 (+32-38880551)
Fax (fax): +32 (83) 501-77-95 +32 (83) 501-77-95
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) D'HOLLANDER LUC: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "D'HOLLANDER LUC"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "D'HOLLANDER LUC"? - Contact us!
We found such data of D'HOLLANDER LUC, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees D'HOLLANDER LUC. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti D'HOLLANDER LUC
Products information D'HOLLANDER LUC
Activités: Carreleurs.
Product categorie (product category): Revêtements pour sols and murs
Aanvulling soorten activiteiten voor D'HOLLANDER LUC Addition kinds of activities for D'HOLLANDER LUC
172100. Schilderen en papier opknoping | Painting and paper hanging
799909. Animal shows / circussen | Animal shows/circuses
07510200. Pluimvee diensten | Poultry services
58120204. Sneeuwkegelstandaard | Snow cone stand
59619909. Vissen, jagen en kampeeruitrusting en benodigdheden: per post | Fishing, hunting and camping equipment and supplies: by mail
59990201. Architectonische benodigdheden | Architectural supplies
75380102. Motorherbouw: automobiel | Engine rebuilding: automotive
93110202. Controllers 'kantoor, overheid | Controllers' office, government
Werken bij D'HOLLANDER LUC: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in D'HOLLANDER LUC: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor D'HOLLANDER LUC. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for D'HOLLANDER LUC. Looking for open vacancies in other companies
-
Magazijnmedewerker | 3 ploegen | Kontich (KONTICH)
Regio: KONTICH
Bedrijf: Synergie Zwijndrecht Interim
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een bedrijf te Kontich zijn we op zoek naar logistieke medewerkers. Je zal zeer divers ingepland worden in het magazijn en taken afhandelen als sorteren en laden en lossen. Hiervoor krijg je een rondleiding in het magazijn zelf. Ervaring is dus ondergeschikt aan motivatie en leergierigheid. Je kan werken in 3 shiften.
-
Polisbeheerder (auto) | Berchem (BERCHEM)
Regio: BERCHEM
Bedrijf: Unique Office
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Je bent het aanspreekpunt voor de makelaar voor mondelinge en schriftelijke beheersvragen binnen de tak auto. Je maakt niet-gestandaardiseerde bijaktes op. Je garandeert een oplossingsgerichte, efficiënte en correcte dienstverlening naar onze makelaar en klant binnen de vooropgestelde doorlooptijd. Je staat in voor het opvragen van de vereiste informatie bij de makelaar of klant en overlegt met je collega's om concrete dossiers te kaderen zodat deze binnen de afgesproken termijnen verwerkt kunnen worden.
-
Orderpicker met administratieve skills (late shift) (HOUTHULST)
Regio: HOUTHULST
Bedrijf: Synergie Roeselare Interim
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een groothandel in bloemen en platnen zoeken we een orderpicker in de bloemen- en plantensector. Je takenpakket omvat:: - orderpicking (70%) - updae van de webshop, - bijstaan van klanten (telefonisch en in de winkel), - opmaken van bons, facturen, ... - bijhouden van het voorraadbeheer.
-
ELEKTRICIEN (KAMPENHOUT)
Regio: KAMPENHOUT
Bedrijf: Vivaldis Interim
Type: Interim met optie "vast werk"
Wij zijn op zoek naar een (hulp)elektricien die met veel enthousiasme aan de slag wil gaan bij een familiale KMO in de regio van Kampenhout. Je werkt aan residentiële & industriële installaties.
-
Bandenmonteur (EVERGEM)
Regio: EVERGEM
Bedrijf: t-interim Evergem
Type: Interim met optie "vast werk"
• Je staat in voor het monteren van banden op personenwagens en camionettes. • Daarnaast sta je ook in voor de herstelling van banden. • Je werkt in dagdienst van 8-17u en op zaterdag van 8-12u
-
LOGISTIEK MEDEWERKER VOEDING 2 PLOEGEN (EEKLO)
Regio: EEKLO
Bedrijf: FORUM JOBS
Type: Interim met optie "vast werk"
Door de groei van de firma zijn wij op zoek naar een logistiek medewerker productie voor de afdelingen Vleesbereidingen. Als logistiek medewerker ben je verantwoordelijk voor de aan- en afvoer van alle noodzakelijke producten en hulpmateriaal voor je afdeling. Je controleer je de afgewerkte producten en paletfiches vooraleer je deze aflevert aan distributie. Uren: Vroege shift: 4u30 - 13u Late shit: 11u45 - 20u
-
CHAUFFEUR CE + ADR II (INTERNATIONAAL) (EVERGEM)
Regio: EVERGEM
Bedrijf: Accent
Type: Interim met optie "vast werk"
Wij zoeken gemotiveerde chauffeurs met bij voorkeur al een eerste ervaring achter de rug in transport.
-
Poetshulp/Huishoudhulp in Borsbeek – kies een (elektrische) fiets of bedrijfswagen! (BORSBEEK)
Regio: BORSBEEK
Bedrijf: Het Poetsbureau
Type: Dienstenchequebaan
Het Poetsbureau groeit. Snel, sneller en snelst. Om dat te realiseren, hebben wij schitterende medewerkers nodig. Voor ons ben je zoveel méér dan een kuisvrouw/kuisman. Je bent een waardevolle huishoudhulp die huizen elke dag laat schitteren als nooit tevoren in ruil voor dienstencheques. Je bent van alle markten thuis: schoonmaken, strijken, boodschappen doen. In ruil voor je gedreven inzet wacht er op jou een glanzende toekomst bij Het Poetsbureau.
