PICCOLO
Contactgegevens PICCOLO: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data PICCOLO: address, phone, fax, email, website, opening hours
PICCOLO
Regio (region): N\A, België
Adres (address): EUGENIE TERLINCKPLEIN 13; 8670; KOKSIJDE, België
Telefoon (phone): 58513671 (+32-58513671) 58513671 (+32-58513671)
Fax (fax): +32 (56) 151-50-79 +32 (56) 151-50-79
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) PICCOLO: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "PICCOLO"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "PICCOLO"? - Contact us!
We found such data of PICCOLO, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees PICCOLO. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti PICCOLO
Products information PICCOLO
Petite Restauration & Tearooms: Snack-Bars.
Product categorie (product category): Restaurants
Aanvulling soorten activiteiten voor PICCOLO Addition kinds of activities for PICCOLO
16119900. Snelweg- en straatbouw, nec | Highway and street construction, nec
38230203. Drukmeters, draaiknop en digitaal | Pressure gauges, dial and digital
38250307. Veldsterkte en intensiteit meetapparatuur, elektrisch | Field strength and intensity measuring equipment, electrical
51450205. zoute krakelingen | Pretzels
73129900. Outdoor reclame diensten, nec | Outdoor advertising services, nec
78120110. Televisie film productie | Television film production
Werken bij PICCOLO: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in PICCOLO: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor PICCOLO. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for PICCOLO. Looking for open vacancies in other companies
-
Technisch Productiemedewerker / Monteur - Zaventem - Daguren (ZAVENTEM)
Regio: ZAVENTEM
Bedrijf: Start People Zaventem GT
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Ben jij technisch aangelegd en steek je graag de handen uit de mouwen? Ideaal dan ben jij misschien wel de "Technisch Productiemedewerker / Monteur (m/v)" die wij zoeken te Zaventem. Dit voor een klant actief in de productie van plofkoffers. Als technisch productiemedewerker vallen volgende zaken onder jouw takenpakket: Je wordt tewerkgesteld in de productie Je zorgt voor de opbouw van 'plofkoffers'. De koffers komen toe en je zal instaan voor de beveiliging te deassembleren- assembleren. Volgende zaken dien je te doen: boren, slijpen, monteren, demonteren
-
Machine operator in de bouwsector, in Balen, optie vast!! (BALEN)
Regio: BALEN
Bedrijf: RANDSTAD CONSTRUCT
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Onze klant zorgt voor de verwerking van de afvalstromen (vervuild slib afkomstig van de zinkproductie). Jij staat in voor het onderhouden van de installaties, het bedienen van de persen en het uitvoeren van herstellingen waar nodig. Je werkt hoofdzakelijk in een 3-ploegenstelsel: vroege, dag, late. Plaats van tewerkstelling is Balen. Op termijn kan u mogelijks worden ingezet op andere werven in Vlaanderen.. Jouw takenpakket: Je bent verantwoordelijk voor het bedienen van filterpersen: conditionering, sturen van debieten, regelen van de instellingen, ... Je volgt de dagelijkse en wekelijkse checklist op en voert de bijhorende taken uit. Bovendien zorg je voor het klein onderhoud van de persen en de persvloer: reiningen, vervangen van filterdoeken, vrijhouden van opvangkanalen en goten, ... Je voert kleine herstellingswerkzaamheden uit waar nodig.
-
Heftruckbestuurder m/v (ZOTTEGEM)
Regio: ZOTTEGEM
Bedrijf: ADECCO ZOTTEGEM
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Heb jij rijervaring met de heftruck en een geldig attest? Ben je op zoek naar een tijdelijke job als heftruckbestuurder? Dan hebben wij misschien een job voor jou! We zoeken een ervaren heftruckbestuurder om een 2-tal weken zware lasten te verplaatsen in een groot magazijn.
