ESTETIEK NARCISSE
Contactgegevens ESTETIEK NARCISSE: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data ESTETIEK NARCISSE: address, phone, fax, email, website, opening hours
ESTETIEK NARCISSE
Regio (region): N\A, België
Adres (address): FRANKLIN ROOSEVELTLAAN 226; 9000; GENT, België
Telefoon (phone): 92236045 (+32-92236045) 92236045 (+32-92236045)
Fax (fax): +32 (71) 231-67-64 +32 (71) 231-67-64
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) ESTETIEK NARCISSE: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "ESTETIEK NARCISSE"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "ESTETIEK NARCISSE"? - Contact us!
We found such data of ESTETIEK NARCISSE, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees ESTETIEK NARCISSE. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti ESTETIEK NARCISSE
Products information ESTETIEK NARCISSE
Producten die in ESTETIEK NARCISSE zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Schoonheidssalons
Aanvulling soorten activiteiten voor ESTETIEK NARCISSE Addition kinds of activities for ESTETIEK NARCISSE
3429. Hardware, nec | Hardware, nec
354501. Precisie meetinstrumenten | Precision measuring tools
34410202. Bridge secties, geprefabriceerde, spoorweg | Bridge sections, prefabricated, railway
37510101. Bromfietsen en onderdelen | Mopeds and parts
39490203. Emmers, vis en aas | Buckets, fish and bait
42219902. Aardappelkelders | Potato cellars
50219901. Boekenkasten | Bookcases
51690202. aërosolen | Aerosols
79999908. Phrenologist | Phrenologist
Werken bij ESTETIEK NARCISSE: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in ESTETIEK NARCISSE: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor ESTETIEK NARCISSE. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for ESTETIEK NARCISSE. Looking for open vacancies in other companies
-
Salesassistant Pandora Gent (GENT)
Regio: GENT
Bedrijf: ASAP OOSTENDE
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Als salesassistant werk je in één van de vestigingen van Pandora . Na een grondige opleiding sta je in voor het adviseren van klanten en hen te begeleiden bij hun aankoop. De winkel is ook af en toe open op zondag.
-
Productiemedewerkers (OOSTKAMP)
Regio: OOSTKAMP
Bedrijf: ASAP TIELT
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
- Het instellen van de verzamelhechter naargelang het werk en bijstellen waar nodig, - Tijdens de productie het bedienen van de machine met het oog op een onberispelijke kwaliteit en productiviteit, - Paletten binnenwerk en covers bijzetten en afgewerkte producten wegbrengen, - Afgewerkte, geniete brochures op kwaliteit controleren, - Het motiveren van de medewerkers aan de machine en bijsturen waar nodig.
-
Technisch coördinator opleidingen (m/v) (TURNHOUT)
Regio: TURNHOUT
Bedrijf: ACTIEF INTERIM
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Je brengt alle technische opleidingsbehoeften binnen de bouwgroep in kaart en organiseert hiervoor de noodzakelijke opleidingen in samenspraak met de verschillende bedrijven. Je staat in voor de opvolging en de evaluatie van de door jou georganiseerde opleidingen. Je fungeert als aanspreekpunt t.b.v. het normbeheer en de Technische Bibliotheek. Je werkt nauw samen met de Administratief Coördinator en je rapporteert rechtstreeks aan de verantwoordelijke. Takenpakket: - Je detecteert de technische opleidingsbehoeften voor zowel arbeiders als bedienden en organiseert hiervoor de gepaste opleidingen. - Je spreekt de opleidingsbehoeften, -inhoud en –planning door met de bedrijven. - Je stelt de inhoud van de technische opleidingen samen en werkt ze uit, al dan niet in samenwerking met externen. - Daar waar mogelijk/haalbaar, geef je zelf opleidingen. - Je communiceert met sectorinstellingen t.b.v. de financiële tussenkomsten voor opleidingen. - Je verricht de administratieve en financiële opvolging van de technische opleidingen. - Je evalueert de georganiseerde opleidingen en stuurt daar waar noodzakelijk bij. - Je evalueert de doeltreffendheid van de georganiseerde opleidingen in samenwerking met de bedrijven. - Je bereidt het periodiek intern werkoverleg voor. Je hebt een actieve inbreng in de continue optimalisatie van de interne werking, waarbij je focus ligt op kwaliteitsverbetering en toepassen van nieuwe opleidingsinhoud/uitvoeringsmethodes. - Je fungeert als aanspreekpunt ten behoeve van de technische wetgeving en het normbeheer. - Je ondersteunt de teamverantwoordelijke in zijn samenwerking met de onderwijsinstellingen. (begeleiding werf- en bedrijfsbezoeken, schoolopdrachten, geven van infosessies)
-
Beenhouwer (MECHELEN)
Regio: MECHELEN
Bedrijf: Konvert Interim Mechelen
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor onze klant, een mooi grootwarenhuis in de regio Mechelen, zijn we op zoek naar een gediplomeerde beenhouwer die instaat voor : - het bereiden van gehakt - het versnijden van rundsvlees - het marineren en prepareren van vlees
-
Poetshulp regio Zoutleeuw (ZOUTLEEUW)
Regio: ZOUTLEEUW
Bedrijf: IRON MURPHY
Type: Dienstenchequebaan
Je gaat poetsen bij klanten thuis. Taken die je uitvoert bij de klanten: stof wegen, sanitair poetsen, afstofzuigen, dweilen, ramen poetsen, kasten uitvegen, keukentoestellen reinigen, vuilbakken leegmaken,... .
