Den Afwerker B.V.B.A.
Contactgegevens Den Afwerker B.V.B.A.: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data Den Afwerker B.V.B.A.: address, phone, fax, email, website, opening hours
Den Afwerker B.V.B.A.
Regio (region): N\A, België
Adres (address): Nieuwpoortstraat 53 9160 Lokeren, België
Telefoon (phone): 9 (+32-9) 9 (+32-9)
Fax (fax): 9 (+32-9) 9 (+32-9)
E-Mail: [email protected]
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) Den Afwerker B.V.B.A.: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "Den Afwerker B.V.B.A."? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "Den Afwerker B.V.B.A."? - Contact us!
We found such data of Den Afwerker B.V.B.A., Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees Den Afwerker B.V.B.A.. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti Den Afwerker B.V.B.A.
Products information Den Afwerker B.V.B.A.
Industrial bookbinding
Product categorie (product category): Industrial Bookbinding
Aanvulling soorten activiteiten voor Den Afwerker B.V.B.A. Addition kinds of activities for Den Afwerker B.V.B.A.
2281. Garen spin mills | Yarn spinning mills
4952. Rioolsystemen | Sewerage systems
10310100. Loodertsmijnen | Lead ores mining
20510203. Charlotte Russe, bakkerijproduct: behalve bevroren | Charlotte russe, bakery product: except frozen
24260303. Voertuig voorraad, hardhout | Vehicle stock, hardwood
50210200. Huishoudelijke meubels | Household furniture
50470103. Ziekenhuismeubilair | Hospital furniture
50850601. Borstels, industrieel | Brushes, industrial
73359903. Fotografische studio, commercieel | Photographic studio, commercial
75199903. Mobiele kantoren en commerciële eenheden, verhuur | Mobile offices and commercial units, rental
Werken bij Den Afwerker B.V.B.A.: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in Den Afwerker B.V.B.A.: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor Den Afwerker B.V.B.A.. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for Den Afwerker B.V.B.A.. Looking for open vacancies in other companies
-
Chauffeur C + ADR tank: mazout (HASSELT)
Regio: HASSELT
Bedrijf: Randstad
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Is een job met afwisseling, sociale contacten en zelfstandig werken je op het lijf geschreven? Zoek je een job in een dynamisch bedrijf met grote werkzekerheid? Dan is deze vacature misschien iets voor jou. Als vrachtwagenchauffeur sta je in voor de verdeling van mazout bij particulieren en bedrijven. Je hebt een leuke afwisseling tussen rijden met de vrachtwagen en klantencontact. Zo kom je dagelijks met meer dan 20 van onze klanten in contact. Dankzij je regio-gebonden ritten en de verschillende leveringen die je dagelijks uitvoert, heb je geen last van files en zit je niet voortdurend in je vrachtwagen. Je bent bereid om te werken van maandag tot en met vrijdag. De nodige flexibiliteit naar een beurtrol op zaterdag of langere werkdagen vormen voor jou geen struikelblok. Je verzorgt de nodige administratie op een correcte manier zoals het vervolledigen van de rittenbladen, werken met de boordcomputer en het afhandelen van de betalingen.
-
Heftruckchauffeur regio Deinze 2 ploegen & vaste nacht (NAZARETH)
Regio: NAZARETH
Bedrijf: TEMPO-TEAM INTERIM
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Tempo-Team Deinze zoekt, voor een voedingsbedrijf te Nazareth, een heftruckchauffeur met ervaring & geldig attest. Dit voor een tijdelijke voltijdse functie die zeker loopt tot voorjaar 2019.
