RAYMOND DE JONG
Contactgegevens RAYMOND DE JONG: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data RAYMOND DE JONG: address, phone, fax, email, website, opening hours
RAYMOND DE JONG
Regio (region): N\A, België
Adres (address): WAMPENBERG 93; 2370; ARENDONK, België
Telefoon (phone): 14677113 (+32-14677113) 14677113 (+32-14677113)
Fax (fax): +32 (58) 818-59-46 +32 (58) 818-59-46
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) RAYMOND DE JONG: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "RAYMOND DE JONG"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "RAYMOND DE JONG"? - Contact us!
We found such data of RAYMOND DE JONG, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees RAYMOND DE JONG. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti RAYMOND DE JONG
Products information RAYMOND DE JONG
Produits & Activités: Charpentes,Menuiserie,Escaliers.
Product categorie (product category): Installation de menuiserie en bois and plastique
Aanvulling soorten activiteiten voor RAYMOND DE JONG Addition kinds of activities for RAYMOND DE JONG
328102. Huishoudelijke artikelen, behalve meubels: gesneden steen | Household articles, except furniture: cut stone
28999917. Brandblusser kosten | Fire extinguisher charges
29119900. Petroleumraffinage, nec | Petroleum refining, nec
36410201. Elektrotherapeutische lampeenheden | Electrotherapeutic lamp units
75320000. Top- en lichaamsreparatie- en verfwinkels | Top and body repair and paint shops
Werken bij RAYMOND DE JONG: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in RAYMOND DE JONG: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor RAYMOND DE JONG. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for RAYMOND DE JONG. Looking for open vacancies in other companies
-
Commercieel Bediende NL/FR/EN M/V (ZEDELGEM)
Regio: ZEDELGEM
Bedrijf: Start People Roeselare
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor onze klant actief in de metaalsector zijn we dringend op zoek naar een Commercieel Bediende NL/FR/EN m/v. Taken : Je staat in voor de input van de dagelijkse salesorders + divers ander administratief werk. Je ontvangt telefonische oproepen en informeert de klanten (opvolging van de bestelling, informatie,...). Je onderzoekt de vraag van de klant technisch en commercieel (termijn van fabricatie, beschikbaarheid van producten, kost,...). Je registreert bestellingen, je controleert de voorwaarden (leveringstermijnen, verpakkingswijze,...) en je licht de klant of de verkoper hierover in. Ben je op zoek naar een tijdelijke tewerkstelling en onmiddellijk beschikbaar? Wacht niet langer en breng je vaardigheden naar een hoger niveau. We groeien snel en willen onze klanten het beste kunnen blijven bieden. Daarom zijn wij op zoek naar jou! Solliciteer snel via www.startpeople.be, [email protected] of 051 21 19 15
-
Shop manager Lier (LIER)
Regio: LIER
Bedrijf: CASA Belgium
Type: Tijdelijke job (niet via uitzendkantoren)
Om ons verkoopteam in Lier aan te sturen, zijn we op zoek naar een collega (voltijds) die even gek is op decoratie en interieur als wij. Als shop manager heb je volgende verantwoordelijkheden: Je begrijpt het CASA-concept en bent verantwoordelijk voor de correcte implementatie in jouw winkel. Je zorgt ervoor dat de standaard productpresentaties in jouw winkel staan volgens de CASA richtlijnen. Je verzekert dat elk teamlid onze klanten een warm welkom geeft, hen thuis laat voelen en hen adviseert in ons breed aanbod van producten. Je helpt onze klanten aan de kassa op een verantwoordelijke en punctuele manier. Je stuurt een team aan waar men altijd zorg draagt voor elkaar. Je bent in staat om dit team te motiveren en te coördineren (personeelsplanning, taakverdeling,…). Je bent verantwoordelijk voor de juiste hoeveelheid goederen in jouw winkel. Het maken en opvolgen van bestellingen zijn jouw verantwoordelijkheid. Je analyseert promoties, verkoopresultaten en elke commerciële activiteit die jouw winkelprestaties kunnen verbeteren. Voor jou is ook het werk achter de schermen belangrijk. Dit betekent dat je de voorraad- en personeelsruimte ordelijk houdt. Komt de volgende beschrijving overeen met jouw profiel? Je interesse in decoratie is een must, dit is wat ons allemaal bindt! Ervaring in retail is essentieel. Je stelt hoge eisen voor onze klantenservice. Je staat te popelen om onze CASA wereld en producten te ontdekken en bent gemotiveerd om te groeien. Je bent een echte teamplayer, kan je gemakkelijk aanpassen aan ons werkschema en ondersteunt nieuwe initiatieven. Je bent een integer en verantwoordelijk persoon die op een respectvolle manier met onze producten omgaat. Je ondersteunt en deelt onze commerciële visie en concept. Je beschikt over analytische vaardigheden en staat altijd klaar voor nieuwe uitdagingen. Je beschikt over leidinggevende capaciteiten. Je kan jezelf uitdrukken in het Nederlands, Frans en Engels. Wil jij deel uitmaken van een internationaal bedrijf maar kan je de persoonlijke sfeer van een lokale winkel niet missen?
