Langenaekens D
Contactgegevens Langenaekens D: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data Langenaekens D: address, phone, fax, email, website, opening hours
Langenaekens D
Regio (region): N\A, België
Adres (address): Neerlandensestraat 29A 3440 Dormaal (Zoutleeuw), België
Telefoon (phone): +32 (59) 497-24-78 +32 (59) 497-24-78
Fax (fax): +32 (86) 888-77-50 +32 (86) 888-77-50
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) Langenaekens D: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "Langenaekens D"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "Langenaekens D"? - Contact us!
We found such data of Langenaekens D, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees Langenaekens D. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti Langenaekens D
Products information Langenaekens D
Producten die in Langenaekens D zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Carpenters
Aanvulling soorten activiteiten voor Langenaekens D Addition kinds of activities for Langenaekens D
17110401. Mechanische aannemer | Mechanical contractor
30840000. Kunststof pijp | Plastics pipe
32990407. Plaques: klei, gips of papier mache | Plaques: clay, plaster, or papier mache
33630000. Aluminium sterven gietstukken | Aluminum die-castings
33640201. Loodgieten | Lead die-castings
35310805. Emmers, uitgraving: clamshell, beton, dragline, enz. | Buckets, excavating: clamshell, concrete, dragline, etc.
38250102. Automotive ammeters en voltmeters | Automotive ammeters and voltmeters
49259901. Vloeibaar aardgas, verdeling via stroomnetten | Liquefied petroleum gas, distribution through mains
51910203. Hooi | Hay
Werken bij Langenaekens D: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in Langenaekens D: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor Langenaekens D. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for Langenaekens D. Looking for open vacancies in other companies
-
CNC-Lasersnijder | 2 ploegen | Lommel (OVERPELT)
Regio: OVERPELT
Bedrijf: Synergie Overpelt Interim
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een leuk bedrijf in Lommel zijn wij opzoek naar een lasersnijder. Je zal instaan voor het inlezen van programma's van 2 masersnijmachines, het controleren van de kwaliteit en het oplossen van kleine storingen.
-
Verpleegkundige ZE33/ZE24 (ademhaling en oncologie) (m/v) (EEKLO)
Regio: EEKLO
Bedrijf: AZ Alma
Type: Tijdelijke job (niet via uitzendkantoren)
Momenteel kijken we uit naar een verpleegkundige voor de afdeling ZE33 (ademhaling en oncologie) en ZE24.
-
Management Assistant (HOOGLEDE)
Regio: HOOGLEDE
Bedrijf: Absolute@Work bvba
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor een bedrijf Regio Roeselare zoeken we een Management Assistant. In deze functie bent u: administratieve rechterhand van de zaakvoerder algemene administratie inboeken uitgaande en inkomende facturen controle facturen leveranciers BTW admnistratie opvolging betalingen klanten en leveranciers assistentie bij loon- en wedde administratie voorbereidende deeltaken voor opmaak kwartaal en jaarafsluitingen
-
Administratief Bediende dienst na-verkoop (TERNAT)
Regio: TERNAT
Bedrijf: SYNERGIE CAREERS AALST
Type: Interim met optie "vast werk"
Samen met onze klant zijn wij op zoek naar een Administratief Bediende voor tewerkstelling op de dienst-na-verkoop. Jouw takenpakket is divers en bestaat onder meer uit de volgende taken: Registratie van inkomende telefoongesprekken Klanten, leveranciers en techniekers telefonisch informeren wat betreft de stand van zaken van het dossier Het aanmaken van werkopdrachten voor de techniekers alsook controle en ingave van hun prestaties Het opmaken van offertes voor klanten Het aanvragen van technische keuringen voor de verkochte goederen Algemene administratie en klassement
-
POETSHULP/HUISHOUDHULP in regio ZULTE – kies een (elektrische) fiets of bedrijfswagen! (ZULTE)
Regio: ZULTE
Bedrijf: Het Poetsbureau
Type: Dienstenchequebaan
Het Poetsbureau groeit. Snel, sneller en snelst. Om dat te realiseren, hebben wij schitterende medewerkers nodig. Voor ons ben je zoveel méér dan een kuisvrouw of kuisman. Je bent een waardevolle huishoudhulp die huizen elke dag laat schitteren als nooit tevoren in ruil voor dienstencheques. Je bent van alle markten thuis: schoonmaken, strijken, boodschappen doen. In ruil voor je gedreven inzet wacht er op jou een glanzende toekomst bij Het Poetsbureau.
