Téléporte
Contactgegevens Téléporte: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data Téléporte: address, phone, fax, email, website, opening hours
Téléporte
Regio (region): N\A, België
Adres (address): Rue Haute 10; 4950; Weismes (Robertville), België
Telefoon (phone): 080 44 50 54; 080 44 59 44 (+32-080 44 50 54; 080 44 59 44) 080 44 50 54; 080 44 59 44 (+32-080 44 50 54; 080 44 59 44)
Fax (fax): 080 44 76 58 (+32-080 44 76 58) 080 44 76 58 (+32-080 44 76 58)
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) Téléporte: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "Téléporte"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "Téléporte"? - Contact us!
We found such data of Téléporte, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees Téléporte. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti Téléporte
Products information Téléporte
Door & gate openers (Automatic)
Product categorie (product category): Industrial automation
Aanvulling soorten activiteiten voor Téléporte Addition kinds of activities for Téléporte
354103. Freesmachines | Milling machines
769927. Hobby en verzamelaars diensten | Hobby and collectors services
09129905. Makreel, vangen van | Mackerel, catching of
38450202. defibrillator | Defibrillator
75360000. Automotive glas vervangende winkels | Automotive glass replacement shops
Werken bij Téléporte: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in Téléporte: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor Téléporte. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for Téléporte. Looking for open vacancies in other companies
-
KRAANMAN MONTAGEKRAAN INDUSTRIEBOUW (OUDENAARDE)
Regio: OUDENAARDE
Bedrijf: Synergie Oudenaarde Construct
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Je staat in voor het besturen van de mobiele telescopische montagekraan tot 110 ton voor het verrichten van montagewerken voor prefabbeton- en staalconstructies. Je organiseert het werk binnen de ploeg. Je helpt zelf ook mee met de montagewerken.
-
Teammember Okay compact Grootserment (BRUSSEL)
Regio: BRUSSEL
Bedrijf: RANDSTAD INHOUSE SERVICES
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Klanten helpen doe je met veel goesting en met de glimlach. Je zet hen telkens op de eerste plaats wanneer ze komen winkelen. Hebben ze een specifiek verzoek? De team members staan paraat. Precies door die positieve houding is de OKay waar jij werkt een gezellige buurtsupermarkt. Elke dag ziet er anders uit bij OKay. Het ene moment beman je de kassa en even later steek je een handje toe in de bakkerij, hou je de winkel netjes of vul je rekken verder aan. Misschien heb je een leuk idee voor een creatieve actie? Gooi het in de groep, eigen initiatief kunnen we altijd appreciëren! Om onze klanten nog beter te informeren, volg je regelmatig interessante opleidingen. Zo stel je hen meteen op hun gemak. Klanten kunnen altijd op jou rekenen om hun winkelervaring zo vlot mogelijk te laten verlopen. Dat is soms intensief, maar altijd voldoeninggevend. Je biedt samen met je collega's een luisterend oor, maakt een grapje op de werkvloer, het kan allemaal. Kortom, zoveel kwaliteiten onder één petje!
-
Magazijnier/Kassamedewerker Drankenhandel (SINT-STEVENS-WOLUWE)
Regio: SINT-STEVENS-WOLUWE
Bedrijf: STEGMANN ZAVENTEM
Type: Interim met optie "vast werk"
Verantwoordelijk voor het opmaken van correcte leveringsbon, facturen, correcte afhandeling van aankoop tot betaling. Coderen van producten/ bestellingen van klanten, nakijken van genomen goederen op pallet, controle aantallen en producten stemmen overeen met het gecodeerde. Facturen opmaken, geld ontvangen, adviseren van klanten ivm producten, prijzen ( indien van toepassing), telefoon beantwoorden Organiseren van planning: klaar te maken bestellingen Allround administratief werk: aankoopfacturen ordenen, leveringsbons klasseren op nummer Op kalme momenten: meehelpen in magazijn oa. Bestelling meehelpen klaar zetten, magazijn in orde houden Naleven van procedures Kassa inhoud bij sluitingstijd tellen Werkuren: ma-vrij: 9u45 tot 18u15 (één vrije dag in de week) zaterdag: 8u tot 14u
-
Projectleider middenspanning (DILSEN-STOKKEM)
Regio: DILSEN-STOKKEM
Bedrijf: Vivaldis Interim