-
Tuinarbeider (PITTEM)
Regio: PITTEM
Bedrijf: Vivaldis Interim
Type: Interim met optie "vast werk"
voor een tuinbouwbedrijf regio Pittem zoeken wij dringend EEN TUINARBEIDER (M/V) Functie - planten van bomen, hagen, tuinplanten, struiken en zaaien van gras - het maken van tuinelementen zoals : paden , terrassen, vijvers en afsluitingen - het snoeien en trimmen van bomen, struiken en hagen - het plaatsen van plantsteunen en plantbescherming - het rollen, maaien en verticuleren van gazons en afsteken van graskanten - het onderhouden van tuinen : vb opruimen van bladeren, sneeuw en afval verwijderen, water geven, onkruid wieden - het onderhouden en repareren van tuingereedschap en uitrusting
-
Poetshulp Rillaar V/M (AARSCHOT)
Regio: AARSCHOT
Bedrijf: KLIEN dienstencheques
Type: Dienstenchequebaan
KLiEN dienstencheques zoekt een gemotiveerde poetshulp. Je poetst bij klanten thuis en zorgt ervoor dat hun woonst goed schoongemaakt is. Belangrijk is dat je op tijd komt en alle afspraken stipt naleeft! Je poetst bij mensen thuis dit houdt o.a. in: spinnenwebben afdoen; stofzuigen; dweilen; ramen lappen; ....
-
POETSHULP DRONGEN (DRONGEN)
Regio: DRONGEN
Bedrijf: ADECCO HOME SERVICES
Type: Dienstenchequebaan
Particulieren helpen in het huishouden en hen gelukkig maken door hun woning wekelijks te poetsen, hun wasgoed te strijken of de ramen te lappen. Je kiest zelf jouw uurrooster (vol - of deeltijds).
-
Poetshulp Sint-Genesius-Rode (SINT-GENESIUS-RODE)
Regio: SINT-GENESIUS-RODE
Bedrijf: PUUUR HALLE
Type: Dienstenchequebaan
Ben jij de nieuwe Puuur huishoudheld? Je houdt van huishoudelijke taken? Je bent blij als alles netjes en proper is? Dan ben jij de collega die wij zoeken! Een diploma is niet nodig. Talent en goesting zijn de superkrachten van een Puuur huishoudheld. Werken bij Puuur: je werkt dichtbij huis en je hebt gezinsvriendelijke uren Je kiest zelf wanneer je wil werken en hoeveel uren per week. Zo kun je je job en je gezin goed combineren. Je hebt geen avond- of weekendwerk.Je werkt bij vaste klanten dichtbij huis. Ook in jouw buurt is er een Puuur kantoor. Werken bij Puuur: je hebt vast werk met een hartelijke begeleiding Jouw coördinator begeleidt en ondersteunt jou. Je krijgt een opleiding over poetstechnieken, over de organisatie van je werk, over veiligheid,… Je kunt ook elk jaar bijscholing volgen over verschillende thema’s. Werken bij Puuur: je krijgt een uitstekend loon en extra’s Je krijgt direct een vast contract met een degelijk loon. Je krijgt ookeindejaarspremie, vakantiegeld, werkkledij, kilometer-, telefoon- en postzegelvergoeding, omnium verzekering voor je eigen wagen en volledige terugbetaling van kosten openbaar vervoer. Puuur: eerlijk, oprecht, betrouwbaar en correct: We hebben meer dan 3.200 personeelsleden en 20.000 tevreden klanten. Puuur is al meer dan 10 jaar een betrouwbare werkgever en een goede dienstverlener. Puuur werft aan op basis van competenties en talenten ongeacht leeftijd, geslacht, origine, handicap, … Puuur groeit voortdurend. We zoeken ook in jouw regio huishoudhulpen. Wat is je functie? Je houdt van poetsen, dweilen, stofzuigen, afstoffen, schrobben, vensters wassen... Je doet de wekelijkse schoonmaak van een woning Je doet graag de was en strijk Voor sommige gezinnen ga je naar de winkel of kook je Trefwoorden: Huishoudhulp, Kuisvrouw, Poetshulp, Schoonmaak, Poetsen,Thuishulp ,Huishouden ,Poetsvrouw ,Schoonmaakster, Kuisen ,Job mooie werkuren, Poetsen aan huis ,Poetsen particulieren ,Dienstencheques, Puur,Vast contract ,Vaste uren, Geen diploma, Strijken, Schoonmaken, Poetsman, Poetsdienst, Werken dichtbij huis,Vlaams-Brabant, Sodexo, Koken,Vacature, Kilometervergoeding, Schoonmaakwerk, Werksters, Nettoyer, Cleaning, Femme de ménage, Housekeeping, Werkvrouw, Aide ménagère, Aide à domicile
