DE OUDE PASTORIE
Contactgegevens DE OUDE PASTORIE: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data DE OUDE PASTORIE: address, phone, fax, email, website, opening hours
DE OUDE PASTORIE
Regio (region): N\A, België
Adres (address): MIKSEBAAN 3; 2930; BRASSCHAAT, België
Telefoon (phone): 36531838 (+32-36531838) 36531838 (+32-36531838)
Fax (fax): +32 (4) 364-72-21 +32 (4) 364-72-21
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) DE OUDE PASTORIE: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "DE OUDE PASTORIE"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "DE OUDE PASTORIE"? - Contact us!
We found such data of DE OUDE PASTORIE, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees DE OUDE PASTORIE. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti DE OUDE PASTORIE
Products information DE OUDE PASTORIE
Type de Cuisine: Belge,Bars & Brasseries,Tavernes. Aménagements & Services: Terrasse.
Product categorie (product category): Restaurants
Aanvulling soorten activiteiten voor DE OUDE PASTORIE Addition kinds of activities for DE OUDE PASTORIE
4812. Radiotelefoon communicatie | Radiotelephone communication
016199. Groenten en meloenen, nec | Vegetables and melons, nec
179199. Structurele stalen erectie, nec | Structural steel erection, nec
23390300. Vrouwen en missen atletische kleding en sportkleding | Women's and misses' athletic clothing and sportswear
30530000. pakkingen; | Gaskets; packing and sealing devices
33510203. Buizen, koper en koperlegering | Tubing, copper and copper alloy
36390103. Vuilnispersen, huishoudelijk | Trash compactors, household
82210201. Service academie | Service academy
86410101. Burgers unie | Citizens union
91999901. Burgerrechtencommissie, overheid | Civil rights commission, government
Werken bij DE OUDE PASTORIE: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in DE OUDE PASTORIE: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor DE OUDE PASTORIE. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for DE OUDE PASTORIE. Looking for open vacancies in other companies
-
Productiearbeider - bandwerker (KOOLSKAMP)
Regio: KOOLSKAMP
Bedrijf: RANDSTAD INHOUSE SERVICES DUJARDIN
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Als bandwerk(st)er op de site Koolskamp ben je verantwoordelijk voor het inspecteren van de groenten op vreemde voorwerpen, kwaliteit, calibratie en samenstellingen (van mengelingen). Tijdens productiestilstand sta je in voor het reinigen van de toevoerlijn en omgeving.
-
Heftruckchauffeur te Lommel (LOMMEL)
Regio: LOMMEL
Bedrijf: ASAP XL Essers
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
. Voor onze hallen van H. Essers zijn we op zoek naar enthousiaste heftruckchauffeurs . Je zal voornamelijk dozen omtasten, labelen en ook logistieke taken uitoefenen Ervaring in het werken met een scan is een pluspunt
-
Elektromecanicien (LEBBEKE)
Regio: LEBBEKE
Bedrijf: Randstad
Type: Interim met optie "vast werk"
Onderhouds-electricien 3 ploegen U lost storingen op waarbij een brede kennis (op mechanisch, elektrisch, hydraulisch, pneumatisch & beperkt op elektrotechnisch gebied) een duidelijke meerwaarde biedt. U voert periodieke onderhoudswerkzaamheden zodat pannes en productiestilstanden vermeden worden. U staat in voor de herstellingen van onderdelen en hulpstukken. U leeft de geldende hygiëne- & veiligheidsregels strikt na tijdens de uitvoering van de werkzaamheden.
-
MEUBELMONTEERDER (DOTTENIJS)
Regio: DOTTENIJS
Bedrijf: Accent
Type: Interim met optie "vast werk"
Je hebt een zeer goede kennis van het Nederlands. Je kan je gemakkelijk verplaatsen naar de regio Dottenijs. Je bent fysiek in goede conditie. Logisch inzicht is jou niet vreemd. Je bent absoluut een teamplayer. Ervaring als magazijnarbeider in de meubelsector is een pluspunt!
-
JOBSTUDENT VERKOOP (ROESELARE)
Regio: ROESELARE
Bedrijf: DUGARDEYN
Type: Studentenjob
WINKELVERKOOP Ben jij gepassioneerd door voeding? Werk je graag op zaterdag of zondag? Misschien word jij dan één van de gezichten van slagerij traiteurDugardeyn Roeselare. Als student/verkoper wordt je professioneel opgeleid door één van onze vaste medewerkers. Geleidelijk aan leer je het verkoopsvak, contacten leggen met diverse soorten klanten, de commerciële skills van Dugardeyn en zo veel meer. Interesse? Kom gerust langs of stuur ons een mailtje met uw cv.
