Neefke
Contactgegevens Neefke: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data Neefke: address, phone, fax, email, website, opening hours
Neefke
Regio (region): N\A, België
Adres (address): Jan Vanderstraetenstraat 281 1600 Sint-Pieters-Leeuw, België
Telefoon (phone): +32 (61) 850-84-92 +32 (61) 850-84-92
Fax (fax): +32 (59) 759-98-15 +32 (59) 759-98-15
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) Neefke: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "Neefke"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "Neefke"? - Contact us!
We found such data of Neefke, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees Neefke. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti Neefke
Products information Neefke
Producten die in Neefke zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Electric contractors - Housewiring
Aanvulling soorten activiteiten voor Neefke Addition kinds of activities for Neefke
302102. Schoenen, rubber of plastic gegoten tot stof | Shoes, rubber or plastic molded to fabric
29110401. Minerale gelei | Mineral jelly
33550200. Aluminium staaf en bar | Aluminum rod and bar
35410300. Freesmachines | Milling machines
35690102. Filters en strainers, pijpleiding | Filters and strainers, pipeline
36259906. Kraan- en hijsregelaars, inclusief metalen molen | Crane and hoist controls, including metal mill
52110105. zijspoor | Siding
82310302. Overheidsbibliotheek | Government library
83610301. Doven of blind huis | Deaf or blind home
83999904. Fondsverhogende organisatie, zonder kosten | Fund raising organization, non-fee basis
Werken bij Neefke: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in Neefke: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor Neefke. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for Neefke. Looking for open vacancies in other companies
-
Orderpicker Waaslandhaven | 2 ploegen | snelle opstart | busvervoer (BEVEREN-WAAS)
Regio: BEVEREN-WAAS
Bedrijf: Synergie Beveren Interim
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Als orderpicker of algemeen magazijnier zal je enerzijds instaan voor het verzamelen van goederen voor verschillende orders, anderzijds voor het wegzetten van goederen in het magazijn.
-
Junior Accountant (m/v) in Lokeren. (LOKEREN)
Regio: LOKEREN
Bedrijf: ACCOUNTEMPS
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Accountemps is momenteel dringend op zoek naar een Junior Accountant (m/v) voor een uitzendopdracht van 6 maanden. Onze klant is een boekhoudkantoor gevestigd in Lokeren. De verantwoordelijkheden als Junior Accountant: Binnen deze functie zal je voornamelijk instaan voor allerhande inboekwerk. Door te solliciteren op deze baan, erkent u dat u de volgende voorwaarden hebt gelezen en accepteert : https://www.roberthalf.be/nl/legal-information/privacyverklaring
-
Huishoudhulp met dienstencheques in Hertsberge-Oostkamp (HERTSBERGE)
Regio: HERTSBERGE
Bedrijf: OZ - Huishoudhulp
Type: Dienstenchequebaan
FUNCTIEOMSCHRIJVING Wil jij meteen aan de slag als huishoudhulp? Bij OZ ben je ook zonder diploma of ervaring van harte welkom! Hou jij van een kraaknette woning? En steek je graag de handen uit de mouwen? Dan ben jij de geknipte persoon om aan de slag te gaan als OZ huishoudhulp! Met meer dan 1.000 tevreden huishoudhulpen nemen we elke dag onze klanten allerlei huishoudelijk werk uit handen: poetsen, strijken, boodschappen doen of een lekker potje koken… Allemaal via het systeem van de dienstencheques. We vragen jou niet om diploma’s of ervaring, enkel om een gezonde goesting om mooi werk af te leveren. Jij kan rekenen op jouw persoonlijke consulent om je met raad en daad bij te staan, en je alle kneepjes van het vak te leren. En dat allemaal in jouw eigen regio, met een uitstekend uurloon, tal van extralegale voordelen, én een vast contract vanaf dag 1. Het mooist van al? Je werkt telkens in blokken van 4 uur en kan zelf je vaste werkdagen kiezen. In de voormiddag start je om 8.00 uur bij de klant. Per dag kan je max. 2 blokken van 4 uur werken. Zo kan je jouw werk makkelijk combineren met jouw hobby’s en gezin. Het is dan ook geen wonder dat we de laatste jaren sterk zijn gegroeid. Omdat de vraag naar huishoudhulp via dienstencheques blijft stijgen, zoeken we dringend nieuwe collega’s. Wij zoeken de geschikte kandidaat om te matchen bij onze klant die graag 16 uren per week hulp zou willen in het huishouden afgewisseld met één andere collega. (trefwoorden: huishoudhulp, dienstencheque, dienstencheques, koken, kuisen, poetswerk, poetshulp, kuisvrouw, kuisman, poetsdame, poetsvrouw, poetsman, schoonmaken, strijken)
-
Huishoudhulp 36u/week (KNOKKE-HEIST)
Regio: KNOKKE-HEIST
Bedrijf: AMBY KNOKKE
Type: Dienstenchequebaan
Ben je op zoek naar een afwisselende job en streef je naar erkenning en voldoening in je werk? Wij zijn op zoek naar enthousiaste en gemotiveerde kandidaten.