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor een bedrijf, gespecialiseerd in elektrische installaties, automatiseringsprocessen-en technieken, bordenbouw, etc., zoeken we een ervaren projectleider middenspanning. Als projectleider middenspanning sta je in voor: Het realiseren van de projecten binnen de afgesproken uitvoeringstermijn en budgetten Je stelt voor elk project een zo efficiënt mogelijke planning op, rekening houdend met de beschikbare tijd en middelen volgens de afspraken met de klanten Je zorgt voor een vlot verloop, kwaliteit en vooruitgang van de werken Je onderhoudt de contacten met de werfleiders, ploegbazen, elektromonteurs en onderaannemers Je lost problemen op die zich tijdens het verloop van de werken zich voordoen
-
Huishoudhulp Eppegem (EPPEGEM)
Regio: EPPEGEM
Bedrijf: START PEOPLE DIENSTENCHEQUES
Type: Dienstenchequebaan
Is het huishouden helemaal jouw ding en kan je nooit rommel zien liggen, dan ben jij degene die wij zoeken. Als huishoudhulp sta je in voor het wekelijks onderhoud van de woning en voer je lichte huishoudelijke taken (wassen, strijken, boodschappen doen ) uit bij mensen thuis in het kader van dienstencheques. Wil je graag werken in een professionele onderneming die je voorziet van een persoonlijke begeleiding, opleiding en waar je werk en gezin perfect kan combineren. Twijfel dan niet en solliciteer vandaag nog
-
Huishoudhulpen/poetshulpen met dienstencheques voor Sthep Care (zorg voor ouderen) - Bree/Bocholt (BOCHOLT)
Regio: BOCHOLT
Bedrijf: Sthep
Type: Dienstenchequebaan
Als huishoudhulp/ poetshulp/ schoonmaakster m/v sta je in voor de algemene huishoudelijke taken met dienstencheques bij gezinnen aan huis. Je staat hoofdzakelijk in voor het onderhouden van de woning. Heb je een passie voor het huishouden en ben je fier als je jouw werk goed gedaan hebt? Kan je daarboven zelfstandig werken en ben je gemotiveerd en positief ingesteld? Dan ben jij de persoon die in ons Sthep team past! Sthep staat voor duurzaamheid, zowel op vlak van huishoudhulpen als van klanten. Onze permanente tewerkstelling in combinatie met een vaste uurrooster en vaste gezinnen zorgt dat je bij Sthep maandelijks een inkomenszekerheid hebt! Wie wil dat nu niet??? Wij dragen respect en het ‘goed voelen’ hoog in het vaandel! Wij organiseren regelmatig activiteiten en feestjes zodat je je als nieuwkomer snel thuis voelt in ons Sthep team! Geen ervaring in het poetsen? Geen probleem! Sthep voorziet een begeleiding en ondersteuning op de werkvloer door een jobcoach. Je staat er bij ons niet alleen voor! We begeleiden jou, indien nodig, bij de gezinnen zodat je meteen een goede indruk nalaat na jouw eerste werkdag! Een goede start is de sleutel tot een blijvend succesverhaal! Daarnaast krijg je bij ons meerdere opleidingen zodat je na 3 maanden een volwaardige onmisbare huishoudhulp bent! Sthep is gelegen in Peer. Onze hoofdregio zijn de gemeentes Hechtel-Eksel en Peer. Dankzij ons groot succes zijn we ook volop actief in onze buurtgemeentes (Meeuwen-Gruitrode, Bree, Bocholt, Overpelt en Neerpelt). Spreekt deze vacature jou aan, maar ben je al aan het werk in een ander dienstenchequekantoor? Bel vrijblijvend voor informatie. Geniet van de voordelen bij de overschakeling van kantoor. Wie weet voel je jou bij ons wel (meer) thuis? Sthep is meer dan een job alleen! (trefwoorden: poetsen, schoonmaken, huishoudelijke taken, huishouden, dienstencheques, huishoudhulp, poetshulp, poetsvrouw, poetsman, poetsdame, kuisvrouw)
-
Student verkoop charcuterie Zwijnaarde (ZWIJNAARDE)
Regio: ZWIJNAARDE
Bedrijf: ADECCO BEVEREN-WAAS
Type: Studentenjob
Ben jij op zoek naar een studentenjob als winkelbediende (M/V) in een beenhouwerijafdeling van een supermarkt te Zwijnaarde? Je staat in voor de verkoop van vlees, vleeswaren, kaas en traiteurproducten in een supermarkt. Bereiden of voorverpakken van producten. Je voornaamste taak is het bedienen en adviseren van klanten. Voorbereiding van de toonbank en afsluitende werkzaamheden maken deel uit van de job.
-
Kelner student , voor terras ,feesten , banketten (ANTWERPEN)
Regio: ANTWERPEN
Bedrijf: CAPTAIN'S LOUNGE (VVW club)
Type: Studentenjob
opdinen in bistro , terras, opdienen tijdens diners , receptie's walking dinners
-
Student(e) afwas (MECHELEN)
Regio: MECHELEN
Bedrijf: D'AFSPRAAK
Type: Studentenjob
Verzorgen en organiseren van het vaatwerk
-
STUDENTEN WEEKDAGEN (PUURS)
Regio: PUURS
Bedrijf: Vacature.com
Type: Studentenjob
Voor een logistiek bedrijf gespecialiseerd in veiligheidsmateriaal in regio Puurs zijn we op zoek naar studenten die 1 of meerdere dagen per week beschikbaar zijn om te werken als magazijnier. Je werkt hierbij van 8u tot 16u30.
