ELECTRO T.V. CENTER
Contactgegevens ELECTRO T.V. CENTER: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data ELECTRO T.V. CENTER: address, phone, fax, email, website, opening hours
ELECTRO T.V. CENTER
Regio (region): N\A, België
Adres (address): RUE PORTE-BASSE 31; 6900; MARCHE-EN-FAMENNE, België
Telefoon (phone): 84322555 (+32-84322555) 84322555 (+32-84322555)
Fax (fax): +32 (53) 158-22-29 +32 (53) 158-22-29
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) ELECTRO T.V. CENTER: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "ELECTRO T.V. CENTER"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "ELECTRO T.V. CENTER"? - Contact us!
We found such data of ELECTRO T.V. CENTER, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees ELECTRO T.V. CENTER. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti ELECTRO T.V. CENTER
Products information ELECTRO T.V. CENTER
Appareils Réparés: Magnétoscopes,Téléviseurs.. Produits: Antennes Paraboliques,Télévisions,Magnétoscopes,Antennes,Hi-Fi. Gamme de Produits: Appareils ?lectroménagers.
Product categorie (product category): Réparations d'appareils électroménagers. Electroménager,télévisions and radios
Aanvulling soorten activiteiten voor ELECTRO T.V. CENTER Addition kinds of activities for ELECTRO T.V. CENTER
8243. Gegevensverwerkende scholen | Data processing schools
321102. Versterkte of versterkte glas | Strengthened or reinforced glass
07230303. Zoete aardappelhersteldiensten | Sweet potato curing services
23690400. Kindertasjes, jassen en jassen | Children's snowsuits, coats, and jackets
33170203. Pijpen, gesmeerd: gelaste, sluitgewricht of zware klinknagels | Pipes, wrought: welded, lock joint, or heavy riveted
38270202. Lensslijpapparatuur, behalve oogheelkundig | Lens grinding equipment, except ophthalmic
39440703. Kinderwagens, baby (voertuig) | Strollers, baby (vehicle)
87310203. Computer (hardware) ontwikkeling | Computer (hardware) development
Werken bij ELECTRO T.V. CENTER: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in ELECTRO T.V. CENTER: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor ELECTRO T.V. CENTER. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for ELECTRO T.V. CENTER. Looking for open vacancies in other companies
-
Orderpicker (ITEGEM)
Regio: ITEGEM
Bedrijf: ADECCO HEIST OP DEN BERG
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Orderpicker (m/v) gezocht voor een magazijn in Heultje. Orderpickers (m/v) staan in voor het klaarmaken van alle bestellingen. Je werkt zelfstandig en bent continue in beweging. Bijkomend zal je werken met een manueel of elektrisch transpalet (attest is een pluspunt)
-
Showroomverkoper slaapcomfort (BRUGGE)
Regio: BRUGGE
Bedrijf: Go4Jobs Brugge
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Je geeft advies aan de klanten betreffende hun slaapcomfort. Je maakt de bestelbon op en zorgt ervoor dat de klant tevreden naar buiten gaat! Je volgt de voorraad op in het filiaal.
-
Kantoorschoonma(a)k(st)er Regio Stasegem (HARELBEKE)
Regio: HARELBEKE
Bedrijf: Start People Roeselare
Type: Interim met optie "vast werk"
Je staat in voor het reinigen van kantoren: - legen van vuilbakken - bureau's afkuisen - toiletten kuisen - trappen reinigen
-
POETSHULP/HUISHOUDHULP in Heusden – kies een (elektrische) fiets of bedrijfswagen! (HEUSDEN)
Regio: HEUSDEN
Bedrijf: Het Poetsbureau
Type: Dienstenchequebaan
Het Poetsbureau groeit. Snel, sneller en snelst. Om dat te realiseren, hebben wij schitterende medewerkers nodig. Voor ons ben je zoveel méér dan een kuisvrouw of kuisman. Je bent een waardevolle huishoudhulp die huizen elke dag laat schitteren als nooit tevoren in ruil voor dienstencheques. Je bent van alle markten thuis: schoonmaken, strijken, boodschappen doen. In ruil voor je gedreven inzet wacht er op jou een glanzende toekomst bij Het Poetsbureau.