-
Exclusieve huishoudhulp (M/V) 20 u Oekene,combineren mogelijk! (OEKENE)
Regio: OEKENE
Bedrijf: HOME MAID
Type: Dienstenchequebaan
Exclusief gastgezin zoekt exclusieve huishoudhulp. Home Maid zorgt voor de perfecte match tussen jezelf en jouw gastgezin. Je staat hen bij in het huishouden: schoonmaken, koken, strijken, boodschappen doen, kortom een afwisselende job. Door jouw helpende hand, geef je de gouden quality-time van je gastgezin terug en word je onmisbaar! Je verzorgt het huishouden van exclusieve gastgezinnen, waardoor je maximaal drie klanten hebt waar je (bijna) dagelijks over de vloer komt. Home Maid staat voor een stabiele werkomgeving. Bij ons geen tientallen klanten met onrealistische eisen. Wel duidelijke communicatie en een afwisselende job. Jijzelf bent discreet en betrouwbaar. Home Maid zoekt een huishoudhulp (m/v) die graag van afwisseling houd.Netheid en orde is voor jouw een must en voelt natuurlijk aan.Je bent niet bang om de handen uit de mouwen te steken , en bent een huiselijk type die graag het volledig huishouden onder haar hoede neemt, dan ben je bij ons aan het juiste adres! Home Maid biedt jobmogelijkheden voor iedereen die de kernwaarden van Home Maid wil mee helpen uitdragen en realiseren. Home Maid discrimineert niet. 45-plussers, uitkeringsgerechtigde volledig werklozen en mensen met een leefloon worden extra gestimuleerd om zich kandidaat te stellen.
-
Huishoudhulp regio Diepenbeek (DIEPENBEEK)
Regio: DIEPENBEEK
Bedrijf: Itzu Home
Type: Dienstenchequebaan
Je staat in voor de schoonmaak, het onderhoud en op orde zetten van particuliere woonruimtes in de regio Diepenbeek. Soms sta je in voor het groot onderhoud, zoals ruiten zemen, enz. Daarnaast komt het voor dat je andere huishoudelijke taken uitvoert, afhankelijk van de behoeften van de klanten : wassen, strijken, boodschappen doen, kleine naaiwerken uitvoeren en eventueel maaltijden klaarmaken. Je werkt individueel in één of meerdere particuliere woningen, al dan niet in aanwezigheid van de opdrachtgever. Je beschikt over een grote zelfstandigheid in de organisatie van het werk. De gewoontes van het gezin moet je bij je werk respecteren.
-
Poetshulp Genk (HASSELT)
Regio: HASSELT
Bedrijf: PUUUR HASSELT
Type: Dienstenchequebaan
Ben jij de nieuwe Puuur huishoudheld? Je houdt van huishoudelijke taken? Je bent blij als alles netjes en proper is? Dan ben jij de collega die wij zoeken! Een diploma is niet nodig. Talent en goesting zijn de superkrachten van een Puuur huishoudheld. Werken bij Puuur: je werkt dichtbij huis en je hebt gezinsvriendelijke uren Je kiest zelf wanneer je wil werken en hoeveel uren per week. Zo kun je je job en je gezin goed combineren. Je hebt geen avond- of weekendwerk. Je werkt bij vaste klanten dichtbij huis. Ook in jouw buurt is er een Puuur kantoor. Werken bij Puuur: je hebt vast werk met een hartelijke begeleiding Jouw coördinator begeleidt en ondersteunt jou. Je krijgt een opleiding over poetstechnieken, over de organisatie van je werk, over veiligheid,… Je kunt ook elk jaar bijscholing volgen over verschillende thema’s. Werken bij Puuur: je krijgt een uitstekend loon en extra’s Je krijgt direct een vast contract met een degelijk loon. Je krijgt ook eindejaarspremie, vakantiegeld, werkkledij, kilometer-, telefoon- en postzegelvergoeding, omnium verzekering voor je eigen wagen en volledige terugbetaling van kosten openbaar vervoer. Puuur: eerlijk, oprecht, betrouwbaar en correct: We hebben meer dan 3.200 personeelsleden en 20.000 tevreden klanten. Puuur is al meer dan 10 jaar een betrouwbare werkgever en een goede dienstverlener. Puuur werft aan op basis van competenties en talenten ongeacht leeftijd, geslacht, origine, handicap, … Puuur groeit voortdurend. We zoeken ook in jouw regio huishoudhulpen. Wat is je functie? Je neemt het huishouden van je klanten in jouw handen: Je houdt van poetsen, dweilen, stofzuigen, afstoffen, schrobben, vensters wassen … Je staat in voor de schoonmaak van de woning Je doet graag de was en de strijk Je kookt of gaat naar de winkel voor sommige gezinnen
-
JOBSTUDENT VERTALER FRANS - NEDERLANDS (MENEN)
Regio: MENEN
Bedrijf: FORUM JOBS
Type: Studentenjob
Wij zijn op zoek naar een gemotiveerde jobstudent voor de vertaling van een onthaalbrochure en de website van een bedrijf regio Menen. Je zult een 60-tal uur spenderen aan de vertaling. Je bent beschikbaar tussen september en december om enkele uren per week op het kantoor in Menen te gaan vertalen. Je vertaalt van het Nederlands naar het Frans.
