TEAROOM PRESTIGE
Contactgegevens TEAROOM PRESTIGE: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data TEAROOM PRESTIGE: address, phone, fax, email, website, opening hours
TEAROOM PRESTIGE
Regio (region): N\A, België
Adres (address): VLAMINGSTRAAT 12; 8000; BRUGGE, België
Telefoon (phone): 50343167 (+32-50343167) 50343167 (+32-50343167)
Fax (fax): +32 (14) 651-30-61 +32 (14) 651-30-61
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) TEAROOM PRESTIGE: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "TEAROOM PRESTIGE"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "TEAROOM PRESTIGE"? - Contact us!
We found such data of TEAROOM PRESTIGE, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees TEAROOM PRESTIGE. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti TEAROOM PRESTIGE
Products information TEAROOM PRESTIGE
Petite Restauration & Tearooms: Tearooms,Glacier.
Product categorie (product category): Restaurants
Aanvulling soorten activiteiten voor TEAROOM PRESTIGE Addition kinds of activities for TEAROOM PRESTIGE
34320000. Armaturen armaturen en trim | Plumbing fixture fittings and trim
35790201. Schrijfmachines en onderdelen | Typewriters and parts
36749913. Schakelaars, siliconenbesturing | Switches, silicon control
50740102. Waterzuiveringsapparatuur | Water purification equipment
73899926. Handschrift analyse | Handwriting analysis
75389901. Reparaties van recreatieve voertuigen | Recreational vehicle repairs
Werken bij TEAROOM PRESTIGE: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in TEAROOM PRESTIGE: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor TEAROOM PRESTIGE. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for TEAROOM PRESTIGE. Looking for open vacancies in other companies
-
Inpakmedewerkers chocolade Lokeren (LOKEREN)
Regio: LOKEREN
Bedrijf: Synergie Lokeren Interim
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Onze klant regio Lokeren is op zoek naar gemotiveerde inpakmedewerkers voor het chocoladeseizoen. Je staat in voor de inpak aan de band.
-
Operator nacht (M/V) (DIKSMUIDE)
Regio: DIKSMUIDE
Bedrijf: ACTIEF INTERIM DIKSMUIDE
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een recyclagebedrijf gelegen te Diksmuide zijn wij op zoek naar een operator. Zo ben jij verantwoordelijk voor de productie van nieuw en gerecycleerde grondstoffen.
-
Magazijnier met rijbewijs C (Regio Lier-Heist o/d Berg)
Regio: Regio Lier-Heist o/d Berg
Bedrijf: Work Wizards
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor onze klant, een sterke waarde in de regio, zijn wij opzoek naar een Magazijnier met rijbewijs C voor onmiddellijke opstart. Wat verwachten we van jou? Jouw taken Je vervoert, per vrachtwagen, kunststofonderdelen van het bedrijf naar het magazijn, of omgekeerd, langs de openbare weg. Je zorgt voor het transport van die onderdelen in het bedrijf en je helpt in het magazijn van de afdeling kunststoffen.
-
chauffeur C nacht (OOSTAKKER)
Regio: OOSTAKKER
Bedrijf: Accent
Type: Interim met optie "vast werk"
We zijn op zoek naar chauffeurs met rijbewijs C en dit voor een wasserij. Je zal instaan voor het beleveren van het linnen aan de horecazaken en hotels. Je vertrekt vanuit Oostakker omstreeks 22 u en je werkt tot 5 uur. Dit is een fysiek vrij zware job aangezien je op verschillende plaatsen zelf moet laden en lossen.