-
Poetshulp/Huishoudhulp in Ordingen – kies een (elektrische) fiets of bedrijfswagen! (ORDINGEN)
Regio: ORDINGEN
Bedrijf: Het Poetsbureau
Type: Dienstenchequebaan
Het Poetsbureau groeit. Snel, sneller en snelst. Om dat te realiseren, hebben wij schitterende medewerkers nodig. Voor ons ben je zoveel méér dan een kuisvrouw/kuisman. Je bent een waardevolle huishoudhulp die huizen elke dag laat schitteren als nooit tevoren in ruil voor dienstencheques. Je bent van alle markten thuis: schoonmaken, strijken, boodschappen doen. In ruil voor je gedreven inzet wacht er op jou een glanzende toekomst bij Het Poetsbureau.
-
Commercieel studententalent gezocht! (Zaterdagwerk) (GENT)
Regio: GENT
Bedrijf: ASAP OFFICE GENT
Type: Studentenjob
Centje bijverdienen op zaterdag? Houd je van telefoneren? Is sociaal contact je ding? Aarzel dan niet en lees verder! Stap in de wereld van commercieel klantencontact, ontdek én ontwikkel je verkoop skills! Je gaat dagelijks prospecten telefonisch contacteren om je product of dienst aan hen voor te stellen, je probeert hun interesse op te wekken door je natuurlijk enthousiasme en je weet een verkoop realiseren door je geweldige overtuigingskracht.
-
Afwerker natuursteenbewerker (LAAKDAL)
Regio: LAAKDAL
Bedrijf: KEMPENLAND
Type: Vaste Job
Als afwerker gebruik je technieken als manueel frainen, kappen, profileren (maluurkes maken) om verzaagde elementen zoals marmer, arduin of graniet af te werken zodat er afgewerkte elementen voor de bekleding van gebouwen zoals dorpels, deuromlijstingen, trappen, elementen en bladen voor keukens en badkamer ontstaan.
-
Verkoopmedewerker kampeermateriaal (LOCHRISTI)
Regio: LOCHRISTI
Bedrijf: T-INTERIM GENT-ZEEHAVEN
Type: Vaste Job
Voltijdse betrekking van dinsdag tot zaterdag Kassawerk Kleine herstellingen Ervaring in kamperen en kampeermateriaal Leergierig Klantvriendelijk Een goede kennis Frans Is deze opsomming volledig jouw ding? Stuur dan snel jouw cv Bedrijfsprofiel: De winkel is een relatief kleine keten met een groot verhaal. Het bedrijf focust op kamperen en avontuurlijke reizigers.
-
Inside Sales Consultant (ANTWERPEN)
Regio: ANTWERPEN
Bedrijf: AANGENAAM
Type: Vaste Job
Aangenaam is een jonge en dynamische start-up die de brug legt tussen de bedrijfsactiviteiten van onze klanten en hun potentiële klanten en/of partners door middel van een geïntegreerd Inside Sales proces. Een consultant van Aangenaam gaat dus in naam van onze klant(en) mee marktonderzoek voeren, voert telefonische prospectie uit om verkoopsopportuniteiten te ontdekken en eventuele afspraken in te boeken en rapporteert aan de klant voor een optimale opvolging. Wij zijn als het ware de rechterhand van de Salesverantwoordelijken binnen een groeiend aantal bedrijven en helpen zo onze klanten groeien. In de praktijk krijg je verantwoordelijkheid over een aantal klanten, waarvoor je deze prospectie uitvoert. Opleiding en mentoring wordt voorzien en het werk wordt uitgevoerd op ons hoofdkantoor te Antwerpen (Noorderlaan, 2030 Antwerpen) of op het kantoor van de desbetreffende klant (regio Groot-Antwerpen). Je bent gemiddeld een 4-tal dagen op kantoor en 1 dag op locatie. Belangrijk om te schetsen is dat wij zelf niks telefonisch verkopen en er ook niet verwacht wordt om agressieve Sales technieken te gebruiken. Aangenaam staat dan ook bekend ... voor zijn aangename aanpak. Focus bij ons ligt op de "Softe" voorbereiding van eventuele verkopen voor onze klanten, de activiteiten van onze klanten goed kunnen uitleggen, het begrijpen van onze gesprekspartners, correct kunnen opvolgen en een aangenaam en professioneel gevoel achterlaten. Deze aanpak heeft zijn resultaten bewezen en hiermee worden we ook groter. Vanwege de persoonlijke begeleiding leent deze job zich perfect voor iemand met Inside Sales of Call Center ervaring, die de job op een aangename manier naar een volgend niveau wil tillen, iemand zonder ervaring, met de motivatie om een positieve, nieuwe wending te geven aan zijn carrière of een schoolverlater met interesse in een eerste dynamische Saleservaring.