-
Huishoudhulp (IEPER)
Regio: IEPER
Bedrijf: t-interim Ieper
Type: Dienstenchequebaan
Werken met dienstencheques is weggelegd voor mensen met een groot verantwoordelijkheidsgevoel en een positieve, zelfstandige instelling. Het gaat over activiteiten die inspelen op individuele, persoonlijke of familiale behoeften in het kader van het dagelijkse leven. Hulp met huishoudelijk karakter bij de particulier thuis, namelijk: Schoonmaken van de woning met inbegrip van ramen Wassen en strijken Kleine naaiwerken Bereiden van maaltijden Boodschappen doen
-
Jobstudent verkoopmedewerker dameskleding (ZOERSEL)
Regio: ZOERSEL
Bedrijf: LA GARDE-ROBE
Type: Studentenjob
Je verwelkomt de klanten. Je zorgt ervoor dat de winkel op orde is. Je rekent ook af aan de kassa. Je ondersteunt onze verkoopsmedewerkers zodat zij zich kunnen concentreren op de verkoop.
-
Halfautomaat lasser / magazijnier (NEVELE)
Regio: NEVELE
Bedrijf: IMPACT
Type: Vaste Job
Onze klant is een bedrijf dat reeds jarenlang actief is in stutwerken in opdracht van aannemers, achitecten, studiebureaus, overheden, etc. ... Hiervoor zijn we op zoek naar een halfautomaat lasser. Je bent verantwoordelijk voor het lassen van de hulpstukken van schoringsmateriaal. Je zal tewerkgesteld worden in het atelier en zal tevens 1 à 2 keer per week instaan voor het laden en lossen van de vrachtwagen. Dit gebeurt steeds met een beurtrol.
-
Junior Projectleider (DRONGEN)
Regio: DRONGEN
Bedrijf: Talentus Gent
Type: Vaste Job
Je bent mede verantwoordelijk voor het totale bouwproject Je staat in contact met de aannemers en stuurt & coördineert hen dagelijks Je bewaakt de kwaliteit & de planning van de werken alsook de orde & netheid op de werf Je maakt de uitvoeringsdossiers op & controleert regelmatig de stand van zaken op de werven Je bespreekt de bouwplannen met klanten & begeleidt hen bij vragen Je wordt ook verantwoordelijk gesteld voor het administratieve & financiële luik van de projecten
Zoek naar antwoorden van D'HOLLANDER LUC in sociale netwerken
Look for responds of D'HOLLANDER LUC in social networks
Lees alle opmerkingen voor D'HOLLANDER LUC. Laat een reactie achter voor D'HOLLANDER LUC. D'HOLLANDER LUC bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for D'HOLLANDER LUC. Leave a respond for D'HOLLANDER LUC. D'HOLLANDER LUC on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie D'HOLLANDER LUC op de google maps. Adres en contacten D'HOLLANDER LUC Location of D'HOLLANDER LUC on the google maps. Address and contacts of D'HOLLANDER LUC
Andere gerelateerde bedrijven als come D'HOLLANDER LUC D'HOLLANDER LUC: HUIS ERALNO | JEAN JANCZAREK | QUIRIJNEN NV | Van Der Bauwhede Glas-Veranda's | Uniantiek
Other related companies as D'HOLLANDER LUC: HUIS ERALNO | JEAN JANCZAREK | QUIRIJNEN NV | Van Der Bauwhede Glas-Veranda's | Uniantiek
D'HOLLANDER LUC is een bedrijf dat 2004 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is D'HOLLANDER LUC, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE06750244140. Het bedrijf D'HOLLANDER LUC bevindt zich op het adres: BEEKVELDEN 17; 2840; RUMST. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 687,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Minder dan 515,000 EUR, en dat heeft N\A de creditrating. Type bedrijf is Co-operative. Branchecategorie is Revêtements pour sols and murs. Lijst met producten zijn Activités: Carreleurs..
De hoofdactiviteit van D'HOLLANDER LUC is Food and Kindred Products, inclusief 8 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van D'HOLLANDER LUC is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van D'HOLLANDER LUC, openstaande posities, locatie van D'HOLLANDER LUC op de kaart.
D'HOLLANDER LUC is a company, that was registered 2004 in N\A region, Belgium. Full name of company is D'HOLLANDER LUC, company assigned to the tax number BE06750244140. The company D'HOLLANDER LUC is located at the address: BEEKVELDEN 17; 2840; RUMST. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 687,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Minder dan 515,000 EUR, and that has N\A the credit rating. Type of company is Co-operative. Industry category is Revêtements pour sols and murs. List of products are Activités: Carreleurs..
The main activity of D'HOLLANDER LUC is Food and Kindred Products, including 8 other destinations. Information about owner, director or manager of D'HOLLANDER LUC is not available. You also can look at reviews of D'HOLLANDER LUC, open positions, location of D'HOLLANDER LUC on the map.
