HENRI TENEYE
Contactgegevens HENRI TENEYE: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data HENRI TENEYE: address, phone, fax, email, website, opening hours
HENRI TENEYE
Regio (region): N\A, België
Adres (address): NEER-AUBEL 17; 4880; AUBEL, België
Telefoon (phone): 87687725 (+32-87687725) 87687725 (+32-87687725)
Fax (fax): +32 (64) 332-41-62 +32 (64) 332-41-62
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) HENRI TENEYE: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "HENRI TENEYE"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "HENRI TENEYE"? - Contact us!
We found such data of HENRI TENEYE, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees HENRI TENEYE. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti HENRI TENEYE
Products information HENRI TENEYE
Producten die in HENRI TENEYE zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Rundveehouders
Aanvulling soorten activiteiten voor HENRI TENEYE Addition kinds of activities for HENRI TENEYE
225200. Hosiery, nec | Hosiery, nec
262105. Poster en kunstpapieren | Poster and art papers
799901. Tennis diensten en professionals | Tennis services and professionals
809301. Materiaalkunde klinieken (polikliniek) | Substance abuse clinics (outpatient)
01739907. Tung moerbos | Tung nut grove
14819904. Asafzinkende, nonmetallische mineralen | Shaft sinking, nonmetallic minerals
59449902. Zilverwerk | Silverware
73729906. Computer software van de uitgever | Publisher's computer software
80999905. Medische diensten organisatie | Medical services organization
Werken bij HENRI TENEYE: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in HENRI TENEYE: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor HENRI TENEYE. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for HENRI TENEYE. Looking for open vacancies in other companies
-
Groupleader (OOSTENDE)
Regio: OOSTENDE
Bedrijf: DAIKIN Europe NV
Type: Vervanging brugpensioen
Je wordt verantwoordelijk voor een team van operatoren en tot je voornaamste taken Zorgen voor een vlot verloop van de werkzaamheden binnen jouw team. Opleiding geven aan nieuwe medewerkers on the job. De werksfeer in je afdeling goed houden. De werkverdeling en personeelsplanning uitvoeren en communiceren. De kwaliteit en het rendement opvolgen en bijsturen waar nodig. De veiligheid van je mensen en de orde/netheid van de werk zone bewaken. Continu verbeteren (Kaizen) van de werkmethodes en bedrijfsprocessen. Je werkt nauw samen met je eigen team en met de andere groupleaders. Je rapporteert rechtstreeks aan de Production Supervisors.
-
Senior Business Contact Center Agent (BRUSSEL)
Regio: BRUSSEL
Bedrijf: Start People Call Antwerpen
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Houd je van afwisseling en sta je graag in contact met klanten en heb je altijd al voor een grote speler in de logistieke sector willen werken? Als business customer care agent ga je onze klant vertegenwoordigen voor de B2B-klanten. Je beantwoordt allerhande vragen, geeft informatie en advies en detecteert verkoopsopportuniteiten. Daarnaast analyseer je problemen en stel je een oplossing op maat voor. Naast het vele telefonisch contact, heb je ook contact met je klanten via mail en doe je de administratieve opvolging. Onze klant biedt enorm veel producten en diensten voor bedrijven, dus de vragen die je krijgt zijn heel gevarieerd en je zal je niet snel vervelen.
-
Werfleider (VAALBEEK)
Regio: VAALBEEK
Bedrijf: Vivaldis Construct
Type: Interim met optie "vast werk"
Als werfleider sta je in voor het voorbereiden en coördineren van het dagdagelijkse reilen en zeilen, zodat iedereen op de werf of werven zijn werk naar behoren kan uitvoeren. Je zorgt voor een goede planning, de voorbereiding, de uitvoering van het werk, de administratieve taken en het leiden van bijeenkomsten en werfvergaderingen. Je bent verantwoordelijk voor de controle op de werf inzake kwaliteit en veiligheid van personeel, onderaannemers en materieel. Je brengt dagelijks verslag uit op kantoor met de verantwoordelijken. Dit bedrijf specialiseert zich zich in bouw-en schilderwerken. Dagelijks staan ze klaar om verzorgd werk af te leveren, conform de details uit lastenboeken en projectbeschrijvingen.
-
Administratief bediende (SINT-NIKLAAS)
Regio: SINT-NIKLAAS
Bedrijf: Accent
Type: Interim met optie "vast werk"
Je staat in voor de planning van 5 techniekers. Je doet de planning aan de hand van een excel sheet. Je neemt telefonisch contact op met de klant of per mail. Je voert algemeen administratief werk uit.