-
Huishoudhulp in Nijlen (NIJLEN)
Regio: NIJLEN
Bedrijf: OZ - Huishoudhulp
Type: Dienstenchequebaan
FUNCTIEOMSCHRIJVING Wil jij meteen aan de slag als huishoudhulp? Bij OZ ben je ook zonder diploma of ervaring van harte welkom! Hou jij van een kraaknette woning? En steek je graag de handen uit de mouwen? Dan ben jij de geknipte persoon om aan de slag te gaan als OZ huishoudhulp! Met meer dan 1.000 tevreden huishoudhulpen nemen we elke dag onze klanten allerlei huishoudelijk werk uit handen: poetsen, strijken, boodschappen doen of een lekker potje koken… Allemaal via het systeem van de dienstencheques. We vragen jou niet om diploma’s of ervaring, enkel om een gezonde goesting om mooi werk af te leveren. Jij kan rekenen op jouw persoonlijke consulent om je met raad en daad bij te staan, en je alle kneepjes van het vak te leren. En dat allemaal in jouw eigen regio, met een uitstekend uurloon, tal van extralegale voordelen, én een vast contract vanaf dag 1. Het mooist van al? Je werkt telkens in blokken van 4 uur en kan zelf je vaste werkdagen kiezen. In de voormiddag start je om 8.00 uur bij de klant. Per dag kan je max. 2 blokken van 4 uur werken. Zo kan je jouw werk makkelijk combineren met jouw hobby’s en gezin. Het is dan ook geen wonder dat we de laatste jaren sterk zijn gegroeid. Omdat de vraag naar huishoudhulp via dienstencheques blijft stijgen, zoeken we dringend nieuwe collega’s.
-
Bunz - Jobstudent zaalhulp (m/v) (DUDZELE)
Regio: DUDZELE
Bedrijf: ACTIEF INTERIM
Type: Studentenjob
Voor een klant in de regio van Knokke-Heist zijn wij op zoek naar een jobstudent (m/v) voor het helpen in de zaal en/of keuken.
-
Coffee Specialist Boetiek NESPRESSO - BRUGGE (Regio Brugge)
Regio: Regio Brugge
Bedrijf: EUROPROMOTION
Type: Studentenjob
Geniet jij ook elke ochtend van jouw koffiemoment? Ben je service-minded en leergierig? Dan hebben wij de perfecte job voor jou! Europromotion NV is sinds 1989 hét toonaangevend multi-channel sales en fieldmarketing bedrijf. Met een gedreven en enthousiast team organiseren en coördineren we de sales- en fieldmarketing-activiteiten voor onze klanten, gekende spelers in de FMCG-wereld. Wij zijn op zoek naar gepassioneerde koffieliefhebbers die in de Boutiques van Nespresso het merk vertegenwoordigen. Als Coffee Specialist verwelkom je de klanten en informeer je hen over het merk en alle soorten koffie. Met jouw product- en mensenkennis bezorg je elke klant een advies op maat en zorg je voor een unieke beleving. Studenten zijn uiteraard ook welkom!
-
STUDENT VERDELER BIEREN (STEENHUFFEL)
Regio: STEENHUFFEL
Bedrijf: ADECCO BRUGGE SALES
Type: Studentenjob
Ben je vrij tijdens de maand september en heb je een rijbewijs? Wil je graag werken regio Brugge/ Roeselare en ben je op zoek naar promowerk? dan hebben wij een leuke job voor je. Namelijk het uitzetten van Bier voor een lopende actie. Je zal horeca zaken gaan bezoeken en een aantrekkelijke stand maken om het bier te promoten.