-
logistiek medewerkers (regio Antwerpen) (ANTWERPEN)
Regio: ANTWERPEN
Bedrijf: SAFETEC INTERIM
Type: Vaste Job
Voor een grote speler op de markt zijn we dringend op zoek naar laden/lossers. Je zal o.a. instaan voor: -laden en lossen van vrachtwagens -controleren van goederen -beheer van de stock -bestellingen klaarzetten -algemeen magazijnwerk..
-
Freelance trainer 'social media' (locatie: Leuven) (HEVERLEE)
Regio: HEVERLEE
Bedrijf: CENTRUM VOOR AVONDONDERWIJS
Type: Zelfstandige activiteit
Het Centrum Voor Avondonderwijs VZW heeft een team van professionele docenten die actief zijn als zelfstandig ondernemer en freelance docent. Onze docenten zijn werkzaam als ondernemer binnen hun vakgebied en kennen hun specialisatie door en door. We zoeken steeds nieuwe docenten die hun passie voor hun vak willen doorgeven. Op dit moment zijn we op zoek naar een gedreven trainer in social media: Om aan CVA te kunnen lesgeven heb je als docent minimaal 2 jaar ervaring als zelfstandige en heb je bij voorkeur ervaring met lesgeven / organiseren van worshops. We hechten veel belang aan praktijkervaring en als docent breng je onze studenten alle tips en tricks bij uit jouw ervaring. Een docent moet bij ons zeer klantvriendelijk, communicatief en hulpvaardig zijn. Je bent een geboren spreker en kan een groep enthousiast maken voor jouw vak. Je kan een les op een gestructureerde manier opbouwen en verschillende didactische methodes toepassen om de leerdoelen te bereiken. Voor de klas geef je blijk van voldoende zelfvertrouwen en vakkennis.
Zoek naar antwoorden van ESTETIEK NARCISSE in sociale netwerken
Look for responds of ESTETIEK NARCISSE in social networks
Lees alle opmerkingen voor ESTETIEK NARCISSE. Laat een reactie achter voor ESTETIEK NARCISSE. ESTETIEK NARCISSE bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for ESTETIEK NARCISSE. Leave a respond for ESTETIEK NARCISSE. ESTETIEK NARCISSE on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie ESTETIEK NARCISSE op de google maps. Adres en contacten ESTETIEK NARCISSE Location of ESTETIEK NARCISSE on the google maps. Address and contacts of ESTETIEK NARCISSE
Andere gerelateerde bedrijven als come ESTETIEK NARCISSE ESTETIEK NARCISSE: FLMONTACENTRE SA | Declercq Jean-Marie | DRIESSEN ASSURANTI?N | NAMASTE | Chez Patricia & Franco
Other related companies as ESTETIEK NARCISSE: FLMONTACENTRE SA | Declercq Jean-Marie | DRIESSEN ASSURANTI?N | NAMASTE | Chez Patricia & Franco
ESTETIEK NARCISSE is een bedrijf dat 2004 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is ESTETIEK NARCISSE, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE06097106933. Het bedrijf ESTETIEK NARCISSE bevindt zich op het adres: FRANKLIN ROOSEVELTLAAN 226; 9000; GENT. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 641,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Meer dan 791,000 EUR, en dat heeft Normaal de creditrating. Type bedrijf is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Branchecategorie is Schoonheidssalons. Producten gemaakt in ESTETIEK NARCISSE zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van ESTETIEK NARCISSE is Openbare Financiën, Belasting en Monetair Beleid, inclusief 9 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van ESTETIEK NARCISSE is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van ESTETIEK NARCISSE, openstaande posities, locatie van ESTETIEK NARCISSE op de kaart.
ESTETIEK NARCISSE is a company, that was registered 2004 in N\A region, Belgium. Full name of company is ESTETIEK NARCISSE, company assigned to the tax number BE06097106933. The company ESTETIEK NARCISSE is located at the address: FRANKLIN ROOSEVELTLAAN 226; 9000; GENT. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 641,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Meer dan 791,000 EUR, and that has Normaal the credit rating. Type of company is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Industry category is Schoonheidssalons. Products created in ESTETIEK NARCISSE were not found.
The main activity of ESTETIEK NARCISSE is Public Finance, Taxation and Monetary Policy, including 9 other destinations. Information about owner, director or manager of ESTETIEK NARCISSE is not available. You also can look at reviews of ESTETIEK NARCISSE, open positions, location of ESTETIEK NARCISSE on the map.
