LUDWIG BORRA
Contactgegevens LUDWIG BORRA: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data LUDWIG BORRA: address, phone, fax, email, website, opening hours
LUDWIG BORRA
Regio (region): N\A, België
Adres (address): KLEINE VELDSTRAAT 44; 8840; STADEN, België
Telefoon (phone): 51704014 (+32-51704014) 51704014 (+32-51704014)
Fax (fax): +32 (69) 222-38-86 +32 (69) 222-38-86
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) LUDWIG BORRA: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "LUDWIG BORRA"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "LUDWIG BORRA"? - Contact us!
We found such data of LUDWIG BORRA, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees LUDWIG BORRA. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti LUDWIG BORRA
Products information LUDWIG BORRA
Producten die in LUDWIG BORRA zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Rundveehouders
Aanvulling soorten activiteiten voor LUDWIG BORRA Addition kinds of activities for LUDWIG BORRA
4952. Rioolsystemen | Sewerage systems
328199. Gesneden steen- en steenproducten, nec | Cut stone and stone products, nec
394499. Spelletjes, speelgoed en voertuigen van kinderen, nv | Games, toys, and children's vehicles, nec
22530302. Bedjassen, breien | Bedjackets, knit
28939903. Letterpress of offset inkt | Letterpress or offset ink
28999937. Patching gips, huishouden | Patching plaster, household
33539902. Platen, aluminium | Plates, aluminum
34790221. Verf van metaalproducten | Varnishing of metal products
50520201. Steenkool | Coal
79480405. Jockey, paardenrennen | Jockey, horse racing
Werken bij LUDWIG BORRA: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in LUDWIG BORRA: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor LUDWIG BORRA. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for LUDWIG BORRA. Looking for open vacancies in other companies
-
Lead Scheduler termijnplanning (ANTWERPEN)
Regio: ANTWERPEN
Bedrijf: Covestro NV
Type: Vervanging brugpensioen
Je bent verantwoordelijk voor het opstellen en beheren van de termijnplanning van projecten en/of stilstanden en turn arounds. Je ontwikkelt en analyseert termijnplannen, volgt deze dagelijks op en rapporteert afwijkingen. Je implementeert de planning / scheduling richtlijnen en wisselt ervaring uit met andere Covestro vestigingen. Je bent key-user voor de planning en scheduling software tools voor de site Antwerpen (SAP, Prometheus, Roser, Primavera) en staat in voor training en begeleiding van de gebruikers. Je werkt nauw samen met de schedulers van de onderhoudsactiviteiten in de bedrijven.
-
Smartphoto zoekt productiemedewerkers - VASTE LATE PLOEG (WETTEREN)
Regio: WETTEREN
Bedrijf: SYNERGIE INTERIM GENT
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
smartphoto is een bruisend e-commerce bedrijf dat gespecialiseerd is in gepersonaliseerde fotoproducten. Meer dan drie miljoen klanten in heel Europa vinden vandaag de weg naar onze fotoboeken, canvassen, kaartjes en een brede waaier aan fotogeschenken. Door gebruik te maken van innovatieve technologie staat smartphoto garant voor superieure kwaliteit, voor een klantgerichte service en een vlotte levering. We zoeken telkens nieuwe en creatieve manieren om de foto's van onze klanten op hun best te laten uitkomen. Om ons team in Wetteren te versterken zoeken we productiemedewerkers Als productiemedewerker ben je samen met je team verantwoordelijk voor de productie van onze fotoboeken. Door een kwalitatief afgewerkt product, dat bovendien tijdig geleverd wordt, zorg je voor een glimlach op het gezicht van onze klanten
-
Ploegbaas Industriebouw (LILLE)
Regio: LILLE
Bedrijf: Vivaldis Construct
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor een bedrijf te Lille zijn we op zoek naar een ploegbaas industriebouw Je leidt een ploeg van 2 à 3 medewerkers. Je staat in voor het monteren van metalen spanten, het plaatsen van muren, het dichtleggen van een dak, aanbrengen van siliconen, plaatsen ramen en deuren, ...