-
Afwasser (ZAVENTEM)
Regio: ZAVENTEM
Bedrijf: TEMPO-TEAM INTERIM
Type: Studentenjob
Voor onze klant op de luchthaven zijn wij op zoek naar personeel (uitzendkrachten) voor in de Loft Je takken zijn o.a: - Afwas
-
Medewerker schoonmaak (20u) (GUIGOVEN)
Regio: GUIGOVEN
Bedrijf: Konvert Interim Hasselt
Type: Studentenjob
Je staat in voor het schoonmaken van leegstaande appartementen + huizen. De woningen / appartementen moeten bewoonbaar gemaakt worden.
-
Diagnosetechnieker - Jaguar/ Landrover (LEUVEN)
Regio: LEUVEN
Bedrijf: HEIWEGEN CONSULTANCY BELGIUM
Type: Vaste Job
Je wordt als Diagnosetechnieker Onze technisch expert die instaat voor de analyse van alle mechanische en elektrische storingen; De onderzoeker die de kern van de storing blootlegt en de herstelling voorbereidt; De klantgerichte medewerker die met de werkplaatsleider de herstellingen na analyse bespreekt; Als ‘teamplayer’ de steun en toeverlaat van je collega’s om hen bij te staan in het herstellingsproces; De controleur van de uitgevoerde herstellingen.
-
Test Engineer (OLEN)
Regio: OLEN
Bedrijf: Konvert Office Geel
Type: Vaste Job
Controleert of test elektrische of elektronische producten bij stukgoed- of serieproductie, dienst na verkoop, ... Werkt volgens de veiligheidsregels en de kwaliteitsgarantie-eisen. Staat in voor de reparatie of het conform maken van de producten.
-
tig lasser (DESSELGEM)
Regio: DESSELGEM
Bedrijf: Absolute@Work bvba
Type: Vaste Job
voor een klant in Waregem zijn wij op zoek naar een tig-lasser
-
Technieker productie nacht (WIELSBEKE)
Regio: WIELSBEKE
Bedrijf: Konvert Interim Waregem
Type: Vaste Job
Voor een groeiend voedingsbedrijf zijn wij op zoek naar een persoon om de technische dienst in de nacht te versterken. Als technieker productie ben je verantwoordelijk voor het optimaal technisch functioneren van de productielijnen. • Allereerst voorzie je in het nodige preventief onderhoud van de installaties, zodat eventuele mechanische en/of elektro-technische problemen tijdig opgespoord kunnen worden. • Daarnaast worden storingen aan installaties door jou op vakkundige wijze hersteld, zodat productie-stilstanden tot een minimum herleid kunnen worden. Een correcte storingsanalyse en adequate herstelling zijn hiertoe cruciaal. • Dankzij jouw brede technische kennis zowel op gebied van mechanica, elektriciteit, meet- & regeltechniek, beperkte PLC-sturingen, … verleen je de nodige technische assistentie aan ploegchefs en productie-operatoren. • Je wordt aangestuurd door de verantwoordelijke technische dienst productie en staat in heel nauw contact met zowel de productiemanager, de procesingenieur productie, de ploegchefs productie en de productie-operatoren.
-
Senior dossierbeheerder / Accountant - Regio Wemmel (WEMMEL)
Regio: WEMMEL
Bedrijf: StepStone
Type: Zelfstandige activiteit
www.stepstone.be/vacatures----1669725-inline.html?cid=Partner_VDAB U komt terecht in een accountantskantoor dat zich sinds enkele jaren behartigd over een diverse klantenportefeuille regio Wemmel (kmo's, grotere ondernemingen, vzw's, éénmanszaken, …). Om hun exponentiële groei te ondersteunen, zijn ze momenteel op zoek naar ervaren dossierbeheerder met sterke communicatieve capaciteiten voor hun kantoor. Op termijn krijg je ook de mogelijkheid om aan te sluiten als partner. Als senior dossierbeheerder /accountant ziet jouw takenpakket er zo uit: Je fungeert als eindverantwoordelijke voor de boekhouding & fiscaliteit van jouw klanten Je zorgt voor de accurate afwerking van de verschillende fiscale aangiften zoals de personenbelasting, de vennootschapsbelasting en de BTW. Na elke maand, elk kwartaal of elk boekjaar sta je in voor de balans en bijhorende rapporteringen. U bent de vertrouwenspersoon van de klanten en geeft op een professionele en persoonlijke manier advies. U zorgt in samenwerking met jouw team voor de verdere uitbouw van de klantenportefeuille.