-
Energiecoördinator Eoly (HALLE)
Regio: HALLE
Bedrijf: WE POWER
Type: Vaste Job
Colruyt Group zet al jaren in op het verduurzamen van haar activiteiten en besteedt daarom veel aandacht aan de vergroening van haar energieverbruik. Naast de productie van hernieuwbare energie, is energie-efficiëntie prioritair. Als energie-coördinator stroomlijn je de initiatieven rond energie-efficiëntie binnen Colruyt Group. Je zorgt mee voor de opmaak en het beheer van een energiereductieplan en informeert over het globaal energieverbruik van de groep. Je eerste focus ligt op het bewustzijn van energie en energie-efficiëntie bij de collega’s binnen Colruyt Group. In je job als energie-coördinator werk je samen met verschillende afdelingen en mensen over de hele firma waaronder technisch experts en leidinggevenden. Je bekijkt samen met hen de mogelijkheden om het energieverbruik actief te verlagen en enthousiasmeert hen om hierop in te zetten. Je maakt deel uit van Eoly, een jong energiebedrijf binnen Colruyt Group met een ambitieus groeipad. Ons team staat in voor de productie van duurzame energie en is energieleverancier voor de verschillende partners binnen Colruyt Group en externe bedrijven. Slim omgaan met energie is hierbij ons uitgangspunt.
-
ACCOUNT MANAGER CARROSSERIE (ANTWERPEN)
Regio: ANTWERPEN
Bedrijf: Hays Antwerpen
Type: Vaste Job
* Account Manager Carrosserie * Regio Antwerpen-Limburg-Kempen * Gedreven verkoopstalent met een passie voor carrosserie De komende maanden zal onze klant zijn verkoopteam versterken met een Account Manager Carrosserie regio Antwerpen-Limburg-Kempen. Hiervoor is Hays Antwerpen samen met deze organisatie op zoek naar een Account Manager Carrosserie met passie voor de automotive regio Antwerpen-Limburg-Kempen. In deze functie als Account Manager Carrosserie sta je in voor het accountmanagement van een portfolio van bestaande klanten. Na een diepgaande verkoops- en productopleiding ontvang je het portfolio van de klant dat je autonoom zal behandelen in regio Antwerpen-Limburg-Kempen. Je zal ongeveer 4-5 klanten per dag bezoeken, waar de nadruk ligt op kleine KMO ondernemingen en de iets grotere ketens. Je bent verantwoordelijk voor het stimuleren van de verkoop en het ondernemen van acties om de vooropgestelde verkoopvolumes te behalen. Bovendien identificeer en benader je potentiële nieuwe klanten om de activiteiten in je specifieke regio te vergroten. Jouw rol bestaat uit het adviseren van de klanten door middel van up- of cross-selling, het zorgvuldig uitvoeren van demo's en het verlenen van technische bijstand aan klanten in de automotive. Verder kan je rekenen op de ondersteuning van je collega's van de inside sales voor offerteopvolging. Ten slotte rapporteer je aan de Sales Manager.
Zoek naar antwoorden van Téléporte in sociale netwerken
Look for responds of Téléporte in social networks
Lees alle opmerkingen voor Téléporte. Laat een reactie achter voor Téléporte. Téléporte bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for Téléporte. Leave a respond for Téléporte. Téléporte on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie Téléporte op de google maps. Adres en contacten Téléporte Location of Téléporte on the google maps. Address and contacts of Téléporte
Andere gerelateerde bedrijven als come Téléporte Téléporte: ULTRA CLEAN | ABVV-BBTK AALST-DENDERM. | PAUL FRAN?OIS GARAGE | L. GENET | D'ARCHITECTURE
Other related companies as Téléporte: ULTRA CLEAN | ABVV-BBTK AALST-DENDERM. | PAUL FRAN?OIS GARAGE | L. GENET | D'ARCHITECTURE
Téléporte is een bedrijf dat 2002 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is Téléporte, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE09238647460. Het bedrijf Téléporte bevindt zich op het adres: Rue Haute 10; 4950; Weismes (Robertville). We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 792,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Meer dan 451,000 EUR, en dat heeft N\A de creditrating. Type bedrijf is Partnership. Branchecategorie is Industrial automation. Lijst met producten zijn Door & gate openers (Automatic).
De hoofdactiviteit van Téléporte is Eten en Drinken Plaatsen, inclusief 5 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van Téléporte is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van Téléporte, openstaande posities, locatie van Téléporte op de kaart.
Téléporte is a company, that was registered 2002 in N\A region, Belgium. Full name of company is Téléporte, company assigned to the tax number BE09238647460. The company Téléporte is located at the address: Rue Haute 10; 4950; Weismes (Robertville). We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 792,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Meer dan 451,000 EUR, and that has N\A the credit rating. Type of company is Partnership. Industry category is Industrial automation. List of products are Door & gate openers (Automatic).
The main activity of Téléporte is Eating and Drinking Places, including 5 other destinations. Information about owner, director or manager of Téléporte is not available. You also can look at reviews of Téléporte, open positions, location of Téléporte on the map.