-
Poetshulp Linkebeek (LINKEBEEK)
Regio: LINKEBEEK
Bedrijf: PUUUR HALLE
Type: Dienstenchequebaan
Ben jij de nieuwe Puuur huishoudheld? Je houdt van huishoudelijke taken? Je bent blij als alles netjes en proper is? Dan ben jij de collega die wij zoeken! Een diploma is niet nodig. Talent en goesting zijn de superkrachten van een Puuur huishoudheld. Werken bij Puuur: je werkt dichtbij huis en je hebt gezinsvriendelijke uren Je kiest zelf wanneer je wil werken en hoeveel uren per week. Zo kun je je job en je gezin goed combineren. Je hebt geen avond- of weekendwerk.Je werkt bij vaste klanten dichtbij huis. Ook in jouw buurt is er een Puuur kantoor. Werken bij Puuur: je hebt vast werk met een hartelijke begeleiding Jouw coördinator begeleidt en ondersteunt jou. Je krijgt een opleiding over poetstechnieken, over de organisatie van je werk, over veiligheid,… Je kunt ook elk jaar bijscholing volgen over verschillende thema’s. Werken bij Puuur: je krijgt een uitstekend loon en extra’s Je krijgt direct een vast contract met een degelijk loon. Je krijgt ookeindejaarspremie, vakantiegeld, werkkledij, kilometer-, telefoon- en postzegelvergoeding, omnium verzekering voor je eigen wagen en volledige terugbetaling van kosten openbaar vervoer. Puuur: eerlijk, oprecht, betrouwbaar en correct: We hebben meer dan 3.200 personeelsleden en 20.000 tevreden klanten. Puuur is al meer dan 10 jaar een betrouwbare werkgever en een goede dienstverlener. Puuur werft aan op basis van competenties en talenten ongeacht leeftijd, geslacht, origine, handicap, … Puuur groeit voortdurend. We zoeken ook in jouw regio huishoudhulpen. Wat is je functie? Je houdt van poetsen, dweilen, stofzuigen, afstoffen, schrobben, vensters wassen... Je doet de wekelijkse schoonmaak van een woning Je doet graag de was en strijk Voor sommige gezinnen ga je naar de winkel of kook je Trefwoorden: Huishoudhulp, Kuisvrouw, Poetshulp, Schoonmaak, Poetsen,Thuishulp ,Huishouden ,Poetsvrouw ,Schoonmaakster, Kuisen ,Job mooie werkuren, Poetsen aan huis ,Poetsen particulieren ,Dienstencheques, Puur,Vast contract ,Vaste uren, Geen diploma, Strijken, Schoonmaken, Poetsman, Poetsdienst, Werken dichtbij huis,Vlaams-Brabant, Sodexo, Koken,Vacature, Kilometervergoeding, Schoonmaakwerk, Werksters, Nettoyer, Cleaning, Femme de ménage, Housekeeping, Werkvrouw, Aide ménagère, Aide à domicile
-
Poetshulp/Huishoudhulp in Helchteren – kies een (elektrische) fiets of bedrijfswagen! (HELCHTEREN)
Regio: HELCHTEREN
Bedrijf: Het Poetsbureau
Type: Dienstenchequebaan
Het Poetsbureau groeit. Snel, sneller en snelst. Om dat te realiseren, hebben wij schitterende medewerkers nodig. Voor ons ben je zoveel méér dan een kuisvrouw/kuisman. Je bent een waardevolle huishoudhulp die huizen elke dag laat schitteren als nooit tevoren in ruil voor dienstencheques. Je bent van alle markten thuis: schoonmaken, strijken, boodschappen doen. In ruil voor je gedreven inzet wacht er op jou een glanzende toekomst bij Het Poetsbureau.
-
Werken als huishoudhulp Putte (PUTTE)
Regio: PUTTE
Bedrijf: DOMESTIC SERVICES
Type: Dienstenchequebaan
Bij Domestic Services zijn er, vanwege de grote vraag, steeds vacatures. Er zijn geen specifieke voorwaarden om te kunnen werken in het systeem van de dienstencheques. Domestic Services stelt geen bijzondere eisen (ervaring of diploma), maar is in het bijzonder op zoek naar mensen die gemotiveerd zijn, houden van orde en netheid en graag mensen willen helpen. Veel voorkomende werkzaamheden zijn: afstoffen, stofzuigen, dweilen, ramen poetsen, bedden opmaken en strijken.