-
Flexi - job Kassamedewerkers (KOKSIJDE)
Regio: KOKSIJDE
Bedrijf: MC DONALD'S
Type: Flexijob
Je staat in voor het onthaal en de bediening van de klanten.
Zoek naar antwoorden van ELECTRO T.V. CENTER in sociale netwerken
Look for responds of ELECTRO T.V. CENTER in social networks
Lees alle opmerkingen voor ELECTRO T.V. CENTER. Laat een reactie achter voor ELECTRO T.V. CENTER. ELECTRO T.V. CENTER bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for ELECTRO T.V. CENTER. Leave a respond for ELECTRO T.V. CENTER. ELECTRO T.V. CENTER on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie ELECTRO T.V. CENTER op de google maps. Adres en contacten ELECTRO T.V. CENTER Location of ELECTRO T.V. CENTER on the google maps. Address and contacts of ELECTRO T.V. CENTER
Andere gerelateerde bedrijven als come ELECTRO T.V. CENTER ELECTRO T.V. CENTER: E. RANSARTOISE JUDO BUGLI | TEXACO | BAUDHUIN SUPERMARCHES | Kurtulus S BVBA | FEYS RENARD & BOSSUYT EN CO NV
Other related companies as ELECTRO T.V. CENTER: E. RANSARTOISE JUDO BUGLI | TEXACO | BAUDHUIN SUPERMARCHES | Kurtulus S BVBA | FEYS RENARD & BOSSUYT EN CO NV
ELECTRO T.V. CENTER is een bedrijf dat 2010 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is ELECTRO T.V. CENTER, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE08011749267. Het bedrijf ELECTRO T.V. CENTER bevindt zich op het adres: RUE PORTE-BASSE 31; 6900; MARCHE-EN-FAMENNE. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 789,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Ongeveer 115,000,000 EUR, en dat heeft Perfect de creditrating. Type bedrijf is Partnership. Branchecategorie is Réparations d'appareils électroménagers. Electroménager,télévisions and radios. Lijst met producten zijn Appareils Réparés: Magnétoscopes,Téléviseurs.. Produits: Antennes Paraboliques,Télévisions,Magnétoscopes,Antennes,Hi-Fi. Gamme de Produits: Appareils ?lectroménagers..
De hoofdactiviteit van ELECTRO T.V. CENTER is Vissen, Jagen en Vangen, inclusief 8 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van ELECTRO T.V. CENTER is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van ELECTRO T.V. CENTER, openstaande posities, locatie van ELECTRO T.V. CENTER op de kaart.
ELECTRO T.V. CENTER is a company, that was registered 2010 in N\A region, Belgium. Full name of company is ELECTRO T.V. CENTER, company assigned to the tax number BE08011749267. The company ELECTRO T.V. CENTER is located at the address: RUE PORTE-BASSE 31; 6900; MARCHE-EN-FAMENNE. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 789,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Ongeveer 115,000,000 EUR, and that has Perfect the credit rating. Type of company is Partnership. Industry category is Réparations d'appareils électroménagers. Electroménager,télévisions and radios. List of products are Appareils Réparés: Magnétoscopes,Téléviseurs.. Produits: Antennes Paraboliques,Télévisions,Magnétoscopes,Antennes,Hi-Fi. Gamme de Produits: Appareils ?lectroménagers..
The main activity of ELECTRO T.V. CENTER is Fishing, Hunting and Trapping, including 8 other destinations. Information about owner, director or manager of ELECTRO T.V. CENTER is not available. You also can look at reviews of ELECTRO T.V. CENTER, open positions, location of ELECTRO T.V. CENTER on the map.