-
HUISHOUDHULP Vorselaar - Direct VAST contract én maaltijdcheques (VORSELAAR)
Regio: VORSELAAR
Bedrijf: 't GERIEF
Type: Dienstenchequebaan
Werken bij 't Gerief, is werken bij een werkgever die haar medewerkers belangrijk vindt en dat laten we zien! Bij 't Gerief krijgen huishoudhulpen direct een vast contract. Als huishoudhulp (m/v) werk je bij onze klanten thuis. Afhankelijk van de wensen van de klant, zul je daar poetsen, strijken en wassen, ramen poetsen. De job is erg afwisselend! Beschik je nog niet over alle nodige vaardigheden maar heb je wel goesting om erin te vliegen? Volg dan dit najaar onze gratis opleiding 'Huishoudhulp'. Na het positief afronden van deze opleiding krijg je gegarandeerd een vast contract! Neem contact op voor meer informatie! Je uurrooster is op maat: je stelt dit samen met je coach op en we houden rekening met jouw privesituatie (zoals kinderopvang, co-ouderschap, zorg voor familieleden). 't Gerief vindt het belangrijk dat je een goed evenwicht vindt tussen werk, gezin en vrije tijd. Ook het aantal uur is bespreekbaar: wanneer een voltijdse job voor jou niet haalbaar is, kan je werken in een deeltijds rooster van minimaal 13 uur per week. Woon je niet in Vorselaar? 't Gerief is actief in de Kempen en we hebben openstaande vacatures in volgende gemeenten: Grobbendonk, Herentals, Herenthout, Lille, Kasterlee, Olen, Vorselaar. Je werkt bij vaste klanten. Deze hoef je niet zelf te zoeken, daar zorgen wij voor. Jobcoach Dominique staat voor je klaar: ze gaat bij de start samen met jou op bezoek bij de klant. Samen maken jullie afspraken over bijvoorbeeld de taken en het materiaal dat je ervoor gebruikt. Ook later sta je er nooit alleen voor: met zorgen en vragen kan je bij je coach terecht. (Trefwoorden: dienstencheques, huishoudhulp, huishouden, huishoudster, huishouder, particulier, schoonmaker, schoonmaakster, schoonmaken, schoonmaakhulp, schoonmaakmedewerker, medewerker schoonmaak, poetsvrouw, poetsen, poetshulp, poetsdame, poetsheer, kuishulp, kuisvrouw, strijken, strijkster, huishoudmanager, hygiëne, dienstencheque, dienstencheques, zorg, oudere, onderhoud, onderhoudsman, thuishulp, thuiszorg, verzorgende)
-
POETS- EN HUISHOUDHULP regio Zoersel (ZOERSEL)
Regio: ZOERSEL
Bedrijf: IN-Z NOORDERKEMPEN
Type: Dienstenchequebaan
Zet jij je graag in voor de levenskwaliteit van anderen ( je klanten kunnen zorgbehoevenden of niet-zorgbehoevenden zijn ) en spreken huishoudelijke taken jou aan? Dan ben jij de persoon die we zoeken! Je verricht huishoudelijk werk bij mensen thuis Jouw voornaamste taken zijn: stofzuigen, stofvegen, dweilen, badkamer kuisen, ramen wassen, … Bijkomende taken kunnen zijn: strijken, wassen, koken, boodschappen doen,… Op regelmatige tijdstippen kom je samen met je collega’s Tewerkstelling in de regio Zoersel en omgeving
-
MONTEURS-HULPMONTEURS industriële bekledingen (BREE)
Regio: BREE
Bedrijf: DAS
Type: Vaste Job
Plaatsen van dak- en wandbekleding op werven gelegen over gans België. Werken in teamverband van 3 à 4 mensen met een meewerkende ploegbaas. Enige ervaring in de sector is een pluspunt maar geen must. Een interne opleiding is voorzien. Ook schoolverlaters komen in aanmerking.
-
Architect (RONSE)
Regio: RONSE
Bedrijf: SIMPLY SELECT
Type: Zelfstandige activiteit
Een jong en dynamisch bedrijf in bouw- en renovatieprojecten is op zoek naar een architect/technisch tekenaar (freelance) om het team te versterken in Ronse. Dankzij de enorme groei is er nood aan een extra kracht die als rechterhand gaat fungeren om samen mooie projecten te verwezenlijken! Functie: Opmeten, uittekenen van bouwplannen maar ook 3D modellen (Sketchup). Techniekenplannen uittekenen voor woningbouw, een technische voorkennis is niet noodzakelijk maar een pluspunt. Je onderhoudt klantenrelaties met bedrijven en aannemers Je werkt op freelance basis en dit 5 dagen in de week
-
Digitaal eindredacteur (BRUSSEL)
Regio: BRUSSEL
Bedrijf: Vacature.com
Type: Zelfstandige activiteit
JE UITDAGING Als digitaal eindredacteur sta je middenin de multimediale uitbouw van onze journalistiek. Je maakt de digitale krant en staat mee in voor de berichtgeving op al onze digitale kanalen. De Tijd staat in de spits van de digitale berichtgeving en biedt een ideale leeromgeving voor de beginnende journalist. Je krijgt grote verantwoordelijkheid bij het maken van de digitale versie van De Tijd. Een op de drie lezers leest de krant intussen digitaal. Je verrijkt nieuwsverhalen tot digitale versies, voegt extra beleving toe aan het lezen van de krant. Je doet dit in nauw overleg met het nieuwsmanagement van de krant en maakt deel uit van het kloppende hart van de nieuwsploeg. JE PROFIEL Je bent gebeten door nieuws en je hebt interesse voor de economische en politieke actualiteit in binnen- en buitenland. Je houdt van het vak ‘kranten maken’ en je hebt een goed gevoel voor taal. Je bent vertrouwd met onze krant en haar bijlages Netto en Sabato. Je wordt geboeid door nieuwe digitale ontwikkelingen en je ziet er kansen in voor de media. Noties hebben van digitaal werken is een belangrijke troef. Je werkt graag in team en doet dit efficiënt, snel en correct, ook onder tijdsdruk. Je deelt je ideeën graag met anderen. Je hebt geen probleem met late werkuren. WE BIEDEN JE Een voltijdse baan van tijdelijke duur (1 jaar) op de redactie van De Tijd Je maakt deel uit van de redactie van de snelst groeiende krant van het land. Onze kantoren op de inspirerende campus van het Brusselse Tour & Taxis zijn gemakkelijk bereikbaar met het openbaar vervoer.