-
Matrijzenbouwer Regio Diepenbeek (DIEPENBEEK)
Regio: DIEPENBEEK
Bedrijf: Q-Jobs
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor een bedrijf gelegen te Diepenbeek zijn wij op zoek naar een matrijzenbouwer. Je taken bestaan uit: onderhoud en herstellingen van matrijzen aanpassen van matrijzen Instellen en bijstellen van machines uitvoeren van verbeteringen
-
Afvuller Dagwerk (LOKEREN)
Regio: LOKEREN
Bedrijf: VIO-Interim
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor een modern en stabiel bedrijf, regio Lokeren, zoeken wij momenteel een afvuller, ter versterking van het productie-team. Als afvuller sta je in voor volgende zaken: -Afvullen van vloeibare reinigingsmiddelen in diverse verpakkingen -Afstellen van verscheidene machines -Productie en afvullen van poeders Werkuren: Maandag tot donderdag: 8-12u & 12u30 -16u30 (14u30 op vrijdag)
-
Enthousiaste Thuishulp/Huishoudhulp - deeltijds - Merelbeke (GENT)
Regio: GENT
Bedrijf: Plus Home Services
Type: Dienstenchequebaan
WAT ALS ... je " EEN DROOM IN HUIS" genoemd wordt ? DAN is de kans groot dat je als THUISHULP bij een klant van Plus Home Services poetst. Je verricht er afwisselend (poets)werk met dienstencheques en je wordt er op handen gedragen als je blij wordt van een propere woning. Zelfs een echte héld kan je er worden, als je in dat proper huis dan ook nog wat was- en/of strijkwerk doet! Geen nood als strijken je niet ligt: voorbereidend werk en (helpen bij het) koken, boodschappen doen of kleine naai- en verstelwerkjes behoren ook tot de mogelijkheden.
-
Bijlesgever/Coach voor ITALIAANS (m/v) regio MOL (UKKEL)
Regio: UKKEL
Bedrijf: My Sherpa
Type: Studentenjob
Jouw doel: ervoor zorgen dat jouw leerlingen hun doel bereiken door aan elke leerling een aangepaste methode aan te reiken en hen bijkomende uitleg te geven, evenals tips en tricks om te slagen. Je kiest zelf in welke regio je werkt, hoeveel bijlessen je geeft en wanneer je beschikbaar bent. Je zal bijlessen geven aan leerlingen uit het lager, secundair of hoger onderwijs.
-
Horecamedewerkers studenten - M/V - Hasselt (HASSELT)
Regio: HASSELT
Bedrijf: TOPANGELS
Type: Studentenjob
Wij zijn op zoek naar horecamedewerkers! Het takenpakket is heel divers, dit naargelang je eigen wensen en ervaring: Barhulp Keukenhulp Afwas Meewerken aan (gezonde) gerechtjes Kassabediening Zaalbediening: afruimen & opdienen De zaak netjes houden
-
JUNIOR DISPATCHER (KONTICH)
Regio: KONTICH
Bedrijf: Select HR Antwerpen
Type: Vaste Job
Werk jij probleemoplossend en ben jij communicatief sterk? Heb jij een goede kennis van de Nederlandse en Engelse taal? Dan ben jij dé JUNIOR DISPATCHER die wij zoeken! Je staat in voor onderstaand takenpakket : Planning transportorders waarbij je nauw in contact staat met de klanten; Continue en proactieve opvolging van de leveringstijden, wachttijden en productieplanningen, Je rapporteert aan de transportverantwoordelijke en bespreekt eventuele problemen in de zoektocht naar oplossingen; Je gaat bewust om met de kosten; Je ondersteunt in de facturatie van uitgevoerde transporten; Bedrijfsprofiel: Onze klant is een grote logistieke speler. Momenteel zijn wij voor hen op zoek naar een JUNIOR DISPATCHER.
-
KAPPER / KAPSTER (LIER)
Regio: LIER
Bedrijf: ANNA BEAUTY
Type: Zelfstandige activiteit
We zijn dringend op zoek naar een nieuwe medewerker op zelfstandige basis. Je staat in voor de verzorging van de haren van de klanten van ons schoonheidssalon. Je staat volledig zelf in voor de werking en organisatie van het kapsalon.