-
Parkwachter (WESTERLO)
Regio: WESTERLO
Bedrijf: IMPACT NV
Type: Vaste Job
Parkwachter Voor onze klant te Westerlo zijn we op zoek naar een parkwachter / magazijnier Ontvangen, plaatsen, klaarzetten van onderdelen Bedrijven / terreinen netjes houden Rijden met heftruck
-
Assistent servicetechnieker binnen- en buitenland (HOOGSTRATEN)
Regio: HOOGSTRATEN
Bedrijf: Konvert Interim Westmalle
Type: Vaste Job
Voor onze klant in Hoogstraten zijn we op zoek naar een hulpservicetechnicus M/V. Als servicetechnicus bent u een zeer belangrijke schakel tussen de klant, verkoop, productie en engineering. U bepaalt mee de kwaliteit en het serviceniveau van het bedrijf en de producten. Samen met een servicetechnieker ga je op bezoek bij een klant om er problemen met onze machines op te lossen: daarbij zorg jij voor de reparatie, het onderhoud en het doorvoeren van verbeteringen aan gebruikte tuinbouwmachines. De elektrische en softwarematige analyse gebeuren door de servicetechnieker. Herstelling gebeuren meestal ter plaatse bij de klant, uitzonderlijk in de werkplaats te Hoogstraten. Past jou profiel bij deze omschrijving en heb je interesse in deze functie? Stuur dan je CV naar [email protected]
-
Freelance Recruiter (LIER)
Regio: LIER
Bedrijf: MOoN Recruitment
Type: Zelfstandige activiteit
MOoN Recruitment is op zoek naar een freelance recruiter. Als taken heb je: Zoeken van CV's voor de openstaande opportuniteiten. Cv's screenen Gesprekken met potentiële kandidaten inplannen Selectiegesprekken voeren Terugkoppeling naar zaakvoerder J
-
Kapper / Kapster (HALLE)
Regio: HALLE
Bedrijf: KWA'FUUR
Type: Zelfstandige activiteit
Heb je zin in een nieuwe uitdaging? Heb je ervaring in het vak? Ben je bereid om binnen een bestaande zaak op zelfstandige basis te werken? Dan ben je bij ons aan het juiste adres! Je zal werken als kapper/kapster op zelfstandige basis. Je wordt ingezet voor het hele takenpakket. Dit omvat: knippen van dames en heren, brochen, kleuren, permenant / opsteekkapsel zijn een pluspunt.
-
BEHEERDER VAN RESIDENTIELE MEDE-EIGENDOMMEN - LAMY (SINT-LAMBRECHTS-WOLUWE)
Regio: SINT-LAMBRECHTS-WOLUWE
Bedrijf: StepStone
Type: Zelfstandige activiteit
www.stepstone.be/vacatures----1674724-inline.html?cid=Partner_VDAB Het bedrijf Lamy is het Belgisch filiaal van een grote Franse groep met een brede waaier aan vastgoed diensten (vastgoed syndicus, beheer van onroerend goed en transacties & verhuur). Het team is 65 medewerkers sterk, verdeeld over de Brusselse en Antwerpse agentschappen. Om het team verder te versterken, zijn wij op zoek naar een (m/v): BEHEERDER VAN RESIDENTIËLE MEDE-EIGENDOMMEN (Sint-Lambrechts-Woluwe) Het bedrijf Lamy is het Belgisch filiaal van een grote Franse groep met een brede waaier aan vastgoed diensten (vastgoed syndicus, beheer van onroerend goed en transacties & verhuur). Het team is 65 medewerkers sterk, verdeeld over de Brusselse en Antwerpse agentschappen. Om het team verder te versterken, zijn wij op zoek naar een (m/v): BEHEERDER VAN RESIDENTIËLE MEDE-EIGENDOMMEN (Sint-Lambrechts-Woluwe) Uitvoering van en/of toezicht op het geheel van gebruikelijke en legale verantwoordelijkheden die inherent zijn aan het beroep van een erkend vastgoedmakelaar/syndicus zoals contractueel is vastgelegd, waaronder hoofdzakelijk de volgende taken: De voorbereiding, de convocatie, de deelname en de opstelling van proces-verbalen van de algemene overlegvergaderingen en het beheer van adviezen; Het beheer van technische dossiers; Het beheer van administratieve dossiers; Het beheer van schadedossiers; Het beheer van betwistingen; Het toezicht op de werven en/of het vertegenwoordigen van de werkleider; En toezicht op algemene wijze van alle nuttige en noodzakelijke taken verbonden aan het vastgoedbeheer, zoals het een goede huisvader betaamt. Voor deze taken, beschikt de beheerder over de hulp van een assistente en een boekhouder Ervaring is gelijkaardige functie is vereist; Zeer goede kennis Frans en Nederlands, alle andere talen zijn een plus; Kennis van de software Word, Excel & Microsoft Office Outlook; Uitstekende zelfbeheersing, flexibel, autonoom, dynamisch, verzorgd voorkomen, sociaal en vooral zeer georganiseerd; Erkenning bij BIV is een plus
-
Gentis - Functional Analyst (ZAVENTEM)
Regio: ZAVENTEM
Bedrijf: ictjob.be
Type: Zelfstandige activiteit