-
Magazijnier- Wortgem-Petegem (WORTEGEM-PETEGEM)
Regio: WORTEGEM-PETEGEM
Bedrijf: TEMPO-TEAM INDUSTRY
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Als magazijnier sta je in voor de receptie van de goederen. Je zet de ingrediënten klaar voor de keuken aan de hand van bestellingen. Verder spring je ook overal bij waar nodig. Je komt terecht in een jong en dynamisch bedrijf, waar je kan meewerken aan de groei van dit bedrijf. Ook de sfeer is jong en direct, het enthousiasme spreekt voor zich.
-
Heftruckchauffeur daguren (LOKEREN)
Regio: LOKEREN
Bedrijf: VIO-Interim
Type: Interim met optie "vast werk"
Als magazijnier ben je verantwoordelijk voor: -Het (ver)plaatsen van containers -Het uitvoeren van een aantal kwaliteitscontroles -Het voorzien van alle verpakkingen voor de verschillende machines -Het plaatsen van ingepakte paletten in een rek of vrachtwagen Je werkt in mooie daguren en hebt een afwisselende job. Bedrijfsprofiel: Voor een voedingsbedrijf, regio Lokeren, zoeken wij een heftruckchauffeur ter versterking van het team.
-
Ervaren tuinman (DADIZELE)
Regio: DADIZELE
Bedrijf: t-interim Menen
Type: Interim met optie "vast werk"
Dit tuinbedrijf in volle groei zoekt een tuinman die zelfstandig kan werken en zal instaan voor de uitvoering van verschillende tuinwerken. Een tuinarbeider die zelfstandig op de baan kan en nog andere tuinarbeider(s) kan meenemen. Op vlak van tuinaanleg moet je als persoon in staat zijn om alles correct op te meten, zorgen voor een goede communicatie met de werkgever en volgens plan te werken. Nadien is het natuurlijk van belang om het project zelf op een efficiënte manier tot een goed einde te brengen door het werk goed te verdelen onder jezelf en de medewerkers. Op vlak van tuinonderhoud moet je kunnen inschatten welke werken er nog nodig zijn en, in overleg met de klant, de tuin in orde te brengen. Kennis en afleveren van kwaliteit is noodzakelijk! Je werkzaamheden bestaan uit: tuinen aanleggen volgens ontwerpplan uitvoeren grondwerken leggen terrassen en opritten plaatsen omheiningen snoeien van bomen, hagen, heesters,... maaien van gras algemeen onderhoud tuinen Bedrijfsprofiel: Dit tuinbedrijf werkt momenteel met 3 personen, en werkt zowel voor particuliere klanten als voor bedrijven. Door de continue groei is men op zoek naar een ervaren tuinman die mee kan leiding geven over een nieuwe ploeg in de toekomst.
-
Vrachtwagenbestuurders CE (HAM)
Regio: HAM
Bedrijf: Konvert Interim Tessenderlo
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor een transportbedrijf in de regio van Ham zijn wij op zoek naar vrachtwagenchauffeurs BULK CE Als chauffeur sta je in voor verschillende ritten over heel België. Je rijdt voornamelijk met een combi vrachtwagen. Je werkt van maandag tot vrijdag en je komt terecht in een stabiel en groeiend bedrijf. Openstaan om te overnachten indien nodig. Heb jij interesse in de vacature? Contacteer dan Konvert Interim Tessenderlo!
-
Huishoudhulp 32u: directe opstart! (TORHOUT)
Regio: TORHOUT
Bedrijf: AMBY TORHOUT
Type: Dienstenchequebaan
Ben je op zoek naar een afwisselende job en streef je naar erkenning en voldoening in je werk? Wij zijn op zoek naar enthousiaste en gemotiveerde kandidaten.
-
Sinterklaas en zwarte piet gezocht! (Sint-Niklaas) (SINT-NIKLAAS)
Regio: SINT-NIKLAAS
Bedrijf: TEMPO-TEAM INTERIM
Type: Studentenjob
Heb jij altijd al je stoute schoenen willen aantrekken en in de huid van Sinterklaas of Zwarte Piet willen kruipen? Heb je de nodige affiniteit met kinderen? Dan ben jij diegene die wij zoeken!
-
Customer service medewerker NL/FR Tienen (TIENEN)
Regio: TIENEN
Bedrijf: AGO Jobs & HR
Type: Studentenjob
Voor onze klant, een bedrijf werkzaam in de medische sector, zijn we op zoek naar een Customer Service medewerker. Jouw takenpakket zal bestaan uit: - het ontvangen van bezoekers en het behandelen van inkomende telefoons en mails. Je zal het eerste aanspreekpunt zijn zowel intern als extern. - het verwerken van binnenkomende bestellingen, het opmaken van facturen en offertes. - de ondersteuning van de commerciële buitendienst.
-
Student herfstvakantie (M/V) (Regio Sint-Truiden)
Regio: Regio Sint-Truiden
Bedrijf: JOB TALENT
Type: Studentenjob
Voor een bedrijf in de regio van Sint-Truiden zijn wij op zoek naar jobstudenten die gedurende de herfstvakantie willen werken.