-
Misck - IT Director (DWH / Data Analytics...) (Regio Antwerpen)
Regio: Regio Antwerpen
Bedrijf: ictjob.be
Type: Zelfstandige activiteit
De IT-Directeur genereert de optimale balans tussen klantgerichtheid en efficiëntie, en neemt binnen de organisatie een sturende rol op voor alle IT oplossingen door middel van projecten ( IT-gerelateerde componenten voor de interne klant en IT-infrastructuur) teneinde de strategische bedrijfsdoelstellingen en kerndoelen te realiseren. Activiteiten Eindverantwoordelijk voor het vastleggen van de visie en strategie (maken van een IT-strategisch plan) voor de directie Binnen het IT-MT sturen/verdedigen m.b.t. middelen voor het eigen domein met respect voor de andere domeinen teneinde een optimale bijdrage te kunnen leveren aan de IT en bedrijfsstrategie. Organiseren van de verantwoordelijkheidsdomeinen van de directie, het plannen van de activiteiten, en het toezien op de correcte samenwerking van de teams binnen de directie Optimale staffing - juiste M/V met juiste competenties en vaardigheden op juiste positie - binnen de directie garanderen Vertalen, inspirerend uitdragen, opvolgen en sturen van de kerndoelen naar de doelstellingen van de afdeling en de medewerkers teneinde een gedragen strategie te krijgen en te kunnen realiseren Coachen van medewerkers in eigen directie met het oog op groei en ontwikkeling, zowel van de individuen als van de teams Voeren van plannings- en waarderingsgesprekken, geven van continue feedback aan de medewerkers op hun functioneren individueel en als team Directie-overschrijdende samenwerkingsverbanden initiëren, stimuleren en ondersteunen Toepassen van verandermanagement binnen de eigen directie (inspireren, omgaan met weerstand, realiseren,...) Veranderingsagent; stimuleren en uitdragen van de veranderingsbereidheid vs stabiliteit en continuïteit teneinde de juiste balans te creëren van deze 2 belangrijke perspectieven/objectieven in lijn met de IT en bedrijfsstrategie. Klaarstomen van de directie voor de nieuwe (digitale) uitdagingen en opportuniteiten: Nieuwe business modellen Nieuwe technologieën Nieuwe werkwijzen Opbouwen en onderhouden van gezonde relaties en constructief overleg met de interne en externe stakeholders/partners om samen de doelstellingen te halen en de vernieuwde processen en afspraken ingang te doen krijgen binnen de verschillende IT-directies en externe partijen Helder en transparant de veranderingen en vernieuwingen vertalen en communiceren naar de rest van de organisatie Stimuleren en uitdragen van het veranderingsbeleid vs stabiliteit en continuïteit. Begeleiden van de uitvoering van audits, en bewaken van de uitvoering van de daaruit voortkomende acties. Identificeren van knelpunten en optimalisatie van opportuniteiten binnen de afdelingen en competentiecenters met oog op een efficiëntere en effectievere organisatie Eindverantwoordelijk voor en ondersteunen van betrokkenen (procesbeheer/procesowners/...) bij: ontwerp van processen, omzetten in werkinstructies, kwaliteit en governance van de processen. Zorgen voor aansturen van projecten in stuurgroepen In samenwerking met procurement, sluiten van strategische contract negotiaties en zorgen dat optimaal overgedragen wordt naar de run organisatie Opzetten, structureren en organiseren van de directie. Bepalen en communiceren van de rollen en verantwoordelijkheden binnen en tussen de teams Opbouwen van relaties met stakeholders zoals interne klanten, vendors, procurement, finance, legal,.. in kader van staffing en uitvoeren van projecten teneinde snel en gepast de objectieven te bereiken Zetelen in strategische stuurgroepen met leveranciers teneinde te garanderen dat de sourcing strategie optimaal wordt ingevuld in... ...