-
POETSHULP/HUISHOUDHULP in Rotselaar – kies een (elektrische) fiets of bedrijfswagen! (ROTSELAAR)
Regio: ROTSELAAR
Bedrijf: Het Poetsbureau
Type: Dienstenchequebaan
Wij laten jou schitteren! Ga je aan de slag bij Het Poetsbureau, dan kom je terecht bij een stabiele, betrouwbare en ondernemende werkgever die absoluut geen eendagsvlieg is. Ons onafhankelijke dienstenchequebedrijf is een van de grootste in Vlaanderen en heeft de afgelopen 10 jaar een uitstekende reputatie opgebouwd. Ons motto is ‘Anders en beter’ en dat geldt zowel voor onze klanten als onze medewerkers. Wij zetten alles op alles om ons personeel te laten schitteren in een familiale, menselijke en respectvolle sfeer. Zo kunnen zij op hun beurt de ster in huis zijn bij de klant en stralend proper werk afleveren. Wij soigneren je als een echte ster: nergens in de sector krijg je betere loonvoorwaarden. Je ontvangt maaltijdcheques vanaf je eerste werkdag, een toffe werkoutfit styled bij JBC, een gsm met belwaarde, enz. En wat dacht je van een ELEKTRISCHE FIETS OF BEDRIJFSWAGEN om uit te blinken bij je klanten? Benieuwd naar deze en andere voordelen die Het Poetsbureau voor jou in petto hebben? Ontdek alle troeven op onze website: www.poetsbureau.be Het Poetsbureau groeit. Snel, sneller en snelst. Om dat te realiseren, hebben wij schitterende medewerkers nodig. Voor ons ben je zoveel méér dan een kuisvrouw. Je bent een waardevolle huishoudhulp die huizen elke dag laat schitteren als nooit tevoren in ruil voor dienstencheques. Schoonmaken, strijken, boodschappen doen, maaltijden bereiden, kleine naaiwerkjes verrichten: jij bent van alle markten thuis. In ruil voor je gedreven inzet wacht er op jou een ‘bright and shiny’ toekomst bij Het Poetsbureau. Heb jij een passie voor orde, netheid en poetsen? Houd je ervan om zelfstandig te werken en initiatief te nemen? Ben je positief ingesteld, discreet en betrouwbaar? En bovendien leergierig, flexibel en stressbestendig? Dan pas jij perfect bij Het Poetsbureau! (trefwoorden: dienstencheque, dienstencheques, kuisen, schoonmaken, poetsen, poetswerk, poetshulp, poetsvrouw, poetsman, kuisvrouw, poetsdame, kuisman).
-
Huishoudhulp Maasland (NEEROETEREN)
Regio: NEEROETEREN
Bedrijf: Assist at Home
Type: Dienstenchequebaan
Wij zoeken een huishoudhulp voor 13 uur per week te poetsen, met geleidelijke uitbreiding van uren. De hoofdtaken zijn: poetsen, strijken en maaltijden bereiden Je werkt bij gezinnen thuis in de regio Neeroeteren/ Maaseik
-
student verkoop bakkerij zondag voormiddag en feestdagen (ROESELARE)
Regio: ROESELARE
Bedrijf: ASAP ROESELARE
Type: Studentenjob
Voor onze klant bakkerij te Rumbeke zijn wij op zoek naar een student die elke (of om de twee weken) zich op zondag voormiddag kan vrijmaken en elke feestdag wil meehelpen in de bakkerij mits het op feestdagen in de bakkerij uitzonderlijk druk is.
-
Jobstudent Tuinaanleg (WILLEBROEK)
Regio: WILLEBROEK
Bedrijf: AGO Jobs & HR
Type: Studentenjob
Voor een bedrijf in Willebroek dat gespecialiseerd is in tuinaanleg, zijn we op zoek naar een student die 1 of 2 dagen per week kan werken. Bij voorkeur werk je op dinsdag en/of woensdag. Je wordt begeleid door een ervaren collega, die jou alles zal aanleren en jou zal bijstaan tijdens het werk. Ervaring is dus zeker niet vereist, de wil om bij te leren wel.
-
Administratieve duizendpoot (HASSELT)
Regio: HASSELT
Bedrijf: WFM PEOPLE
Type: Vaste Job
Onthaal en receptie (ontvangen van inkomende oproepen, aanbieden van een drankje aan bezoekers) Administratieve uitvoerende taken (korte vertalingen NL/FR, documenten nakijken en verwerken, facturen behandelen, documenten klasseren en digitaliseren, instructies versturen, contracten en dimona opmaken, verslag van vergadering uitschrijven, mailboxen behandelen,…)
-
Productie Ingenieur (WOMMELGEM)
Regio: WOMMELGEM
Bedrijf: Regis Consult - Matching Expectations
Type: Vaste Job
Ben jij een Industrieel of Burgerlijk Ingenieur en heb je ervaring als productie ingenieur? Weet jij een goed overzicht te bewaren en kan je er voor zorgen dat de productie vlot blijft lopen? Dan ben jij de productie ingenieur die wij zoeken! Als productie ingenieur: zorg je dat de productie goed verloopt, rekening houdend met veiligheid, efficiëntie, kwaliteit en productiviteit; ben je verantwoordelijk voor onderhoudsmaatregelen; analyseer je technische storingen en denk je na over oplossingen; weet je een overzicht bewaren waardoor je de productieomgeving goed kan evalueren; denk je mee na over verbeteringen in de productie en je start hiervoor ook projecten op; werk je nauw samen met de productieploegen.