-
Jobstudent zaalmedewerker (M/V) (INGELMUNSTER)
Regio: INGELMUNSTER
Bedrijf: Absolute@Work bvba
Type: Studentenjob
Voor onze klant te Ingelmunster zijn we op zoek naar een zaalmedewerker. Er wordt verwacht dat je een sociaal en warm persoon bent, want je staat in voor het onthaal van de klanten, opnemen en bedienen van klanten. Je helpt mee aan de netheid van de zaak. Je helpt mee alles op te ruimen.
-
Operationeel Manager (ANTWERPEN)
Regio: ANTWERPEN
Bedrijf: VIO-Interim
Type: Vaste Job
Als Operationeel Manager behoort het volgende tot jouw takenpakket: Je motiveert en stuurt een klein team van operationele bedienden en operationele arbeiders aan Je volgt alle logistieke operaties op Je tracht de operationele en administratieve systemen continue te verbeteren Je beheert en analyseert alle KPI's Je volgt het HSEQ beleid op en verbetert het riskmanagement Je neemt beslissingen en berekent de gevolgen op korte en lange termijn Klantencontact behoort ook tot jouw pakket Bedrijfsprofiel: Een dynamisch bedrijf actief in de logistieke sector, gelegen in de haven van Antwerpen.
-
barman (TORHOUT)
Regio: TORHOUT
Bedrijf: VANEECKE BRIAN
Type: Werfreserve
deze zaak zoek nog 2 gemotiveerde werknemers die als extra kunnen dienen Vb: tijdens carnaval, supportersavond club brugge, braderie, enz... de taken omvatten : Bestellingen klaarzetten Alsook opdienen in de zaal
-
FLEXIJOB keuken (OOSTDUINKERKE)
Regio: OOSTDUINKERKE
Bedrijf: ISLANDIA
Type: Flexijob
Voornaamste taak meehelpen met de voorbereidingen in de keuken en afwassen. Af en toe op zaterdagavond van 19h tot 22h en zondagmiddag van 12h tot 15h.
Zoek naar antwoorden van Neefke in sociale netwerken
Look for responds of Neefke in social networks
Lees alle opmerkingen voor Neefke. Laat een reactie achter voor Neefke. Neefke bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for Neefke. Leave a respond for Neefke. Neefke on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie Neefke op de google maps. Adres en contacten Neefke Location of Neefke on the google maps. Address and contacts of Neefke
Andere gerelateerde bedrijven als come Neefke Neefke: ERIC DACHET | AN SEUNTJENS | LUCIEN REUNBROUCK | ATELIER REINER MACKELS | Fran?ois (Chez)
Other related companies as Neefke: ERIC DACHET | AN SEUNTJENS | LUCIEN REUNBROUCK | ATELIER REINER MACKELS | Fran?ois (Chez)
Neefke is een bedrijf dat 2000 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is Neefke, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE08818420410. Het bedrijf Neefke bevindt zich op het adres: Jan Vanderstraetenstraat 281 1600 Sint-Pieters-Leeuw. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 366,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Minder dan 578,000 EUR, en dat heeft Negatief de creditrating. Type bedrijf is Partnership. Branchecategorie is Electric contractors - Housewiring. Producten gemaakt in Neefke zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van Neefke is Motorvrachtvervoer, inclusief 10 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van Neefke is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van Neefke, openstaande posities, locatie van Neefke op de kaart.
Neefke is a company, that was registered 2000 in N\A region, Belgium. Full name of company is Neefke, company assigned to the tax number BE08818420410. The company Neefke is located at the address: Jan Vanderstraetenstraat 281 1600 Sint-Pieters-Leeuw. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 366,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Minder dan 578,000 EUR, and that has Negatief the credit rating. Type of company is Partnership. Industry category is Electric contractors - Housewiring. Products created in Neefke were not found.
The main activity of Neefke is Motor Freight Transportation, including 10 other destinations. Information about owner, director or manager of Neefke is not available. You also can look at reviews of Neefke, open positions, location of Neefke on the map.