-
Kandidaat zaakverantwoordelijke Dreamland regio Tienen-Tongeren (TIENEN)
Regio: TIENEN
Bedrijf: DREAMLAND TIENEN
Type: Vaste Job
Als kandidaat zaakverantwoordelijke leer je alle taken en de winkel door en door kennen. Tijdens je opleidingstraject leer je eerst alle taken en verantwoordelijkheden van een bediende verkoper. Eens je die taken goed onder de knie hebt, krijg je meer en meer verantwoordelijkheden. Met de nodige begeleiding en ondersteuning. Je doorloopt meerdere functies. Zo ontwikkel je inzicht in de winkel en leer je de organisatie van de winkel volledig te begrijpen. Als je zaakverantwoordelijke bent, draag je de eindverantwoordelijkheid over je winkel. Je staat o.a. in voor de planning en de organisatie van die winkel. Zo zorg je ervoor dat je medewerkers en de beschikbare middelen zo goed mogelijk ingezet worden. Je staat aan het hoofd van een ondersteunend team dat je coacht en motiveert. Voor hen ben je het eerste aanspreekpunt. En je staat open voor hun mening en feedback. Je team doet de operationele opvolging van de winkel terwijl jij instaat voor het people management. Je delegeert de juiste taken naar je verantwoordelijken. Zo kunnen zij zich ontwikkelen en meewerken aan de doelstellingen die je op korte en lange termijn samen met je team wil realiseren. Je creëert een aangenaam werkkader, zodat iedereen van het team zich goed voelt bij de werkwijze en bij zijn eigen taakinhoud. Je implementeert het personeelsbeleid in je filiaal. Waar nodig stuur je bij en los je samen met je team problemen op een constructieve manier op. Daarnaast organiseer je jouw filiaal en realiseer je doelstellingen op het vlak van zakencijfer, productiviteit en loonkost. Je bent het gezicht van Dreamland in je buurt en draagt de missie en waarden van Colruyt Group uit. Je stelt de werking van je filiaal kritisch in vraag en evalueert die. Je neemt zowel intern als extern initiatieven in het kader van de langetermijnstrategie. Ook op commercieel vlak ben jij verantwoordelijk. Je vindt klantvriendelijkheid en veiligheid belangrijk en zorgt dat je team dat ook vindt.
-
lesgever EHBO (WEVELGEM)
Regio: WEVELGEM
Bedrijf: ACT NOW!
Type: Zelfstandige activiteit
wegens uitbreiding zijn we op zoek naar freelance lesgevers EHBO. Ben jij zelfstandige, heb je ervaring met lesgeven in deze materie, neem zeker contact op !
Zoek naar antwoorden van RAYMOND DE JONG in sociale netwerken
Look for responds of RAYMOND DE JONG in social networks
Lees alle opmerkingen voor RAYMOND DE JONG. Laat een reactie achter voor RAYMOND DE JONG. RAYMOND DE JONG bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for RAYMOND DE JONG. Leave a respond for RAYMOND DE JONG. RAYMOND DE JONG on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie RAYMOND DE JONG op de google maps. Adres en contacten RAYMOND DE JONG Location of RAYMOND DE JONG on the google maps. Address and contacts of RAYMOND DE JONG
Andere gerelateerde bedrijven als come RAYMOND DE JONG RAYMOND DE JONG: Verhulst BVBA | LAURENT VAN DE VELDE | Qualaco | Vekosa BVBA | De Potter P
Other related companies as RAYMOND DE JONG: Verhulst BVBA | LAURENT VAN DE VELDE | Qualaco | Vekosa BVBA | De Potter P
RAYMOND DE JONG is een bedrijf dat 2008 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is RAYMOND DE JONG, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE06664001464. Het bedrijf RAYMOND DE JONG bevindt zich op het adres: WAMPENBERG 93; 2370; ARENDONK. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 499,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Ongeveer 748,000 EUR, en dat heeft Laag de creditrating. Type bedrijf is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Branchecategorie is Installation de menuiserie en bois and plastique. Lijst met producten zijn Produits & Activités: Charpentes,Menuiserie,Escaliers..
De hoofdactiviteit van RAYMOND DE JONG is Automobielbedrijven en benzinestations, inclusief 5 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van RAYMOND DE JONG is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van RAYMOND DE JONG, openstaande posities, locatie van RAYMOND DE JONG op de kaart.
RAYMOND DE JONG is a company, that was registered 2008 in N\A region, Belgium. Full name of company is RAYMOND DE JONG, company assigned to the tax number BE06664001464. The company RAYMOND DE JONG is located at the address: WAMPENBERG 93; 2370; ARENDONK. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 499,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Ongeveer 748,000 EUR, and that has Laag the credit rating. Type of company is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Industry category is Installation de menuiserie en bois and plastique. List of products are Produits & Activités: Charpentes,Menuiserie,Escaliers..
The main activity of RAYMOND DE JONG is Automotive Dealers and Gasoline Service Stations, including 5 other destinations. Information about owner, director or manager of RAYMOND DE JONG is not available. You also can look at reviews of RAYMOND DE JONG, open positions, location of RAYMOND DE JONG on the map.