-
Vivid Resourcing - Senior Java Developer (ANTWERPEN)
Regio: ANTWERPEN
Bedrijf: ictjob.be
Type: Zelfstandige activiteit
My client based in Antwerp is looking for a Senior Java / Scala developer for a 12-month freelance contract with extensions. Role To take a leading role in the development team undergoing a large expansion with an interesting project. To be able to deal with a lot of data in real-time. Be able to structure the workload and work independently. Required Skills Very strong Java developer Able to help more Junior developers Provide sound architectural guidance Knowledge with Spring Boot and REST API's Experience with distributed and scalable systems A background in real time data streaming could be beneficial - AKKA Should have an interest / practical experience with AWS Bonus Skills Knowledge / interest in Scala could be a bonus Experience with Kafka (or another message broker) Should be able to speak English Dutch/French is a plus Details Location: Antwerp Duration: 12 Months+ Start Date: ASAP If you wish to be considered for the position available, please e-mail an up to date CV with a contact number via the button below.
-
Keukenhulp (DENDERMONDE)
Regio: DENDERMONDE
Bedrijf: FANNY
Type: Flexijob
In de keuken helpen bij de voorbereidingen zoals sla wassen, groenten kuisen en versnijden, brochettes maken, scampi's pellen... Tijdens de service, borden voorbereiden, ijsjes scheppen, helpen doorgeven... Na de service, mee opruimen, opkuisen...
-
Zaalpersoneel gezocht ! (HALLE)
Regio: HALLE
Bedrijf: SERVAIS
Type: Flexijob
Wij zoeken iemand om ons team te vervolledigen op donderdag ( markdag). Liefst een student/flexijob maar mag ook extra zijn! Je staat in de zaal en bedient het cliënteel : bestellingen opnemen, drank serveren en eten serveren. Alsook afruimen van de tafels en reinigen van de zaal.
Zoek naar antwoorden van HENRI TENEYE in sociale netwerken
Look for responds of HENRI TENEYE in social networks
Lees alle opmerkingen voor HENRI TENEYE. Laat een reactie achter voor HENRI TENEYE. HENRI TENEYE bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for HENRI TENEYE. Leave a respond for HENRI TENEYE. HENRI TENEYE on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie HENRI TENEYE op de google maps. Adres en contacten HENRI TENEYE Location of HENRI TENEYE on the google maps. Address and contacts of HENRI TENEYE
Andere gerelateerde bedrijven als come HENRI TENEYE HENRI TENEYE: CITIBANK | ALFONS SCHURMANS | M. SCREVENS | Dorp('t) | JACQUES
Other related companies as HENRI TENEYE: CITIBANK | ALFONS SCHURMANS | M. SCREVENS | Dorp('t) | JACQUES
HENRI TENEYE is een bedrijf dat 2014 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is HENRI TENEYE, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE03940765380. Het bedrijf HENRI TENEYE bevindt zich op het adres: NEER-AUBEL 17; 4880; AUBEL. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 818,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Ongeveer 201,000,000 EUR, en dat heeft Normaal de creditrating. Type bedrijf is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Branchecategorie is Rundveehouders. Producten gemaakt in HENRI TENEYE zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van HENRI TENEYE is Vissen, Jagen en Vangen, inclusief 9 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van HENRI TENEYE is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van HENRI TENEYE, openstaande posities, locatie van HENRI TENEYE op de kaart.
HENRI TENEYE is a company, that was registered 2014 in N\A region, Belgium. Full name of company is HENRI TENEYE, company assigned to the tax number BE03940765380. The company HENRI TENEYE is located at the address: NEER-AUBEL 17; 4880; AUBEL. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 818,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Ongeveer 201,000,000 EUR, and that has Normaal the credit rating. Type of company is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Industry category is Rundveehouders. Products created in HENRI TENEYE were not found.
The main activity of HENRI TENEYE is Fishing, Hunting and Trapping, including 9 other destinations. Information about owner, director or manager of HENRI TENEYE is not available. You also can look at reviews of HENRI TENEYE, open positions, location of HENRI TENEYE on the map.
