TEA-ROOM DE PAELE
Contactgegevens TEA-ROOM DE PAELE: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data TEA-ROOM DE PAELE: address, phone, fax, email, website, opening hours
TEA-ROOM DE PAELE
Regio (region): N\A, België
Adres (address): PALESTRAAT 7; 9850; NEVELE, België
Telefoon (phone): 93715460 (+32-93715460) 93715460 (+32-93715460)
Fax (fax): +32 (60) 295-42-47 +32 (60) 295-42-47
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) TEA-ROOM DE PAELE: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "TEA-ROOM DE PAELE"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "TEA-ROOM DE PAELE"? - Contact us!
We found such data of TEA-ROOM DE PAELE, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees TEA-ROOM DE PAELE. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti TEA-ROOM DE PAELE
Products information TEA-ROOM DE PAELE
Petite Restauration & Tearooms: Tearooms,Glacier.
Product categorie (product category): Restaurants
Aanvulling soorten activiteiten voor TEA-ROOM DE PAELE Addition kinds of activities for TEA-ROOM DE PAELE
20870102. Kleuren, banketbakkers ' | Colorings, confectioners'
26799903. Papierproducten, geconverteerd, nec | Paper products, converted, nec
33121003. Plate, terne | Plate, terne
39990000. Fabrieksindustrieën, nec | Manufacturing industries, nec
50319907. Pallets, hout | Pallets, wood
58120304. Coffeeshop | Coffee shop
Werken bij TEA-ROOM DE PAELE: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in TEA-ROOM DE PAELE: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor TEA-ROOM DE PAELE. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for TEA-ROOM DE PAELE. Looking for open vacancies in other companies
-
Persmachinist (LANAKEN)
Regio: LANAKEN
Bedrijf: Konvert Interim Maasmechelen
Type: Interim met optie "vast werk"
Een steenfabriek gelegen te Lanaken is op zoek naar een persoperator! Het bedrijf kent nationale faam in zijn sector en is op zoek naar een persoperator om hun team te vervolledigen. Jouw taak zal voornamelijk bestaan uit persen van bakstenen of brikken, het onderhouden en instellen van de machine alsook het poetsen van de machine en ruimte. Ben jij iemand die graag de handen uit steekt? Die niet bang is om zijn handen vuil te maken? En technisch aangelegd is? Dan zoeken wij jou! Jouw takenpakket: - Je hebt verstand van het onderhouden van machines - Technische kennis bezit je met overvloed - Bedienen en instellen van machines is jouw ding
-
Callcentermedewerkers (ZAVENTEM)
Regio: ZAVENTEM
Bedrijf: Xtra Interim & Select
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor een jong callcenter in Zaventem zijn wij op zoek naar 10 Nederlandstalige callagents. Je beheert de agenda's van de vertegenwoordigers en probeert deze zo goed mogelijk te vullen met afspraken. Je hebt een eerste ervaring opgedaan in de verkoop. Je bent op zoek naar een job op lange termijn!
-
Dakwerkers (M/V) (LOMMEL)
Regio: LOMMEL
Bedrijf: Actief Construct Neerpelt
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor onze klant, een bouwfirma in de regio van Lommel, zijn we op zoek naar dakwerkers. (M/V) * De dakstructuur en alle elementen van de onderbouw die nodig zijn voor de bedekking op maat brengen en plaatsen. * Allerlei dakbedekkingsmaterialen op maat brengen, plaatsen en bevestigen. *Aansluitingen, omrandingen, afdichtingen en afsluitingen van het dak maken. * Renovatie: afbraak van bestaande dak- of dakonderdelen * Onderhouds- en herstellingswerkzaamheden verrichten en bij renovatiewerken, de stabiliteit van de dakstructuur en de ladderhaken nazien.
-
Poetshulp/Huishoudhulp in Wuustwezel – kies een (elektrische) fiets of bedrijfswagen! (WUUSTWEZEL)
Regio: WUUSTWEZEL
Bedrijf: Het Poetsbureau
Type: Dienstenchequebaan
Het Poetsbureau groeit. Snel, sneller en snelst. Om dat te realiseren, hebben wij schitterende medewerkers nodig. Voor ons ben je zoveel méér dan een kuisvrouw/kuisman. Je bent een waardevolle huishoudhulp die huizen elke dag laat schitteren als nooit tevoren in ruil voor dienstencheques. Je bent van alle markten thuis: schoonmaken, strijken, boodschappen doen. In ruil voor je gedreven inzet wacht er op jou een glanzende toekomst bij Het Poetsbureau.
-
Huishoudhulp (MARKE)
Regio: MARKE
Bedrijf: DE HELPENDE HAND
Type: Dienstenchequebaan
Je ondersteunt verschillende gezinnen uit de omgeving Marke, Kortrijk, Bellegem, Aalbeke,.. in het huishouden. Mogelijke taken zijn: poetsen, strijken en andere huishoudelijke taken.