-
Eurostaff - Integration Analyst (BRUSSEL)
Regio: BRUSSEL
Bedrijf: ictjob.be
Type: Zelfstandige activiteit
My client is looking for a functional integration analyst whose mission will be to define and to maintain the integration services of these applications with the other applications. The IT systems are evolving towards a service-oriented architecture. Furthermore the analyst will have to be comfortable with these concepts in order to work easily and effectively with the technical and functional teams. Tasks The mission consists of... In the context of projects and evolutionary maintenance: Conduct workshops to collect needs (in terms of integration) and define an approach with the parties concerned (application teams, Architect and development team); Perform functional analysis of services and interfaces between different applications; Follow the development of services and interfaces; Perform testing of services and interfaces, using tools such as SOAP UI; Perform integration testing with different applications, in collaboration with others analysts; Perform sanity checks when going into production; Ensure the post-go live. As part of the corrective maintenance: Take charge of integration-related incidents; Identify the integration problems, analyze them, in order to be able to set up a fix; Follow the development of patches; Perform the testing; Ensure the deployment of patches, respecting our governance in release management. Profile The required technical skills are: Mastery of SOA concepts. Mastering concepts around Web services (WSDL, XML, XSLT, ...), through tools such as SOAP UI, XML Spy. Mastery of UML (Class Diagram, Use Case, State Diagram & Sequence Diagram), and tools of modeling like Enterprise Architect. Knowledge of BPMN, development methodologies (Agile) and methodologies of testing. Personal Skills: Academic with a scientific orientation (civil engineer or Master in computer science..) Minimum of 5 years experience as a Functional Analyst, including at least 1 year as an analyst functional integration. Proficiency in one of the two national languages and good knowledge of the other, as well as mastery of professional technical English. Key skills: good analytical and summary skills; good customer spirit (internal); critical mind ; outcome orientation; listening skills; assertiveness and autonomy Please note you must be eligible to work onsite full-time in Brussels.
Zoek naar antwoorden van LUDWIG BORRA in sociale netwerken
Look for responds of LUDWIG BORRA in social networks
Lees alle opmerkingen voor LUDWIG BORRA. Laat een reactie achter voor LUDWIG BORRA. LUDWIG BORRA bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for LUDWIG BORRA. Leave a respond for LUDWIG BORRA. LUDWIG BORRA on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie LUDWIG BORRA op de google maps. Adres en contacten LUDWIG BORRA Location of LUDWIG BORRA on the google maps. Address and contacts of LUDWIG BORRA
Andere gerelateerde bedrijven als come LUDWIG BORRA LUDWIG BORRA: INSTITUUT ISIS | A.A.P.C. | VERTA PCB | Alva | INGRID DILS
Other related companies as LUDWIG BORRA: INSTITUUT ISIS | A.A.P.C. | VERTA PCB | Alva | INGRID DILS
LUDWIG BORRA is een bedrijf dat 1999 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is LUDWIG BORRA, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE06774688720. Het bedrijf LUDWIG BORRA bevindt zich op het adres: KLEINE VELDSTRAAT 44; 8840; STADEN. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 893,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Ongeveer 796,000 EUR, en dat heeft N\A de creditrating. Type bedrijf is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Branchecategorie is Rundveehouders. Producten gemaakt in LUDWIG BORRA zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van LUDWIG BORRA is Automobielbedrijven en benzinestations, inclusief 10 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van LUDWIG BORRA is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van LUDWIG BORRA, openstaande posities, locatie van LUDWIG BORRA op de kaart.
LUDWIG BORRA is a company, that was registered 1999 in N\A region, Belgium. Full name of company is LUDWIG BORRA, company assigned to the tax number BE06774688720. The company LUDWIG BORRA is located at the address: KLEINE VELDSTRAAT 44; 8840; STADEN. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 893,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Ongeveer 796,000 EUR, and that has N\A the credit rating. Type of company is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Industry category is Rundveehouders. Products created in LUDWIG BORRA were not found.
The main activity of LUDWIG BORRA is Automotive Dealers and Gasoline Service Stations, including 10 other destinations. Information about owner, director or manager of LUDWIG BORRA is not available. You also can look at reviews of LUDWIG BORRA, open positions, location of LUDWIG BORRA on the map.