-
Student magazijnier (BOORTMEERBEEK)
Regio: BOORTMEERBEEK
Bedrijf: Start People Mechelen
Type: Studentenjob
Als student magazijnier zal je werken op de inbound. Daarbij zal je instaan voor in- en uitpak van dozen, ingeven van gegevens in SAP.
-
Student(e) horeca nachtpost 18+ - M/V - Hasselt (HASSELT)
Regio: HASSELT
Bedrijf: TOPANGELS
Type: Studentenjob
Onze klant, een bekende zaak in het nachtleven van Hasselt, is op zoek naar studenten (18+) voor in het weekend mee te helpen. Je zal instaan voor toogwerk, opdienen, afruimen, afwassen,... Het is belangrijk dat je klantvriendelijk bent, dat je een verzorgd voorkomen hebt én dat je geen problemen hebt met nachtwerk.
-
zelfstandige logopedist(e) (VLEZENBEEK)
Regio: VLEZENBEEK
Bedrijf: LOGOPEDISCHE PRAKTIJK LIESBETH UVIN
Type: Zelfstandige activiteit
Ik ben op zoek naar een gemotiveerde logopedist(e) die mij zou kunnen vervangen tijdens mijn zwangerschapsverlof. Je begeleidt kinderen met leerstoornissen & vertraagde spraak- en taalontwikkeling. De sessies gaan zowel door op school (overdag) als in het kabinet (vanaf late namiddag+avond). De verplaatsing naar de scholen beperkt zich binnen de gemeente Vlezenbeek. Deze verplaatsingen gebeuren wel best met de wagen.
-
Erkend Distributeur Agréé (Regio Aarschot-Diest-Haacht)
Regio: Regio Aarschot-Diest-Haacht
Bedrijf: GIIC
Type: Zelfstandige activiteit
U legt contacten met speciaalzaken, traiteurs, horecazaken en ondernemers-wijnliefhebbers in eigen regio en laat hen kennismaken met onze exclusieve wijnen en champagnes. In nauwe samenwerking met de directie, realiseert u vooropgestelde verkoopdoelstellingen. Champagnes en goede wijnen worden geschonken bij feestelijke gelegenheden of worden gedronken door liefhebbers. Dit zorgt steeds weer voor een aangenaam verkoopklimaat.
Zoek naar antwoorden van Langenaekens D in sociale netwerken
Look for responds of Langenaekens D in social networks
Lees alle opmerkingen voor Langenaekens D. Laat een reactie achter voor Langenaekens D. Langenaekens D bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for Langenaekens D. Leave a respond for Langenaekens D. Langenaekens D on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie Langenaekens D op de google maps. Adres en contacten Langenaekens D Location of Langenaekens D on the google maps. Address and contacts of Langenaekens D
Andere gerelateerde bedrijven als come Langenaekens D Langenaekens D: Frontline BVBA | Crostini | SCHRIJNWERKERIJ VANAELST | GARAGE VERBEEREN | MEUBELEN PRO-DECO
Other related companies as Langenaekens D: Frontline BVBA | Crostini | SCHRIJNWERKERIJ VANAELST | GARAGE VERBEEREN | MEUBELEN PRO-DECO
Langenaekens D is een bedrijf dat 1997 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is Langenaekens D, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE02286499023. Het bedrijf Langenaekens D bevindt zich op het adres: Neerlandensestraat 29A 3440 Dormaal (Zoutleeuw). We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 684,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Ongeveer 145,000 EUR, en dat heeft Laag de creditrating. Type bedrijf is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Branchecategorie is Carpenters. Producten gemaakt in Langenaekens D zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van Langenaekens D is Elektriciteit, Gas en Sanitair, inclusief 9 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van Langenaekens D is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van Langenaekens D, openstaande posities, locatie van Langenaekens D op de kaart.
Langenaekens D is a company, that was registered 1997 in N\A region, Belgium. Full name of company is Langenaekens D, company assigned to the tax number BE02286499023. The company Langenaekens D is located at the address: Neerlandensestraat 29A 3440 Dormaal (Zoutleeuw). We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 684,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Ongeveer 145,000 EUR, and that has Laag the credit rating. Type of company is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Industry category is Carpenters. Products created in Langenaekens D were not found.
The main activity of Langenaekens D is Electric, Gas and Sanitary Services, including 9 other destinations. Information about owner, director or manager of Langenaekens D is not available. You also can look at reviews of Langenaekens D, open positions, location of Langenaekens D on the map.