-
Jobstudent weekends (NL/FR) (MENEN)
Regio: MENEN
Bedrijf: MOVE INTERIM
Type: Studentenjob
Voor een klant van ons gevestigd regio Rekkem, gaan wij op zoek naar een JOBSTUDENT VERKOOP voor in de weekends. Dit gedurende het schooljaar.
-
Studierelevante bijbaan IT - regio Waregem (OOSTROZEBEKE)
Regio: OOSTROZEBEKE
Bedrijf: Randstad
Type: Studentenjob
Je staat binnen bedrijf in voor het implementeren van maintenance KPI's in PowerBI. Concreet doe je dit door volgende taken: Definiëren van de data sets uit verschillende systemen. Aanmaken van de rapporten in PowerBI Samen overleggen met onderhoud en/of productie om de nodige data aan te vullen of de kwaliteit te verbeteren.
-
INTERNATIONALE SALES ENGINEER (BE768612) (NIEUWPOORT)
Regio: NIEUWPOORT
Bedrijf: MARELEC FOOD TECHNOLOGIES
Type: Vaste Job
Marelec Food Technologies in Nieuwpoort ontwerpt en produceert hoogtechnologische weeg-, sorteer- en portioneersystemen voor de voedingsindustrie (vis, vlees en gevogelte). Hun jarenlange ervaring en knowhow resulteren in op maat gemaakte systemen, die wereldwijd ingezet worden. Een dynamisch team van 89 medewerkers en een internationaal netwerk van agenten dragen bij aan de sterke marktpositie in meer dan 30 landen. Om hun verdere groei te ondersteunen, zijn zij op zoek naar een (m/v) INTERNATIONALE SALES ENGINEER Farmer of Hunter met internationale verkoopervaring en technische affiniteit Functie Als Sales Engineer sta je in voor de verkoop van ‘custom made’ projecten binnen een vooraf bepaalde regio (Amerika, Azië, Midden-Oosten). Na een grondige technische opleiding ondersteun je de lokale distributeurs tijdens het verkoopproces bij eindklanten. Dit zowel op technisch vlak (mechanisch & applicaties/software), op vlak van toepassingsmogelijkheden als naar prijszetting toe. Je tracht een oplossing op maat te bieden. Je treedt in nauw overleg met de projectleiders om de haalbaarheid van potentiële projecten te beoordelen. Ook tijdens de uitvoering van het project blijf je het aanspreekpunt voor de distributeur en/of eindklant. Je streeft naar een optimale en proactieve opvolging na installatie. Je bezoekt op zeer regelmatige basis je rechtstreekse klanten (distributie), met het oog op het uitbouwen van sterke klantenrelaties. Je informeert hen over nieuwe mogelijkheden en productspecificaties, o.a. door het geven van demonstraties (ook aan eindklanten, indien nodig). Je vertegenwoordigt Marelec op internationale beurzen binnen machinebouw en voeding en gebruikt die momenten om up to date te blijven over tendenzen, de concurrentie en andere evoluties in de markt. Je deelt best practices met je collega-sales engineers & business development en werkt nauw samen met je backoffice collega, die in staat voor de uitwerking van offertes. Je maakt verslag van je ondernomen acties en resultaten. Je volgt proactief de ‘hangende’ offertes op. Je rapporteert aan de Commercieel Directeur.
-
Ontwerpingenieur Machinebouw (LOKEREN)
Regio: LOKEREN
Bedrijf: JobIT
Type: Vaste Job
Als Ontwerpingenieur Machinebouw ontwerp je machines, tooling en systemen op maat van de klant. De uitwerking van het project start bij jou. Je dimensioneert en selecteert de te gebruiken componenten. Je doet de begeleiding of de uitwerking van de detailengineering. Je begeleidt de opmaak van het werkplaatsdossier en de voorbereiding van de bestellingen van de materialen en de inkoopdelen. Als Ontwerpingenieur Machinebouw volg je de montage in overleg met de werkplaatsverantwoordelijke op. Je stelt het machinedossier samen of begeleidt dit. Je test jouw ontwerp in de werkplaats van mijn klant en/of bij hun klant. Je ondersteunt de technische opmaak van offertes.