-
Poetshulp regio Drongen (DRONGEN)
Regio: DRONGEN
Bedrijf: De Schoonmakerij BVBA
Type: Dienstenchequebaan
Wij zijn dringend op zoek naar 1: Huishoudhulp regio Drongen Functie: • Schoonmaken • Ruiten wassen • Strijken
-
HUISHOUDHULP (M/V) NEVELE (deeltijds - zelf te kiezen) (NEVELE)
Regio: NEVELE
Bedrijf: DIENSTEN AAN HUIS
Type: Dienstenchequebaan
Hou jij ook van orde en netheid, en geniet je ervan om alles weer fris en schoon te maken? Dan zijn wij naar jou op zoek! Als huishoudhulp sta je in voor de wekelijkse schoonmaak van de woning en voer je huishoudelijke taken uit (poetsen, strijken, boodschappen doen, ...). Je werkt individueel bij meerdere gezinnen, je organiseert je werk zelfstandig, met respect voor de gewoontes, de privacy en de hygiënische normen van de klant. Uiteraard sta je er niet alleen voor! Jouw vaste coördinator beantwoordt al je vragen, ondersteunt jou in de administratie en opvolging van de dienstencheques. Naast het werk is er ook tijd om je collega's te ontmoeten op de gezellige gezinsdag of op de nieuwjaarsreceptie. Elke 3 maanden kan je ook de ervaringen van collega's, nieuws uit de organisatie en handige 'tips & trics' lezen in ons personeelsmagazine. Bij Diensten aanhuis staat elke medewerker centraal. Iedereen kan zich kandidaat stellen, ongeacht geslacht, leeftijd, filosofische of godsdienstige overtuiging, geaardheid of nationaliteit. (trefwoorden: huishouden, huishoudhulp,huishoudster, huishouder, poetshulp, poetsdame, poetsman, kuisen, kuisvrouw, kuisman, werkvrouw, helpen bij mensen thuis, schoonmaken, schoonmaakster, schoonmaker)
-
Huishoudhulp Brugge m/v (BRUGGE)
Regio: BRUGGE
Bedrijf: DAOUST BRUGGE
Type: Dienstenchequebaan
Daoust werd opgericht in 1954 en is het meest ervaren Belgische HR-bedrijf. We begeleiden alle werknemers doorheen elke fase van hun professionele leven, en alle bedrijven doorheen elke fase van hun ontwikkeling. Daoust is actief binnen de voornaamste domeinen van de HR, en dit via onze volgende departementen: Interim, Selectie, Outplacement & Career Management, Dienstencheques en Public Sector. Verkozen tot Entrepreneur of the Year/Entreprise de l'Année 2016 in Franstalig België, is Daoust een familiale onderneming die enorm veel belang hecht aan de menselijke waarden, de kwaliteit en de diversiteit. Sluit je aan bij de grote familie van werknemers bij Daoust! Welcome to the Family! - U bent verantwoordelijk voor het opruimen van de woning - U bent verantwoordelijk voor het schoonmaken van de woning - U strijkt het wasgoed - U wast de ramen - U doet de afwas en bergt de vaat op - U doet de huishoudelijke inkopen - U bergt het materiaal en de producten op - U voert de informatieoverdracht uit voor de particulieren
-
BEDIENDE MET KENNIS VERZEKERINGEN (IEPER)
Regio: IEPER
Bedrijf: FORUM JOBS
Type: Studentenjob
Voor een bedrijf te Ieper zijn wij op zoek naar een bediende op de administratieve afdeling. Jouw taken: Openen en beheren van nieuwe schadedossiers (brand, familiale en auto) - van A tot Z. Het verwerken van schadeaangiftes. Schadevergoedingsprocedures opstarten en opvolgen. Indexeren van digitale post van een verzekeringsmaatschappij.