Our client is a great multinational consultancy, that is operating within different sectors and for this position we are looking for a Functional Analyst that can join the company internally. Some of your responsibilities As a Functional Analyst you will interact with suppliers, internal stakeholders and business representatives. Thanks to strong analytical skills, you swiftly gain understanding of the business needs and clarify potential routes, anticipating on defined timelines and hurdles along the way You analyse and assess the impact of business and non-functional requirements you apply a structured business and functional analysis methodology You gather and centralize information and create the business, functional and process documentation where required You participate in the creation and/or execution of end-user trainings. Your experience 5 to 8 years professional experience in a similar role, analysing complex projects in parallel You are at least bilingual with a good understanding of the 3rd language (EN Fluent + NL/FR) and have the necessary business insight Thanks to your proven track record, you have a clear understanding of how to approach both business and functional analysis Proven track in implementation and integration projects Familiar with business modelling tools like, UML, BPM, .. Affinity with general technology concepts like API, SQL/Oracle, ... You combine your abstract reasoning skills & analytical capabilities with common sense. Details Location: Brussels area Duration: 6 months (extension possible)
-
Elektricien Waterproductiecentrum Oost-Vlaanderen (SCHAARBEEK)
Regio: SCHAARBEEK
Bedrijf: DE WATERGROEP
Type: Werfreserve
Functie en plaats in de organisatie Als elektricien waterproductiecentrum (WPC) voer je exploitatieopdrachten uit in drinkwaterinstallaties en in proceswaterinstallaties van industriële klanten. Als elektricien waterproductiecentrum werk je binnen de Directie Productie en Opslag die verantwoordelijk is voor de optimale werking van de productie-infrastructuur (waterproductiecentra, watertorens, hydroforen, toevoerleidingen ...) en voor het automatiseren en de telecontrole van productie, berging en toevoer. Je werkt onder leiding van de verantwoordelijke voor exploitatie, productie en opslag. Je werkt nauw samen met de andere elektriciens en met de productiemedewerkers. Voornaamste opdrachten Dit zijn jouw belangrijkste opdrachten: Je controleert en onderhoudt de productie-installaties. Je voert metingen uit. Je legt bedradingen aan op basis van schema's. Je stelt eenvoudige elektrische schema's op en helpt bij het programmeren van PLC's. Je voorziet de doseer- en waterbehandelingsinstallaties van scheikundige producten. Je volgt de richtlijnen inzake waterbehandeling, AREI, veiligheid en milieu. Je lost praktische problemen op.
Zoek naar antwoorden van DE OUDE PASTORIE in sociale netwerken
Look for responds of DE OUDE PASTORIE in social networks
Lees alle opmerkingen voor DE OUDE PASTORIE. Laat een reactie achter voor DE OUDE PASTORIE. DE OUDE PASTORIE bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for DE OUDE PASTORIE. Leave a respond for DE OUDE PASTORIE. DE OUDE PASTORIE on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie DE OUDE PASTORIE op de google maps. Adres en contacten DE OUDE PASTORIE Location of DE OUDE PASTORIE on the google maps. Address and contacts of DE OUDE PASTORIE
Andere gerelateerde bedrijven als come DE OUDE PASTORIE DE OUDE PASTORIE: PAUL COSTER | Végé | COIFFURE JOHAN | VANDERHEYDEN | Watermolen
Other related companies as DE OUDE PASTORIE: PAUL COSTER | Végé | COIFFURE JOHAN | VANDERHEYDEN | Watermolen
DE OUDE PASTORIE is een bedrijf dat 1990 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is DE OUDE PASTORIE, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE04103637695. Het bedrijf DE OUDE PASTORIE bevindt zich op het adres: MIKSEBAAN 3; 2930; BRASSCHAAT. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 518,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Minder dan 741,000 EUR, en dat heeft N\A de creditrating. Type bedrijf is Co-operative. Branchecategorie is Restaurants. Lijst met producten zijn Type de Cuisine: Belge,Bars & Brasseries,Tavernes. Aménagements & Services: Terrasse..
De hoofdactiviteit van DE OUDE PASTORIE is Niet-classificeerbare vestigingen, inclusief 10 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van DE OUDE PASTORIE is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van DE OUDE PASTORIE, openstaande posities, locatie van DE OUDE PASTORIE op de kaart.
DE OUDE PASTORIE is a company, that was registered 1990 in N\A region, Belgium. Full name of company is DE OUDE PASTORIE, company assigned to the tax number BE04103637695. The company DE OUDE PASTORIE is located at the address: MIKSEBAAN 3; 2930; BRASSCHAAT. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 518,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Minder dan 741,000 EUR, and that has N\A the credit rating. Type of company is Co-operative. Industry category is Restaurants. List of products are Type de Cuisine: Belge,Bars & Brasseries,Tavernes. Aménagements & Services: Terrasse..
The main activity of DE OUDE PASTORIE is Nonclassifiable Establishments, including 10 other destinations. Information about owner, director or manager of DE OUDE PASTORIE is not available. You also can look at reviews of DE OUDE PASTORIE, open positions, location of DE OUDE PASTORIE on the map.