-
Enthousiaste taaltrainers Frans - Vlaams-Brabant - Regio Vilvoorde-Zaventem (Regio Vilvoorde-Zaventem)
Regio: Regio Vilvoorde-Zaventem
Bedrijf: TinC
Type: Zelfstandige activiteit
TinC is een taalbureau dat kwalitatieve taalcoachings aanbiedt aan bedrijven in heel Vlaanderen. Voor de uitbreiding van het team van taalcoaches zijn we op zoek naar enthousiaste taaltrainers Frans in regio Vlaams-Brabant. Naar wie zijn we op zoek? Near-native of native speakers die: - Meedenken met de klant - Zowel graag op individueel niveau als met kleine groepen werken - Flexibel ingesteld zijn - Oog voor detail hebben en graag maatwerk leveren - Goede communicatie hoog in het vaandel dragen - In bezit zijn van rijbewijs B en wagen
-
Computer Recruitment Services - Information Risk Analyst (IRPA) (BERCHEM)
Regio: BERCHEM
Bedrijf: ictjob.be
Type: Zelfstandige activiteit
Nk382 Information Risk analyst (IRPA) : Banking, Brussels Background The Business Continuity and Assurance team within the Cyber Security Department defines, establishes and provides information assurance. The team manages regulatory adherence for security, supports security response to external RFPs, manages client queries regarding security policies/controls, provides assurance in response to client due diligence, and manages the first-line internal controls framework. These sub-functions collaborate across security capabilities, with IT and business teams and functions such as HR, Risk Management and Compliance. Role Based on our consolidated of IT Assets Inventory, the objective of the project is to obtain a differentiated view of business applications risk profile according to their Confidentiality, Integrity and Availability, aligned with bank's risk management methodology: evaluating the inherent risk of the application from a business perspective; assessing separately the financial impact, the regulatory impact and the client impact in case of respectively confidentiality, integrity or availability incident; ultimately slotting the applications in one of the 5 buckets of different risk profile. Assessments will be conducted through workshops with business owners of the applications, business managers, Risk Management and enterprise architects. This project is key to support the prioritisation for the deployment of the bank's security initiatives. Profile Handles standard situation by relying on existing procedures and methods, covering several but known domains of expertise. Relies on existing processes and policies to take decisions. Focuses on execution in his domain, according to defined processes and methods. Runs and maintains the operational process. Works autonomously on standard activities or non-complex demands. Organises, co-ordinates and plans activities independently. Priorities are set by the job. Uses expertise to challenge the goals and scope of new requests and evaluates the impact of these new requirements. Knowledge of security risk management, risk governance. Strong oral and written skills to translate complex risk requirements. Experience with security and controls frameworks, such as ISO 27001, COBIT5, Sans Top 20 Controls and NIST CyberSecurity Framework. Experience with audit good practice. Knowledge of onsite risk assessments and managing targeted risk remediation activities. You must be an EU national to be considered for this role Reference: Nk382 Location: Brussels Language: English Duration: 6 months Start date: ASAP Rate: 550-575 euros per day
-
Hulpkok flexi job (AVERBODE)
Regio: AVERBODE
Bedrijf: FAUBOURG
Type: Flexijob
Assisteren van de kok in zijn werkzaamheden. Afhankelijk van het niveau worden er taken toegewezen.
Zoek naar antwoorden van TEA-ROOM DE PAELE in sociale netwerken
Look for responds of TEA-ROOM DE PAELE in social networks
Lees alle opmerkingen voor TEA-ROOM DE PAELE. Laat een reactie achter voor TEA-ROOM DE PAELE. TEA-ROOM DE PAELE bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for TEA-ROOM DE PAELE. Leave a respond for TEA-ROOM DE PAELE. TEA-ROOM DE PAELE on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie TEA-ROOM DE PAELE op de google maps. Adres en contacten TEA-ROOM DE PAELE Location of TEA-ROOM DE PAELE on the google maps. Address and contacts of TEA-ROOM DE PAELE
Andere gerelateerde bedrijven als come TEA-ROOM DE PAELE TEA-ROOM DE PAELE: Delameillieure D | Rayons d'Or (Au) | HOF TER SCHAARBEEK | PWA MALDEGEM | WILFRIED LIPPENS
Other related companies as TEA-ROOM DE PAELE: Delameillieure D | Rayons d'Or (Au) | HOF TER SCHAARBEEK | PWA MALDEGEM | WILFRIED LIPPENS
TEA-ROOM DE PAELE is een bedrijf dat 2014 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is TEA-ROOM DE PAELE, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE01053283691. Het bedrijf TEA-ROOM DE PAELE bevindt zich op het adres: PALESTRAAT 7; 9850; NEVELE. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 698,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Meer dan 744,000,000 EUR, en dat heeft Laag de creditrating. Type bedrijf is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Branchecategorie is Restaurants. Lijst met producten zijn Petite Restauration & Tearooms: Tearooms,Glacier..
De hoofdactiviteit van TEA-ROOM DE PAELE is Depotinstellingen, inclusief 6 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van TEA-ROOM DE PAELE is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van TEA-ROOM DE PAELE, openstaande posities, locatie van TEA-ROOM DE PAELE op de kaart.
TEA-ROOM DE PAELE is a company, that was registered 2014 in N\A region, Belgium. Full name of company is TEA-ROOM DE PAELE, company assigned to the tax number BE01053283691. The company TEA-ROOM DE PAELE is located at the address: PALESTRAAT 7; 9850; NEVELE. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 698,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Meer dan 744,000,000 EUR, and that has Laag the credit rating. Type of company is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Industry category is Restaurants. List of products are Petite Restauration & Tearooms: Tearooms,Glacier..
The main activity of TEA-ROOM DE PAELE is Depository Institutions, including 6 other destinations. Information about owner, director or manager of TEA-ROOM DE PAELE is not available. You also can look at reviews of TEA-ROOM DE PAELE, open positions, location of TEA-ROOM DE PAELE on the map.