-
ADVISEUR VERZEKERINGEN (PEPINGEN)
Regio: PEPINGEN
Bedrijf: VERZEKERINGEN EPHREM VAN SCHEPDAEL
Type: Vaste Job
Als adviseur verzekeringen ben je bedreven in het voeren van adviesgesprekken met bestaande cliënten en slaag je erin met kennis van zaken de KBC-verzekeringsproducten aan de man/vrouw te brengen. Het beheer en de uitdieping van polis- en schadedossiers behoort tot jouw takenpakket. Als adviseur verzekeringen ben je medeverantwoordelijk voor : het actief beheer van polisdossiers, het aanleggen van schadedossiers en de actieve opvolging ervan, het voeren van verkoopactieve adviesgesprekken, het proactief uitdiepen van bestaande cliënten van het agentschap.
-
Bewakingsagent (Provincie Antwerpen)
Regio: Provincie Antwerpen
Bedrijf: OBSIN
Type: Werfreserve
OBSIN Security is steeds op zoek naar professionele en gemotiveerde bewakingsagenten om ons huidig team te komen versterken! Ben jij de juiste man/vrouw die wij zoeken? Je profiel Je bent een teamspeler maar je kan tevens zelfstandig werken Je spreekt goed Nederlands en kan je goed behelpen in het Frans en/of Engels Je beschikt over sterke communicatieve vaardigheden Je hebt een verzorgd voorkomen Je bent flexibel ingesteld Je bent bereid om Weekend- en nachtwerk te doen Je hebt een gezonde security awareness en je beschikt daarnaast over een grote dosis verantwoordelijkheidszin Je positieve houding maakt dat je erin slaagt om elke situatie op een discrete en professionele en manier te benaderen en af te handelen Je beschikt over een eigen wagen Je bent reeds in het bezit van het algemeen bekwaamheidsattest bewakingsagent en het PTO-atttest
Zoek naar antwoorden van TEAROOM PRESTIGE in sociale netwerken
Look for responds of TEAROOM PRESTIGE in social networks
Lees alle opmerkingen voor TEAROOM PRESTIGE. Laat een reactie achter voor TEAROOM PRESTIGE. TEAROOM PRESTIGE bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for TEAROOM PRESTIGE. Leave a respond for TEAROOM PRESTIGE. TEAROOM PRESTIGE on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie TEAROOM PRESTIGE op de google maps. Adres en contacten TEAROOM PRESTIGE Location of TEAROOM PRESTIGE on the google maps. Address and contacts of TEAROOM PRESTIGE
Andere gerelateerde bedrijven als come TEAROOM PRESTIGE TEAROOM PRESTIGE: IBIS BRUSSELS CENTRE STE CATHERINE | 'T KRANTJE | FE. CYBERDREAM | P. BRUWIER | JOSCO
Other related companies as TEAROOM PRESTIGE: IBIS BRUSSELS CENTRE STE CATHERINE | 'T KRANTJE | FE. CYBERDREAM | P. BRUWIER | JOSCO
TEAROOM PRESTIGE is een bedrijf dat 1994 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is TEAROOM PRESTIGE, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE05998229980. Het bedrijf TEAROOM PRESTIGE bevindt zich op het adres: VLAMINGSTRAAT 12; 8000; BRUGGE. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 488,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Ongeveer 491,000,000 EUR, en dat heeft Goed de creditrating. Type bedrijf is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Branchecategorie is Restaurants. Lijst met producten zijn Petite Restauration & Tearooms: Tearooms,Glacier..
De hoofdactiviteit van TEAROOM PRESTIGE is Elektriciteit, Gas en Sanitair, inclusief 6 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van TEAROOM PRESTIGE is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van TEAROOM PRESTIGE, openstaande posities, locatie van TEAROOM PRESTIGE op de kaart.
TEAROOM PRESTIGE is a company, that was registered 1994 in N\A region, Belgium. Full name of company is TEAROOM PRESTIGE, company assigned to the tax number BE05998229980. The company TEAROOM PRESTIGE is located at the address: VLAMINGSTRAAT 12; 8000; BRUGGE. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 488,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Ongeveer 491,000,000 EUR, and that has Goed the credit rating. Type of company is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Industry category is Restaurants. List of products are Petite Restauration & Tearooms: Tearooms,Glacier..
The main activity of TEAROOM PRESTIGE is Electric, Gas and Sanitary Services, including 6 other destinations. Information about owner, director or manager of TEAROOM PRESTIGE is not available. You also can look at reviews of TEAROOM PRESTIGE, open positions, location of TEAROOM PRESTIGE on the map.