-
Student with knowledge of the Finnish language (LEDEBERG)
Regio: LEDEBERG
Bedrijf: Randstad
Type: Studentenjob
For an international company in Ghent we are looking for someone who has excellent knowledge of the pronunciation of the Finnish language. The job requires to do data quality checks in Finnish. You have to be well aware of the specific pronunciation of that region because you will have to correct and control phonetic writings.
-
KEUKENPLAATSERS (M/V) (LOCHRISTI)
Regio: LOCHRISTI
Bedrijf: AUGUSTYNS KEUKENS BVBA
Type: Vaste Job
Als keukenplaatser bij Augustijns Keukens ben je een ‘ambassadeur’ die vooral graag zijn job goed doet en fier is over zijn afgeleverde projecten. In een team van 2 à 3 personen plaats je keukens, maatkasten en dressings bij zowel particulieren, alsook op projecten. Tevens zorg je mee voor de aansluitingen van de elektrische toestellen en de loodgieterij. Je hebt hierin voldoende ervaring om jonge snaken op te leiden op de werkvloer en je kennis te delen. Werken met hoogstaande kwaliteit uit eigen productie geeft jou een meerwaarde aan je job.
-
Proces Engineer WKK-Zandvliet (ZANDVLIET)
Regio: ZANDVLIET
Bedrijf: ENGIE Electrabel
Type: Vaste Job
Jouw missie de Proces Technoloog Exploitatie WKK-Zandvliet is verantwoordelijk voor: exploitatie incidenten: opvolgen van incidenten en waar nodig diepgaand analyseren voorstellen ter verbeteringen uitwerken (theorie + praktijk) de realisatie door M van de geselecteerde maatregelen opvolgen incidenten signaleren die zijn gekoppeld aan processen buiten de eigen zone, en de daaruit resulterende ervaring van andere zones integreren (REX) studies: uitgebreide technische studies uitvoeren aangaande potentiële of vastgestelde problemen op eigen initiatief dossiers bestuderen en voorbereiden inzake de wijziging van de installaties mogelijkheden voor verbeteringen (inclusief toename van de flexibiliteit) van de installaties bestuderen, zonder de integriteit van die installaties in het gedrang te brengen, en met voldoende waardecreatie voor de klant en de P&L wijzigingsvoorstellen evalueren vanuit het standpunt van procesveiligheid samenwerken met het departement "Fleet Assets Management", voor alle technisch-economische studies die betrekking hebben op de installaties uitvoeren van eerste technisch-economische evaluatie omtrent mogelijke inzet van nieuwe technologieën en oplossingen bij de klanten (bv. batterijen, no-break, G2P2G,…) exploitatie parameters: bepalen en verstrekken van correcte gegevens met betrekking tot de installaties (plannen, gegevens,...) de technische specificaties inzake de werking van de installaties vastleggen, en zo nodig aanpassen de exploitatieparameters opvolgen het programma voor exploitatietests bepalen (na revisie, wijziging, voor heropstarten,...) en zo nodig aanpassen werkplaats: Vlaanderen
-
Gentis - Business / Functioneel Analist (ZAVENTEM)
Regio: ZAVENTEM
Bedrijf: ictjob.be
Type: Zelfstandige activiteit
Our client is a leading consultancy company operating throughout the globe. Een greep uit jouw dagelijkse taken.. Je voornaamste opdracht is het analyseren en modelleren van datastromen en integraties tussen het nieuwe te implementeren beheer-systeem en diverse externe systemen. In deze analyses breng je de complexe materie terug naar een niveau dat toelaat dat deze snel begrepen kunnen worden door verschillende doelgroepen, zowel ICT als business De huidige systemen worden vervangen en dit moet geïntegreerd worden met de systemen van de klant. Je zult samenwerken met de architecten- de business requirements vertalen in functionele specificaties (use cases) en integratie requirements. De analist moet zich comfortabel voelen bij het leiden van meetings en de deelnemers tot een consensus kunnen brengen. Documenteren van de business requirements Definieren van functionele specificaties Jouw profiel.. Je bent sterk communicatief en in staat om met technische en business mensen samen te werken Je hebt kennis van UML methodologie Je hebt kennis van systemen zoals CRM, order management, facturatie, etc. Je bent stressbestendig, gestructureerd, analytisch en flexibel Je bent Nederlandstalig met een zéér goede kennis van het Engels Je bent een teamspeler die ook zelfstandig kan werken Je hebt uitstekende probleem oplossende skills Location: omgeving Brussel Duurtijd: 6+ maanden