-
Young Talent - student logistiek management - 3 dagen / week (ANTWERPEN)
Regio: ANTWERPEN
Bedrijf: Randstad
Type: Studentenjob
Voor een internationaal transportbedrijf in Antwerpen (Noord) zoeken we een professionele bachelorstudent logistiek management. Je ondersteunt op verschillende afdelingen én krijgt de kans om praktijkervaring op te doen.
-
Bijlesgever C# (GENT)
Regio: GENT
Bedrijf: HET BIJLESBUREAU
Type: Studentenjob
Je geeft privé-bijlessen voor C# aan leerlingen van de hogeschool en/of universiteit. Je kiest zelf in welke regio en hoeveel bijlessen je geeft en wanneer je beschikbaar bent.
Zoek naar antwoorden van Den Afwerker B.V.B.A. in sociale netwerken
Look for responds of Den Afwerker B.V.B.A. in social networks
Lees alle opmerkingen voor Den Afwerker B.V.B.A.. Laat een reactie achter voor Den Afwerker B.V.B.A.. Den Afwerker B.V.B.A. bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for Den Afwerker B.V.B.A.. Leave a respond for Den Afwerker B.V.B.A.. Den Afwerker B.V.B.A. on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie Den Afwerker B.V.B.A. op de google maps. Adres en contacten Den Afwerker B.V.B.A. Location of Den Afwerker B.V.B.A. on the google maps. Address and contacts of Den Afwerker B.V.B.A.
Andere gerelateerde bedrijven als come Den Afwerker B.V.B.A. Den Afwerker B.V.B.A.: ESSO | ONDULINE BELGIQUE | PICTURE PALACE PHOTOGRAF. | Rico Tools NV | LES MARCHEURS D'ESNEUX
Other related companies as Den Afwerker B.V.B.A.: ESSO | ONDULINE BELGIQUE | PICTURE PALACE PHOTOGRAF. | Rico Tools NV | LES MARCHEURS D'ESNEUX
Den Afwerker B.V.B.A. is een bedrijf dat 1989 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is Den Afwerker B.V.B.A., bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE04905090332. Het bedrijf Den Afwerker B.V.B.A. bevindt zich op het adres: Nieuwpoortstraat 53 9160 Lokeren. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van 16 to 25 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 344,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Minder dan 515,000 EUR, en dat heeft Perfect de creditrating. Type bedrijf is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Branchecategorie is Industrial Bookbinding. Lijst met producten zijn Industrial bookbinding.
De hoofdactiviteit van Den Afwerker B.V.B.A. is Voedingswinkels, inclusief 10 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van Den Afwerker B.V.B.A. is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van Den Afwerker B.V.B.A., openstaande posities, locatie van Den Afwerker B.V.B.A. op de kaart. Stuur ons een e-mail voor meer informatie [email protected]
Den Afwerker B.V.B.A. is a company, that was registered 1989 in N\A region, Belgium. Full name of company is Den Afwerker B.V.B.A., company assigned to the tax number BE04905090332. The company Den Afwerker B.V.B.A. is located at the address: Nieuwpoortstraat 53 9160 Lokeren. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. 16 to 25 employees work in this company. Capital - 344,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Minder dan 515,000 EUR, and that has Perfect the credit rating. Type of company is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Industry category is Industrial Bookbinding. List of products are Industrial bookbinding.
The main activity of Den Afwerker B.V.B.A. is Food Stores, including 10 other destinations. Information about owner, director or manager of Den Afwerker B.V.B.A. is not available. You also can look at reviews of Den Afwerker B.V.B.A., open positions, location of Den Afwerker B.V.B.A. on the map. For more information, write us to email [email protected]