-
KOK/BEENHOUWERHULP/VERKOPER (EVERGEM)
Regio: EVERGEM
Bedrijf: VERMEULEN
Type: Flexijob
Jouw taken en verantwoordelijkheden - De bereiding van al onze gerechten, salades, panklaar - Bewerken en verwerken van vlees, specialiteiten maken met behulp van diverse machines - Nauwgezet opvolgen en bijsturen van de recepten en vastgelegde bereidingen - Verbetervoorstellen aanreiken en een goede communicatie verzekeren met je collega’s - Collega’s vaktechnisch opleiden - Activiteiten van het beenhouwersteam coördineren - Professioneel bedienen van klanten - Het aanvullen van de toonbank en het uitstallen van de producten - Assisteren bij het reinigen en schoonmaken van de machines, materialen, winkel en keuken
Zoek naar antwoorden van PICCOLO in sociale netwerken
Look for responds of PICCOLO in social networks
Lees alle opmerkingen voor PICCOLO. Laat een reactie achter voor PICCOLO. PICCOLO bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for PICCOLO. Leave a respond for PICCOLO. PICCOLO on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie PICCOLO op de google maps. Adres en contacten PICCOLO Location of PICCOLO on the google maps. Address and contacts of PICCOLO
Andere gerelateerde bedrijven als come PICCOLO PICCOLO: ACTIVE BUSINESS | ADMINISTRATION ET LOIS SOCIALES | ACHILLE MERLIN | DAISY VANMEERHAEGHE | E. RUBENS
Other related companies as PICCOLO: ACTIVE BUSINESS | ADMINISTRATION ET LOIS SOCIALES | ACHILLE MERLIN | DAISY VANMEERHAEGHE | E. RUBENS
PICCOLO is een bedrijf dat 2000 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is PICCOLO, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE06773864746. Het bedrijf PICCOLO bevindt zich op het adres: EUGENIE TERLINCKPLEIN 13; 8670; KOKSIJDE. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 269,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Minder dan 814,000,000 EUR, en dat heeft Perfect de creditrating. Type bedrijf is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Branchecategorie is Restaurants. Lijst met producten zijn Petite Restauration & Tearooms: Snack-Bars..
De hoofdactiviteit van PICCOLO is Timmerhout en Houtproducten, behalve meubels, inclusief 6 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van PICCOLO is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van PICCOLO, openstaande posities, locatie van PICCOLO op de kaart.
PICCOLO is a company, that was registered 2000 in N\A region, Belgium. Full name of company is PICCOLO, company assigned to the tax number BE06773864746. The company PICCOLO is located at the address: EUGENIE TERLINCKPLEIN 13; 8670; KOKSIJDE. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 269,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Minder dan 814,000,000 EUR, and that has Perfect the credit rating. Type of company is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Industry category is Restaurants. List of products are Petite Restauration & Tearooms: Snack-Bars..
The main activity of PICCOLO is Lumber and Wood Products, Except Furniture, including 6 other destinations. Information about owner, director or manager of PICCOLO is not available. You also can look at reviews of PICCOLO, open positions, location of PICCOLO on the map.
